Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2017., 05:36   #2501
Decko, 28 godina iz Splita kojemu su cajke i nocni klubovi oteli vecinu prijatelja trazi zensku osobu kojoj je draze otici na Marjan ili u kino ili pogledati nesto zanimljivo na TVu ili otici na kolac ili gledati zalazak sunca ili raspravljati o kolonizaciji Mjeseca ili uzgajati kaktuse ili...
Ehm, ma dobro, uglavnom bilosto samo da ne camim u 4 zida ili da nisam negdje gdje muzika tresti tako jako da ne mogu cuti vlastite misli.
Pa ako postoje zenska bica kojima jos uvijek laska kad te sugovornik odvede na mjesto gdje te moze i cuti, prijatelji mi jos od jaslica govore da sam jako dobar u slusanju xD.

Mozemo se prvo dopisivati, neobvezatno otici na pice, slati si golubove pismonose, nemam dimnjak pa ne mogu jedino s vrha zgrade odasiljat dimne signale.

Uvjeti?
Pa, da si normalna ili sarmantno nenormalna ili nenormalno normalna ili normalno normalna ili nenormalno nenormalna tako da smo si kompatibilni, da si ponekad vesela/tuzna/zivcana/presretna/lijena/hiperaktivna ali u dubini duse opet nekako opustena tako da ti usred najgoreg dana moze neki sitni detalj iz vedra neba ipak izmamiti osmjeh.

I da ne ispadam sada kao da ne cijenim curu s jako lijepim karakterom koja bih se htjela dopisivati iducih 8 godina, ali posto mi se ponekad jave one koje nisu zainteresirane za eventualni izlazak ili vec imaju decka, ja bih jednu koja ga jos uvijek nema.

Hm, takoder bih da obitavas u Splitu jer ako moram placati avionske karte do Ulan Batora u Mongoliji nece nam ostati nista za sladoled

I kao sto rekoh, imam 28 godina, pa ako se jos sjecas Austro-Ugarske ili si rodena u 21. stoljecu to bih ipak bio malo preveliki jaz.


I kao sto rekoh, moras imati, barem ponekad, lijepi osmjeh .
st360 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 20:38   #2502
Dečko u srednjim dvadesetim traži djevojku za dopisivanje, društvo, prijateljstvo na području Splita.
Želim upoznavati nove osobe, te stvarati nova prijateljstva.
Put99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 13:30   #2503
Cura, solo, 34 godine, nikad bila u ozbiljnoj vezi (ne svojom krivnjom), inače iz Zagreba, sada na drugom studiju van RH (nisam tak daleko - detalji nakon klika kroz dopisivanje) - drugi studij zato jer s prvim nikak do posla, ni u Hr ni van poslane molbe - ništa. E, sada, da li ću se vraćati u Zagreb/Hr ovisi o puuuno faktora, a jedan i najvažniji od njih je da li ću se tamo moći ostvariti kao osoba - dosad nisam uspjela (ne svojom krivnjom).

Inače kažu da sam ljepotica, pa čak i stranci.

Što trsžim? Muško, obrazovanje i inteligencija must have i na prvom mjestu, da nije ovisnik o duhanu/alkoholu/drogi/bircevima - OK je tu i tamo izaći s nekime, ali potpuno druga stvar kad je u bircu i TV već narihtan na tvoj omiljeni program.

Eto, toliko od mene :-)
Rhubin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 17:16   #2504
Zadnji post mi je obrisan, nisam znao za pravilo, pa da probam opet..

Lik od 25 godina iz Zagreba, društvo se pomalo razilazi zbog različitih interesa pa tražim novo. Totalno mi je nebitno jesi li muško ili žensko, bitno mi je da si neodgovorna i djetinjasta osoba te da ti je materijalno na prvom mjestu. Da se konstanto opijaš i voliš biti najglasniji kada si vani, sa egom do plafona.

Interesira me praktična filozofija i psihologija, volim tu i tamo otići u kino, a ima me i u klubovima.Ako si zainteresiran i u rangu +-4 godina slobodno se javi
PolucijaZraka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 18:09   #2505
profinjen i prilično divlji muškarac (35) traži simpatično žensko biće za druženja u kojima bismo istraživali apsolut kroz tjelesni dodir

šifra: sloboda, ljepota, istina i ljubav
tomasini is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 10:54   #2506
Što se tiče karakteristika:

- (plus minus par godina) 25 godina,

- Dobrog fizičkog izlgeda, aktivno se bavi sportom, fit građe.

- Akadmeski obrazovano, inteligentno i elokventno

- Zaposleno, ambiciozno, nikad nema vremena skoro

- Avanturističkog duha, proputovalo pola svijeta, jedva čeka ići nekamo

- Skromno i puno samopouzadnja u isto vrijeme.

- Uvijek za zajebanciju, društvo, znam se šalit i na svoj račun

- Bio u dugoj vezi, bio u dosta veze bezveze i nikad nisam prevario nit mi je palo na pamet

- Konzervativan, tradicionalnih vrijednosti, ne diram u tuđa uvjerenja nedam da se dira u moja.

Tražim curetak koji ima barem pola sličnih karakteristika,

Cheers,

__________________
U Bogu mom je snaga moja sva.
JosipDBZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 14:56   #2507
trazi se zena koja je imala dovoljno osobnog vremena za razumijevanje konteksta u kojem se nalazi.
pjescanog stasa. klepsidra koja karlicom zavodi prolaznike dok hoda ulicom. nenamjerno, naravno. nego epifenomenalno i sporedno. nehajno. uz neku kavu koju netko ispija gledajuci je dok prolazi. uz cigaretu. uz proljetni mjesec studeni. uz plinske grijalice i zavidne zenske poglede.

ipak, nisam romantican. sirov sam. derem zenske koze. ne bih li vidio sto se krije iza njih. u njima. tu pocinjem. opservacije zavrsavam u gacicama i na guzovima. koji su mi fetis. lupam ih obavezno. i jako.
uz klasicnu glazbu. rahmanjinova recimo. ili lupanje uz radetzky mars i novogodisnji koncert.
zavrsicu manje sirovo, kantovski - trazim gladnu zenu za konsenzualnu razmjenu seksualnih organa.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 16:38   #2508
Dosadnnoooo ima koja hrabrija pripadnica suprotnog spola(ž) za malo druzenja pricanj dopisivanja bilo što.
Nisam ruzan ne grizem ne kradem .......
Ajde hrabre inbox orvoren
danci9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 17:21   #2509
Cura, 20 godina, trenutno zainteresirana samo za dopisivanje, kasnije, tko zna, možda dođe do nekog upoznavanja.
Lulu97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 17:35   #2510
kasne 20te, netko za tipkanje?
LucyInSky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 18:49   #2511
Da i ja okušam sreću muškarac 37 godina Split tražim žensku osobu za tipkanje,druženje tj kava,sokić,šetnje.Nadam se da postoji zainteresirana ženska iz Splita i okolice.
Canesten is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 19:10   #2512
Usamljena slobodna gdjica trazi slobodnog muskaraca za druzenje.Zaposlena,stambeno osigurana,osobno auto,voli putovanja i slusa smooth jazz.Molim da mi se ne javljaju muskarci koji idu svaki dan u gym,koji se kupaju svakodnevno i koji imaju 6 packs na trbuhu.Neka se ne javljaju ni ovi sto pricaju nekoliko jezika, niti ovi sto citaju poznatu svjetsku literaturu.Ni ovi sto nose Hugo Boss odijela i sto voze Lamborginije i tamo neke Masaratije.

Neka mi se jave ovi sto rade redovno od 7-3 svaki dan za bjednu crkavicu.Ovi sto se ne kupaju i ne briju po tjedan dana.Ovi koji ce da me voste i tuku jednom u 15 dana.I ovi sto za obiteljskim ruckom sjede u donjem djelu pidjame i potkosulji i uz to jos psuju,cesu se po genitalijama i pustaju gasove.Ovi sto im je najdraze jelo grah sa kiselim kupusom.Dolaze u obzir i ovi sto im je casopis za muskarce ala Playboy glavna literatura za citanje.U to ulaze i ovi sto ponekad pred spavanje citaju zabiljeske sa sjednica iz prosle ere tj .zapisi sa sjednica Centralnog komiteta a i ovi novi zapisi sa Sabora.I ovi koji ce da me vode na moj najdrazi vid zabave a to je svadba nekog daljeg rodjaka pod satorom sa pjevaljkom i cajkama.Jos kad bi neki od vas imao tattoo srca probodenog strjelom a u sredini pise JNA ,mojoj sreci nebi bilo kraja.Ako neki slucajno imaju i makinu poput Yuga ili Zastave 101,nebi bilo na odmet.
Ocekujem odgovor u inbox i molim vas samo ozbiljne ponude.
bebaraw is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 19:31   #2513
oj

Neka starija teta preko 30, moze i poslije 26, mladje necem,

mirna dusa, trazi mirnu dusu, ono ak ti dosadilo opijat se ispred lokalne birtije, dolazit ujutro u 8 sati, babu docekas u dnevnoj kaze ti aj da se i ti dignes na vrijeme,ako zelis nove pocetke...tu sam, ..

u paket ukljuceno ja, zdrava sky kola, guzvara s ljesnjakom, horor veceri ti biras , moze da si i nes zaigramo na ps4, al si moras kupit joystik

pozeljno da gleas serije i filmove, da si geek u dusi bar mrvicu, volis crni humor i morbidnosti

et javi se, reci babi ne,kupit cemo joj vunu i igle, nek drma...

haj sad
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 19:46   #2514
Bok svima

Cura sam, od 27 godina, iz Zagreba, i voljela bi upoznati nekog muškarca u 30-ima (da, volim malo starije od sebe), isto iz Zagreba, prvo za dopisivanje, ako kliknemo i nešto više. Za avanture nisam, pa se pliz ne javljate oni otvoreni samo za to.

I nemojte me tražiti odmah nakon prve poruke sliku, fejs, whatsapp i slično, to mi je prebrzo i šaljem nakon što se malo upoznamo (ne mislim nakon pola godine, ali kroz par tjedana recimo bi bilo skroz ok, bubam sad napamet).

Ja sam mirnijeg karaktera inače, a dok nekog ne upoznam i ako mi se odgovara karakterom budem i povučena, ali ako si kliknemo, lako se ja otvorim Pa eto, ako netko ne voli takve osobe, da zaobiđe ovaj oglas.


Samo budi veseo i pozitivan (umjereno, ne očekujem nekog tko se smije 24 h dnevno ), drži do sebe barem donekle, netko bez završenog fakulteta (jer ga nemam ni ja, pa da si odgovaramo), budi liberalan (nacionalisti, desničari, lizači oltara back off), nemoj mrzit životinje..

E da, moraš biti poprilično velika maza (naravno sa pravom osobom, ne sa svima ), ali i poprilično strastven

Ne očekujem niti padam na nekakve ljepotane, dapače najčešće ni ne padam na takve, bitno je da si mi privlačan. Nemoj ni ti očekivati nekakvu ljepoticu, sa J.Lo guzicom i velikim sisama (), nego običnu, prosječnu curu.
U licu izgledam dosta mlađe, neki kažu kao srednjoškolka

Uglavnom, da ne duljim, ovo je moj oglas. Pliz pročitajte ga do kraja pa se onda javite, ako se odlučite na to.
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 19:56   #2515
Bok svima

Nastojati ću biti što kraći i jasniji,pa ako se u tom malom tko prepozna,nastojati ću odmah na početku preko poruka detaljnije objasniti što tražim,ponajprije mislim na osobine.
Iz okolice sam Zagreba,s obzirom na neka prijašnja iskustva,volio bi da se javi osoba iz Zagreba ili neke bliže okolice-da joj nije problem doći do zg.

Imam 25 godina,mada po izgledu i razmišljanju djelujem starije.

Direktan sam,popriličan realist,mogu možda razumijeti i drugačije osobe ali za nešto više mislim da ne funkcionira.

Uz neku vrstu anksioznosti,nisam tip koji se ispunjava kroz alkohol,tulumarenja nego kroz prirodu,tišinu i poneke adrenalinske stvari(nadam se da ću je uz malo više novca i nečega drugog i ostvariti).

I da,ja sam 25 i tražim osobu suprotnog spola,koja je donekle slična gore navedenom,da je i u dobroj mjeri ambiciozna,realna,bori se za sebe.

Malo loše napisano,ali nastojati ću detaljnije odgovoriti u porukama,da ne pišem eseje.

I slaviša je samo nickname
Javite se slobodno
slavišab is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 20:19   #2516
Ne tražim ništa specijalno niti ne nudim brda i doline... ako ima koja ženska osoba između 25-35 godina, zauzeta ili slobodna kojoj je dosadno u vezi, braku, solo i hoće razbiti monotoniju u životu, nek se javi. Ne zanimaju me kućni problemi, problemi s djecom, mužem, psom i mačkom, neka fokus bude naš odnos, kakav god bio. Nisam religiozan, nisam desničar, potpuna suprotnost Hrvatu katoliku pa molim da mi se takve i jave. Direktan sam, znam što želim, nisam papak koji će pisat ljubavne pjesme i maštat o ljubavi.
Još jednom ponavljam- ne pričam ni sa kim o problemima, ne slušam jadikovanja jer nisam psihijatar, dakle samo rokenrol. Nudim sebe i ništa više.
__________________
Fuck you, I won`t do what you tell me!
ksoze zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 15:06   #2517
Hej!

Ukratko o meni: Dečko, 24 godine, studiram, živim i radim u Zagrebu.

Tražim osobu za upoznavanje i druženje uživo. Uvijek pozitivan i iskren, a trenutno zapeo u kolotečini pa stoga tražim malo zabave za početak. Vjerujem da nisam jedini
Inače visok 1,95 (cure, navalite)

Bilo bi super da si negdje u 20-ima zbog interesa, tema za razgovor i svega ostaloga, iako godine nisu uvjet.
__________________
Let me explain something to you. I am not "Mr. Lebowski". You're Mr. Lebowski. I'm the Dude!
Gosha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 17:03   #2518
Decko (32 god.) iz Zg-a ,mirnija osoba po karaktreru trazi drustvo za izlaske u prirodu,kazaliste, muzeje,kino (dosla sezona sladunjavih bozicnih filmova ) .U turu ukljucen hot dog sa kuhanim vinom na "Adventu u Zagrebu "
Zak27zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 17:40   #2519
Nisam posebno kreativan.
24 godine, pokusati smisliti oglas kao neki magnet za pm.. dalo bi se, ali sam suvise lijen.

Ako ima netko za pm da si skratimo vrijeme (za pocetak) ne bi bilo lose. Dakle, ne trazim nis osim nekog prijateljskog karaktera tako da se moze javiti i jedan i drugi spol.

__________________
Nitko nikada nije postigao nešto zaista veliko, a da se nije izložio riziku.
Denis Waltley
petty_crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 19:20   #2520
Ako trazis princa na bijelom konju onda to definitivno nisam ja. Jer ti ja necu pricati bajke tj. prodavati pricice. Kao osoba sam otvoren, direktan i na mene se moze osloniti tj. racunati. Volim zivotinje i definitivno sam dog person.

Filmofil sam iako to ne znaci da ama bas sve gledam, idem redovito u GYM i to mi je visoko na listi prioriteta., sta ne znaci da sam meathead. Bavim se ronjenjem i akvaristikom. Kada sam u dobrom drustvu volim popiti nesto finoga, ne pusim, ne slusam folk crap. Sex mi je bitan, emotivnost i empaticnost takoder, mazenje, ceskanje, masiranje itd. Vjera mi nije nesto bitno u zivotu i ne volim nikakva preseravanja tj. pretjerivanja u bilo cemu...

Koga trazim tocno? Nekoga tko je relativno stabilan i tko se naso u mom text-u. Kojem su bitne slicne ili iste stvari i tko jednostavno ne zeli neki klise tj. bullshit odnos eto cisto da nije solo. Vec neki dublji i bolji odnos, netko tko shvaca da nije sve uvijek fun and games, te da se za dobre stvari treba i potruditi

Ono ne da odnos gleda kao obavezu ili nesto sta te koci. Vec sta ti daje vise snage tj. energije da dalje guras i kazes: „I can do it!“
Na kraju dana ono sta trazim to i nudim. Izgled mi je jednako bitan kao i karakter!

28 god, 189 cm, 95 kg, plave oci, plavo smeda kosa. Mogu se javiti i oni koji samo traze prijateljstvo i imaju slicne stavove, ne grizem
DiveInTheBlue is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:44.