Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2017., 15:36   #61
Ne živim s njima, već sam to napisao.
drumforce is offline  
Old 05.09.2017., 15:38   #62
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
U jednu ruku ih razumijem, žele mi dobro i misle da ću biti sretniji sa ženom i djecom nego sam.
Njima je to valjda neshvatljivo baš zbog tog konzervativnog stava da čovjek ne vrijedi ako nema obitelj.
Reci da si gay.
Da vidiš kako budu prestali bilo šta pitat a ako su zbilja takve konzerve onda više nikad neće sa tobom pričati.O bilo čemu.
__________________
lola
Lola 27 is online now  
Old 05.09.2017., 15:41   #63
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Reci da si gay.
Da vidiš kako budu prestali bilo šta pitat a ako su zbilja takve konzerve onda više nikad neće sa tobom pričati.O bilo čemu.
Eh kad znaju da nisam.
drumforce is offline  
Old 05.09.2017., 15:43   #64
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Ne živim s njima, već sam to napisao.
A onda ignoriras. Mene su par puta pitali, rekao da nisam zainteresiran, odustali od pitanja.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 05.09.2017., 15:47   #65
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
A onda ignoriras. Mene su par puta pitali, rekao da nisam zainteresiran, odustali od pitanja.
Tvoji su odustali, ne znaci da ce i njegovi.
Martian7 is offline  
Old 05.09.2017., 15:47   #66
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
A onda ignoriras. Mene su par puta pitali, rekao da nisam zainteresiran, odustali od pitanja.
Oni još uvijek misle da se šalim i da "se imam vremena predomisliti".
drumforce is offline  
Old 05.09.2017., 15:50   #67
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Oni još uvijek misle da se šalim i da "se imam vremena predomisliti".
Ignoriras svaki upit i bok, nemas tu neku filozofiju.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 05.09.2017., 16:10   #68
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Oni još uvijek misle da se šalim i da "se imam vremena predomisliti".
Pa reci im jednostavno da ne želiš imati dijete kao što su ga oni imali.
Misliš da ti produžetak vrste uopće nije pametan i neka to shvate kao Božji blagoslov.
Začepiti ćeš im usta, barem na neko vrijeme
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Old 05.09.2017., 16:46   #69
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Pa i je jedinac, ali pogledaj na što sam odgovarala.

I zašto ga nagovaraš da laže roditeljima?
ne velim da mora lagati, ali ako niš drugo ne pali, može probati na taj način

Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
A onda ignoriras. Mene su par puta pitali, rekao da nisam zainteresiran, odustali od pitanja.
mene su moji isto davili, tvoji su odustali, moji nisu, a kolko vidim po upisima ni njegovi ne odustaju

sad dok sam ubračena me dave s pitanjima kolko djece planiramo i još dodaju da ih mora biti više od troje

da nema takvih ljudi oko mene bilo bi mi dosadno
__________________
...pronađi me osmijehom...
mala nemirna is offline  
Old 05.09.2017., 16:53   #70
To je valjda takav tip ljudi koji s ničim nije zadovoljan i stalno postavlja pitanja.
Najviše me živcira ta njihova negativistička kampanja zastrašivanja tipa "požalit ćeš", "tko će te voziti u bolnicu dok budeš star", "teško ćeš živjeti samo od jedne mirovine" i sl.
drumforce is offline  
Old 05.09.2017., 17:06   #71
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
To je valjda takav tip ljudi koji s ničim nije zadovoljan i stalno postavlja pitanja.
Najviše me živcira ta njihova negativistička kampanja zastrašivanja tipa "požalit ćeš", "tko će te voziti u bolnicu dok budeš star", "teško ćeš živjeti samo od jedne mirovine" i sl.
nije da nisu zadovoljni, prije bi rekla da nemaju zanimaciju pa zato dave s takvim pitanjima, i opet dok se sve izdogađa po njihovim željama opet nije dobro

dok čovjek ima aktivnosti kroz cijeli dan onda se ne zamara s bedastoćama i životima drugih ljudi
__________________
...pronađi me osmijehom...
mala nemirna is offline  
Old 05.09.2017., 17:44   #72
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
A onda ignoriras. Mene su par puta pitali, rekao da nisam zainteresiran, odustali od pitanja.
je, al ti si drugačiji karakter
kod tebe se osjeti kad nešto kažeš da je to to

upravo o tom se radi, on kod sebe prvo treba uzgojiti taj stav, kad to bude imao, starci će poštovati njegove granice, jer će osjetiti da preko njih ne mogu. na sebi treba raditi, ne na starcima, a on je došao tu pitati kako da promijeni ponašanje roditelja
Loonie. is offline  
Old 05.09.2017., 18:03   #73
ti reci roditeljima da se želiš oženiti i imati djecu kad nađeš onu pravu.
ako imaš curu onda reci da morate još pričekati, bude to došlo na red al još nije...
njima ćeš ostaviti nadu i bit će im lakše, a ti ćeš se riješiti stalnih pitanja o ženidbi i djeci
jbga...u ovoj situaciji moraš muljat...oni će biti sretni a ti nećeš imati taj pritisak.
zgode3 is offline  
Old 05.09.2017., 18:38   #74
Pokušat ću nekako svaliti to na njih.... tipa "zakazao vam je taj vaš odgoj pa zato imam takav stav i sad vam je prekasno da me mijenjate".
drumforce is offline  
Old 05.09.2017., 19:45   #75
Quote:
Loonie. kaže: Pogledaj post

pa najbolje da izlaz iz svoje patetike tražimo u drugim ljudima
a sto drugo nego traziti u drugim ljudima...................covjek je drustveno bice, nije otok.................funkcionira kroz odnose s drugim ljudima bilo prijatelji, bilo obitelj, bilo partner...osim ako naravno nema psihickih problema a onda je u biti bolestan

Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Nisam u stanju davati ljubav nego samo primati.
A veza je obostrani proces.
ili trolas sto je najvjerojatnije a ako ne onda bi posjet psihologu bio pozeljan, cisto da vidis moze li doci do promjene

Quote:
mala nemirna kaže: Pogledaj post
nije da nisu zadovoljni, prije bi rekla da nemaju zanimaciju pa zato dave s takvim pitanjima, i opet dok se sve izdogađa po njihovim željama opet nije dobro

dok čovjek ima aktivnosti kroz cijeli dan onda se ne zamara s bedastoćama i životima drugih ljudi
a to su starci, oni uvijek peglaju a ako ne peglaju onda mislis da im nije stalo......u svakom slucaju ne valja........zele sve najbolje a nisu svjesni da guse s time.....bilo bi najbolje da se pomire sa situacijom ali to ce tesko jer i oni su svjesni da s njime nije bas sve u najboljem redu jer osoba koja ne moze voljeti nije posve normalna
Stegovnica is offline  
Old 05.09.2017., 20:11   #76
Tko si ti da određuješ što je normalno a što nije?
drumforce is offline  
Old 05.09.2017., 20:22   #77
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post

Kako im to reći na neki način da se pomire s tim?
Dovedeš modnog mačka na večeru.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Old 05.09.2017., 20:23   #78
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Tko si ti da određuješ što je normalno a što nije?
ti si emocionalno hendikepiran, lijepo podji kod psihijatra, to ti je moj savjet

sto si se naljutio, pa to je za tvoje dobro, ja ti zelim najbolje i suosjecam s tobom
Stegovnica is offline  
Received Infraction
Old 05.09.2017., 20:30   #79
Quote:
Stegovnica kaže: Pogledaj post
ti si emocionalno hendikepiran, lijepo podji kod psihijatra, to ti je moj savjet

sto si se naljutio, pa to je za tvoje dobro, ja ti zelim najbolje i suosjecam s tobom
Postavljanje proizvoljnih dijagnoza na forumu se kažnjava.
Ako nikome ne štetim svojim načinom života i zadovoljan sam s tim zašto bih trebao psihijatru?
drumforce is offline  
Old 05.09.2017., 20:40   #80
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Postavljanje proizvoljnih dijagnoza na forumu se kažnjava.
Ako nikome ne štetim svojim načinom života i zadovoljan sam s tim zašto bih trebao psihijatru?
Neka me kazne, ja sam spremna podnijeti zrtvu samo za tvoje dobro

ali neces ici radi drugih vec ides radi sebe, da si sredis zivot.................ne, ne moras se zeniti i imati djecu ali bilo bi lijepo da imas neku osobu s kojom mozes podijeliti ljubav........to je neprocjenjivo.................
Stegovnica is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:48.