Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2017., 14:45   #81
Quote:
Morning kaže: Pogledaj post
...
- Previse relativnih pojmova kojima se cudis ko pura dreku, ne zanima me zasto.
- Sa 27 nisi jos stara cura tako da nemas brige.
- Case closed.

__________________
Ucite dico.
Surround is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 14:54   #82
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
kužim, problematično ti je to kad žena svjesno odluči biti sama, izlaziti i imati neobavezne veze.
za takve smatraš da su takve cijeli život, sebične i same sebi na prvom mjestu, nesposobne da ostvare emotivnu vezu gdje će partnera gledati kao osobu, a ne kao simbol. i kad jednom odluče ipak imati nekoga, da to ne zaslužuju, jer gdje su bile dosad?


komprimisi se ne moraju raditi u vezama naravno ako je veza kvalitetna i ako su osobe dobro uparene
Nope, opet ne kužiš- svrstavaš me u već prethodno definirani kalup. Poviše, stavljaš mi riječi " u usta" u svrhu ostvarivanja dramatičnog efekta.

Zaslužuje? Vidiš, to je ta drama. Nemam ja pojma tko što zaslužuje pa ni ja sama, niti da li itko išta zaslužuje.

Žena koja nikada nijednom nije ni poželila ni pokušala ostvariti dublji odnos s drugom osobom sve do trena kad joj nije zagorilo pod nogama (zbog godina, jel', ne zbog želje za povezivanjem) je oličenje egocentričnosti. Neće se promijeniti. Takvoj ženi se ne bih prepustila.
Da li u tu skupinu spadaju sve žene koje su odlučile biti same i izlaziti i imati neobavezne veze? Ne. Ne spadaju.

Veza bez kompromisa je mrtva veza. Možemo raščlanjivati što su sve kompromisi u vezi, već sam i pisala na tu temu. Tamo sam se čak relativno i složila s ovim što si napisala...dok nisam ipak malo zagrebla ispod idealistički postavljenog odnosa. Kompromisi su onaj sklad koji se događa dok ti ne razmišljaš o tome. Samo prihvaćanje partnerovih mana je stvaranje kompromisa. S druge strane, kompromisi koji se zahtijevaju su ugrožavajući.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 15:01   #83
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Žena koja nikada nijednom nije ni poželila ni pokušala ostvariti dublji odnos s drugom osobom sve do trena kad joj nije zagorilo pod nogama (zbog godina, jel', ne zbog želje za povezivanjem) je oličenje egocentričnosti. Neće se promijeniti. Takvoj ženi se ne bih prepustila.
Da li u tu skupinu spadaju sve žene koje su odlučile biti same i izlaziti i imati neobavezne veze? Ne. Ne spadaju.
s ovim se u potpunosti slažem
iako moram priznati da još nisam upoznala takvu ženu koja NIKAD nije ni poželila ni pokušala ostvariti dublji odnos sa drugom osobom

Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Veza bez kompromisa je mrtva veza. Možemo raščlanjivati što su sve kompromisi u vezi, već sam i pisala na tu temu. Tamo sam se čak relativno i složila s ovim što si napisala...dok nisam ipak malo zagrebla ispod idealistički postavljenog odnosa. Kompromisi su onaj sklad koji se događa dok ti ne razmišljaš o tome. Samo prihvaćanje partnerovih mana je stvaranje kompromisa. S druge strane, kompromisi koji se zahtijevaju su ugrožavajući.
prihvaćanje partnerovih mana ne bi trebao biti kompromis. kompromis je polovično rješenje, donešeno radi mira u kući. ako prihvaćanje mana gledaš kao kompromis, onda s tom osobom nisi zbog ljubavi nego iz nekih drugih razloga
sitni kompromisi su dio svakodnevnog života (ti uzmi klince danas kako bi ja mogla na trening, a ja ću u subotu kako bi ti mogao ne tekmu), al kompromisi u bitnim stvarima koji čine odnos nikako ne.
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 15:02   #84
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Osobno, možda sam prepuna predrasuda ali da sam muškarac i da upoznam ženu preko 30te koja nikada nije bila u dužoj, ozbiljnijoj vezi, kojoj je cilj života bio "ispražnjavanje"...ne bih je niti uzela za razmatranje jer bih znala da me želi samo da se skrasi a to onda nema veze sa mnom.
Potpis na ovo. Doživio to sa svojom bivšom ženom. Nakon zabave došlo joj vrijeme udaje i uopće joj nije bilo tko sam i šta sam nego samo da dobro zarađujem i da me može lako nagovorit na brak i djecu. Bio mlad i neiskusan i popušio.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 15:19   #85
Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
ma ne mora uopće biti pod njegovim utjecajem, očito se našla zatecena takvom izjavom...

svojevremeno se i meni isto dogodilo....

imala sam 28, dečko 27... i u neobaveznom razgovoru se dotakli godina... pa mi je rekao da su žene najbolje sa 22,23... poslije izgledaju sve lošije i losije... ja ono gledam u njega i ne vjerujem šta govori.

pa zašto onda nisi sa nekom koja ima 22 ili 23? pitam ja njega...

tek je tad skuzio što je rekao, pa kao:ma neeee, ne odnosi se to na tebe, ti si posebna kategorija žene, ali one koje se udaju i rode...

ja opet izbuljila oči, a on valjda misleći da će se izvući kaze: pa ti si malo starija cura, ali nikad nebi na prvu rekauper izgledaš...

bivši, da-bivši...

zato bi najrađe svima ubuduće dala nekakav teat da riješe, tj. odgovore na sva takva glupa pitanja, tako da u startu znam na čemu sam... ali jebat ga život ne funkcionira na takav način...

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
sorry te izjave nisu iste nikako.bivši ti je rekao istinu.generalno je to istina u velikom postotku.to je samo glupi kontekst. očito se s tobom tolko opustio da je izlanuo nesto sto bi mozda frendu samo rekao, nikad sreće jbg. mislim i muškarci sa starenjem izgledaju lošije, pustimo mali postotak sretnika sto stari ko vino.

al izjava ovog njenog ukazuje na primitivan modus operandi, uvjetovanje šta i kad, općenito jedan odbojan svjetonazor, dok je tvo bivši dečko samo glup ispao.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 15:19   #86
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Potpis na ovo. Doživio to sa svojom bivšom ženom. Nakon zabave došlo joj vrijeme udaje i uopće joj nije bilo tko sam i šta sam nego samo da dobro zarađujem i da me može lako nagovorit na brak i djecu. Bio mlad i neiskusan i popušio.
Oho, prijatelj imao istu situaciju. Ruzno iskustvo.
__________________
Ucite dico.
Surround is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 15:27   #87
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
sorry te izjave nisu iste nikako.bivši ti je rekao istinu.generalno je to istina u velikom postotku.to je samo glupi kontekst. očito se s tobom tolko opustio da je izlanuo nesto sto bi mozda frendu samo rekao, nikad sreće jbg. mislim i muškarci sa starenjem izgledaju lošije, pustimo mali postotak sretnika sto stari ko vino.

al izjava ovog njenog ukazuje na primitivan modus operandi, uvjetovanje šta i kad, općenito jedan odbojan svjetonazor, dok je tvo bivši dečko samo glup ispao.
jadničak, mogu ga zamisliti kako se koprca da se izvuče na sigurno
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 15:29   #88
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
s ovim se u potpunosti slažem
iako moram priznati da još nisam upoznala takvu ženu koja NIKAD nije ni poželila ni pokušala ostvariti dublji odnos sa drugom osobom

prihvaćanje partnerovih mana ne bi trebao biti kompromis. kompromis je polovično rješenje, donešeno radi mira u kući. ako prihvaćanje mana gledaš kao kompromis, onda s tom osobom nisi zbog ljubavi nego iz nekih drugih razloga
sitni kompromisi su dio svakodnevnog života (ti uzmi klince danas kako bi ja mogla na trening, a ja ću u subotu kako bi ti mogao ne tekmu), al kompromisi u bitnim stvarima koji čine odnos nikako ne.
Ja nažalost jesam, više od samo jedne. Srušile su moj idealizam u trenu.

Rekoh jednako tako da je kompromis ono o čemu ne razmišljaš nego se događa. Pa tako i prihvaćanje partnerovih mana. Prihvaćanje mana je svjesna odluka a iza kulisa svjesnosti dolazi do praktične primjene u odnosu. Primjer- ako je on pretjerano tvrdoglav, popuštanje njegovoj tvrdoglavosti je kompromis jer će "sutra" on popustiti mojoj. Između ostalog, zato se i ustupi kompromis, kao nesvjesna (ponekad za neke i svjesna ali to već odlazi u proračunatost) provjera spremnosti druge strane.

Ono što želim reći je da će se njegova mana prije ili kasnije dotaknuti mojih. Tada nastupa kompromis da bismo ostvarili sklad. Dobro "uigran" par o tome ne razmišlja-samo djeluje.

Ovi sitni kompromisi koje spominješ bih nazvala zajedničkom organizacijom. Odmah da se ogradim- vjera (nisam vjernica), želja za imanjem/nemanjem djece, odnos s obitelji koja postoji izvan odnosa- tu nema kompromisa.
Pitala bih te koje su to bitne stvari koje čine odnos međutim mislim da smo dobrano off-topic



Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Potpis na ovo. Doživio to sa svojom bivšom ženom. Nakon zabave došlo joj vrijeme udaje i uopće joj nije bilo tko sam i šta sam nego samo da dobro zarađujem i da me može lako nagovorit na brak i djecu. Bio mlad i neiskusan i popušio.
Ali si zato sada mudriji (i nadam se jednako spreman na otvorenost jer iduća možda neće biti takva, nijansi među ljudima postoji mnogo)
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 15:36   #89
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Rekoh jednako tako da je kompromis ono o čemu ne razmišljaš nego se događa. Pa tako i prihvaćanje partnerovih mana. Prihvaćanje mana je svjesna odluka a iza kulisa svjesnosti dolazi do praktične primjene u odnosu. Primjer- ako je on pretjerano tvrdoglav, popuštanje njegovoj tvrdoglavosti je kompromis jer će "sutra" on popustiti mojoj. Između ostalog, zato se i ustupi kompromis, kao nesvjesna (ponekad za neke i svjesna ali to već odlazi u proračunatost) provjera spremnosti druge strane.
meni je ovo pogrešno. jer imam feeling da kod takvih aranžmana kad tad će doći do : ide mi na kurac tvoja tvrdoglavost i moje konstatno popuštanje istoj !1!!!11
jer možda je on više tvrdoglav od nje, pa to zahtjeva da ona popusti više puta. i onda nakon xy godina počne pucanje, predbacivanje, zamjeranje..

osobno nisam prihvatila mane svog partnera. nego sam ih zavoljela. možda to dođe s godinama, ne znam, al znam da ga sutra odjednom nestane u velikoj mjeri falile bi mi baš te "mane" koje ga čine meni posebnim.


Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Ono što želim reći je da će se njegova mana prije ili kasnije dotaknuti mojih. Tada nastupa kompromis da bismo ostvarili sklad. Dobro "uigran" par o tome ne razmišlja-samo djeluje.

Ovi sitni kompromisi koje spominješ bih nazvala zajedničkom organizacijom. Odmah da se ogradim- vjera (nisam vjernica), želja za imanjem/nemanjem djece, odnos s obitelji koja postoji izvan odnosa- tu nema kompromisa.
Pitala bih te koje su to bitne stvari koje čine odnos međutim mislim da smo dobrano off-topic
pa upravo ove koje si nabrojala plus dodala bi ciljevi i želje za budućnost.
iliti ako on gleda lijevo, a ja desno, kompromis da gledamo u sredinu je loš i neće usrećiti ni mene ni njega.
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 15:57   #90
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
meni je ovo pogrešno. jer imam feeling da kod takvih aranžmana kad tad će doći do : ide mi na kurac tvoja tvrdoglavost i moje konstatno popuštanje istoj !1!!!11
jer možda je on više tvrdoglav od nje, pa to zahtjeva da ona popusti više puta. i onda nakon xy godina počne pucanje, predbacivanje, zamjeranje..

osobno nisam prihvatila mane svog partnera. nego sam ih zavoljela. možda to dođe s godinama, ne znam, al znam da ga sutra odjednom nestane u velikoj mjeri falile bi mi baš te "mane" koje ga čine meni posebnim.




pa upravo ove koje si nabrojala plus dodala bi ciljevi i želje za budućnost.
iliti ako on gleda lijevo, a ja desno, kompromis da gledamo u sredinu je loš i neće usrećiti ni mene ni njega.
Baš to je ono što razlikuje skladan odnos od neskladnog-popuštanje i ravnoteža u popuštanju. Ako jedno popušta drugom "previše" a ovaj drugi to iskorištava, naravno da takav odnos puca po šavovima. Zato je važna spremnost na kompromise, ide u 2 smjera, ne samo jednom. Ako se kompromis radi iz očekivanja, to se prebacuje na onu proračunatost i onda s vremenom dovodi do frustracije zbog neispunjenih očekivanja. Koliko god je analiza dobra u nekim trenutcima (obično nakon "bitke") toliko je potrebno osjećanje i prepuštanje.

Voljenje partnerovih mana dolazi nakon prihvaćanja, kad popusti zaljubljenost pod onom najbanalnijom definicijom dolazi do otkrivanja šire slike.Poput tebe, volim partnerove mane jer čine njegovu cjelinu. Voljenje nečega/nekoga= prihvaćanje= odsustvo želje za mijenjanjem. Pričam o ne-definiranom funkcioniranju u odnosu, o onome što nije striktno postavljeno već jednostavno...teče. Ovisno o kvaliteti odnosa ili teče ili zapinje. (a kako dugogodišnji odnos nije uvijek isti tako se i omjeri mijenjaju)

Slažem se, kad je riječ o ciljevima u životu, tu nema kompromisa, barem ne sa partnerom, možda sa samim životom -da (osim ako tvoj cilj direktno ne utječe na njegov cilj ali tu možemo otići u tešku zavrzlamu). To nije ožiljak nesvjesnosti kao odnos popuštanja, nije na površini nešto što su oboje ignorirali, to jest, trpjeli. Napraviti "sredinu" u toj soluciji je prepisati smrtnu presudu odnosu i zadovoljstvu obje strane. (tko bi bio sretan dok mu je partner nesretan?)
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 16:01   #91
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Baš to je ono što razlikuje skladan odnos od neskladnog-popuštanje i ravnoteža u popuštanju. Ako jedno popušta drugom "previše" a ovaj drugi to iskorištava, naravno da takav odnos puca po šavovima. Zato je važna spremnost na kompromise, ide u 2 smjera, ne samo jednom. Ako se kompromis radi iz očekivanja, to se prebacuje na onu proračunatost i onda s vremenom dovodi do frustracije zbog neispunjenih očekivanja. Koliko god je analiza dobra u nekim trenutcima (obično nakon "bitke") toliko je potrebno osjećanje i prepuštanje.

Voljenje partnerovih mana dolazi nakon prihvaćanja, kad popusti zaljubljenost pod onom najbanalnijom definicijom dolazi do otkrivanja šire slike.Poput tebe, volim partnerove mane jer čine njegovu cjelinu. Voljenje nečega/nekoga= prihvaćanje= odsustvo želje za mijenjanjem. Pričam o ne-definiranom funkcioniranju u odnosu, o onome što nije striktno postavljeno već jednostavno...teče. Ovisno o kvaliteti odnosa ili teče ili zapinje. (a kako dugogodišnji odnos nije uvijek isti tako se i omjeri mijenjaju)

Slažem se, kad je riječ o ciljevima u životu, tu nema kompromisa, barem ne sa partnerom, možda sa samim životom -da (osim ako tvoj cilj direktno ne utječe na njegov cilj ali tu možemo otići u tešku zavrzlamu). To nije ožiljak nesvjesnosti kao odnos popuštanja, nije na površini nešto što su oboje ignorirali, to jest, trpjeli. Napraviti "sredinu" u toj soluciji je prepisati smrtnu presudu odnosu i zadovoljstvu obje strane. (tko bi bio sretan dok mu je partner nesretan?)
lijepo napisano.
eto, od početnog neslaganja dovela si me do toga da se složim sa cijelim tvojim postom
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 16:08   #92
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
lijepo napisano.
eto, od početnog neslaganja dovela si me do toga da se složim sa cijelim tvojim postom
Hvala
Drago mi je da smo se razumjele
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 17:04   #93
Quote:
north wind kaže: Pogledaj post
Slozila bih se s time u potpunosti.. Njih dvoje se bitno razlikuju, ali ne toliko po godinama koliko po sustavu vrijednosti. Ona je očito puno modernijih nazora od njega, a on je teška konzerva.
Zapravo su oboje zadrti na svoj nacin i puni predrasuda
Ona, naime, smatra da su sve zene koje se udaju i rode djecu u 20-ima neostvarene glupace koje ce se zasigurno rastati
Nije ni cudo da su se nasli
Exene is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 17:16   #94
Quote:
Exene kaže: Pogledaj post
Zapravo su oboje zadrti na svoj nacin i puni predrasuda
Ona, naime, smatra da su sve zene koje se udaju i rode djecu u 20-ima neostvarene glupace koje ce se zasigurno rastati
Nije ni cudo da su se nasli
__________________
Ucite dico.
Surround is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 17:24   #95
Jedna stvar koju dosta cesto uocavam

Vidio sam podosta djevojaka koje su izasle iz 5 plus godina veze a presle su tridesetu.

Dosta cesto znaju izjednacavati sex sa vezom tj. cude se sto ih toliko likova zeli sexati ali nista vise sa njima.

Dva slucaja koje znam su bile cure koje su u vezama poprilicno varale te kada su prekinule te veze mislile su da ce se udati vrlo lagano. Bilo im je sve suprotno sa svima sa kojima bi izasle bi se zalile kako ih svi zele samo sexati kako svi bjeze od obaveza....

Malo sam se krivo izrazio. One su u biti smatrale sa ako im je lako doci do sexa da ce im isto tako lako biti doci do veze i braka
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 18:43   #96
recimo da razumijem mentalni sklop tvog "dečka".

Quote:
Morning kaže: Pogledaj post
...Nadalje sam dodala da ću se sigurno udati nakon 30-e s njim ili s nekim drugim...
tek poslije ovog razgovora si svedena na prolaznu pičku za pražnjenje jaja (engleski sleng "plate"). on sada traži bolju tj bolju za njega a ti služiš za jebanje.
zmay is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 19:28   #97
Stara cura je cura koja je isfrustrirana zato kaj je stara cura.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 20:29   #98
Quote:
Morning kaže: Pogledaj post
MUŠKARCI POZOR!
Najviše me zanima vaše mišljenje.

Ovako, ovu temu postavljam jer sam trenutno poprilično zbunjena.
Radi se o "starim curama".

Mogu reći da sam odgojena u jednoj iznimno obrazovanoj, bogatoj te modernoj obitelji. Moji roditelji su ušli u brak nakon tridesete. Do tada su završili faks, zaposlili se, putovali, partijali, zabavljali se. Jednostavno uživali u ostvarenoj mladosti. Trenutno su 20-ak godina u skladnom braku, odlični roditelji i super im je.

Vjerojatno inspirirana njima, ni ja nisam mislila imati nešto drugačiju mladost. Na djevojke koje su se udavale te imale djecu u 20-im, od malena sam gledala sa sažaljenjem i mislila kako su glupe te da će im kasnije biti žao zbog neostvarene i neproživljene mladosti. Mogla sam se kladit da će se u 90% slučajeva rastati ili biti čangrizave, iskompleksirane i nezadovoljne životom upravo zbog rane udaje.

Pogotovo sada, u 2017., kad bih čula da se netko udaje prije 30-e, mislila bih si što nije u redu s tim ženama. Ajde prije, za vrijeme moje bake, kad su žene bile neobrazovane i nezaposlene pa su ovisile o muškarcu. Tad je razumno da su se htjele što prije udati jer nisu mogle same, ali danas kad je većina žena emancipirano i zaposleno... Jednostavno to nisam kužila.

E sad, gdje je nastao problem koji je poremetio moje viđenje svijeta i okoline:

U opuštenom razgovoru s dečkom, on me je zapitao kad bih se ja otprilike udala za njega (ja imam 21, on 27). Ja sam se samo nasmijala i rekla mu: "Jesi ti normalan? Pa ja sam tek zakoračila u 20-e, krenula s faksom, nisam luda da se udam prije 30 i neke." On me mrgudno pogledao i pitao me kako ja mislim rađati djecu s 30 i nešto(?). Na to sam odgovorila da sam poprilično plodna kao i moja majka koja je nakon 30. rodila čak četvero djece, a s prvim djetetom zatrudnjela mjesec dana nakon udaje (znači skoro odmah) te da žene nisu samo strojevi za rađanje, nego puno više od toga te bih radije bila ostvarena u karijeri, putovala i uživala, nego imala djecu (iako sam 200% sigurna da plodnost ovisi više o genetici, nego o godinama, a ja tu nikakvih problema nemam). Nadalje sam dodala da ću se sigurno udati nakon 30-e s njim ili s nekim drugim, na što je on rekao:"Pa već si nakon 27-e stara cura, sretno s nalaskom muža s 30 kad si već stara bakica".

Tu sam se šokirala...malo je reći...doživjela sam WHAT THE FUCK trenutak. Zar je moguće da se ženu od 27 godina u 2017. smatra starom curom? Za mene su stare cure žene nakon 45-e koje više nisu plodne, a nisu se nikad udale. Bar sam tako mislila do sad. Zar muškarci stvarno tako vide žene nakon 27-e? Kao stare cure??

Ispričavam se na ovim litanijama koje sam ispisala, poenta cijelog ovog teksta je:
MUŠKARCI, PITANJE ZA VAS,
zar stvarno u vašim očima ženi opada vrijednost kad zakorači u 3. desetljeće?
Smatrate li vi STVARNO da su žene u 30-im već iskorištene, zastarjele djevojke koje se nisu situirale na vrijeme??
Bi li stvarno radije oženili curu u ranim dvadesetima koja je neiživljena, neispunjena, vjerojatno bez fakulteta, ili ostvarenu ženu u 30-im koja zna što želi?
Ili je moj dečko samo rijetki primjer nerazvijenog pračovjeka koji ženu gleda kao čistačicu, kuharicu i rađateljicu djece, umjesto kao obrazovanu, intelektualnu individuu koja ima svoj posao, hobije, snove, želje i ambicije?
Zar žene zaista imaju tako kratak rok trajanja????

Hvala svima koji su se potrudili pročitati, a pogotovo onima koji odgovore!
Još jednom isprike na dugačkom tekstu.
Da te ispravim kada zakoračiš u tridesete onda zakoraćiš u 4. desetljeće. Malo bolje poznavanje matematike nije naodmet!

Statistički gledamo rok trajanja je takav kakav je, no postoje i iznimke jer ima žena koje prvi puta rode i u svom 6 desetljeću, imam primjer iz familije prabaka i doživjela je svoje 12 desetljeće života. Tako da ti sve to ovisi o genetici, kako se kockice poslože. Najvažnije u svemu tome je ono što imaš u glavi, tvoj stav prema životu i da znaš što od života želiš, što drugi misle nije uopće bitno i važno. Dečko koji ima stav kakav ima je sam svoj problem.

I za kraj još jedna napomena u jednom stoljeću se u nekim familijama promjeni 5 do 6 generacija, a u nekima 2 do 3, što je i slučaj u mojoj familiji. I dali zbog toga treba raditi paniku. Moraš shvatiti da svi ljudi nisu isti kako genetski jer postoji Gausova krivulja sa svojim ekstremima na donjoj i gornjoj strani. Tako i sa svojim shvaćanjima, od svega je najbitnije ono što imaš u svojoj glavi. Vrijednost osobe se ne mjeri po dobu života u kojem je, već po onome što radi i što može napraviti, no društvo i ljudska zajednica je sklona ljude početi otpisivati ovisno o dobu života u kojem se nalazi, naravno to je statistika, ali opet kažem sve je u glavi i u Gausovoj krivulji, odnosno onome što ti je zapisano u genima.

A to znači da imaš žena koje su u svojim 20-tim godinama genetski prestare i nisu da se blago izrazim više biološki aktivne, a postoje i žene koje prirodnim putem mogu roditi i zaćeti i u svojim 50-tim godinama. Tako da ulazak u tridesete može značiti jako puno, a ne mora značiti apsolutno ništa. A od svega toga ja bih rekao da stanje organizma jako ovisi i o stanju duha i svijesti svake osobe. Negativne misli i negativno razmišljanje nije nikako dobro i zato pozitivan pogled i stav prema budućnosti je pola puta do uspjeha u životu.

I za kraj jedno pitanje što mislite koga je to predsjenik Francuske oženio, baku, mamu, ženu koju voli, staru curu. Da je običan čovjek svi bi mu se rugali, a ovako šutnja i javno odobravanje. Tako je i sa ovim pitanjem! A ja mislim da je od svega najvažnije kako se on i njegova žena u svojoj glavi osjećaju, a što o tome mislim ja i svi ostali je najmanje važno.

Zadnje uređivanje krekre : 08.08.2017. at 20:45.
krekre is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 21:46   #99
Ja mislim da si ti mazohistički zapela za krivog tipa i nikako ti se to ne može objasniti.
Zamisli situaciju da si ti dobra, zgodna, bogata, plodna cura od 30 godina a on, bezvezni, siromašan, ljeni kreten od 40 godina koji usput ima usporene spermiće.
Tebe, kao prirodnu plavušu, lako je uvjeriti da si nedovoljno atraktivna za biti majkom u 30-tima i skroz nasjedaš na njegovu priču a on time kupuje vrijeme, nesigurnost, činjenicu da je loše plodan a to znači da te čeka umjetna oplodnja i da ti to sve treba objasniti što je vrlo ponižavajuće za njega.Posao nema, para nema i ne preostaje mu ništa drugo nego tebe plavu, zaje..vavati, da ne valjaš i da nisi dovoljno intersantna po tom pitanju.

Curo, pamet u glavu, čuvaj svoje pare i dostojanstvo.
Iako mi se čini da ti uzalud pričam jer ti živiš u svijetu princeza i prinčeva i maštaš po svome!
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 21:50   #100
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Ja mislim da si ti mazohistički zapela za krivog tipa i nikako ti se to ne može objasniti.
Zamisli situaciju da si ti dobra, zgodna, bogata, plodna cura od 30 godina a on, bezvezni, siromašan, ljeni kreten od 40 godina koji usput ima usporene spermiće.
Tebe, kao prirodnu plavušu, lako je uvjeriti da si nedovoljno atraktivna za biti majkom u 30-tima i skroz nasjedaš na njegovu priču a on time kupuje vrijeme, nesigurnost, činjenicu da je loše plodan a to znači da te čeka umjetna oplodnja i da ti to sve treba objasniti što je vrlo ponižavajuće za njega.Posao nema, para nema i ne preostaje mu ništa drugo nego tebe plavu, zaje..vavati, da ne valjaš i da nisi dovoljno intersantna po tom pitanju.

Curo, pamet u glavu, čuvaj svoje pare i dostojanstvo.
Iako mi se čini da ti uzalud pričam jer ti živiš u svijetu princeza i prinčeva i maštaš po svome!
Prirodne plavuše nisu dovoljno plodne? Kaj?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger