Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2014., 20:24   #21
https://www.youtube.com/watch?v=uVAU63ccX4g

ne znam objasnit, ali imam osjećaj ko da gledam ronaldinha kak driblja cijelo vrijeme, ima previše pokreta, igrač se okreće da ode u potpuno drugi smjer i umjesto da zaustavi loptu (1. pokret), stane na drugu stranu, (2. pokret), okrene tijelo (3. pokret) i pukne loptu (4. pokret), on napravi 8 pokreta, također, stalno im tijela zanašaju ko da se stalnu zaustavljaju iz sprinta, preljigavo
zapravo bi usporedio s onim kako auti u nekim trkačim igrama nemaju težinu, tako tu igrači nemaju težinu
League of LOL is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 20:24   #22
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
Nisi probao demo?
Pa nema demo za pc.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 21:21   #23
A ko je uopće spomenuo PC?
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 17:35   #24
probao sam danas na PS4 ovaj demo i neznam ni sam sto tocno reci...
posto pes neigram vec par godina (osim ono pes6 gdje igram online ligu) jer sam presao na fifu,cini mi se da ima napretka u pesu...
ali posto ja volim igrat ono kao tipa football manager..uzmem neki klub i onda s njim domacu ligu pa euro natjecanja..kupovine igraca bla bla bla....a to mi pes nenudi,neznam ni sam sta cu i dal cu ga uzimat...
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 10:24   #25
Igra puno bolje izgleda kad se igra full manual. Ali malo tko to radi pa niti ne otkrije potpunu ljepotu igre. Inače po meni potpuno su opravdali ovogodišnji slogan "pitch is ours", ali ništa van igrališta nije njihovo. Glavni izbornik je promjenjen da izgleda više ko fifin jer je to očito "in", čim se uđe u neki mod tipa master liga opet onaj stari klasičan pes izgled. Što na kraju nebi bio ni problem kad bi bilo bogato sa opcijama, ali nije. Golo i siromašno. Premalo svega. Nema dubine, sve se svodi na samo igranje, na "pitch", što je u redu ako igraš quick match. Ako igraš master ligu ipak treba malo više svega oko kluba. Licence su uvijek "problem", ili nisu, kako za koga. Meni osobno nije problem ubaciti option file ili neki patch, barem nije do sad bio ali na ps4 se to navodno neće moći pa ću sve sam morati mijenjati. Ali ako ja moram odraditi taj posao onda mi se čini glupo platiti 500kn za igricu koju moram tjedan dana sređivati da bude slična nečemu. I ono što me najviše muči su stadioni, na ps4 će ih po sadašnjim informacijama biti 11(san siro i Giuseppe meazza su jedan) što znači da će se stalno igrati na par stadiona. To je zamorno ako smeta čovjeka. Ima stadion editor kojim će se moći prilagoditi postojeći stadioni pojedinoj momčadi tako da se promjeni boja sjedalica, boja prostora oko samog igrališta, boja mreže i uzorak trave na samom igralištu. I to je u redu ali ima jedan mali problem, moći će se raditi samo na ona 4 konamijeva stadiona. Ako već ne mogu dobiti licence za stadione neka ih onda izmisle još barem 15. Sve u svemu nogometni fanatici će opet igrati pes jer je igriv, samo da se odmaknu od tog japanskog minimalizma bili bi broj jedan. Ovako su broj jedan samo nama fanovima.
muller365 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 16:08   #26
Nikako da dođe preorder za PES na psn storu. Ako ne bude sada kako ću onda skupiti 100$ potrošenih
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 23:00   #27
Kako nema? Koliko sam ja vidio ima preoder
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 00:06   #28
Quote:
Ndreca kaže: Pogledaj post
Kako nema? Koliko sam ja vidio ima preoder
Ne vidim nigdje kod njih da ima.
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 14:51   #29
Sada budem ko seljak sa mobom sliko, ali tako mi najlakse

__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 15:01   #30
E da tu leži problematika, ja sam gledao odnosno kupujem na US storu. Grrr, ništa možda dođe do 28 možda ne.
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 14:07   #31
Ljudi, ima kakvih novosti vezano za pes? Hoce to valjat kaj ili ce biti flop kao i prosli?
Jackie10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 14:23   #32
Na metakiritiku za sada prosjek 84. Ja ga tek trebam staviti na download.
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 14:29   #33
Kaj je dosao? Pa nije lose ocijenjen...
Jackie10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 17:49   #34
Oce valjat sta za PC? Ne mogu se pomirit da moram na FIFU prec.
__________________
he's a big strong man with a child's mind,
don't you take his booze away
Mr.TamborineMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 18:05   #35
Ostani na pes 13.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 20:30   #36
meni je bolji/realniji od fife...koju igram zadnje 3 verzije...
ali vidjet cu sada sve kad izadje preksutra pa kad kupim (al ja uzimam za ps4)
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 21:48   #37
Citao sam review. Cini mi se zanimljivim. Drago mi je sto nije next gen, tako da mi nece laptop pisat krv. A i kosta 20 evra manje od Fife.
__________________
he's a big strong man with a child's mind,
don't you take his booze away
Mr.TamborineMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 11:57   #38
Citao,gledao,igrao demo...ma pes je pes...za mene najbolji!!a od sutra ujutro vise nece biti demo...ne mogu docekat!!
__________________
Just follow your dream...
sale-xxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 07:58   #39
Prvo što sam naučio je da se ne treba koristiti slide tackle.
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 11:37   #40
zasto?
jest da ako pogodis igraca ravno po nogama mozes lako dobit crveni(a to je i realno)..ali ako pogodis ravno loptu,po meni sjajan nacin za oduzimanje lopte i udarit kontru
inace evo kupio igru za ps4...pa sada idem malo isprobavat
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:40.