Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2015., 22:50   #1
Red face Zakaj se na MK-u brisu moji upisi, a oni u kojima se mene vrijeda ostaju i nisu sankcionirani??

Dakle, ovako. Dodoh na "the temu", napisah nekoj maloj da ima fejk sise, jer, well, izgledaju fejk. Forumasica derin mi posljedicno u razvoju dogadaja kaze da sam "drkaroŠ". Prijavih to za vrijedanje, no iz nekog razloga post nije sankcioniran. Takoder, na taj sam post i odgovorio, ali moj odgovor je netragom nestao. Moj upis nije sadrzavao nista zbog cega bi trebao biti ukonjen. Glasio je otprilike ovako - "Sigurno se i sminkas zbog sebe. Pocela si sa vrijedanjem? Nije ti dugo trebalo."

Dakle, zasto upis forumasice derin nije sankcioniran?

Zasto je moj upis obrisan?

Kada je moj vec obrisan, zasto nisu obrisana oba?

Tenks, ja cu lizat lizu dok cekam odgovore.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 13:21   #2
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Dakle, ovako. Dodoh na "the temu", napisah nekoj maloj da ima fejk sise, jer, well, izgledaju fejk. Forumasica derin mi posljedicno u razvoju dogadaja kaze da sam "drkaroŠ". Prijavih to za vrijedanje, no iz nekog razloga post nije sankcioniran. Takoder, na taj sam post i odgovorio, ali moj odgovor je netragom nestao. Moj upis nije sadrzavao nista zbog cega bi trebao biti ukonjen. Glasio je otprilike ovako - "Sigurno se i sminkas zbog sebe. Pocela si sa vrijedanjem? Nije ti dugo trebalo."

Dakle, zasto upis forumasice derin nije sankcioniran?

Zasto je moj upis obrisan?

Kada je moj vec obrisan, zasto nisu obrisana oba?

Tenks, ja cu lizat lizu dok cekam odgovore.
To imaš sinoć odgovoreno na temi https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...postcount=6215 i shvatio si https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...postcount=6217

A brisanje??? Bilo ga je i bit će uvijek kad osjetimo da tema ide u neželjenom smjeru. Otkrivat falše sise nije u duhu teme.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 15:32   #3
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
To imaš sinoć odgovoreno na temi https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...postcount=6215 i shvatio si https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...postcount=6217

A brisanje??? Bilo ga je i bit će uvijek kad osjetimo da tema ide u neželjenom smjeru. Otkrivat falše sise nije u duhu teme.
Zakaj nije sankcionirano vrijedanje. Reci nekome da je "drkaros" nije vrijedanje? Znaci ja mogu komotno koracati forumskim prostranstvima nazivajuci ljude "drkarosima"?

Moram priznat da ne kuzim ni sto je taj Deedy zelio reci. Pojma nemam o kakvom on dokazivanju prica, to se vidi iz iz mog odgovora na njegov upis. Napali ste me bezveze, samo sam rekao curi da joj sise izgledaju fejk. Ne spada li to u jednak spektar kao i rijeci "imas dobre sise"? Zelis li reci kako se samo pozitivni komentari smiju ostavljati na toj temi? Ako da, nije li komentar da mi necije sise izgledaju fejk neutralan?

Mislim, ta je tema, realno, otvorena sa svrhom komentiranja tudih tijela. Ljudi svoja tijela ne bi trebali izlagati ukoliko ne mogu podnijeti da im netko kaze kako njihove sise izgledaju fejk ili kako trebaju utegnuti dupe. Jednako kao sto se netko ne bi trebao prijaviti na xfactor ako ne moze podnijeti da se nekome njegovo pjevanje nece svidjeti. Jednako kao sto netko ne bi trebao objaviti knjigu ako se ne moze nositi sa mogucnoscu lose kritike. Ne slazes li se? Zapravo, ispravak, nije jednako. Razlika je u tome sto ja nikome nisam niti rekao da ima lose sise, samo sam rekao da mi izgledaju fejk.

Sto se mog obrisanog upisa tice, ne vidim kako je on vodio temu u nepozeljnom smjeru. Meni je forumasica derin napisala da ce utegnuti dupe zbog sebe, a ja sam jednakom mjerom odgovorio kako se ona vjerojatno i sminka zbog sebe. Ukoliko njeno nazivanje mene "drkarosem" ne vodi temu u krivom smjeru, onda ne vidim ni kako taj moj komentar vodi. Cini mi se da vi kao modovi zauzimate njenu stranu samo zato sto naslikava svoju guzicu, sto je krajnje nekorektno. Kao moderatori, trebali biste se sluziti gornjom glavom, ne slazes li se?
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 23:49   #4
Bok.
Imaš pravila The teme u uvodnom postu na koja svako malo upozoravamo (evo sad i ja tebe) pa ih pažljivo pročitaj (dovoljno će biti 2 minute za to).
Nema negativa u komentarima djevojaka, nema provociranja besmislenim predviđanjima o podrijetlu sisa i sl. No čim pročitaš pravila neće biti nikakvih problema nadalje. Ne stvaraj problema gdje ga nema, ovaj topic ide godinama istim smjerom i tako će i nastaviti s tobom (ako imaš volju) ili (ne slažeš li se) bez tebe. Pozz
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 01:29   #5
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Bok.
Imaš pravila The teme u uvodnom postu na koja svako malo upozoravamo (evo sad i ja tebe) pa ih pažljivo pročitaj (dovoljno će biti 2 minute za to).
Nema negativa u komentarima djevojaka, nema provociranja besmislenim predviđanjima o podrijetlu sisa i sl. No čim pročitaš pravila neće biti nikakvih problema nadalje. Ne stvaraj problema gdje ga nema, ovaj topic ide godinama istim smjerom i tako će i nastaviti s tobom (ako imaš volju) ili (ne slažeš li se) bez tebe. Pozz
Pitao sam i konkretna pitanja vezana uz brisanje mog posta i vrijedanje koje nije sankcionirano.

Zapravo me za samu temu najmanje i briga jer sam shvatio da je jazavo postavljena, te uopce ne omogucava nekakvu slobodu izrazavanja misljenja koja su sukladna pravilima foruma, vec podrzava samo misljenja koja onima koji se naslikavaju idu niz dlaku kako bi slike nastavljali i keljiti. Nije me briga za to, greska je foruma sto takvu glupost uopce dopusta.

Kao sto rekoh, postavio sam neka konkretna pitanja koja se ne ticu samog nacina na koji je tema postavljena, stoga bih molio i odgovore.

Ukoliko nesto nije bilo jasno, lako ponovno kopiram ta pitanja da bude jasnije vama sa MK-a.

Zakaj nije sankcionirano vrijedanje. Reci nekome da je "drkaros" nije vrijedanje? Znaci ja mogu komotno koracati forumskim prostranstvima nazivajuci ljude "drkarosima"?

Sto se mog obrisanog upisa tice, ne vidim kako je on vodio temu u nepozeljnom smjeru. Meni je forumasica derin napisala da ce utegnuti dupe zbog sebe, a ja sam jednakom mjerom odgovorio kako se ona vjerojatno i sminka zbog sebe. Ukoliko njeno nazivanje mene "drkarosem" ne vodi temu u krivom smjeru, onda ne vidim ni kako taj moj komentar vodi. Cini mi se da vi kao modovi zauzimate njenu stranu samo zato sto naslikava svoju guzicu, sto je krajnje nekorektno. Kao moderatori, trebali biste se sluziti gornjom glavom, ne slazes li se?

P.S. - Bilo bi mi drago kada bi mi objasnio i na koji je tocno nacin komentar da mi necije sise izgledaju fejk negativan? Nemoj to nazivati provociranjem, objasni mi na koji je to nacin negativan komentar. Ukoliko mi ne mozes objasniti, ne mozes to niti smatrati negativnim komentarom, sto posljedicno znaci da je meni, kao i drugima, itekako dozvoljeno ostavljati takve komentare.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 01:55   #6
Naravno da one u temi imaju prednost nad tobom koji si ih tamo dosao provocirati.
I da mozes ocekivati i da ce se tvoji postovi brisati i sankcionirati (potonje do sad nije bio slucaj).
Tvoj opus od nekoliko trol postova ne smatram vrijednim da bih ti posvecivao vise prostora ovdje ili tamo, a na termin drkaros cu obratiti paznju korisnici da te ne zove tako, jer ti to ali bas ni u kom slucaju nisi. To takodjer ocito ne smatramo nikakvim vrijedjanjem u onom kontekstu i iza onakvog tvog pojavljivanja.
eod s moje strane, nadam se da si upratio upucivanje na pravila teme za dalje.
pa pa
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 02:24   #7
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Naravno da one u temi imaju prednost nad tobom koji si ih tamo dosao provocirati.
I da mozes ocekivati i da ce se tvoji postovi brisati i sankcionirati (potonje do sad nije bio slucaj).
Tvoj opus od nekoliko trol postova ne smatram vrijednim da bih ti posvecivao vise prostora ovdje ili tamo, a na termin drkaros cu obratiti paznju korisnici da te ne zove tako, jer ti to ali bas ni u kom slucaju nisi. To takodjer ocito ne smatramo nikakvim vrijedjanjem u onom kontekstu i iza onakvog tvog pojavljivanja.
eod s moje strane, nadam se da si upratio upucivanje na pravila teme za dalje.
pa pa
Okej, one vama vrijede vise od mene u kontekstu te teme. Razumijem to i mogu se sloziti.

Ali i dalje mi nije jasno zasto je moj upis obrisan, a onaj u kojem se mene naziva drkarosem nije? U tom obrisanom upisu nisam provocirao nikoga, a ja sam prethodnim svakako trebao biti isprovociran, namjera je bila ocita. Koliko god neki korisnik, odnosno, u ovom slucaju korisnica vama bila vrijedna na odredenoj temi, ja i dalje zasluzujem da se prema meni odnosite objektivno. Nije li tako? Ukoliko komentare o fejk sisama smatras provociranjem, obrisi te komentare, no nemoj brisati one u kojima provokacija nema. Stovise, obrisali ste moj odgovor na tude vrijedanje. Vrijedaje sa druge strane niti je obrisano, niti sankcionirano. I da, bilo je vrijedanje i to se iz konteksta tog posta jasno vidi. Osim ako pricas o kontekstu koji ukljucuje cijelu moju interakciju sa doticnom na toj temi, pa onda zbog toga vrijedanje smatras opravdanim. U tom se slucaju samo radi o losem moderiranju, jer ne vidim kako vrijedanje moze biti opravdano, neovisno o kontekstu.

Drago mi je da znam kako stvari uistinu funkcioniraju na MK-u, iako zapravo nista nismo rijesili.

Uzivajte.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:53.