Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2016., 13:27   #1
Gdje pronaći djevojku koja ne prati nogomet?

Čudna vremena su došla, dečki su sve više feminizirani, sve je manje pravih muškaraca.
Ali isto tako je i sve manje pravih žena. Sve je više žena koje se ponašaju kao muškarci, od ispijanja piva do gledanja nogometnih utakmica. Gotovo sve cure koje znam prate Euro.

Gdje su nestale normalne žene koje gledaju turske sapunice i ne zanima ih sport? Što nam se to događa?

Ne tražim ništa, naslov teme je u namješten da bude u skladu sa ostalim US temama.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 14:11   #2
Zena koja moze popiti pivu na ex iz krigle je sexy
Sapunice nisu sexy
I nogomet je sranje a mladja populacija zena ih gleda kako bi privukla cool krkane s dinamo siltericama
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 14:45   #3
Za vrijeme trajanja tekme, dok igra naša repka, na bilo kojoj lokaciji koja nema TV.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 14:46   #4
ne pratim.
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 15:26   #5
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Čudna vremena su došla, dečki su sve više feminizirani, sve je manje pravih muškaraca.
Ali isto tako je i sve manje pravih žena. Sve je više žena koje se ponašaju kao muškarci, od ispijanja piva do gledanja nogometnih utakmica. Gotovo sve cure koje znam prate Euro.
još kad se istetovira iznad guze i po sisama(kurvinjski pečat)
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 15:27   #6
Ja ne poznajem niti jednu koja prati.
Le Wat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 15:29   #7
Ženski kutak je tvoje rješenje. Ja sam imao jednu dilemu, pa sam tamo postao.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 15:35   #8
Što će dečki biti nego feminizirani kada žene drže kriglu pive u ruci i podriguju... pa suprotnosti se privlače...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 15:37   #9
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
Ženski kutak je tvoje rješenje. Ja sam imao jednu dilemu, pa sam tamo postao.
Što si tamo postao?
Le Wat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 16:45   #10
Ja sam čuo da takve povraćaju po restoranima gdje nema televizije, a konobari su ipak obučeni u kockasto
Bebi Zombi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 17:15   #11
U cemu je problem sa zenama koje prate nogomet? Ne mora to odmah znacit da sjede ispred televizora s bocom pive u ruci i psuju ko kocijasi. Ok, ima i toga, ali opet.

Evo recimo ja bas volim pogledat tekmu, volim to zajednistvo i osjecaj nacionalnog ponosa (a niti sam hrvatina, niti hdz ). Ne vidim nista lose u tome da zene prate bilo koji sport. Niti je zena manje zena ako prati nogomet, niti je muskarac manje muskarac ako ga ne prati.
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 17:18   #12
Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post

Evo recimo ja bas volim pogledat tekmu, volim to zajednistvo i osjecaj nacionalnog ponosa (a niti sam hrvatina, niti hdz ). Ne vidim nista lose u tome da zene prate bilo koji sport. Niti je zena manje zena ako prati nogomet, niti je muskarac manje muskarac ako ga ne prati.
Nacionalni ponos je najveca idiotarija koja postoji.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 17:27   #13
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Nacionalni ponos je najveca idiotarija koja postoji.
Kako kome, reci to hdzeovcu pa da vidis drvlje i kamenje.
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 20:19   #14
D
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Čudna vremena su došla, dečki su sve više feminizirani, sve je manje pravih muškaraca.
Ali isto tako je i sve manje pravih žena. Sve je više žena koje se ponašaju kao muškarci, od ispijanja piva do gledanja nogometnih utakmica. Gotovo sve cure koje znam prate Euro.

Gdje su nestale normalne žene koje gledaju turske sapunice i ne zanima ih sport? Što nam se to događa?

Ne tražim ništa, naslov teme je u namješten da bude u skladu sa ostalim US temama.
Nisam cura,ali sam zenskog roda..
Ne pratim sport.
Ni sapunice.
Ni politiku..
Ide mi na zivce nogometna euforija i navijaci koji trce u FR..

Da kojim slucajem treba trcati za pitanje zivotne buducnosti u Hr,neboj se,svi su u kucama i ku-ku-ku-ku..

Treba navijati za ozbiljnije ciljeve!
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 20:28   #15
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Čudna vremena su došla, dečki su sve više feminizirani, sve je manje pravih muškaraca.
Ali isto tako je i sve manje pravih žena. Sve je više žena koje se ponašaju kao muškarci, od ispijanja piva do gledanja nogometnih utakmica. Gotovo sve cure koje znam prate Euro.

Gdje su nestale normalne žene koje gledaju turske sapunice i ne zanima ih sport? Što nam se to događa?

Ne tražim ništa, naslov teme je u namješten da bude u skladu sa ostalim US temama.
ti si bog

Ja više volim dobro lemanje pogledat od nogometa
ono da ima malo krvi i to (al eto poceli su i nogometaši krvarit po terenu ::klap

a ovo o ženama koje poprimaju muške osobine (pijenje piva i to) -pivo je dobro za povecanje sisa , tako da bolje vama muskima kad žene pivo piju
__________________
Ljudi su kao kamenje. Nepravilni, teški i rasuti. Mučno je to dovesti u red, skupiti i složiti po nekom pravilu, a pojedinačno je još mučnije svaki komad klesati.
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 20:50   #16
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Što će dečki biti nego feminizirani kada žene drže kriglu pive u ruci i podriguju... pa suprotnosti se privlače...
Da barem uz pivu narežu slanine i kapule, nego jedu nekakve čipseve i slične umjetne maščobe
Pa im se onda nahvataju "rukohvati" oko struka.
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 21:24   #17
O čemu pričate? Pa na reklami kažu da pravi navijač iza sebe ima nježnu ženicu koja mu opere majicu

Nju ne zanima nogomet, ne, ne. Nju samo zanima da joj sav veš bude besprijekorno čist, kao i kuhinja i kupaonica. Ona se ne gura u muške poslove kao što je zabava uz pivu ili nedajbože u business
ToBeMyself is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 21:30   #18
Ček ozbiljno? Valjda je pravo pitanje gdje naći ženu koja prati nogomet, zar ima takvih?
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 22:07   #19
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Ček ozbiljno? Valjda je pravo pitanje gdje naći ženu koja prati nogomet, zar ima takvih?
Našla bi se i takva. Sjećam se razgovora koji sam imao s njom prije mislim dvije godine.

"Nemoj opast sa stolca, ali ja užasno volim nogomet "
"Cool. Nemoj opast sa stolca, ali ja ne pratim nogomet "
__________________
Ovdje ide nešto pametno / lukavo / smiješno / dubokoumno / mračno / nešto što vlasnika ovog potpisa definira kao osobu. Pick your poison.
NOBUNAGA is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 22:40   #20
Žene koje su opsjednute sportom i muške ljubičice koje ga ne vole.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:35.