Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2015., 12:01   #81
Bolje je to ne raditi. Većina cura to doživljava kao upad u osobni prostor i ispadne samo neugodna situacija. Iznimka su jedino oni koji jebeno dobro izgledaju i imaju spiku, imaju to u sebi, a takvih je ipak jako malo, a i ne znam zašto bi takvi to radili, osim ako snimaju za Youtube.
kosjenka- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 13:37   #82
Quote:
Brijač kaže: Pogledaj post
Pitanje za cure, jel vam normalno kad vam se priđe u svakodnevnim situacijama?

Npr.na tramvajskoj stanici, trgovini, ulici, pošti...

Jel to vise vrednujete od nocnih, cesto pijanih upoznavanju po klubovima/kafićima?

Jedan dnevni prilazak: "ej, mozda cu ispasti cudan ali stvarno si slatka, volio bi s tobom kavu popiti".

Iskreno, bez okolisanja, jednostavno, ne prenapadno.
Ja sam jednoj uspio upasti kad sam čekao u redu za sljadoljed i nakon tjedan dana je poprčio.
Vaxxx is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 12.04.2015., 14:17   #83
Totalni ignore, ali pristojno naravno
Jednostavno mi to ne odgovara jer takvi tipovi priđu na temelju čega? Izgleda, hoda?
Ali ako je ugodna nenapadna konverzacija, sudjelujem
Ailour is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 15:19   #84
Quote:
Brijač kaže: Pogledaj post
Pitanje za cure, jel vam normalno kad vam se priđe u svakodnevnim situacijama?

Npr.na tramvajskoj stanici, trgovini, ulici, pošti...

Jel to vise vrednujete od nocnih, cesto pijanih upoznavanju po klubovima/kafićima?

Jedan dnevni prilazak: "ej, mozda cu ispasti cudan ali stvarno si slatka, volio bi s tobom kavu popiti".

Iskreno, bez okolisanja, jednostavno, ne prenapadno.
Ne valja. Zato jer to ne radi gotovo nitko, pa ispadaš jako čudan. A to ne želiš.


Najbolji ulet ti je takav da uopće ne izgleda kao ulet. I onda je laganini zašprehaš, kao da ti to nije bila namjera.
Gladijajat0r is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 01:43   #85
Peco mi je davne godine reka da se žena može skuvat ka i riža, na 5000 načina.
Jedan od njih je i "dnevno upoznavanje".

Postavljač nije u naslov stavija "ulet" i na tome mu zahvaljujem...
Advokat je genijalno napisa: zašto se to mora zvat uletom?!

Ovim mladim momcima bi savjetova da nikad ni ne pokušaju uspostavit komunikaciju sa samom curom koja hoda.
Nikako joj neće lipo past zaustavljanje, dobacivanje, vatanje koraka s njom...

Sa onima koje iz nekog razloga stoje/sjede se uvik može izminit par riči.
Naročito je to moguće u situacijama kod kojih se uspješno prikraćuje vrime (čekanje busa, u banci, u zubara, u bilo kojem prometalu).
Moraju ić obrnutom psihologijom.
Cura mora dobit osjećaj da on želi s njom ugodno provest koju minutu, a ne dobit pičke.
Ako tih par minuti ne rezultira nikakvim brojem/dogovorom; a stvarno bude ugodno - ma odlično!
Nikad joj se ne približavat previše/unosit u facu/oduzimat joj zrak. Nikad joj ne uskratit mogućnost uzmaka.
Prva rečenica koju joj izgovori mora na kraju imat ovo: !?
Zabranjeno je bit lascivan/grez!

Samo naprid momci!
__________________
Dalmatinac je na svoju ruku, varljiv ženi a vjeran Hajduku!
trinaest i po is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 02:13   #86
rekao je jedan mudri covjek da bi osvojio zenu,imas 2 metode,kao i u ratu:
a) juris
b) opsada
__________________
“I was smiling yesterday,I am smiling today and I will smile tomorrow.Simply because life is too short to cry for anything.”
Nia Ain is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 08:55   #87
Quote:
trinaest i po kaže: Pogledaj post
Postavljač nije u naslov stavija "ulet" i na tome mu zahvaljujem...
Advokat je genijalno napisa: zašto se to mora zvat uletom?!
Ulet je nesto sto cure u pravilu ne rade.

Jednom kada ce ovakvog upoznavanja biti inicirano jednako i sa muske i sa zenske strane, onda to mozda mozemo zvati nekako drugacije, ali do tada je to ulet.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 09:24   #88
Quote:
Brijač kaže: Pogledaj post
Pitanje za cure, jel vam normalno kad vam se priđe u svakodnevnim situacijama?

Npr.na tramvajskoj stanici, trgovini, ulici, pošti...

Jel to vise vrednujete od nocnih, cesto pijanih upoznavanju po klubovima/kafićima?

Jedan dnevni prilazak: "ej, mozda cu ispasti cudan ali stvarno si slatka, volio bi s tobom kavu popiti".

Iskreno, bez okolisanja, jednostavno, ne prenapadno.
U svakom slučaju izbaci iz rečenice dio "ej možda ću ispasti čudan".

Kod Sheratona na kiosku mi je dečko uletio na taj način "joj sori vidim da nemaš prsten jesi možda za kavu", neuobičajeno ali ništa zastrašujuće. Otišla sam dalje svojim putem ne na kavu s njim.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 11:05   #89
Jedna anegdota....
Prije nekolicinu godina..... mala me u tramvaju gledala kao tele, ali bome sam i ja nju odmjeravalo..... i tako se gledamo do zadnje stanice, siđe ona, siđem ja... i ja za njom...nešto sam ju pitao ne znam više što, upoznamo se i pitam jel za kavu...kaže sva uzbuđena "da, da"....no nije mi dalo mira jer sam si mislio da nemam para u novčaniku....pogledam kad ono, ni kune..... reko "a u pizdu stininu, što sad"....onda sam pitao nju jel mi može posuditi ili tako nešto....mala se prepala ili što si je već mislila i dala petama vjetra. ...a bila je malo čudna, doduše...
__________________
In a world where 1 % of the population owns 40% of the planet's wealth... In a world where 34,000 children die every single day from poverty and preventable diseases, and where 50% of the world's population lives on less than 2 dollars a day... One thing is clear. Something is very wrong.
Elamyth is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 18:12   #90
Quote:
Elamyth kaže: Pogledaj post
..... mala me u tramvaju gledala kao tele, ali bome sam i ja nju odmjeravalo.....
Znači na kraju su i mrafica i blort ispali u pravu...

Kad su dva bitna preduvjeta ispunjena a) vizualni kontakt prije nego joj priđeš i b) da si (joj) zgodan, onda imaš...B)
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 18:55   #91
Quote:
Elamyth kaže: Pogledaj post
Jedna anegdota....
mala me u tramvaju gledala kao tele,
...
mala se prepala ili što si je već mislila i dala petama vjetra. ...a bila je malo čudna, doduše...
Mislim da si to mogao i prije skuzit, po njezinom telecem pogledu.


Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Znači na kraju su i mrafica i blort ispali u pravu...
Kad su dva bitna preduvjeta ispunjena a) vizualni kontakt prije nego joj priđeš i b) da si (joj) zgodan, onda imaš...B)
A kako vecina bulji u mobitel, nije to bas nesto sto se cesto dozivljava, cak i ako si i nadprosjecno zgodan.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 18:58   #92
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
A kako vecina bulji u mobitel, nije to bas nesto sto se cesto dozivljava, cak i ako si i nadprosjecno zgodan.
Glupost, nitko ne bulji u mobitel doslovno cijelo vrijeme.

P.S. - Buljenje u mobitel se moze iskoristiti.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 20:14   #93
da mi neko u busu kaže da mu se sviđa muzika šta slušan ,e to bi bilo dobro (čudo) tako da bi mi sa ta osoba odma svidila.
Inače znan masu ljudi koji su se tako skompali npr u ducanu ,šta je meni malo retardirano al ok
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 20:50   #94
Quote:
Brijač kaže: Pogledaj post
Pitanje za cure, jel vam normalno kad vam se priđe u svakodnevnim situacijama?

Npr.na tramvajskoj stanici, trgovini, ulici, pošti...

Jel to vise vrednujete od nocnih, cesto pijanih upoznavanju po klubovima/kafićima?

Jedan dnevni prilazak: "ej, mozda cu ispasti cudan ali stvarno si slatka, volio bi s tobom kavu popiti".

Iskreno, bez okolisanja, jednostavno, ne prenapadno.
Mislim da su već neke navele ovdje da u "normalnim" situacijama ne očekujemo da nam netko priđe, pa to dođe kao neko iznenađenje. Ja, osobno, nemam vremena razmjenjivati poglede sa nekim dok obavljam neke stvari u dućanu, šoping centru, gdje god i ne gledam na takva mjesta kao na mjesta za upoznavanje
Sigurna sam da bi mi bilo izrazito creepy da mi netko samo tako priđe po danu i dok kupujem špeceraj
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 22:58   #95
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
A kako vecina bulji u mobitel, nije to bas nesto sto se cesto dozivljava, cak i ako si i nadprosjecno zgodan.

Ajmo javite se natprosječno zgodni da čujemo dal žene više bulje u vas ili u svoje mobiće

Kolega tvrdi da mu je uvijek bilo lakše pokupiti ženu na cesti nego u klubu, veli da su ranjivije kad su na suncu, više se uočavaju prištići zakamuflirani korektorom , možda joj je taman pukla najlonka pa se to vidi ispod suknje i tak...uglavnom sve je lakše kad nije namontirana i u društvu frendica u polumraku kluba, treba ju izdvojit iz grupe :klap: (si kad vidio dokumentarce di lav ganja gazelu koja se izdvojila iz krda ), ah makijavelist je pravi; it is better to be bold than timid and cautious, because fortune is a woman, and the man who wants to control her must treat her roughly...
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 03:06   #96
Quote:
Brijač kaže: Pogledaj post
Pitanje za cure, jel vam normalno kad ....
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Pijano upoznavanje pali ako ...
Kako si uspio promašiti ovako jednostavnu uputu?


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 10:12   #97
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Znači na kraju su i mrafica i blort ispali u pravu...

Kad su dva bitna preduvjeta ispunjena a) vizualni kontakt prije nego joj priđeš i b) da si (joj) zgodan, onda imaš...B)
Naravno, eye contact je bitan. Oči govore sve. Ako je zadovoljen taj preduvjet, slijedeći je lagani nevini smjal, nema namigivanja u stilu Joey-a iz Prijatelja i kimanja glavom kao da ste zajedno ovce pasli, i nema naglih pokreta i trzaja. Potom se spušta pogled (da djeluješ kao slatko nevinašce) i odvraća se pogled prema nebu (zamišljen, olfo nezainteresiran) i brojiš do 20. Potom se lagano glava spušta na 3 sec, te se ista podiže zajedno, ritmično i skladno sa rukom kojom mičeš pramen s čela koji ti kao smeta. Pogled vraća na subjekt i ako te malena i dalje željno gleda pristupa se vizualno-osvajačkom tehnikom na daljinu.
__________________
In a world where 1 % of the population owns 40% of the planet's wealth... In a world where 34,000 children die every single day from poverty and preventable diseases, and where 50% of the world's population lives on less than 2 dollars a day... One thing is clear. Something is very wrong.
Elamyth is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 10:20   #98
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Mislim da si to mogao i prije skuzit, po njezinom telecem pogledu.
Ma pusti....i ja sam u toj situaciji bio tele.


Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
A kako vecina bulji u mobitel, nije to bas nesto sto se cesto dozivljava, cak i ako si i nadprosjecno zgodan.
Nažalost....prije nije bilo tog kenjavnjenja po smart pizda-rijama...veće šanse su bile.
__________________
In a world where 1 % of the population owns 40% of the planet's wealth... In a world where 34,000 children die every single day from poverty and preventable diseases, and where 50% of the world's population lives on less than 2 dollars a day... One thing is clear. Something is very wrong.
Elamyth is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 14:48   #99
Po mom mišljenju, općenito je daleko lakše upoznati ljude tako usput u nekim dnevnim obvezama i situacijama nego baš na noćnom izlasku..

Masu puta dođe do komunikacije sasvim neočekivano i bez nekih posebnih želja i nadanja, čisto ono jer čekamo bus ili čekamo u istom redu/kupujemo nešto o čemu malo znamo ili se čudimo istoj pizdariji koja se dešava u tom trenutku... i sad ako netko ima želju dobit broj onda iz takve opuštene komunikacije može i do toga nekad doć, tko kaže da ne može, ako se želi...

A na izlascima je uvijek manje-više isto, svi očekuju ulet s točno unaprijed znanim ciljem i onda je tu 5x više obrambenih mehanizama...
ForumasRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 09:27   #100
Quote:
ForumasRi kaže: Pogledaj post
Po mom mišljenju, općenito je daleko lakše upoznati ljude tako usput u nekim dnevnim obvezama i situacijama nego baš na noćnom izlasku..

Masu puta dođe do komunikacije sasvim neočekivano i bez nekih posebnih želja i nadanja, čisto ono jer čekamo bus ili čekamo u istom redu/kupujemo nešto o čemu malo znamo ili se čudimo istoj pizdariji koja se dešava u tom trenutku... i sad ako netko ima želju dobit broj onda iz takve opuštene komunikacije može i do toga nekad doć, tko kaže da ne može, ako se želi...

A na izlascima je uvijek manje-više isto, svi očekuju ulet s točno unaprijed znanim ciljem i onda je tu 5x više obrambenih mehanizama...

iako ta slučajna uletavanja možda hrpu puta ni ne skužim.
jer ne vidim svaki razgovor kao ulet. kao neki
kao što sam već nekad rekla, danas hrpa ljudi i samu ljubaznost tumači kao uletavanje.
satc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger