Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Ako neko uhvati za guzu/grudi/dolje djevojku, sta raditi? M i Z odgovori
Z: Produziti kao da nista nije bilo 4 2.27%
Z: Treba ga izruziti, "hvatacu" je na cast 1 0.57%
Z: Treba mu puci samarcinu i ispsovati ga 41 23.30%
Z: Moj momak treba ubiti boga u njemu od batina 10 5.68%
M: Produziti kao da nista nije bilo 7 3.98%
M: Izruziti ga i produziti, sramota je njegova. 15 8.52%
M: Puci mu samarcinu i ispsovati ga 25 14.20%
M: Ubiti boga u njemu od batina 73 41.48%
Glasovatelji: 176. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2010., 18:14   #61
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
cuj, ja ipak mislim da za outcome 5 vs 1 ne trebas zvati vidovitog milana.
da, ali nikad ne znaš sa kakvim si papkastim društvom. svi su kurčeviti na riječima, a na dijelima ko pipice.

sjećam se jedne situacije kad sam dobio po pički. 2 lika hodaju, jedan mrtav pijan, drugi polupijan.

nas 6 idemo u grupi. taj mrtav se zaleti namjerno u jednog iz ekipe, ovaj ga odgurne i to je to. ovaj mrtav se zaleti i mazne ga s leđa u glavu. i sad, ja ne mogu gledat da mi maže kolegu, mene ništ ne jebe, i ja na ovoga.

tek se drugi kolega ubaci i njih dvojica počnu derat cipelarku po meni, a mojih 5 kolega nestalo kao da ih je neko šilom piknuo u guzicu. A viđao sam dosta još okolo takvih situacija. papkasto društvo i to je to.

A za žensku, i intenzivnu bi riskirao ako je to situacija zahtjevala. takav sam i tu jednostavno nema diskusije.

taman da mi se zaleti i majkl đekson sa munvolkom svojim.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 13.01.2010., 18:16   #62
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Joj, baš si slatka.
S ovim prvim je situacija bila takva da nisam mogla ništa napraviti, ali neću se sad izjašnjavati zašto jer za tu situaciju znaju mnogi, a ja cijenim svoju anonimnost na forumu. A frajer je bio toliko pijan da nije znao za sebe, kasnije sam čula da je inače jako povučen i da nikad ne pije i da bi sigurno sam sebe isprebijao da zna šta je napravio. Nije me lizao nego me liznuo po vratu, na što mi se dečko odmah ustao, al je situaciju primijetila moja mama i prijatelj tog lika pa su ga odvukli na triježnjenje.

Ovaj drugi se samo u gužvi postavio na mene i nije me pustio da prođem. Takva sam da stvari pokušavam riješiti na civilizirani način uz smiješak i "molim te pusti me da prođem" jer sam ne jednom vidjela ili čula za slučaj kad je ženska dobila batina, a ne samo muško. Opet napominjem; ne znaš što je toj osobi u glavi ili što ima sa sobom, vremena su takva da se ne valja kačit. Kao što sam rekla, tu situaciju je primjetila moja bolja polovica i krenula prema liku da me pusti i riješilo se sve lijepo. Imaš još koje pitanje?
ak ti nije držao pištolj po bubrezima, onda si mogla napravit šta si htjela. tak da i ja mislim da je bolje da se ne izjašnjavaš.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 13.01.2010., 18:17   #63
Quote:
starky20 kaže: Pogledaj post
moju guzicu pipa samo moj dragi. ja se ne oblačim provokativno, upravo obrnuto, ali sam muškarcima privlačna i lijepa, a kad sam vani volim plesati, jel to znači da nudim guzicu na pladnju, dijete? naravno da ne, ali muškarci ulijeću i pokušavaju pa ih moj dragi ponekad voli dulje pogledati svojim psyho pogledom.

odrasti.

hahah da psiho pogledom hahahah, lezi dolje!!! i moja je cura prelipa pa je niko nikad nije uvatia za guzicu jer ona to ne provocira vec izbjegava!!! da dite cerce moja aj ti lipo sa svojin psiho momkon u setnju, nemoj gubit vrime na forumu!!
f@ust is offline  
Old 13.01.2010., 18:19   #64
Quote:
f@ust kaže: Pogledaj post
hahah da psiho pogledom hahahah, lezi dolje!!! i moja je cura prelipa pa je niko nikad nije uvatia za guzicu jer ona to ne provocira vec izbjegava!!! da dite cerce moja aj ti lipo sa svojin psiho momkon u setnju, nemoj gubit vrime na forumu!!
hahaha, ma bravo care.

APPPŠŠŠŠ Pogled
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 13.01.2010., 18:19   #65
Quote:
Wanderer kaže: Pogledaj post
Zlipa Tuljak je za tebe kraljica svemira.
Mislim da se dosta njih ne slaže s tobom, ali zahvaljujem drago mi je da je bar netko shvatio moj post kako je trebalo.
Patuljka is offline  
Old 13.01.2010., 18:20   #66
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Joj, baš si slatka.
S ovim prvim je situacija bila takva da nisam mogla ništa napraviti, ali neću se sad izjašnjavati zašto jer za tu situaciju znaju mnogi, a ja cijenim svoju anonimnost na forumu. A frajer je bio toliko pijan da nije znao za sebe, kasnije sam čula da je inače jako povučen i da nikad ne pije i da bi sigurno sam sebe isprebijao da zna šta je napravio. Nije me lizao nego me liznuo po vratu, na što mi se dečko odmah ustao, al je situaciju primijetila moja mama i prijatelj tog lika pa su ga odvukli na triježnjenje.
to kaj je pijan neznači da može radit kaj oće


Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Ovaj drugi se samo u gužvi postavio na mene i nije me pustio da prođem. Takva sam da stvari pokušavam riješiti na civilizirani način uz smiješak i "molim te pusti me da prođem" jer sam ne jednom vidjela ili čula za slučaj kad je ženska dobila batina, a ne samo muško. Opet napominjem; ne znaš što je toj osobi u glavi ili što ima sa sobom, vremena su takva da se ne valja kačit. Kao što sam rekla, tu situaciju je primjetila moja bolja polovica i krenula prema liku da me pusti i riješilo se sve lijepo. Imaš još koje pitanje?
daj molim te. smješak i lijepi riječi kad takvih idiota ne pale!
ja bi ga prvo izvrijeđala pa ak ne odustane pokušala bi ga udarit. briga me. nek mi vrati. neću ko pičkica stajat i šutit i nadat se da će se maknut. sori ali ja na provokacije i ovakve idiote ne stojim prekriženih ruku. ak mogu potući ću se, pa makar bio i 20kg teži od mene
pandora_5 is offline  
Old 13.01.2010., 18:22   #67
Quote:
f@ust kaže: Pogledaj post
hahah da psiho pogledom hahahah, lezi dolje!!! i moja je cura prelipa pa je niko nikad nije uvatia za guzicu jer ona to ne provocira vec izbjegava!!! da dite cerce moja aj ti lipo sa svojin psiho momkon u setnju, nemoj gubit vrime na forumu!!
dobro, da razjasnimo, udana sam i imam dijete, nije mi potrebna ovakva diskusija, shvati da postoje kurvice koje namjerno izazivaju decke da se tuku, a ako ti to gledas onda izlazis na mjesta gdje je prosjek godina 15-18 jer sam zadnji puta to cula u srednjoj skoli.
starky20 is offline  
Old 13.01.2010., 18:23   #68
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Mislim da se dosta njih ne slaže s tobom, ali zahvaljujem drago mi je da je bar netko shvatio moj post kako je trebalo.
Svaka čast i sve to, al moraš shvatit da si u manjini jer kak bi to izgledalo da se ne ispadne važan na ljesu.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Old 13.01.2010., 18:24   #69
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
hahaha, ma bravo care.

APPPŠŠŠŠ Pogled
što je on tu točno toliko dobro meni odgovorio da ga pohvaljuješ?
starky20 is offline  
Old 13.01.2010., 18:25   #70
Quote:
pandora_5 kaže: Pogledaj post
to kaj je pijan neznači da može radit kaj oće




daj molim te. smješak i lijepi riječi kad takvih idiota ne pale!
ja bi ga prvo izvrijeđala pa ak ne odustane pokušala bi ga udarit. briga me. nek mi vrati. neću ko pičkica stajat i šutit i nadat se da će se maknut. sori ali ja na provokacije i ovakve idiote ne stojim prekriženih ruku. ak mogu potući ću se, pa makar bio i 20kg teži od mene
Ne znači, ali može značiti da nema pojma što radi Frendičin dečko je jednom prilikom pijan skinuo bokserice i paradirao pred njom i njenom frendicom. Misliš da ga je trebala izlematai zbog tog?

I s druge strane, lik je tamo imao hrpetinu svojih prijatelja koji su prvi put vidjeli mog dečka. Šta misliš, šta bi se dogodilo da je u tom trenu reagirao i krenuo ga mlatit? Misliš da bi njegove prijatelje zanimalo što je on lizao njegovu curu po vratu. I dečko bi mi opet završio izubijan. Hvala, ali ne hvala, ja situacije znam riješiti i drugačije.

A kod idiota u mom slučaju je upalilo. Frajer očito nije vidio da sam ja s nekim, odlučio me zaustaviti, popričati sa mnom, možda mi se malo upucavati, štajaznam. Nalemati lika jer mi je pokušao uletit, nije me ni primio igdje nit išta? I čim je shvatio da imam dečka, maknuo se. Zašto raditi frku tamo di je ne treba? Da, ja sam trebala frajera zviznut šakom jer se pravio simpatičan. Sry, ali ne.
Patuljka is offline  
Old 13.01.2010., 18:26   #71
Opcija maksimalnog nasilja....

evo baš mi je frend imao situaciju na novoj godini....ali s time da se njegova uvjetno rečena cura nabacivala i flertala s pola birtije (on je papak i kolko mu to pokušali reć on ju i dalje voli) no da svratim na priču... ona zakuhala, on dobio po pi... na kraju i taj drugi tip dobio po pi...a objektivno ni kriv ni dužan...(nije mogo znat da je cura zauzeta)

ima svega...
__________________
Nije nego...
misonix6 is offline  
Old 13.01.2010., 18:28   #72
Quote:
KungFuMonkey kaže: Pogledaj post
Svaka čast i sve to, al moraš shvatit da si u manjini jer kak bi to izgledalo da se ne ispadne važan na ljesu.
Joj da, zaboravih..

Al eto.. imam situaciju jednu.. da pokušam popravit stvar i pokazat agresivnu sebe

Jednom prilikom, taman nakon što mi se dečko pokupio s frendom doma, a ja sam ostala s curama plesat, se pojavio neki lik kojeg sam vidjela prvi put u životu, s luđačkim pogledom na licu. Uhvatio me za ruku i počeo mi pričati da sam kurvetina, da sam ga varala i slično. Frajer je očito bio nadrogiran ili pijan, ja sam se usrala i poslala dečku poruku što se događa. Dečko je krenuo nazad, no ovaj je već nestao, mislim da su se i moje frendice umiješale. U tom trenu, da me nije ostavio na miru, mislim da bi to bila jedina situacija kad bi htjela da netko moj ubije boga u tom liku. Manje bi me zabolilo da me uhvatio za guzicu ili sise, pijani kreten i bok, ali ovako nešto me dobrano uplašilo. No eto, i to se, na žalost LJES-a, riješilo nekako razumno
Patuljka is offline  
Old 13.01.2010., 18:30   #73
Quote:
starky20 kaže: Pogledaj post
dobro, da razjasnimo, udana sam i imam dijete, nije mi potrebna ovakva diskusija, shvati da postoje kurvice koje namjerno izazivaju decke da se tuku, a ako ti to gledas onda izlazis na mjesta gdje je prosjek godina 15-18 jer sam zadnji puta to cula u srednjoj skoli.

pa ok ako neizazivas a prepostavljan da nisi ako imas dicu onda san na tvojoj strani sve ih triba nalemat ... i da se razumimo ima njih i od 25, dodoh vidjeh odoh!!!
f@ust is offline  
Old 13.01.2010., 18:31   #74
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Ne znači, ali može značiti da nema pojma što radi Frendičin dečko je jednom prilikom pijan skinuo bokserice i paradirao pred njom i njenom frendicom. Misliš da ga je trebala izlematai zbog tog?
hvala bogu pa se ne družim s pijancima


Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
A kod idiota u mom slučaju je upalilo. Frajer očito nije vidio da sam ja s nekim, odlučio me zaustaviti, popričati sa mnom, možda mi se malo upucavati, štajaznam. Nalemati lika jer mi je pokušao uletit, nije me ni primio igdje nit išta? I čim je shvatio da imam dečka, maknuo se. Zašto raditi frku tamo di je ne treba? Da, ja sam trebala frajera zviznut šakom jer se pravio simpatičan. Sry, ali ne.
zar nisi rekla da te držao za ramena? i da te namjerno nije htio pustit da prođeš. kaj sad mjenjaš tekst?
svejedno mene takvi živciraju koji se prave frajeri na taj način. pretpostavljam da nebi niš napravila ni da se neka ženska upucava tvom dečku
pandora_5 is offline  
Old 13.01.2010., 18:33   #75
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
Sviđaju mi se rezultati ankete!

Stavila sam pući šamarčinu i ispsovati. U takvim se situacijama ne smije biti papak.
i ja- sve osim toga nije dobro
smijeh is offline  
Old 13.01.2010., 18:34   #76
Quote:
pandora_5 kaže: Pogledaj post
hvala bogu pa se ne družim s pijancima




zar nisi rekla da te držao za ramena? i da te namjerno nije htio pustit da prođeš. kaj sad mjenjaš tekst?
svejedno mene takvi živciraju koji se prave frajeri na taj način. pretpostavljam da nebi niš napravila ni da se neka ženska upucava tvom dečku
Zato što se ne sjećam točno, bila sam pijana Znam samo da me nije htio pustiti da prođem, ali nije bio nasilan.
I oprosti, što ti točno napraviš kad se neka ženska upucava tvom dečku? Ja ga eventualno poljubim pred njom, možda ni to jer mislim da je sasvim sposoban sam se riješit napasti
Patuljka is offline  
Old 13.01.2010., 18:34   #77
Quote:
starky20 kaže: Pogledaj post
što je on tu točno toliko dobro meni odgovorio da ga pohvaljuješ?
post ti je zvučao toliko umišljeno i na visoko da ti to ne mogu opisat.

"ja sam privlačna i lijepa drugima" što bi značilo " puna sam samopouzdanja, svi su za mene ispod časti, imam dupe, imam guzicu, iako se ne oblačim ko drolja, tako se ponašam i izazivam, a moj dečko od 350 kila može pogledom potrgat svima kosti"

sad te pitam, da li je to taj APŠŠŠ pogled koji sam stavio ili?

ne kažem da se slažem sa njegovim svakim postom u ovoj temi, ali tvoj je post tako zvučao. sorry, ne mislim ništa loše.

NHF:
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 13.01.2010., 18:36   #78
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Zato što se ne sjećam točno, bila sam pijana Znam samo da me nije htio pustiti da prođem, ali nije bio nasilan.
I oprosti, što ti točno napraviš kad se neka ženska upucava tvom dečku? Ja ga eventualno poljubim pred njom, možda ni to jer mislim da je sasvim sposoban sam se riješit napasti
niš, jer mi se nije dogodila još takva situacija. al ono da se mota oko njega u ultra kratkoj minici, onda bi vidjela sve zvijezde
pandora_5 is offline  
Old 13.01.2010., 18:37   #79
Quote:
pandora_5 kaže: Pogledaj post
niš, jer mi se nije dogodila još takva situacija. al ono da se mota oko njega u ultra kratkoj minici, onda bi vidjela sve zvijezde
Oprosti, zadnje pitanje, koliko godina imaš?
Patuljka is offline  
Old 13.01.2010., 18:42   #80
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Oprosti, zadnje pitanje, koliko godina imaš?
22. nemoj mi sad samo pametovat kako sam djetinjasta i da se tučnjavom neće ništa riješit reci šta oćeš al ja se ne slažem s tom izrekom...
pandora_5 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger