Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2017., 14:31   #161
Quote:
SolSimia kaže: Pogledaj post
Možda je jednostavno odustala jer nisi reagirao/shvaćao ozbiljno, doživljavao probleme pa joj pukao film i zaključila "ko ga jebe ne zaslužuje ni da mu kažem face to face"
Znaci dok nekome pukne film vise nezna govoriti, odnosno reci partneru da to vise nema smisla, nego se kukavicki povuci i otici.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 14:33   #162
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
rare...

Što da sad mislim o tvojoj mami?
Osebujni su oboje.

Najbolja mama na svijetu inace. Ne znam kakva je supruga.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 14:34   #163
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Znaci dok nekome pukne film vise nezna govoriti, odnosno reci partneru da to vise nema smisla, nego se kukavicki povuci i otici.
Ne opravadavam takav način ponašanja...
SolSimia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 14:35   #164
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Znaci dok nekome pukne film vise nezna govoriti, odnosno reci partneru da to vise nema smisla, nego se kukavicki povuci i otici.
Pa ako je ona kukavicki otisla, onda ce tesko misliti nesto drugo.
Ne tvrdim da je.

Najteze je vidjeti sebe.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 14:39   #165
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Pa ako je ona kukavicki otisla, onda ce tesko misliti nesto drugo.
Ne tvrdim da je.

Najteze je vidjeti sebe.
Ma meni je ustvari vise svejedno sa kim je, kakav joj je zivot.
Samo ipak imamo djecu koja ju gledaju na slikama i onako pitaju ponekad hoce li je vidjeti. A ja im odgovorim da neznam, mozda jednog dana.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 14:40   #166
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Ma meni je ustvari vise svejedno sa kim je, kakav joj je zivot.
Samo ipak imamo djecu koja ju gledaju na slikama i onako pitaju ponekad hoce li je vidjeti. A ja im odgovorim da neznam, mozda jednog dana.
Ma ja pricam o solsimiji.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 14:43   #167
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ma ja pricam o solsimiji.
Nisam ispričala svoju priču, niti igdje spomenula da jesam, nisam ili ako jesam kako otišla, kukavički ili ne...
SolSimia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 14:44   #168
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ma ja pricam o solsimiji.
Ako pricas o ovom pogledu na sebe to je istina. Nekome je tesko prihvatiti da ima nekih mana, valjda preveliki ponos tu igra ulogu, jer kako sebe samog nekad poklopiti.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 14:48   #169
Quote:
SolSimia kaže: Pogledaj post
Nisam ispričala svoju priču, niti igdje spomenula da jesam, nisam ili ako jesam kako otišla, kukavički ili ne...
Napisao sam da ne tvrdim da jesi.

Velim kakav stav inace imaju nesvjesni ljudi. Uvijek nadju opravdanje za sebe.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 14:51   #170
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Ako pricas o ovom pogledu na sebe to je istina. Nekome je tesko prihvatiti da ima nekih mana, valjda preveliki ponos tu igra ulogu, jer kako sebe samog nekad poklopiti.
Nije ponos vec sjeban karakter. Tesko je shvatiti da si najjaci kad sam sebi priznas slabost, a onda je mozes priznati i drugima.

Mogu nabrojati na prste jedne ruke ljude koje znam da su takvi.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 15:56   #171
Kada sam dao cipelu bivšoj, počela mi je raditi sranja, no i prestala je.
Puno mi je bolje bez nje, jer me konstantno davila, gnjavila, izmišljala stalno neke gluposti...
Ovako sad , neka neobavezna veza mi je best option.
Sloboda je zlato.
ShogunS is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 16:05   #172
Quote:
ShogunS kaže: Pogledaj post
Kada sam dao cipelu bivšoj, počela mi je raditi sranja, no i prestala je.
Puno mi je bolje bez nje, jer me konstantno davila, gnjavila, izmišljala stalno neke gluposti...
Ovako sad , neka neobavezna veza mi je best option.
Sloboda je zlato.
Jesi li imao rezervnu opciju kad si odlazio?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 15:52   #173
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ne poznajem muskarca osim mojeg tate koji je uopce pokrenuo razvod.
Zato sto su nesposobni da zive bez kuvarice spremacice, a obicno im je izgovor da ne mogu da zive bez dece ili su u kreditu, iako zenu ne mogu da smisle ili ona njih.
Preveza is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 13:04   #174
Starije generacije žena su uglavnom sluge lijenim muževima, istina. Uglavnom znači večina, i viđam u praksi.
Jebeš muškarca koji ne zna očistiti za sobom, skuhati za jelo, oprati robu odnosno biti samostalan.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 15:52   #175
Jednoga dana sam se probudio, pogledao iza sebe i naprijed te puknuo. Ne mrzim svoju bivšu ženu, dapače...sjedimo i pijemo kavu, cerimo se kao dva idiota, nisam bez veze sa njom proveo 10 godina, ali...da li imam grižnju savjesti ili da li mi je krivo? Nije. Prevelike karakterne razlike su i dalje tu...ono što je dobro, iz svega sam izvukao pouku i dalje mi se to dogoditi ne može. Volim li ju i dalje? Da...na neki način, teško nekoga sa kime si jeo govna možeš zamrziti. Volim i svoju majku, sestru...pa ni pod prijetnjom smrću ne bih živio sa njima. Nikada mi niti za jednu nije bilo žao kada sam ostavljao, ne ostavljam bez razloga pa onda nemam niti za čime žaliti niti osjećati nešto posebno.
fekoljabut is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 15:57   #176
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ne poznajem muskarca osim mojeg tate koji je uopce pokrenuo razvod.
Dal se racuna ako sam pokrenuo kraj desetgodisnje veze, imao problem oko stana koji sam kupio jer 'vanbracna zajednica,' otisao zivjet u drugi stan i placao rentu za jedan, kredit za drugi?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 00:50   #177
Quote:
fekoljabut kaže: Pogledaj post
Jednoga dana sam se probudio, pogledao iza sebe i naprijed te puknuo. Ne mrzim svoju bivšu ženu, dapače...sjedimo i pijemo kavu, cerimo se kao dva idiota, nisam bez veze sa njom proveo 10 godina, ali...da li imam grižnju savjesti ili da li mi je krivo? Nije. Prevelike karakterne razlike su i dalje tu...ono što je dobro, iz svega sam izvukao pouku i dalje mi se to dogoditi ne može. Volim li ju i dalje? Da...na neki način, teško nekoga sa kime si jeo govna možeš zamrziti. Volim i svoju majku, sestru...pa ni pod prijetnjom smrću ne bih živio sa njima. Nikada mi niti za jednu nije bilo žao kada sam ostavljao, ne ostavljam bez razloga pa onda nemam niti za čime žaliti niti osjećati nešto posebno.
Može ti i naprosto biti svejedno. Čemu krajnosti (volim-mrzim)?
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 02:32   #178
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Dal se racuna ako sam pokrenuo kraj desetgodisnje veze, imao problem oko stana koji sam kupio jer 'vanbracna zajednica,' otisao zivjet u drugi stan i placao rentu za jedan, kredit za drugi?
joj uzas.
ali broji se.

jesi imal rezervu sa strane ili je bilo hrabro i bez emotivnog padobrana?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 09:35   #179
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Može ti i naprosto biti svejedno. Čemu krajnosti (volim-mrzim)?
istina. ma...imao sam prilike vidjeti dosta ljudi koji se rastanu u tolikoj mrznji da je to nevjerojatno, sto meni osobno nije jasno. em su si sami krivi za sve, em je to sve uzrocno posljedicna veza izmedju dvije osobe (nije nikada jedna kriva, pogotovo ako veza traje duzi period vremena), em djeca obicno pate jer su im roditelji debili. sjednes, porazgovaras, rastanes se i sve pet. nejasno mi je kako netko moze zamrziti u tolikoj mjeri nekoga sa kime je proveo/la jedan dio zivota da ga pod svaku cijenu zeli unistiti. nazalost, cini mi se da su krajnosti najcesce...u pocetku je to ljubav kakvu nitko nikada nije vidio, a onda zavrsi u takvom sranju i mrznji da se covjek malo zapita.

Sent from my F5 using Tapatalk
__________________
https://journey-liquids.com
fekoljabut is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:37.