Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: Mislite li isto?
Da, već je prekasno za išta učiniti. 44 21.36%
Nikad nije kasno, vjerujem u promjenu svijesti. 67 32.52%
Čekam nešto, ali ne znam što. 44 21.36%
Vjerujem i u mogućnost realnog otpora. 51 24.76%
Glasovatelji: 206. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2007., 13:26   #101
Desni love lijeve, jasno se vidi. E sada, nisam siguran da li je paski sir jer se ne razumijem tako dobro u sireve, a i daleko je, ali sir je sigurno. Da.
__________________
Wtf? :-O
Dungeon Keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 15:56   #102
tić... golub.. čuvar tamnice je napravio lijepu sliku pa ti je poslije sve jasno ako nije bilo do sad..
 
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 18:45   #103
A vidite i ona dva kometa kaj se love? Baš me zanima hoće li gornji uloviti donjeg, ili će lovice nastaviti u vodi. Valjda bu i to netko snimil.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 18:46   #104
Nastaviti ce u vodi.
__________________
Wtf? :-O
Dungeon Keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 18:47   #105
OK. Sa zanimanjem očekujem fotografsku dokumentaciju.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 19:20   #106
ta 2 kometa ce zavrsit u Italiji, ovako od oka negdje u Trstu...
 
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 21:30   #107
sve nešto nloi lete po zraku nevjerojatno, možda su turisti, al jebiga pobjegnu kad čuju kolka je cijena parkinga


te-kom is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 22:48   #108
ja istotu ne vidim nikakav nlo
mrs_kiedis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 22:52   #109
Quote:
mrs_kiedis kaže: Pogledaj post
ja istotu ne vidim nikakav nlo
Pa u sto vi ljudi gledate. Vidim da treba jos malo "izostrit" sliku.
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2007., 00:51   #110
Danas je kod nas bil NLO...sva svetla v gradu su se pogasila i čul se neki sjebani zvuk...
:::PiXiE cOrPsE::: is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2007., 21:24   #111
I kod nas je bio. Bio sam vani, pio sam, prvo se pod poceo vrtiti, vrtilo se tlo oko mene i onda se sve ugasilo. NEstalo je svijetla. Slijedece sto se sjeca, bio sam doma u krevetu, spavao. Sigurno su me oteli, i izrigali.
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 22:44   #112
Quote:
mrs_kiedis kaže: Pogledaj post
ja istotu ne vidim nikakav nlo
Moraš otvoriti sliku ne prvom postu.
divlja zvijer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 22:53   #113
Dungeon Keeeper, ti stvarno znaš s Photoshopom.
__________________
admiral Norton Valiant
admiralnorton is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 22:55   #114
Quote:
admiralnorton kaže: Pogledaj post
Dungeon Keeeper, ti stvarno znaš s Photoshopom.
Ma mali je genije, vidi se !!!!!!!
divlja zvijer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 15:10   #115
NLO-misterije

KADA se prošlog petka ujutro probudio i započeo svoju svakodnevicu 38-godišnji umirovljeni policajac Dario Džeba iz Slavonskog Broda nije ni slutio da će navečer toga dana vidjeti nešto u što do tada nije vjerovao.

Proteklih 7 dana Džeba loše spava i svaki slobodni trenutak provodi gledajući u nebo u želji da ponovno vidi nepoznati leteći objekt (NLO) koji ga je prije tjedan dana šokirao i snažno promijenio njegov pogled na realnost koja ga okružuje.

U iscrpnom razgovoru s Džebom doznali smo kronologiju događaja koji je ostavio neizbrisivi trag na njemu. Toplu i sparnu večer Džeba je sa svojom obitelji uobičajeno provodio sve dok mu supruga oko 19.50 sati nije rekla kako njihova kćer ima temperaturu te je predložila odlazak na Hitnu pomoć.

Džeba se s time složio te je kćer i suprugu odveo u slavonskobrodsku ispostavu Hitne pomoći, dok je on s obiteljskim psom pekinezerom Scoobyjem ostao čekati ispred bolnice. Čekajući povratak kući, Džeba je sjeo na nekakvu betonsku ploču, a Scooby se i dalje igrao.

Iz bolnice je u jednom trenutku izašlo nekoliko liječnika koji su uzeli predah. Liječnici su se nalazili 30-ak metara udaljeni od Džebe, međutim čini se da ništa od onoga što je slijedilo u narednim minutama nisu vidjeli.

Dok je pogledom tražio Scoobyja, Džeba je pogled usmjerio prema bosanskom planini Motajica iznad koje je ugledao oveći sivi balon koji je bio nagnut na desnu stranu. Pomislio je da se radi o meteorološkom balonu, međutim u to nije bio potpuno siguran te je nastavio promatrati objekt.

Svjestan da se toga u gradu održavala motorijada Džeba je pomislio kako letjelica nadlijeće područje vezano uz taj događaja, međutim neobičnost njenog izgleda i transformacija iz jednog oblika u drugi nagnali su da i dalje zadrži pogled na njoj.

"Balon" se nekoliko minuta lagano kretao, da bi u jednom trenutku počeo mijenjati oblik i iz kruškolikog se transformirao u oblik sličan cepelinu. Džeba je u jednom trenutku pogledao prema skupini liječnika, međutim čini mu se kako oni s mjesta na kojem su se nalazili nisu ništa vidjeli.

Kako je NLO sve više mijenjao oblik te se kretao u pravcu mjesta na kojem se Džeba nalazio, on je sve više postajao svjestan kako se ne radi o balonu niti običnom cepelinu već o nečem vrlo neobičnom.

"Za vrijeme rata bio sam artiljerac na protuavionskom topu i znam procijeniti visinu i brzinu letjelice. Znam što je visina od 9 tisuća metara koliki je bio krajnji domet topa koji sam opsluživao. Vjerujte, ovo se nalazilo na visini puno većoj od 9 kilometara, a svejedno je bilo ogromno. Nema teoretske šanse da je to izradila ljudska ruka, a ako jest onda svaka čast onome tko je to izgradio." - pojasnio je Džeba za Index.

"Bilo je metalik sive boje, jako veliko i kretalo se jako brzo, gotovo brže od borbenog zrakoplova." - priča Džeba dodajući kako je sa zaprepaštenjem promatrao NLO koji je na velikoj visini išao prema njemu.

Nakon što je letjelica došla iznad njega usporila je pa je nekoliko sekundi odozdo mogao promatrati njene brojne detalje kakve nikada ranije nije vidio. U jednom trenutku sjetio se iz džepa izvaditi mobitel kako bi objekt fotografirao, međutim šok i zaprepaštenje viđenjem uzrokovali su da se Džeba potpuno zbunio te se nije uspio skoncentrirati dovoljno da bi uključio kameru mobitela i pokušao fotografirati NLO.

"Ljudi nešto vidim, jedva sam uspio reći. Zavukao sam ruku u džep, više me nije bilo briga za Scoobya, pomislio sam uslikat ću to mobitelom i sa svima ću moći podijeliti ovo viđenje. Podigao sam mobitel u zrak i otvorio ga... Ovo što vidim sada se kretalo polako, bilo je sivo metalne boje, a ispod su bile kružno poredane lampice ljubičaste i svijetlo plave boje koje su žmirkale. Tresao sam se i nije mi bilo svejedno, sjećam se da sam tada rekao pa je li ovo uistinu ono što mislim da je. Izgledalo je kao da uzmete dječji kamiončić od jednog metra i podignete ga u visinu od desetak metara, tako se dobro objekat vidio." - opisuje Džeba svoje viđenje.

"Vidio sam sve detalje. Prolazio je polako i nikakav zvuk nije se čuo niti se vidio ikakav trag od ispuha motora. Lagano je plovio, a ja bih zaplakao od sreće što sam odabran da to vidim. Prednji dio je imao oblika trokuta, koji su spojeni jedan do drugog, a sa strane je bio kao valovit. Dok je prolazio iznad mene vidio sam da nije gladak niti ravan te da ima udubljenja i izbočine. Strane koje su bile valovite bile su dulje od prednjeg dijela. Polako je i dalje plutao i to će mi uvijek ostati u sjećanju." - priča Džeba te izražava žaljenje što NLO nije uspio fotografirati.

Nakon tih nekoliko sekundi koje su trajale kao vječnost, Džeba je pogledao prema liječnicima koji prema njegovom mišljenju nisu bili svjesni NLO-a koji je prolazio iznad njih. Letjelica je nakon toga ušla u oblak i polako nestala, nakon čega je izašla Džebina supruga Dragica i sa čuđenjem gledala zbunjenog supruga koji je u ruci držao rasklopljen mobitel i pogleda uperena u visinu.

"Prve noći uopće nisam mogao spavati. Kako da vam objasnim, kad se s nečim susretnete po prvi puta u svom životu što smatrate da ne postoji i kad vidite nešto tako ogromno da nečujno leti iznad vas, a ispod vidite neka svjetla... mislim, to je nemoguće ispričati." - kazao nam je Džeba.

"Za to zna jedan moj susjed, ali dalje od toga nisam širio priču jer bih ispao glup." - kazao nam je Džeba. Smatra da je još netko s područja Slavonskog Broda mogao vidjeti NLO, međutim on sam još od nikoga nije čuo da je toga dana išta vidio.

Dragica Džeba, koja NLO nije vidjela, kaže kako je nakon izlaska iz bolnice vidjela supruga koji joj je djelovao "izbezumljeno" te je "pozelenio" i "promijenio boju". Kaže kako joj je Dario ispričao o događaju, te napominje kako joj u 17 godina koliko ga poznaje, suprug nikada nije nešto slično ispričao.

"Ne vjerujem da bi izmislio tako nešto, jer ga dosta dobro znam" - kazala nam je gospođa Džeba.

Nakon nekoliko minuta obitelj se odlučila na povratak kući, međutim pekinezer Scooby nije htio ući u njihov automobil, što nije bio slučaj do tada. Scoobyjevo pomalo divlje ponašanje pripisuju preletu NLO-a. Nakon kraćeg napora Scooby je ipak uhvaćen, a Dario Džeba je po povratku kući odmah počeo gledati prema nebu kako bi možda ponovno ugledao misterioznu letjelicu. Kaže kako u proteklih tjedan dana NLO više nije vidio, ali dodaje kako "ima osjećaj" da će se opet pojaviti.

Džeba kaže kako ga je na poseban način obradovalo kada je pronašao vijest o viđenju NLO-a iznad Knina o čemu je Index također izvijestio.

"Bilo mi je jako drago kad sam vidio da je to u Kninu pronađeno. Pomislio sam da će sad možda čak 30 posto da će mi ljudi vjerovati. Ustvari uopće mi nije bitno tko će mi vjerovati, a tko neće. Jedino mi je jako drago što sam odabran da to vidim. Zamislite npr. kad legnete spavati pa se pitate zašto baš ja, zašto nisu vidjeli ti liječnici, zašto nije vidjela većina nas pa bi možda netko to fotografirao..." - kaže Džeba.

Na našu zamolbu Dario Džeba je izradio dvije skice pomoću kojih je pokušao dočarati izgled NLO-a kojeg je vidio.

Nakon tjedan dana od viđenja Džeba priču zaključuje kako mu niti najmanje nije stalo do medijske pažnje niti isticanja u javnosti već mu je jedina želja bila podijeliti svoj doživljaj s drugim ljudima.

Randall Flagg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 17:26   #116
a je li može neki link? zanimljivo je ovo. čudno kako nitko osim njega nije vidio.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 18:54   #117
jel netko možda čitao knjigu Courtney Browna "Cosmic Voyage"?? phttp://www.courtneybrown.com/
Brown je profesor matematike koji je završio dio tečaja TRV (Technical Remote Viewing) i odmah nakon toga osnovao Farsight institut i sam počeo držati tečajeve SRV (Scientific Remote Viewing) Sa svojom bliskom suradnicom remotao je naselja Marsovaca u New Mexicu, i Južnoj Americi. Trebao je, vidiš - remotati Slavonski Brod.
U knjizi opisuje Marsovce, Grayse i Galaktičku federaciju, i predlaže da odmah počnemo obuku diplomata pogodnih za stupanje u kontakt sa galaktičkom federacijom. ja predlažem da odu Kumek i Enziogiovanni - Brown veli da imamo posla sa 18 raznih vrsta ETijeva, a da to i ne znamo.
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 21:53   #118
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
a je li može neki link? zanimljivo je ovo. čudno kako nitko osim njega nije vidio.
A kakav bi ti link, ovo je skinuto s Index.hr ,malo potraži tamo, mislim da je danas objavljeno.
Randall Flagg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 21:56   #119
Quote:
Randall Flagg kaže: Pogledaj post
A kakav bi ti link, ovo je skinuto s Index.hr ,malo potraži tamo, mislim da je danas objavljeno.
evo
http://index.hr/clanak.aspx?id=348757

zar je bilo tako teško?
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 21:58   #120
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
evo
http://index.hr/clanak.aspx?id=348757

zar je bilo tako teško?
Randall Flagg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:26.