Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2009., 02:04   #1
Zašto se bojite ljubavi?

Pitanje za cure i decke.

E ovako , upoznah se sa jednom curom, pricam sa njom, uglavnom razgovor je svakim danom tekao sve bolje i bolje. Od njezine frendice sam saznao da je zaljubljena u mene , nisam decko koji zeli samo sex , vec mi trebaju emocije, poceo sam pokazivati da mi je stalo do nje, sve sto sam dobio je hladjenje. Rekla mi je kako mozemo biti samo frendovi. Nakon mjesec dana smo pricali prijateljski o tome i rekla mi je kako ju je strah ljubavi te da nije htjela da ju povrijedim i zato se nije prepustila osjecajima. Zasto frendicama pricate kako vam fali njeznosti, ljubavi, bla bla, a kada to mozete imati onda se uplasite?
Zar je ljubav postala losa jer zna boljeti, ta bol koju osjecamo cini nas zivima. Zasto cim pokazes interes za osobu nastupa pitanje mozda on nije taj, mozda mozda i milion mozda??
__________________
Courage is what it takes to stand up and speak;
courage is also what it takes to sit down and listen. 
tiger_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 02:10   #2
Zato sto te netko sjebao prije pa znas kak prokleto boli i ne zelis si ti ponovno.

Zato sto si si trenutno u zivotu zacrtao neke druge stvari i ne zelis si stvorit obvezu koju donosi ozbiljna veza i dublje emocije.

Zato sto je lakse pobjeci, nego patiti poslije.
__________________
You and me will all go down in history..
Chocolate Puma is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 02:14   #3
Ili joj samo nisi privlacan pa ne zna kako ti to drugacije reci.
Nex is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 02:16   #4
želimo sve što ide uz to
onda razmislimo
i shvatimo da rađe ne bi

vaj?
bikaz it hrts.
__________________
U iščekivanju malog princa :)
nikicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 02:15   #5
Quote:
Chocolate Puma kaže: Pogledaj post
Zato sto te netko sjebao prije pa znas kak prokleto boli i ne zelis si ti ponovno.

Zato sto si si trenutno u zivotu zacrtao neke druge stvari i ne zelis si stvorit obvezu koju donosi ozbiljna veza i dublje emocije.

Zato sto je lakse pobjeci, nego patiti poslije.
nema problema , zasto onda se zalimo on/ona je takav prema meni, ako ne zelis ljubav, sta te briga gdje sam, sta radim, zasto mi se ne ide sa tobom vani ako cemo bez ljubavi i emocija biti u vezi..........

@nex malo pametniji odgovor sam ocekivao, ne izadjes sa nekime 5-6 puta, dobijes sve ako nisi privlacan
__________________
Courage is what it takes to stand up and speak;
courage is also what it takes to sit down and listen. 
tiger_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 02:23   #6
Quote:
tiger_boy kaže: Pogledaj post
nema problema , zasto onda se zalimo on/ona je takav prema meni, ako ne zelis ljubav, sta te briga gdje sam, sta radim, zasto mi se ne ide sa tobom vani ako cemo bez ljubavi i emocija biti u vezi..........
bice bolje maleni..

__________________
You and me will all go down in history..
Chocolate Puma is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 20:05   #7
Quote:
Chocolate Puma kaže: Pogledaj post
Zato sto te netko sjebao prije pa znas kak prokleto boli i ne zelis si ti ponovno.

Zato sto si si trenutno u zivotu zacrtao neke druge stvari i ne zelis si stvorit obvezu koju donosi ozbiljna veza i dublje emocije.

Zato sto je lakse pobjeci, nego patiti poslije.
Evo naišao na ovaj post i odlučio se registrirat, dosad sam bio pasivan na forumu.

Odlično kazano, kao da je mene pitao! svaka čast na postu...
Svi smo mi različiti ali mislim da ipak imao neke zajedničke poglede i razmišljanja tj.mentalni sklop u glavi.
josip yyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 20:10   #8
Quote:
josip yyyy kaže: Pogledaj post
Evo naišao na ovaj post i odlučio se registrirat, dosad sam bio pasivan na forumu.

Odlično kazano, kao da je mene pitao! svaka čast na postu...
Svi smo mi različiti ali mislim da ipak imao neke zajedničke poglede i razmišljanja tj.mentalni sklop u glavi.
Ma daj.. izvukla sam nekog iz pasive

Znas kako kazu.. Mozes samo pretpostavljat i teorizirati dok to sam ne prozivis
__________________
You and me will all go down in history..
Chocolate Puma is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 20:38   #9
Thumbs up

Quote:
Chocolate Puma kaže: Pogledaj post
Ma daj.. izvukla sam nekog iz pasive

Znas kako kazu.. Mozes samo pretpostavljat i teorizirati dok to sam ne prozivis
Da, pasiva je bila jer nisam ni htio sudjelovati na forumu a i od kada sam proživio i preživo to razdoblje odlučio sam da ću se na neko vrime "zatvoriti" te da neću dopustit da me opet nešto(netko) "dobro poljulja"!

Čini mi se da si stvarno me izvukla iz pasive u svakom smislu tj.aktivirao sam se na forumu a i čini mi se da je vrijeme da se otvorim(aktiviram) u svakodnevnom životu!
josip yyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 20:46   #10
Quote:
Chocolate Puma kaže: Pogledaj post
Zato sto te netko sjebao prije pa znas kak prokleto boli i ne zelis si ti ponovno.

Zato sto si si trenutno u zivotu zacrtao neke druge stvari i ne zelis si stvorit obvezu koju donosi ozbiljna veza i dublje emocije.

Zato sto je lakse pobjeci, nego patiti poslije.
Točno i tim redosljedom ide. Stoji i ta da se orjentiraš na neke druge stvari te da zacrtaš neke druge ciljeve kojima se možeš više posvetiti!

Pošto ipak jesam patio ali "u sebi" moram kazati kad te jednom "ugrize zmija" i gušterice se bojiš!
Mislim da vrime liječi rane, te to vrime je potrebno iskoristit da se konsolidiraš!
josip yyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 21:27   #11
da, samo sto ljudi koji ne zele ljubav nista ni ne pocinju
little_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 21:37   #12
Quote:
little_devil kaže: Pogledaj post
da, samo sto ljudi koji ne zele ljubav nista ni ne pocinju
Nije uvijek tako... ljudi ne zele samo ljubav kad se uplecu u odnos s nekim... mnogo toga mozemo uzeti od druge osobe, a to nije uvijek samo ljubav... mislis idealisticki...
__________________
You and me will all go down in history..

Zadnje uređivanje dainty : 11.11.2009. at 22:18. Reason: bla bla
Chocolate Puma is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 22:00   #13
Quote:
Chocolate Puma kaže: Pogledaj post
Nije uvijek tako... ljudi ne zele samo ljubav kad se uplecu u odnos s nekim... mnogo toga mozemo uzeti od druge osobe, a to nije uvijek samo ljubav... mislis idealisticki...


naravno da ne zele..
ali ako je cura izasla s njim nekoliko puta s ciljem da udje u vezu(sexat se moze i sada i bez veze) i zatim odustala vrlo vjerojatno je putem shvatila da to nije to...
al s obzirom da joj je decko ocito dovoljno dobar i zanimljiv za prijatelja nije ga zeljela povrijediti pa je izlanula glupost..
little_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 18:43   #14
Quote:
Chocolate Puma kaže: Pogledaj post
Zato sto te netko sjebao prije pa znas kak prokleto boli i ne zelis si ti ponovno.


Zato sto je lakse pobjeci, nego patiti poslije.
Potpisujem...
Black angel 20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2010., 00:31   #15
Quote:
Chocolate Puma kaže: Pogledaj post
Zato sto si si trenutno u zivotu zacrtao neke druge stvari i ne zelis si stvorit obvezu koju donosi ozbiljna veza i dublje emocije. :
jedina si navela neke "normalne" razloge

pitanje je bilo i za cure i za dečke
ja osobno takve ljude ne razumijem, ali baš sam zapela za takvog dečka
on ne bi vezu, ali nešto bi, ni sam ne zna šta, al boji se turbo koliko vidim
ajde kod cura je to još donekle normalno, al kad se dečko boji
ja ga samo isprepadala, sad je pobjegao glavom bez obzira
e al problem je što nije on neki bezvezni, nego je i meni
Agnes is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2010., 00:37   #16
Quote:
Agnes kaže: Pogledaj post
on ne bi vezu, ali nešto bi, ni sam ne zna šta, al boji se turbo koliko vidim
Najvjerojatnije loše vidiš.

Puno vjerojatnije od tog straha koji ti "vidiš" (a skoro sigurno se radi o wishful thnkingu) je da se čovjeku jednostavno ne da zanemariti neke druge snošaje zbog tebe.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2010., 00:51   #17
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Najvjerojatnije loše vidiš.

Puno vjerojatnije od tog straha koji ti "vidiš" (a skoro sigurno se radi o wishful thnkingu) je da se čovjeku jednostavno ne da zanemariti neke druge snošaje zbog tebe.
a gle, možda jesam luda, ali nisam glupa
nisam tu navela ni p od cjele priče
i on nije neki tipičan tip, čudan je
vjerujem da ima drugačije prioritete, al tu je i dosta straha
a i nije to među nama nešto bezveze
i ne znam baš da je nešto iskusan, ma sve je to za popizdit
zašto da bude jednostavno kad može komplicirano
u svakom slučaju osjećam se ko da sam zaljubljena u dijete, a ne muškarca God help
Agnes is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2010., 01:04   #18
Unhappy

Iskreno,i sama imam takav slučaj.Nedavno sam izašla iz duge,turbulentne veze,koja me iskreno emocionalno iscrpila..I smatram da imam opravdane razloge da kažem-nisam još spremna za vezu,za obavezu bilo kakve vrste.
I da,imam prijatelja,koji mi je otvoreno priznao da želi sa mnom nešto više,ja sam naravno rekla da mi prijateljstvo savršeno odgovara,jer kao što sam rekla,nisam još spremna za vezu. Obožavam izlaske i kave s njim,ali sam sve to svela na teški minimum,jer se bojim da bi mu možda dala lažnu nadu,ili bi on to sve skupa krivo protumačio..Dakle,ne samo da nemam dečka,nego sam praktički izgubila i prijatelja..
bambolejla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2010., 14:16   #19
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Temeljito izmiješani pojmovi. Ono čega se treba bojati nije ljubav, nego sljepilo koje s ljubavlju nema veze; bedasto srljanje k nekom potpuno pogrešnome, u uvjerenju da je "to to". Zaljubljenost u ljubav, za koju nam treba prvi/prva koji/koja naiđe. Proglašavanje (ni manje ni više nego) "ljubavlju" svaku iskru nade uime koje žmirimo na očito...


Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Puno vjerojatnije od tog straha koji ti "vidiš" (a skoro sigurno se radi o wishful thnkingu) je da se čovjeku jednostavno ne da zanemariti neke druge snošaje zbog tebe.
Savršeno izrečena bit , ali bojim se da ljudi ne vole (jer ne mogu podnijeti) istinu.
Shera is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 02:21   #20
hm.... zanimljiva tema....

meni se to x puta desilo....pronasla se u opisu te cure.....
neznam,,,,
ni ja sama nemam pravi odgovor na to pitanje.....
al mislim da je kod mene u pitanju to da imam vise ''potencijalnih'', pa mi prerano se vezat samo za jednu osobu
jos uzivam u neformalnim druzenjima, flertovanju ovo ono....
jednostavno nemam preveliku zelju vezati se,,,, mada su neki od njih i simpa i dragi i zgodni,,,, al neide pa neide
i dobro je dok je sve neformalno.... al kad druga strana pocne s onim ''slatkastim'' porukama....
ja odoh

i uvijek tako u krug
buba22 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:41.