Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver > Prijenosna računala

Prijenosna računala Omnia mea mecum porto

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2010., 22:34   #1
pao laptop - ode ekran... zamjena?

Eto dogodilo se i ono najgore, slucajno mi pao latop i pukao ekran, sve ostalo radi... E sad, trazim po internetu zamjenu itd...
Nasao u mom servisu - http://www.mojservis.hr/servis_lcd_ekrani.asp .
Cini mi se povoljno (i sigurno), gledao i po oglasnima, prodaju se lcdovi iz neispravnih laptopa za 500, 600 kn, ovaj u servisu bi kostao 1100kn i 6mj, garancije. Sad imate li iskustva ili kakve prijedloge. stvar je i tome da mi jos traje garancija za laptop, pa ako idem sam nekaj ugradivat lcd koji nabavim, pretpostavljam da mi garancija nece vise vaziti. Imam namjeru otici u taj servis ali ako neko ima kakav drugi savijet... nisam bas pri lovi, recesija itd... Znaci mozda neko prodaje nove lcd i ugarduje povoljnije ili tako nesto,

hvala svima unaprijed, pozdrav svima
lovro_t is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 23:29   #2
o tome što će se događati dalje s jamstvom se može samo nagađati dok ne pitaš u ovlaštenom servisu.

mojservis je, koliko ja znam, jedina firma koja drži na lageru lcd panele za prijenosnike. kod drugih (pa i kod ovlaštenog servisa) bi morao čekati sigurno mjesec, mjesec i pol da stigne novi.
a ovo za polovne si u pravu, može se naći za 600-800 kn, ovisi o modelu, samo je veliko pitanje isplativosti kad u servisu dobiješ stručno ugrađen za 1100kn i još jamstvo...

možda da pitaš u servisu jel ti mogu zamijeniti ekran a da se baš ne vidi iz aviona da je mijenjan? možda bi to bilo rješenje u slučaju da moraš koristiti garanciju...
__________________
Do you know the difference between a friend and a good friend? A friend will help you, and a good friend will help you remove the body.
Right before your eyes we pull laughter from the skies ¦ And he laughs until he cries, then he dies, then he dies.
taipan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 18:33   #3
eto rijesio u servisu, garancija vazi i dalje, sve sredili za 2 sata, zvali me i dosao po njega, sve super radi, 1100 kn... zadovoljan!
Hvala i pozdrav...
lovro_t is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 19:10   #4
eto pozitivno brojanje za www.mojservis.hr - kad netko ima bad luck da razbije ekran od laptopa, nazovite "moj servis"...
__________________
Do you know the difference between a friend and a good friend? A friend will help you, and a good friend will help you remove the body.
Right before your eyes we pull laughter from the skies ¦ And he laughs until he cries, then he dies, then he dies.
taipan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 21:38   #5
Ponuda ekrana je nadopunjena svim najtraženijim modelima i sada je jamstvo na ugrađene ekrane 12 mjeseci.
Cijene uključuju ugradnju i izbjegavanje svakog rizika kao kod samostalne narudžbe panela.
Uz zamjenu ekrana otklanjaju i manje nedostake na laptopu i daju popust na ostale zahvate ili nadogradnje.
tina76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 19:06   #6
Prošao bi puno jeftinije da si uzeo polovan display i u servisu zamolio da ti zamijene panel. I meni se desila ista stvar (ali moj više nije bio pod garancijom), pa su pristali mi zamijeniti slomljeni display sa polovnim. Na kraju sam ga zamijenio sam. 15 minuta posla, nikakva kvantna fizika.
__________________
Everyone is entitled to have my opinion.
Molecule is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 19:55   #7
Baš i nebi polovan ako je 800kn i sigurno bi u servisu uzeli nešto jer baš ne vjerujem da bi radili za lijepe oči, recimo 120kn ne znam, to nije puno manje od 1100kn a ovo je ipak novo, ugrađeno kako spada i još garancija, ja bi isto išao na to, a inače za bacanje po podu služi lopta, paziti malo osim ako vam novac ne raste na drveću

inače garancija ne pokriva korisnikovu nepažnju, tako da nema veze što tvoj nije bio pod garancijom
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 11:23   #8
Malo bolje potražit, polovni ide i po 400
__________________
Everyone is entitled to have my opinion.
Molecule is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 23:28   #9
Pozdrav imam Acer Aspire sa 15.6 widescreen format, otisao mu ekran, jel zna itko gdje se može nabaviti takav polovni ekran za tu cijenu oko 400 kn, po mogucnosti oko Splita? Hvala unaprijed
D J A N G O is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 00:15   #10
mislim da wide posebno led ne ide nikako za 400kn to je on napisao za bog te pitaj koji 4:3 ccfl, ali ako ima svaka čast
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 12:23   #11
pitaj ovdje na tržnici hw, na pce, pogledaj na njuškalu...
__________________
Do you know the difference between a friend and a good friend? A friend will help you, and a good friend will help you remove the body.
Right before your eyes we pull laughter from the skies ¦ And he laughs until he cries, then he dies, then he dies.
taipan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 15:17   #12
Quote:
Molecule kaže: Pogledaj post
Malo bolje potražit, polovni ide i po 400
e a gdje potražiti polovni?
__________________
You take a mortal man, and put him in control, watch him become a god, watch peoples heads a 'roll...
tikwa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 15:20   #13
Quote:
taipan kaže: Pogledaj post
pitaj ovdje na tržnici hw, na pce, pogledaj na njuškalu...
allen18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 20:24   #14
Meni je otišao ekran na laptopu, odnosno, mislim da je riječ o lijevom pantu /ili kako se to već zove / jer kad stisnem tu lijevu stranu, onda radi...inače je bijeli ekran...imam Toshibu...koliko bi me otprilike stajao popravak, ako netko zna?
SmAjLiĆ sMajL is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 18:17   #15
Quote:
SmAjLiĆ sMajL kaže: Pogledaj post
Meni je otišao ekran na laptopu, odnosno, mislim da je riječ o lijevom pantu /ili kako se to već zove / jer kad stisnem tu lijevu stranu, onda radi...inače je bijeli ekran...imam Toshibu...koliko bi me otprilike stajao popravak, ako netko zna?
Pitaj u ovlaštenom TOSHIBA servisu.
tina76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 16:36   #16
e ljudi trebao bi mijenjati ekran za laptop hp 6730s, pa me zanima jel to može ići bilo koji ekran ili moraju biti podudarnosti određene i ako netko zna neke ponude bio bi zahvalan, naime ekran je pukao i boja se razlila i ispržila
vukas15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 10:47   #17
Ekran za laptop Lenovo G50-30

Razbio sam ekran na svojem Lenovo G50-30 laptopu, te mislim da sam našao odgovarajući zamjenski na web stranici http://www.screens4you.eu/product.as...top&code=00061. Dali mi netko može potvrditi da je to 100% odgovarajući ekran za moj laptop?
Mehocro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 21:51   #18
Pa nebi valjda lagali.
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:30.