Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2018., 12:41   #281
Čudi me što me čudi. Ja sam svoju žalbu poslala, prvi put u životu. Znam da nema smisla, ali malo mi nekako lakše.
A kad ovo sve vidim i čitam shvaćam da mi tamo nije ni mjesto.
marlene13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 13:16   #282
U državnoj u javnoj službi je svugdje ovako. U natječajima stave široku lepezu škola, te se jako puno struka može javiti na oglas, a pravi stručnjaci na kraju završe sjedeći doma i pišući javljanja savjetniku na burzi.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 14:25   #283
Da. Istina. Za većinu SSS pozicija uvjet je završena gimnazija ili ekonomija što vjerujem da zaposlene osobe imaju. Uglavnom, Ministarstvo se pokrilo. Sve je po pravu i zakonu i moš se slikat!
marlene13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 14:56   #284
Quote:
marlene13 kaže: Pogledaj post
Čudi me što me čudi. Ja sam svoju žalbu poslala, prvi put u životu. Znam da nema smisla, ali malo mi nekako lakše.
A kad ovo sve vidim i čitam shvaćam da mi tamo nije ni mjesto.
zelena si još. žalbe se šalju zadnji dan roka preporučeno jer što ih kasnije pošalješ kasnije ih zaprimi tijelo koje je raspisalo natječaj, kasnije ih pošalju odboru za državnu službu, kasnije se riješe i kasnije počnu raditi. nije neka prevelika satisfakcija ali je isto lijepo vidit kad im tvoja žalba odgodi početak rada za 6 mjeseci ili kad im npr. izbiješ božićnicu iz džepa ko što sam ja napravio na zadnjem natječaju na koji sam se javio. male stvari al čovika vesele
-jaaa- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 15:20   #285
A napisah da mi je ovo prva žalba u životu. Dobro je znati za idući put. (Iako se nadam da ga neće biti).
marlene13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 13:53   #286
Javljajte se ljudi na sve natječaje i učite za testiranje...ja i nekoliko kolega smo dobili posao ( u različitim tijelima državne i lokal uprave) bez ikakve veze i to kada je bilo daleko manje natječaja.
lkjhm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 21:19   #287
Pozdrav svima, zna li netko u kojim mjesecima 2018 god se polazi na dragovoljno sluzenje vojnog roka? Trenutno sam van drzave i dolazim tek pocetkom svibnja i tada planiram otici u vojni ured podnesti papire za sluzenje vojnog roka i testiranja. Ako netko zna datume bio bih zahvalan. Znam da se ide u Zelenu bolnicu par mjeseci prije na testiranja pa onda u Pozegu. Ugl bilo kakvih detalja ako tko zna da napise jer sam nestrpljiv i htio bih znati vise i prije dolaska u vojni ured. Hvala pozdrav.
Craig Tucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2018., 19:39   #288
Quote:
Craig Tucker kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, zna li netko u kojim mjesecima 2018 god se polazi na dragovoljno sluzenje vojnog roka? Trenutno sam van drzave i dolazim tek pocetkom svibnja i tada planiram otici u vojni ured podnesti papire za sluzenje vojnog roka i testiranja. Ako netko zna datume bio bih zahvalan. Znam da se ide u Zelenu bolnicu par mjeseci prije na testiranja pa onda u Pozegu. Ugl bilo kakvih detalja ako tko zna da napise jer sam nestrpljiv i htio bih znati vise i prije dolaska u vojni ured. Hvala pozdrav.
+još jedno pitanje, kakav je stav MORHa prema tetovažama, tj dali ce mi tetovaže stvarati problem sa upadom?
Craig Tucker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:52.