Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver > Računalna periferija

Računalna periferija Monitori, printeri...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2017., 16:30   #1
Preporuka za printer

Pogledao sam da li ima neka sticky tema na ovu temu.. ne nalazim pa evo, ovako, usuvo...

Proslo je jedno 7-8 godina otkad sam kupovao printer, a ovaj moj Canon pixma ip4850 je danas u po printanja, nicim izazvan, puhnuo...

cuvena greska b200 je osvanula na ekranu i, nakon sto sam lijepio kontakte, prao glavu, mijenjao kartuse,... nema pomaka, dovidjenja Canon i hvala.

Sad vas molim za preporuku novog printera.

Dakle zelim pouzdan printer, jeftinih original ili zamjenskih tinti, mozda i s onim sustavom sa strane di stoje tinte pa ih punim... zaboravih kako se to zove, no uglavnom da ne potrosim bogatstvo na tinte jer dosta printamo doma... vecinom crno bijelo, no otprilike 1/4 printanja nam je s elementima u boji tako da bih volio printer koji i to dobro obavlja... Otprilike 300-tinjak listova trosimo mjesecno, nekad vise, nekad manje, ovisno o dobu godine.

Na Canon sam se nekako navukao jer sam prije ovog imao pixmu ip4200 i znam da su ok, ako se uzimaju zamjenske tinte... sad vise ne znam. (btw. - prije 4200 sam imao epson, super printanje, original tinte,placen prilicno, puhnuo za nepune dvije godine, garancije su onda bile godinu dana tako da sam skupljenih obrva kad je epson u pitanju... ali, naravno, sve se mijenja.

Znaci ne treba mi multifunkcionalni printer jer skener zasebno imam. Zao mi je sto vise necu imati mogucnost printanja na CD-e, ali to sam zadnji put napravio na ovom printeru 2012-te za neki rodjendan, pa me to, ipak, ne brine puno...

Eto, molim pomoc jos jednom, sto se kupuje, sto ima dobre recenzije, sto je isplativo?

POz..
__________________
Prepredeni naivac...

Zadnje uređivanje izbojan : 01.05.2017. at 17:36.
izbojan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 16:35   #2
Kupio Canon pixma ip 7250.... Sve kao stari Canon osim vrlo važne stvari, a ta je da nema stražnjeg ulaza za papir... Nisam dobro pogledao specifikacije... mrmlj... No dobro, ima zamjenske tinte za 10kuna, sto je super.

Tapatalk - ne vidim naslove post-ova, često ni fotke
__________________
Prepredeni naivac...
izbojan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:09.