Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2017., 17:27   #381
Quote:
thermskin kaže: Pogledaj post
Evo nam najave za 7.epizodu!!!!!! To se zove najava??

Pazi ovo, sad će nas mučiti do ponedjeljka i davati sve na kapaljku.
nisu normalni što je ovo, pa ovo smo još sinoć vidjeli samo na slici

Quote:
thermskin kaže: Pogledaj post
I to pošteno.





Možda se ipak netko od Ferhatovih ljudi pojavi tamo i posmuca ovu dvojicu pa Asli ne bude oteta. Tako ga mogu odvesti u bolnicu da ga ona operira.
ja sve vjerujem da su Ferhat i Nijemi imali dogovor i da će se on pojaviti jer kako Bhea kaže imali smo sliku ispred bolnice pa pretpostavljam da je Ferhat u bolnici a doktor hanim ga liječi i njeguje, što mogu vječni sam optimist

Quote:
RenaSe kaže: Pogledaj post
E fragi im je stvarno bomba...sta su nam dali, deo iz 6. ep.i plus ovo sto smo vec videli na slikama-bas su se pretrgli.
Čitajući vas definitivno sam zaključila da je prevod i više nego neophodan, jer se možda čak i iza onih bezveznih scena sa sluškinjama kriju neki odgovori. Tako da jedva čekam prevod. Sad kada su se i utisci slegli i na osnovu ovoga sto sam videla (na zalost ne i razumela), mogu da kazem da mi je ep. bila dobra-bilo je zanimljivih i manje zanimljivih scena, ali mislim da ce sve to ispostaviti kao vazno, upravo zbog flesbekova (to mi se svidja kod ove serije, na prvu loptu samo se pojavljuju pitanja sta i kako, a onda sve potanko objasne).
pravo kažeš kad dobijemo prijevod puno toga će nam biti jasnije, a sigurno će još dosta toga biti pojašnjeno kroz prisjećanja, tako da možda i više saznamo i iz onih nama dosadnih scena sa sluškinjama
tina01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 18:06   #382
Quote:
U prijevodu kod Ruskinja ...
Thermiskin Jel bi mi mogla molim te poslati link gdje da pogledam? Hvala unaprijed.
dinzi binzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 18:18   #383
Quote:
dinzi binzi kaže: Pogledaj post
Thermiskin Jel bi mi mogla molim te poslati link gdje da pogledam? Hvala unaprijed.
Ima na Vk kanalu, mada je sinhronizovano.

A na ovu scenu sam se slatko ismejala - uzeo čisti staklo, a ona jadna ni tamo ni tamo - ne zna da li da beži ili da se suoči sa njim.

Ume on da bude baš dobro i orginalno podrugljiv, ali mislim da će ga Asli u jednom trenutku izludeti, posebno kada se bude počeo da oseća da je voli. A ona je onako sklona da pravi "malo" ne promišljene poteze (tioa da viče "ko je to", a kriju se od otmičara ili da mu postavi 1001 pitanje i da kuka dok beže umesto da se pritaji )
__________________
HulKer

Zadnje uređivanje RenaSe : 21.11.2017. at 18:57.
RenaSe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 19:13   #384
Jedna zanimljivost. Fanovima se obratio scenarist Erkan Birgoren na svom tw profilu.


Lako moguće da je čitao kritike na turskom forumu jer mu se puno forumaša tamo izravno obraćalo i molilo da pazi na detalje priče ( ne radi propuste), da zadrži fokus na AsFer ljubavi, manje sporednih likova itd.


Quote:

sevgili SBA ailesi sizleri kaybetmeden yeni seyirci kazanmak zorundayız. Ki dizimiz daha uzun soluklu olsun. Bunun için sizlerin anlamsız gördüğünüz hikayelere de ihtiyaç var. Sabrınıza, inancınıza ihtiyacım var. size iyi bir aşk hikayesi anlatmak için elimden geleni yapacağım

Zdravoseljački prijevod....

Želi pridobiti novu publiku bez da izgubi postojeću. Želi da naša serija što duže diše, živi. Zbog toga su potrebne i priče koje mi ( fanovi) trenutno vidimo kao beznačajne. Moli za strpljenje. Potrebna mu je naša vjera. Iz njegovih ruku će poteći lijepa ljubavna priča za ispričati.


Bravo za njega. :klap:

Sviđa mi se što ljudi koji rade ovu seriju misle i na fanove koji ih prate i gledaju. Dijele se slike sa seta, Ibro i Birce se ne izbjegavaju ( kao većina drugih bašrola u nekim serijama ) već se zajedno slikaju i šalju poruke. Uglavnom šalju nam poruku da se trude i da vlada dobra atmosfera. Za svaku pohvalu. Neka nastave tako i dalje.
thermskin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 01:51   #385
fanovi/publika=reyting=trajanje=dobit/lova, nema tu emocionalnog.

sve, ili vecina , dizi ekipe sa kojima sam se sretala su imale tu manje ili vise direktnu komunikaciju sa publikom. neke su sasvim uspesno flopnule. imala sam i situaciju gde su obecavali nesto a dali sasvim drugo... :dasenepriseca:

imho, videh twitt, jeste to 140 karaktera, ali birgorenu je malo frka.
samo nek radi kako treba, sa sto manje gluposti, lepo su mu sve rekli, imamo ista ocekivanja, i nece biti zime. znamo zasto je doveden, ali tolerancija ima granice.



ili pucaj ili spusti oruzje

zaboravih pomenuti proslu noc, sreca aslina da je on asikuje inace bi bila pokojna ako ne pre onda nakon tog glancanja stakla.
ako se pojavi prevod te scene, u bilo kojoj formi na bilo kom jeziku, lutfen zalepite, zivo me zanima sta su sve rekli jedno drugom. smisao sam uhvatila ali nije to to.

Zadnje uređivanje Bhea : 22.11.2017. at 02:35.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 04:20   #386
... glavu dole... pucaj...

otkud ideja ferhatu da joj uopste da pistolj da puca... moglo bi se pretresati.
kako god ja sam crkavala od smeha i prvi put i sada.
inace dobro snimljeno. emir khalilzadeh radi dobar posao. jos da vidimo sta cemo sa scriptom.


... oci su mi zatvorene jer bi bilo bolje da te ne vidim...
onda ih sklopi...... ... idem da se istusiram...


prokletstvo, skini se vise...
obrisao sam otiske ebru... vidi, tamo ima jos, tamo si pritisnula svoj veliki nos...brisi...


reci ebru da ne koristi parfem kada radi nesto tajno. sta ste trazile unutra?
nesto sto bi te poslalo u zatvor...
tako me jako zelis zatvoriti?...
vise nego ista... ...
posecivaces me?
svake nedelje. mislis da bih sebi uskratila zadovoljstvo da te vidim u toj situaciji...


... posle?... posle?...

Zadnje uređivanje Bhea : 22.11.2017. at 05:44.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 07:52   #387
Ja sam ocekivala da Aslı u zadnjoj sceni vikne onoj dvojici Sto su upucali Ferhata da zovnu hitnu

Epizodu sam gledala u dijelovima, pogledala nesto prvog dijela pa napravila pauzu, i upalila opet i na drugom dijelu bude Asli i ja pomislim "a vidi i Asli ima u ovoj seriji", ono zaista bez pretjerivanja, sad ne znam je li zaista bilo tako malo njihovih scena ili se meni ucinilo jer sam gledala uz prekide.

Meni samo nije jasno zasto se Gülsüm boji Ferhata, zasto mu ne kaze za dijete pa sta bude? I njemu bi mozda bilo drago? Ili se boji jer bi on morao saznati i od koga je? Isto mi nije jasno kako je onako sumnjicav oko one nove sto je kod nje beba, i zasto je onako ispitivao Asli... a mozda mu Gülsüm i kaze kad bude Cüneyt razotkriven pa da ga kao spasi.

Epizoda je bila meni malo razocaravajuca u odnosu na fragi sto se tice odnosa Ferhata i Asli, ocekivala sam nekako nesto vise od one scene cijepanja drva mada je mozda i rano...


Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 08:13   #388
Thanks Bhea za ove isjecke

Dijalog izmedju Ferhata i Asli na nivou.....sve pet.........ali da profesionalni ubojica na tako vaznom zadatku ostane sa dva metka u pistolju......a da to ni nezna......i da tako glupo bude upucan.......tu ovog scenaristu ne kuzim.....
souvenir is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 12:06   #389
Prevedene scene iz 6. epizode ("pozajmila" )
https://youtu.be/Z9TYE__sEwU - Početak
https://youtu.be/bi44t3ic7F8 - Ferhat sumnja u Asli
https://youtu.be/RKFiOdApEms -Hoće li Ferhat sve shvatiit?
https://youtu.be/neojQVMOACI - Asli upada u Ferhatovu zamku
https://youtu.be/NU-1ibH_o4g - Vodiš me da me ubiješ? Šta ti znaš o životu?
https://youtu.be/SvkZfGgFAe4 - Ferhat i Asli su napadnuti
https://youtu.be/wHF5vxePk8Q - Zar se ti ono ne bojiš smrti?
https://youtu.be/b6SKKvxeH88 - Ferhat upada u zamku
https://youtu.be/XgD3g11H5co - Ferhat spašava Asli
https://youtu.be/uQqsPCG-B50 - On nije takav kao što izgleda
https://youtu.be/WXegTDKKo2g - Asli i Ferhat se raspravljaju
https://youtu.be/ejxWLDEZhF8 - Ferhat i Asli razmišljaju jedno o drugom
https://youtu.be/9ii3SKuK06c - Pesma iz 6. epizode
https://youtu.be/bKRLW5071Ls - Ferhat je ranjen - poslednja scena
__________________
Life is too important to be taken seriously.
Murka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:27   #390
Pa ova Asli stvarno snažna žena....

Zanimljivo, neće ju ovi Sahinovi ljudi oteti.


Curke, hvala vam na klipovima.

Btw, još uvijek se snima tamo po šumama i livadama, hmmmm.....
thermskin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:39   #391
elerine sağlık.

Quote:
thermskin kaže: Pogledaj post
Pa ova Asli stvarno snažna žena....
Zanimljivo, neće ju ovi Sahinovi ljudi oteti.
ja se zavitlavala kad ono . jos cu ispasti vidovita.

puca je adrenalin, a tada se svasta moze.

zivo me zanima jel ga to birce nosa ili su ipak uzeli dublerku.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 14:40   #392
Auuu zene sta je ovo ? Pa od ovog Ferhata moze da se rikne
bebaraw is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 16:54   #393
Siyah Beyaz Aşk 7. Bölüm Fragmanı - 2

Evo nam i druge najave!!!

Ferhat pri svijesti. Znat će da ga je ona spasila.

Možda će se sad i njegova obitelj početi odnositi drugačije prema njoj, recimo sa poštovanjem.

Ferhat: "Fırsatın varken niye gitmedin?" Zašto nisi otišla kad si imala priliku?

Izgleda da će u ovoj epizodi Asli preispitivati svoje osjećaje. tik-tak, tik-tak.....

Zadnje uređivanje thermskin : 22.11.2017. at 17:47.
thermskin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 17:45   #394
Quote:
thermskin kaže: Pogledaj post
Siyah Beyaz Aşk 7. Bölüm Fragmanı - 2

Evo nam i druge najave!!!

Ferhat pri svijesti. Znat će da ga je ona spasila.
Možda će se sad i njegova obitelj početi odnositi drugačije prema njoj, recimo sa poštovanjem.

Ferhat: "Fırsatın varken neden gitmedin?" Zašto nisi otišla kad si imala priliku?

Izgleda da će u ovoj epizodi Asli preispitivati svoje osjećaje. tik-tak, tik-tak.....
Dobra najava. Izgleda da će se sad sve raplamsati. :klap:
Svi se sjurili u bolnicu i svi zabrinuti - možda Asli i na osnovu toga shvati o kakvom je čoveku reč i da nije toliko mračan kao što misli - čak je i Jigit dotrčao.
Mora jadna i svoje otkucaje da meri.
__________________
HulKer
RenaSe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 18:16   #395
pozdrav

šta je ovo danas riknit ću od ovoliko klipova i to još sve s prijevodom zahvaljujem

Thermskin koji fragman auuuuuuuuu

Bhea i ja sam bila vidovita kad sam rekla da bi ga doktor hanim mogla njegovati i vjerujem da od ovog trenutka ništa više neće biti isto

tko će dočekati novu epizodu
tina01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 19:55   #396
......ljubav je zakon jedini......koji strah, koja tezina............Asli carice!......
Hvala na ovim super klipovima.....
souvenir is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 20:19   #397
Prevedena 7-2 najava



Zanimljivo mi je to da je Ferhat samo jednom oslovio Asli imenom, i to u sceni posle zakopcavanja haljine, da je pita da li je ikada obavila porodjaj. Vidim opet je postala Do(c)tor.
__________________
Life is too important to be taken seriously.
Murka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 20:39   #398
o-ha. svidjam

ihtiyar ih prebacio u bolnicu. zaboravila sam da je bio najavio da ce doci ujutro, praviti dorucak, jaja, falan filan...

Quote:
RenaSe kaže: Pogledaj post
Mora jadna i svoje otkucaje da meri.
slatka mi, sva ko pokisla, bice da je sebi dijagnozu postavila.

Quote:
Murka kaže: Pogledaj post
Zanimljivo mi je to da je Ferhat samo jednom oslovio Asli imenom, i to u sceni posle zakopcavanja haljine, da je pita da li je ikada obavila porodjaj. Vidim opet je postala Do(c)tor.
nisam sigurna na sta tacno mislis, sve epizode ili na poslednji period, za slucaj da je ovo prvo ima negde na yt ili na tw, nisam vise sigurna gde, previse toga sam klikala, clip sa izvucenim svim njegovim dotadasnjim "Aslı".
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 20:48   #399
Pa da joj se bas obratio sa Asli, uvek je zove Doctor. Nakon zakopcavanja haljine, ona je krenula da izadje iz sobe i on je pozvao: Asli!

To je bio jedini put da sam ja to registrovala, bilo je onako lepo razgovetno i naglaseno. Cak i u toj sceni, bilo bi mi logicno da je oslovio sa Doctor, posto je pitao u vezi porodjaja.

Steta sto nisi ovde zalepila link, pogotovo sto se tako nesto tesko natrcava.

p.s. Izletelo mi sad na yt u rezulatima pretrage duet pravih Asli i Ferhata i bas je lepa pesma
__________________
Life is too important to be taken seriously.
Murka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 20:57   #400
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
o-ha. svidjam

ihtiyar ih prebacio u bolnicu. zaboravila sam da je bio najavio da ce doci ujutro, praviti dorucak, jaja, falan filan...

slatka mi, sva ko pokisla, bice da je sebi dijagnozu postavila.


nisam sigurna na sta tacno mislis, sve epizode ili na poslednji period, za slucaj da je ovo prvo ima negde na yt ili na tw, nisam vise sigurna gde, previse toga sam klikala, clip sa izvucenim svim njegovim dotadasnjim "Aslı".
Mislim da sad sledi i najzanimljiviji deo, otkrivanje osecanja- pitam se cemu li ce ona pripisati ovaj ubrzan rad srca - strahu najverovatnije, ali zbog cega ili je bolje pitanje zbog koga. Volim ovo ovako kad se ljubav polako razvija, a ne kao ljubav na prvi pogled i to ona fatalna. Jeste ovo malo ono cuveno da se zarobljenik obicno zaljubljuje u svog otmicara, ali mi se svidja kako to ovde grade. Ona mu ne cuti, suprotstavlja se, a on joj se onako slatko ruga i kaze samo pricas, pricas... Lepo su mi njih dvoje kliknuli, pa se radunem svakoj njihovoj sceni, a nadam se da ce ih zbog ovog ranjavanja i smestanja radnje u bolnicu u sledecoj ep.biti bas dosta.
A i ovo izgovaranje njenog imena, je ocito veliki korak za njega. Presli su na prisnije obracanje.
__________________
HulKer
RenaSe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:12.