Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2016., 00:39   #1
Slažemo se ,a nismo skupa...

da ne duljim jer m se zbilja neda pisati kilometarski post, iako bih imala ohoo toga za kazati.. - da li vam se kada dogodilo da ste se s nekom osobom upoznali, jedno vrijeme znali samo iz viđenja, nakon toga počeli čuti, dogovorli susret i proveli skupa cca 4-5 sati na kavi i u šetnji, komunikacija vam je očito i više no odlična, imate iste poglede na partnerstvo/(ne)brak/politički svjetonazor/ljubav prema sportu ali - niste skupa?

Što bi tome mogao biti razlog? MOžda jednostavno nedovoljno poznanstvo (tek 2 kave smo popili uživo) , neiskustvo oba partnera (ni on ni ja nismo bili nikad u ozbiljnim vezama a imamo 29 godina), nešto treće....... ?
ChillOut Lounge is offline  
Old 09.07.2016., 00:45   #2
Na prošloj temi si dobila odgovor na to pitanje.
Zapeli ste u Friend zone ili te ne gleda kao potencijalnu partnericu zbog svih onih monologa i žalopojki koje ti je opjevao.

Umjesto da se pitaš i preispituješ, poduzmi prvi korak ako ti se sviđa.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Old 09.07.2016., 00:49   #3
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Na prošloj temi si dobila odgovor na to pitanje.
Zapeli ste u Friend zone ili te ne gleda kao potencijalnu partnericu zbog svih onih monologa i žalopojki koje ti je opjevao.

Umjesto da se pitaš i preispituješ, poduzmi prvi korak ako ti se sviđa.
ne bih pričala o braku osobi koju ne gledam kao potencijalnog partnera. Naime, nikad ne znam koliko je tko lud i započinjući takve teme - što ako izazovem takvu reakciju da me "zaskoči" i da poželi nešto sa mnom?!

Osim toga, kad smo već kod prošlih tema - rekla sam također da sve ovisi iz kojeg kuta gledaš stvari, perspektiva i to....
Naime, nekome za koga se zna da ne "robuje" formalnostima, brak mu nije baš No1 u životu i nema takve tradicionalne poglede na život - takav je monolog totalna katastrofa i kako ti kažeš žalopojka... Nekome drugom, tko je tradicionalan "obiteljski tip" i konzervativan - to je woooow i na to bi pao isti čas.


P.S. on zna da sam ja konzervativna i tradicionalna, što indirketno a što direktno sam mu to više puta dala do znanja, čisto da zna s kim ima posla... Istina da se ne znamo sto godina ali takve stvari zna o meni, pa makar skroz površno.
ChillOut Lounge is offline  
Old 09.07.2016., 00:54   #4
Quote:
ChillOut Lounge kaže: Pogledaj post
ne bih pričala o braku osobi koju ne gledam kao potencijalnog partnera. Naime, nikad ne znam koliko je tko lud i započinjući takve teme - što ako izazovem takvu reakciju da me "zaskoči" i da poželi nešto sa mnom?!
okej, s ovim si onda poželjela više i da te zaskoči-ali nije-move on ako se ne javi idućih dva tjedna za neku ozbiljniju 'kavu'.
Koliko sam ja upoznata, moški odmah skaču kad im neka baš zapne, pretpostavljam još više u 29.godini kad već ide vrijeme da se momci žene..
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Old 09.07.2016., 01:05   #5
Da je zaljubljen u tebe već bi to znala. A ako ti je samo do udaje možda ti i prođe. Nekome su bitne emocije nekome formalnosti. A slabi su vam to temelji za brak
MissDani is offline  
Old 09.07.2016., 01:05   #6
Quote:
vitality kaže: Pogledaj post
okej, s ovim si onda poželjela više i da te zaskoči-ali nije-move on ako se ne javi idućih dva tjedna za neku ozbiljniju 'kavu'.
Koliko sam ja upoznata, moški odmah skaču kad im neka baš zapne, pretpostavljam još više u 29.godini kad već ide vrijeme da se momci žene..
kako koji....nisu svi stvoreni da budu "alfa mužjaci". Postoje i oni plahi. Mnogim ženama neprivlačni, ali eto - netko mora i njih voljeti.

krivo si me shvatio/la - nisam ja ništa poželjela da on napravi nego sam htjela reć da ja osobno nikad ne bih započinjala takve teme s osobom koja me ne zanima jer bih se bojala reakcije u smislu da će pomisliti: "Ova nešto hoće, možda da joj predložim vezu/uletim kako god".. i sl. tome
ChillOut Lounge is offline  
Old 09.07.2016., 01:07   #7
Quote:
MissDani kaže: Pogledaj post
Da je zaljubljen u tebe već bi to znala. A ako ti je samo do udaje možda ti i prođe. Nekome su bitne emocije nekome formalnosti. A slabi su vam to temelji za brak
isto kao što bi i on znao da sam ja u njega zaljubljena......jesam , a on to ne zna... eto!
ChillOut Lounge is offline  
Old 09.07.2016., 01:11   #8
I ja sam imao XYZ cura s kojima sam se odlično slagao, pa na kraju toga svega kifla. Pitaj što te zanima.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Old 09.07.2016., 01:12   #9
Quote:
ChillOut Lounge kaže: Pogledaj post
isto kao što bi i on znao da sam ja u njega zaljubljena......jesam , a on to ne zna... eto!
ma to se namiriši na kilometar kad je tip zagrijan hejj
ja sam inaće uvijek za mirnima išla, ali su prilično odavali da im se sviđam ako su bili zagrijani
čekaj onda još malo oa ako se ne javi kroz tjedan, dva, piši kući propalo. Niste u godinama kad se ona jaka zaljubljenost i kemija tako lako odbacije jer ne doalzi više baš svaki dan kao u srednjoj
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Old 09.07.2016., 01:21   #10
A ne znam nismo svi isti. Moj muž je bio zaljubljen u mene dok ja nisam ni znala da on postoji. I dao mi je to do znanja kad smo se upoznali, pa možda uspoređujem te situacije. Neki su ljudi otvoreniji od drugih. Ako si zaljubljena pa pokaži mu to
MissDani is offline  
Old 09.07.2016., 01:23   #11
Quote:
ChillOut Lounge kaže: Pogledaj post
isto kao što bi i on znao da sam ja u njega zaljubljena......jesam , a on to ne zna... eto!
Vidim da si otvorila i temu na ŽK, dve ti nisu dosta?


Za 29 godina oboje se ponašate ko deca.
Ili se izjasni pa ćeš znat na čemu si ili čekaj dok on možda ne napravi prvi korak.
Lela O. is offline  
Old 09.07.2016., 09:34   #12
Quote:
ChillOut Lounge kaže: Pogledaj post
da ne duljim jer m se zbilja neda pisati kilometarski post, iako bih imala ohoo toga za kazati.. - da li vam se kada dogodilo da ste se s nekom osobom upoznali, jedno vrijeme znali samo iz viđenja, nakon toga počeli čuti, dogovorli susret i proveli skupa cca 4-5 sati na kavi i u šetnji, komunikacija vam je očito i više no odlična, imate iste poglede na partnerstvo/(ne)brak/politički svjetonazor/ljubav prema sportu ali - niste skupa?

Što bi tome mogao biti razlog? MOžda jednostavno nedovoljno poznanstvo (tek 2 kave smo popili uživo) , neiskustvo oba partnera (ni on ni ja nismo bili nikad u ozbiljnim vezama a imamo 29 godina), nešto treće....... ?
kako ne, samo u mom slućaju se radi o dugogodišnjem prijateljstvu. Imamo sve osim seksualne kemije.
Splicanka123 is offline  
Old 09.07.2016., 13:30   #13
Moje iskustvo je bilo da ako bi s muškarcem u startu previše razgovarala i ako bi sve otišlo u preveliko cerebraliziranje, čovjek bi u pravilu dosta brzo završio u frend zoni.
choupette is offline  
Old 09.07.2016., 13:36   #14
Osoba koja otvara 2 teme, i na trećoj isto uleti s istim pitanjem je nesigurna, ali strašno sposobna zagnjaviti s jednim te istim. Sorry, meni je to previše. Odgovori su ti na prvoj temi gdje ti je bilo pitanje. Grow up.

Poslano sa mog E2003 koristeći Tapatalk
__________________
Earth? Terrible name for a planet. Might as well call it Dirt.- Planet Dirt.
Cyanide Inc. is offline  
Old 09.07.2016., 17:55   #15
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Moje iskustvo je bilo da ako bi s muškarcem u startu previše razgovarala i ako bi sve otišlo u preveliko cerebraliziranje, čovjek bi u pravilu dosta brzo završio u frend zoni.
ma najbotnije je da mu je zenska napeta, mozete vi pricat u nedogled, ako mu se ne svida ono sto vidi u smislu sek.privlacnosti, nema sanse za neku vezu.

Fino se ti utegni za iduci 'dejt' pa vidi kuda ce te to odvest
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:29.