Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2008., 10:34   #41
pa cure treba nekome možda? Oba su veličina S, jedan Anitin "gačice steznik", jedan iz Chicca, onaj kaj se mota oko struka na čičak...u kutijama, spakirani, nisam ih ni oprala

znam, znam, prvo sam ih popljuvala kao nepotrebnu investiciju a sad ih pokušavam uvaliti....nisam baš rođena za trgovca

iz iskustva mogu samo reči da sam kupila dosta nepotrebnih stvari i za sebe i za dijete i nisam slušala ničije savjete (da stignem kupiti), a stvarno za neke stvari tek nakon poroda vidite dal vam trebaju ili ne
Lea1805 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 13:09   #42
A cuj,ak tebi nisu valjali drugima jesu.Ustvari ne da nisu valjali neg si kupila i vidla da je tebi to nepotrebno i eto!Nije to grijeh.Aj reci mi cijenu tog na cicak
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2008., 12:38   #43
e ovo i mene zanima!
imam one gaćice steznik i kao pojas šta se koristi za leđa kad bole...kad se to smije počet nosit? stomak mi se dosta vratio, najviše od dojenja čini mi se, koža se nije razvukla i nema strija...da pričekam 40 dana ili...?
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2008., 12:43   #44
te gace steznik mozes nositi 2 tj nakon poroda..meni doc rekao, i jesam....jel pomoglo? pa ne znam, ne zelim zamisljat kak bi bilo da nisam nosila
__________________
GEMINI
mateeaa=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 14:21   #45
Evo friška informacija za one koje ih zanimaju steznici,ja sam se upravo vratila iz King Crossa i tamo sam u ljekarni kupila steznik za 105kn.Cijena je odlična,izgleda i više nego dobro,pa vridi pokušat nisu veliki novci...Inače imate ga u 6 veličina,od S do XXL.
__________________
Više neman vrimena za ništa.
sandrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 22:39   #46
Bebino sisanje pomaže vračanju maternice na svoje mjesto,još dok sam ga prvih dana dojila u rodilištu osjetila sam kako me doli steže,a steznik sam obukla možda tri puta,i dodijalo mi ga je navlačit,ustvari više mi je smetao,tako da sam bez ikakvih vježbi i steznika došla na staro!
__________________
13.09.2007. Roko,Roko!
*Mistique* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 10:44   #47
ja sam steznjak nosila nakon sve tri trudnoce, najvise zbog toga sto mi je uzasno smetalo da mi ulozak nako plese vamo tamo, sad sam poprilcno zategnuta, naravno nemam kao prije prve trudnoce 58kg, ali ni puuuuuno vise, ali stomak mi je se svaki put dobro povratio, mogu reci da za troje dijece dobro izgledam, ajme neznam kako ce sad biti poslje 4., malo sam i starija, pa sa nadam da ce se i sad to opet sve dobro povratit, mislim da cu ga opet nositi, eto da mi ulozak ne seta vamo-tamo.....
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 13:20   #48
Quote:
gama kaže: Pogledaj post
ajde, zanima me što vi koje ste sada trudne ili ste svježe mame mislite o stezniku..
Imate kakvu preporuku za neki točno (Lisca ili koji već)? Ja ću ga nositi sigurno pa pomoglo nepomoglo..
ja sam nosila poslije 1. poroda od Anite steznik u obliku gaća i bilo mi je OK. samo se redovito mora nositi... i nosila sam ga kad sam počela normalno sjediti i kad me rana nije više bolila, znači nakon 3-4 tjedna...
__________________
Dora i Jana
Od poljubaca dijete raste...
surlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 15:33   #49
Ja ne kažem da čini čuda al eto kao i svaki put poslušat ću savjet moje mame koja mi je rekla da ako ikako mogu da ga nosim čim rodim ako mi ne bude smeta jer je njoj žao šta ga nije nosila kad je mene rodila,trbuh je izgubila s vrimenom al koža joj visi neopisivo.Ne mora biti isti slučaj i kod mene tj.daj Bože i da ne bude al ne košta me pokušat i malo se žrtvovat,na kraju krajeva to činim za svoj bolji izgled..
__________________
Više neman vrimena za ništa.
sandrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 14:55   #50
Rodila carskim rezom , nikad steznik nisam nosila , nemam strije po stomaku , niti po grudima .Stomak mi ne visi , niti se koža objesila .
A iskreno ne podnosim ništa što "steže" tak da čisto sumnjam da bi ga uopće nosila ...
Amethyst is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 12:41   #51
Quote:
Amethyst kaže: Pogledaj post
Rodila carskim rezom , nikad steznik nisam nosila , nemam strije po stomaku , niti po grudima .Stomak mi ne visi , niti se koža objesila .
A iskreno ne podnosim ništa što "steže" tak da čisto sumnjam da bi ga uopće nosila ...
Kod mene isto. Nakon 5 mjeseci trbuh ravan ! Još da odu ove preostale 3 kile i ko da rodila nisam!
Meni i ginekolozi i fizijatar u bolnici rekli da ne nosim steznik jer tada mišići "ne rade" već ljenčare u stezniku!
Inače namjeravala sam ga kupiti ali sam to ostavila za poslije poroda, srećom, jer bi bila promašena investicija!
danka 29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 18:33   #52
A koji vam je bolji-onaj s gacama ili s cickom?Ja imam neki s gacama, najobicniji i ne znam pomaze li sta, pa se mislim da u Chiccu kupim onaj s cickom.. Mada, izgubila sam 11 kila na porodu i jos mi je ostalo cetiri, trbuh malo visi, ali mislim da se to vraca u normalu. Tek je proslo 19n dana od poroda.
__________________
26.10. stigao nas David:)
Mirkkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 11:45   #53
Steznik nakon poroda?

Pozdrav!

Bila sam u šopingu pred nekih 7 dana i u dućanu za mame i bebe mi je prodavačica ponudila steznik za nakon poroda.

Mame, jeste li imale iskustva s time?

Ovaj je u obliku visokih gaćica (kao i pojas što se nosi u trudnoći) i ima pojačani dio na struku koji se da podešavati (ima kopčice kao i grudnjaci).

Ako ste ih koristile, imaju li efekta? Gdje ste ih nabavile i po kojoj cijeni? (Ovaj je skoro 400 kn)
kiara7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 11:54   #54
Quote:
kiara7 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Bila sam u šopingu pred nekih 7 dana i u dućanu za mame i bebe mi je prodavačica ponudila steznik za nakon poroda.

Mame, jeste li imale iskustva s time?

Ovaj je u obliku visokih gaćica (kao i pojas što se nosi u trudnoći) i ima pojačani dio na struku koji se da podešavati (ima kopčice kao i grudnjaci).

Ako ste ih koristile, imaju li efekta? Gdje ste ih nabavile i po kojoj cijeni? (Ovaj je skoro 400 kn)
ja sam ga nosila ali ne taj nego onaj izgleda kao pojas jer mi je jednostavniji i kostao je oko 150 kuna...... inace, mama mi je prvo donjela ovaj sa gacicama ali to je nepakticno za koristenje prvenstveno zbog odlazaka na wc, cestih mjenjenja ulozaka i velika je sansa da se zamaze sa krvi pa onda pranje itd a jos jedna mana tog pojasa kao gacice je ta sto ti u startu treba recimo velicina 44 a za dva tjedna ti treba vec 38 i sta si onda (moja frendica je kupila 3 steznika u 2 tjedna) a ne smjes kupit premali i btw. taj je tada tj. prije 2 godine u Rozi step kostao oko 250 kuna

Ja sma definitivno za steznik u obliku pojasa
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 11:57   #55
Ja ću uzet od Chicca steznik. "montira" se na gaćice i lijepi na čičak tako da se adaptira trbuhu.

http://www.chicco.hr/ProductDetails/...steznik.wshtml
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 12:25   #56
Quote:
Kyra kaže: Pogledaj post
Ja ću uzet od Chicca steznik. "montira" se na gaćice i lijepi na čičak tako da se adaptira trbuhu.

http://www.chicco.hr/ProductDetails/...steznik.wshtml
Sad sam pričala sa sestričnom koja je rodila u 11. mj. i kupila je taj chiccov i da joj nije bio dobar jer kad bi sjela da se povlači na gore, i da se grošpa
kiara7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 12:28   #57
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
ja sam ga nosila ali ne taj nego onaj izgleda kao pojas jer mi je jednostavniji i kostao je oko 150 kuna...... inace, mama mi je prvo donjela ovaj sa gacicama ali to je nepakticno za koristenje prvenstveno zbog odlazaka na wc, cestih mjenjenja ulozaka i velika je sansa da se zamaze sa krvi pa onda pranje itd a jos jedna mana tog pojasa kao gacice je ta sto ti u startu treba recimo velicina 44 a za dva tjedna ti treba vec 38 i sta si onda (moja frendica je kupila 3 steznika u 2 tjedna) a ne smjes kupit premali i btw. taj je tada tj. prije 2 godine u Rozi step kostao oko 250 kuna

Ja sma definitivno za steznik u obliku pojasa

Ovaj šta mi je ženska ponudila se dolje otkopčava, kao i body i rekla je da kupujem odmah veličinu koju sam nosila prije trudnoće (zato ima te kopčice da ga možeš stezati kako mršaviš).

Glavno da ipak pomaže, kakav god

Vidit ću još malo...ipak mi 400 kn trenutno nije za bacit u vjetar...
kiara7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 12:48   #58
Quote:
kiara7 kaže: Pogledaj post
Sad sam pričala sa sestričnom koja je rodila u 11. mj. i kupila je taj chiccov i da joj nije bio dobar jer kad bi sjela da se povlači na gore, i da se grošpa
Aha...vidiš vidiš...ima logike. A koji je ona na kraju kupila?
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 12:50   #59
Quote:
kiara7 kaže: Pogledaj post
Ovaj šta mi je ženska ponudila se dolje otkopčava, kao i body i rekla je da kupujem odmah veličinu koju sam nosila prije trudnoće (zato ima te kopčice da ga možeš stezati kako mršaviš).

Glavno da ipak pomaže, kakav god

Vidit ću još malo...ipak mi 400 kn trenutno nije za bacit u vjetar...
ako kupis velicinu koju si nosila prije trudnoce zeznut ces se i neces ga moc zakopcat pa da se postavis na trepavise a ne smije te pritiskat previse tj. ne smiju o tjelu ostat obrisi steznika

daj si malo jo prouci prije nego das 40 kuna jer to stavrno nije malo i obavezno gledaj do kuda ti dolazu taj steznik jer ne smije bit previsoko tj. kao sto je cesto nacrtano na slikama do ispod rebra - ni slucajno tako visoko.... pojas mora bit maksimalno malo iznad pupka kao i ovaj na slici od Chicca
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 12:51   #60
Quote:
kiara7 kaže: Pogledaj post
Sad sam pričala sa sestričnom koja je rodila u 11. mj. i kupila je taj chiccov i da joj nije bio dobar jer kad bi sjela da se povlači na gore, i da se grošpa
kaj ovo znaci?
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:13.