Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2009., 23:38   #561
Meni se čini da niti ti ne znaš šta W3DR radi, čim ga stavljaš u grupu s map hackom i sličnim stvarima...
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 01:21   #562
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Meni se čini da niti ti ne znaš šta W3DR radi, čim ga stavljaš u grupu s map hackom i sličnim stvarima...
Delay reductor..wow..bas me zanima kaj radi ipak...svejedno je third party program i kao takav moze raditi sranja..ponovo ponavljam sta ce mu to? Ako ne misli hostati dotu 24/7 u nekoj ligi u pizdi materini ne treba mu uopce..
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 01:33   #563
Ma nema mu problem nikakve veze s w3dr, to je totalno bezopasan program (i često beskoristan). Nešto si je sjebao na kompu, trebalo bi počistiti registry ili reinstalirat nove drivere... Ako to nema utjecaja, format
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 07:22   #564
Quote:
DeX94 kaže: Pogledaj post
Ne mogu naći ovu temu pa sam otvorio novu.. Imam problem oko w3.. Nakon nekih pol sata igre pojavi mi se plava slika, komp počne zujit i restartira se.. ako netko zna zašt nek kaže pls..ak neko ima link da radi w3 bez tih grešaka nek senda na pm..
ili ti je graf. slaba ili driveri nisu dobro instalirani...

koju grafu imas ?
__________________
ASUS M2N-XE, ATI Radeon HD4650 1 gb, AMD Athlon 64 X2 5200+,2 gb ram, Windows XP Professional SP3
Pavlek_cro is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 18:08   #565
Ma šta ja znam šta će mi to..to mi je da instaliram taj eurobattleov šta je to već..i onda imam onaj crvenu ikonu euroloader i tamo uđem i idemo na eurobattle i igramo online. eto zašt sam to instaliro..
@Pavlek Pa sigurno mi grafa to podražava..GeForce 8500 GT 512 rama..dovoljo za igru staru 7 godina

Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Meni se čini da niti ti ne znaš šta W3DR radi, čim ga stavljaš u grupu s map hackom i sličnim stvarima...
Kakvi hackovi??
DeX94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 20:11   #566
Ma nikakvi hackovi, znao sam točno od kud ti
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 21:33   #567
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Ma nikakvi hackovi, znao sam točno od kud ti
Od kud mi šta?
DeX94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 23:02   #568
Ovako, taj problem su imali mnogi ljudi i problem je isljucivo hardware vecini je rješavalo stvar driver za graficku, a znalo je bit i neispravnih komponenti, ako ti ne radi poslje intaliranja novog drivera zovi nekog ko se kuži u kompove ili odnesi komp na servis, ali ovo drugo nebi preporucio, osim ako imaš viška love
Gizm0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 00:27   #569
ah..mogu zvat aL bolje ak mogu sam da probam.. čuo sam za neke programe što čitaju ispravnost drivera ili prave driver backup.. jer znaš ime tog programa za skeniranje drivera ak uopće postoji?
DeX94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 02:00   #570
Čemu sad skidanje i instaliranje tih programa? Zar ti nije jednostavnije samo staviti nove drivere i to je to?
Quote:
DeX94 kaže: Pogledaj post
Od kud mi šta?
Pa W3DR. Pretpostavio sam da si ga 'pokupio' kad si instalirao Xpam loader.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 12:40   #571
bože šta sve ovamo dolazi...
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 17:23   #572
a šta ja znam. Ja sam samo instalirao onaj euroloader i patch 1.22a za igru..

Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Čemu sad skidanje i instaliranje tih programa? Zar ti nije jednostavnije samo staviti nove drivere i to je to?
ok.. pitat ću bratiča da mi stavi to..
DeX94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 18:19   #573
Pa zar si tolko nesposoban da sam ne možeš?

Odeš na Nvidia ili ATi stranicu, Drivers, nađeš svoju karticu i skineš driver za nju. Možeš onda samo pokrenut taj installer i instalirat će ti nove drivere, no ja preferiram prvo maknut stare...
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 23:30   #574
aHaaa. samo drivere za grafu.. znam ja stavit te drivere..aL di da idem da ih maknem?
DeX94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 00:36   #575
Desni klik na My Computer -> Properties -> Hardware -> Device Manager -> Display Adapters -> označi karticu i Uninstall

Ili drugi način, no ja preferiram prvi:
Control Panel -> Add or Remove Programs -> NVIDIA Drivers -> Remove

Onda restartaš kompjuter i instaliraš nove drivere. Ge Force 8500 GT to su ovi.


Inače, nisam to još pitao... Jel ti se taj problem javlja samo sa Warcraftom? Malo mi je čudno da je problem vezan uz samo 1 igru, pogotovo ako si ju instalirao iz 2 različita izvora.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 01:09   #576
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Inače, nisam to još pitao... Jel ti se taj problem javlja samo sa Warcraftom? Malo mi je čudno da je problem vezan uz samo 1 igru, pogotovo ako si ju instalirao iz 2 različita izvora.
Da, samo s Warcraftom.. na starom windowsu mi se to dešavalo kod igre Tom.Clancys.Rainbow.Six.Vegas.2..
Sad imam probleme (valj zbog tih drivera) naime štekaju mi neke jednostavne igre PES09, PRAY, Mirror's Edge (samo na nekim dijelovima).. al to nije bilo ono štekanje nego mi neke crte plove po ekranu.. kao pruge neke.. Moj ujo ima istu tu grafičku i njemu se to ne dešava.. Jer to može biti zbog drivera?
DeX94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 01:51   #577
Kak sad imaš problema ako si instalirao nove drivere?! Lol, imaš neki fakat sjebani kompjuter... Ili si ti sam nešto zaznuo kad si micao stare/instalirao nove
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 13:16   #578
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Kak sad imaš problema ako si instalirao nove drivere?! Lol, imaš neki fakat sjebani kompjuter... Ili si ti sam nešto zaznuo kad si micao stare/instalirao nove
Svaki put kada dignem novi windows (to sam radio 3,4 puta) bratič mi instalira sve isto.. zadnji put je to bilo u 8.mj. Onda su fakat sjebani driveri.. Jer nelogično mi je da je ta grafa tak loša..
DeX94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 19:56   #579
Ta grafička toliko loša?
Neobase is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2009., 14:34   #580
Warcraft 3 battle.net

kad dođem u igru i pritisnem na battle.net....nakon negog vremena pojavi se The CD key provided is currently disabled (0) (Warcraft III: Reign of Chaos). kaj da napravim........????
Canimir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:33.