Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver > Stolna računala

Stolna računala Konfiguracije, ploče, procesori, ram, grafičke kartice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2017., 10:29   #21
Quote:
Blues Willis kaže: Pogledaj post
za garazu , muziku i surfanje najmanje potrebno 8 jezgri CPU ( Intel ili AMD )....
Šta direktor napravi od čovjeka.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 10:39   #22
Nisam siguran oko čega se pjeniš ali moja garaza je već sad bijela i uredna a hobi elektronika a ne brušenje željeza.

Ako te ljuti to sto imam glazbu u njoj mirno spavaj jer sve audio komponente u garaži (osim zvučnika) su jeftini vintage. Skuplje komponente (pa i projektor) su u dnevnom boravku. Idealna boja zidova za projekciju nije bijela nego siva ili crna.

No to nije tema, još jednom hvala svima na savjetima, kome treba jeftino računalo bez jake grafike preporučujem ovakvu kombinaciju.
Offshore is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 15:16   #23
Quote:
Offshore kaže: Pogledaj post
Nisam siguran oko čega se pjeniš ali moja garaza je već sad bijela i uredna a hobi elektronika a ne brušenje željeza.

Ako te ljuti to sto imam glazbu u njoj mirno spavaj jer sve audio komponente u garaži (osim zvučnika) su jeftini vintage. Skuplje komponente (pa i projektor) su u dnevnom boravku. Idealna boja zidova za projekciju nije bijela nego siva ili crna.

No to nije tema, još jednom hvala svima na savjetima, kome treba jeftino računalo bez jake grafike preporučujem ovakvu kombinaciju.
Ne obaziri se previse, i ja sam se vise puta zapitao sta je wrong s tim tipom
__________________
You got two empty halves of coconuts and you're bangin' em together!
NESHO95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 22:49   #24
Quote:
NESHO95 kaže: Pogledaj post
Ne obaziri se previse, i ja sam se vise puta zapitao sta je wrong s tim tipom
Mislim da je vino.

Samo je čudno sto pod takvim utjecajem piše ujutro,umjesto naveče

Ne mogu vjerovat da nekom smeta obojana garaza (400kn piture (a koje nisu iz njegovog džepa) i volja da se ista oboja).
Offshore is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 22:54   #25
Pripazi samo da ne zavrsis na bleklisti Sorry modovi na oftopiku al bilo je jace od mene
__________________
You got two empty halves of coconuts and you're bangin' em together!
NESHO95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 23:10   #26
Platit cu mu litru ili dvije pa ce me poštediti



Ma na stranu sva zajebancija, ali sloziti ovakvo racunalo za 3000 kn (s genuine OSom,doduse uz nesto postojecih starih dijelova) je fantastično!

Mislio sam uzeti Ryzena 5 1600/1060 i to prebaciti u glavno racunalo, a u garazu uzeti stari AMD FX8320/HD7950OC....sreća pa sam pitao ovdje, dobio odlično za svrhu istoga a prezadovoljan.
Offshore is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 23:32   #27
Glavno da si zadovoljan
__________________
You got two empty halves of coconuts and you're bangin' em together!
NESHO95 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:47.