Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Kreativni nered

Kreativni nered Forumaški atelje...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2007., 19:03   #21
Smile

Quote:
balerina kaže: Pogledaj post
Možeš u plesni studio Fredi,Salsa,Zagreb,Elite,Liberdance ili Plesni studio Edite Cebalo."Fredi" je specijaliziran za latinoameričke plesove.Išla sam tamo neko vrijeme i ne,ne trebaš dolaziti s partnerom jer upisuju isti broj djevojaka i mladića tako da svatko ima svog plesnog partnera.
tnx, pogledat ću neki od njih!)
 
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 16:21   #22
Quote:
balerina kaže: Pogledaj post
"Fredi" je specijaliziran za latinoameričke plesove.Išla sam tamo neko vrijeme i ne,ne trebaš dolaziti s partnerom jer upisuju isti broj djevojaka i mladića tako da svatko ima svog plesnog partnera.
A ja kad sam isao bez partnerice imao sam problema. Svaki put bi se dogodilo da netko drugi izostane i ako ostane neparan broj ljudi bilo je onih koji su gledali . Cesto puta i ja sam. Bilo je to jako davno, ali ipak bilo je.
goredolje is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 19:10   #23
A jel kasno ako imam 27 i ni dana plesnog staža?
 
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 22:29   #24
Quote:
prirodnagospodja kaže: Pogledaj post
A jel kasno ako imam 27 i ni dana plesnog staža?
plesni studio "spot",u zvonimirovoj,jazz dance,ne treba ti staž nikakav,ima i balet,bilo mi je ok tamo!
__________________
biiiiiiip...
zvončica22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 10:29   #25
svakako je bolje sa partnerom ići, sigurno možete neku frenda/icu nagovoriti da ide s vama ako ste single ili ako vaš partner/ica nije zainteresiran/a

mi trenutno idemo u plesni centar zagreb i za svaku su pohvalu. stvarno što se tiče plesa bih ih preporučila ali imam jednu zamjerku i to je upravo to sa upisom ljudi bez partnera. nemojte misliti da sam zločesta zbog ovoga (jednim dijelom jesam ali ne skroz) naime dio tečaja je i zamjena partnera. s obzirom da ti koji su upisali sami dolaze sami zna se dogoditi (svaki put) da dođe ili više cura ili više dečki i onda oni stoje sastrane dok ne dođe do zamjene partnera. onda kad dođe red da npr ja plešem s nekim od njih oni naravno nemaju pojma (ne svojom krivnjom) jer nisu imali s kim vježbati dok smo mi ostali plesali. a kako meni samoj treba dosta vremena da to polovim sve, te promjene partnera u takvim slučajevima kad moram s nekim od tih plesati me samo unazađuju. a da ne govorim kako je to i za te ljude bez veze jer su dali novce a neće baš naučiti plesati. po meni je krivica i plesne škole a i njih samih a u konačnici i mi ispaštamo koji smo se potrudili naći nekoga da ide s nama.
marija2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 10:31   #26
Quote:
Bartol kaže: Pogledaj post
dal se može nekako preko interneta naučiti plesati valcer? a da je besplatno? Ili dal ima u nekim dučanima možda, u stilu algoritma (koji prodaju dvd), za kupiti neki dvd škole plesa? pomozite ako znate
slab odaziv na pitanje pa ću probati ponovno
znate li gdje bi se neki plesni dvd mogao nabaviti? hvala.
marija2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 10:43   #27
Quote:
marija2 kaže: Pogledaj post
slab odaziv na pitanje pa ću probati ponovno
znate li gdje bi se neki plesni dvd mogao nabaviti? hvala.
www.torrentspy.com
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 09:13   #28
shut up and dance!!!!!!!

Idem na plesni tečaj plesnog centra zagreb,nebih htio zvučat nezahvalno ali plesni prostor uopće nije dvorana kao takva nego zagušljiva prostorija za sušenje veša u podrumu đačkog doma a na podu je linoleum,ne kažem ja sad da mora biti nekakv hrastov parket ili tikovina ali bar bi pod nogama mogli imat najjeftiniji laminat.I još nisam sretan zbog neozbiljnosti dali organizatora ili polaznika jer navodno pola ljudi nije došlo na prvi sat tečaja i bila je jedna cura viška pa je cjelo vrijeme jedna stajala po strani i prodavala zjake i zbog toga mi je bilo jako teško oko srca.I još mi se ne sviđa zamjena partnera,ideja je dobra ali za početni stupanj bolje je da svatko ima svog stalnog partnera s kojim bi onda mogao vježbat korake i izvan tečaja.Al dobro,šta je tu je.Il to ili kupit neki plesni tečaj na dvd-u i plesat sa držačem za kapute....
ketron is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 11:23   #29
slažem se oko ovih ljudi koji nemaju partnera. totalni ja sam u istoj školi ali imamo više sreće sa dvoranom. a dvd mislim da ne postoji tako nešto u hr.

Kex Doomlich, hvala za link no to nije baš to što sam zamislila. ja bi htjela nešto tipa dvd-ova gdje su oni pravi plesači tipa natjecanja i sl.
Ako itko zna neka se javi!
marija2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 09:20   #30
Arrow Fred fall down astairs

Mislim,katastrofa.Nisam se u životu susreo sa tako neodgovornim ponašanjem.Redovito na satovima fale ili dečki ili cure.Ljudi,zašto,jelenjskih mu rogova,upisujete plesni tečaj ako ne možete dolazit na nastavu i ako niste spremni na odricanje?!?!Zašto???Ja izostajem sa posla kako bi išao plesat a kad dođem tamo redovito-banana. Još bi iskoristio priliku da pozovem neku ozbiljnu pripadnicu ljepšeg spola da mi bude stalna plesna partnerica za više nivoe na tečajevima i za vježbanje izvan tečaja i za ples na plesnim večerima
ketron is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2007., 17:01   #31
plesni studio TALA u savskoj je dosta dobar. isla i bila zadovoljna
__________________
to unpathed waters, undreamed shores
mirabelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 19:39   #32
mene zanima da li kelkope imaju tečaj za početnike?

nije da ne znam plesati, plesala sam kad sam bila klinka..no nisam dugo nesto redovito, profesionalno..neki klub ili tečaj, pa se smatram početnikom. imam 20 godina. jel bi se mogla upisati?

ili da nazovem njih i pitam?
anja_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 20:26   #33
Quote:
anja_87 kaže: Pogledaj post
mene zanima da li kelkope imaju tečaj za početnike?

nije da ne znam plesati, plesala sam kad sam bila klinka..no nisam dugo nesto redovito, profesionalno..neki klub ili tečaj, pa se smatram početnikom. imam 20 godina. jel bi se mogla upisati?

ili da nazovem njih i pitam?
me2, me2, .. javi meni onda
ja sve isto samo imam 20 godina, i skoro pa nisam plesala nego samo sa 10 godina u nekoj plesnoj skupinicicici
left here is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 16:45   #34
ak oces trbusni, super ti je plesni studio za trbusni ples nefertiti, vodi ti aida...ja plesem tam i fakat je super...www.trbusni-ples.com
__________________
~ Da l' ti išta još znači ako čuješ da dolazim u zabranjeni grad...Da ti kažem da te volim, zadnji put da izgovorim to, da mi tijelo gori kao što nikad nije gorilo ~
Pneumatska bušilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2007., 19:27   #35
Hvala na preporukama. Ja sam napokon krenula u plesnu školu Elite kod Nenada Vlahovića jer me najviše zanimalo da naučim 10 osnovnih ballroom dancing plesova. Dvorana je super, velika, puno svjetla, par stupova koji znaju katkad zasmetati.Ima nas jako puno, otprilike 40, ali nekim čudom uvijek bude jednak broj muškaraca i žena ili , ako se baš dogodi da ne bude, netko se izmjenjuje. Ima nas svih dobnih skupina od 16-70 što je baš odlično. Plesnjak postoji na Štrosu i jako je ugodna atmosfera baš zbog toga što svi vježbaju, plešu i uživaju, iako i tamo ljudi dolaze već sa svojim društvom, pa se društva previše ne miješaju.Eto, toliko od mene za sada.
Ashtara is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 17:52   #36
Quote:
pneumatska_bušilica kaže: Pogledaj post
ak oces trbusni, super ti je plesni studio za trbusni ples nefertiti, vodi ti aida...ja plesem tam i fakat je super...www.trbusni-ples.com
kolko plaćaš? kolko puta tjedno?

zna li netko još neki studio? po mogućnosti u Dubravi
Berith is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 14:45   #37
plesna skola

Hy. Zainteresirani za ples u Zagrebu mogu se javiti plenom studiu Ritam Ulice. Za detaljne info. na [email protected] .Plesne sekcije su podjeljene na mladje (14g - 18g) i starije (18g. - 35g.).Pocetne i Napredne. Stilovi plesa su Hip Hop , Mtv Dance , Breakdance , Moderni Trbusni Ples. nesto od ponudjenoga mozete pogledati na http://www.youtube.com/watch?v=sfNaeIvqDK4
GoranG is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 19:49   #38
Ej, hvala ti puno, baš ću pogledati. Moram vidjeti što me od tih plesova interesira.
Ashtara is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2008., 06:02   #39
ashtara jesi se upisala na ples i gdje?
__________________
* web ormar *
*brazilka* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 20:37   #40
Uzeo sam od mame korisnicko ime i lozinku...
ovako imam pitanje svugdje po netu sam gledo ali nigdje nemogu nac u Zagrebu neki tecaj ili nesto body wave-a i tih fora moonwalk, neki robot dance potezi i to, imam vec puno iskustva iz plesova treniro sam akrobatski rock n roll 6 godina(pokupio dosta medalja) naravno tu je i doprinos partnerice... i iso sam na latino plesove al sam sve korake zaboravio, al to mi je dalo neku opustenost u plesu i to da nisam ko neki kip ili drvena marija...
imam skoro 18 god, neznam jesam li pre star da krenem na taj robot dance ili kako se to vec zove... Vec gledam 2 tjedna i citam po forumima i sve, al nemogu nis nac... Pomozite molim vas! Unaprijed hvala!!
FANY is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:19.