Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2014., 15:29   #3741
Uglavnom, molim vas podsjetite me, ili još bolje, dajte mi praktična iskustva, jer se nisam dosad tetovirala ljeti

Dakle, riječ je o povećoj tetovaži, radit će se etapno, ali u gradu daleko od mog, blabla, da sad ne pilam, ne pada mi na um ić na sunce ni inače, ali što je sa kupanjem prvih par dana u moru/vodi, kad se može, može li se sa onom vrećicom preko i slično.
Izbjegla bih i to, ali odredjena grupacija malih ljudova ovisi o tome da ih baš sve tih dana vodim na more.

Dilema n stuff, savjetujte me, pliz.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 15:54   #3742
Nemojte ste tetovirati jer tako izgledate jeftine, kao da ste prosle sito i reseto. Tetoviraju se kriminalci i polu divlja plemena.
Sergio80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 17:30   #3743
alexa ja sam se tetovirala sad u julu, u more sam usla tek nakon 16, 17 dana i to me malo strah bilo, ali vec je proslo bilo i ljustenje i fino je zaraslo, namazala debeli sloj kreme 50 faktor i to je to, ispod 15 dana ti ne bih preporucila, bar tako tvrdi moj tattoo majstor
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 17:39   #3744
Najvjerojatnije cu ici kod zelea u zgu. Bila je frendica kod njega, tetovaza joj je predivna, ona ima same rijeci hvale, tako da mislim da je to to.
Jedino me muci crtez. Znam sto zelim, al nema sanse da ja to nekako prenesem na papir. Ako ne nadem nekoga tko ce mi nacrtati, jel mogu onda to traziti da mi on u tattoo studiju nacrta sa nekim primjerima slika ili?
-neon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 13:51   #3745
Quote:
-neon kaže: Pogledaj post
Najvjerojatnije cu ici kod zelea u zgu. Bila je frendica kod njega, tetovaza joj je predivna, ona ima same rijeci hvale, tako da mislim da je to to.
Jedino me muci crtez. Znam sto zelim, al nema sanse da ja to nekako prenesem na papir. Ako ne nadem nekoga tko ce mi nacrtati, jel mogu onda to traziti da mi on u tattoo studiju nacrta sa nekim primjerima slika ili?
naravno, ...
__________________
#LOVE
marcelich is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 15:00   #3746
Quote:
Christina kaže: Pogledaj post
alexa ja sam se tetovirala sad u julu, u more sam usla tek nakon 16, 17 dana i to me malo strah bilo, ali vec je proslo bilo i ljustenje i fino je zaraslo, namazala debeli sloj kreme 50 faktor i to je to, ispod 15 dana ti ne bih preporucila, bar tako tvrdi moj tattoo majstor
Ma, da, zapravo, bolje je čekat hladnija vremena, agreed.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 17:43   #3747
Ne boli, a i za tu ljepotu se isplati i da boli
Što se tiče vremena, svakako bih preporučila jesen-zima.
Shook Ones is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 09:10   #3748
Još razmišljam o drugoj tetovazi, stavila bih je na zapesce. Znači, preko onih žila.
Koji studio u zg to radi? Robi i senf su mi radili prvu, istovremeno kad i mojoj frendici. I njenu, prvobitno zamišljenu na zapescu digli su bar pedalj prema laktu. To mi se ne svidja.
RIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 10:20   #3749
Ako te ne smeta sto ce ti s vremenom tetovaza sjebano izgledati reci to tattoo majstoru pa ce ti tetovirati tam di zelis
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 10:23   #3750
Quote:
RIB kaže: Pogledaj post
Još razmišljam o drugoj tetovazi, stavila bih je na zapesce. Znači, preko onih žila.
Koji studio u zg to radi? Robi i senf su mi radili prvu, istovremeno kad i mojoj frendici. I njenu, prvobitno zamišljenu na zapescu digli su bar pedalj prema laktu. To mi se ne svidja.
pa nisu je valjda digli samo inicijativno, ... uvijek te pita jel ti to ok? ... a meni su isto tako dali i savjet jer ipak oni puno bolje od nas znaju kako će to izgledati s vremenom i gdje je bolje od možda prvotno zamišljenog.
__________________
#LOVE
marcelich is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 10:44   #3751
Naravno, ali uvijek postoje oni koji bolje "znaju" pa im tetovaza kasnije izgleda ocajno i onda im je tattoo majstor kriv.
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 12:04   #3752
Quote:
RIB kaže: Pogledaj post
Još razmišljam o drugoj tetovazi, stavila bih je na zapesce. Znači, preko onih žila.
Koji studio u zg to radi? Robi i senf su mi radili prvu, istovremeno kad i mojoj frendici. I njenu, prvobitno zamišljenu na zapescu digli su bar pedalj prema laktu. To mi se ne svidja.
uz koje objasnjenje su je pomakli?
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 12:44   #3753
mene osobno zele ne šmeka ali nikako...ima gro majstora po zagrebu ali moraš znati što želiš i otici kod pravog kojem takva tehnika najbolje ide

ja cu sljedecu raditi kod blade-a..nova nada crtanja

cekam zimušu i rockas zbog znoja i svega jer je zajebano održavat tattoo po ljeti

Quote:
RIB kaže: Pogledaj post
Još razmišljam o drugoj tetovazi, stavila bih je na zapesce. Znači, preko onih žila.
Koji studio u zg to radi? Robi i senf su mi radili prvu, istovremeno kad i mojoj frendici. I njenu, prvobitno zamišljenu na zapescu digli su bar pedalj prema laktu. To mi se ne svidja.
ja imam na obje ruke tattoo na bapešcu...svi ti to rade ne vidim u cem je problem
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 17:11   #3754
Urednici su rekli da neće tetovirati preko žila, predlozili joj 15 cm gore, na Pol puta do lakta i ona je prihvatila taj savjeti.
Ja bih vjerojatno odustala.
Moja je na vanjskoj strani rista. Savršena.
Al ne da mi mira zapesce, stavila bih slovo, jedno...
RIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 17:45   #3755
Quote:
RIB kaže: Pogledaj post
Al ne da mi mira zapesce, stavila bih slovo, jedno...
frendica kod zeleta stavila na zapešce slovo bez pol frke...gandalf isto to radi prvi put cujem da netko ne želi

jedino što NIKAD ali NIKAD nemojte ici kod igora u el diablo na malešnici (ili špansko, ne znam pod kaj to spada)

meni je usrao tattoo al gadno i još gro ljudi koje znam i sad moram na popravak a i ovak sam ju platila 700 kn
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 17:47   #3756
Quote:
RIB kaže: Pogledaj post
Urednici su rekli da neće tetovirati preko žila, predlozili joj 15 cm gore, na Pol puta do lakta i ona je prihvatila taj savjeti.
Ja bih vjerojatno odustala.
Moja je na vanjskoj strani rista. Savršena.
Al ne da mi mira zapesce, stavila bih slovo, jedno...
15 cm? to je podosta, a i tamo su žile .. zar ne?
ja imam na zapešću i sve pet ...pokraj žile
__________________
#LOVE
marcelich is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 19:45   #3757
15 cm je jedno ali 1.5 cm zaista nije puno
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 19:49   #3758
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
15 cm je jedno ali 1.5 cm zaista nije puno
upravo to, 15 cm je potpuno druga pozicija ...
__________________
#LOVE
marcelich is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2014., 18:04   #3759
Quote:
Shook Ones kaže: Pogledaj post
Ne boli, a i za tu ljepotu se isplati i da boli
Što se tiče vremena, svakako bih preporučila jesen-zima.
Il rano prolice,liti ako si stalno po moru nije zgodno
__________________
. .. ~ Nada je san budnih ~ ... . ~My soul is where the rivers flows frozen~ .
BetweenWorlds is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 11:18   #3760
Ja idem kod filipa u imaginarium sad u 9-om mj., prvo cemo raditi popravak stare tetovaze, a zatim planiram raditi i nesto malo vece na ledjima. Zanimaju me njegove cijene, cisto da znam sto mogu ocekivati.... Ako netko zna iz osobnog iskustva molim da mi napise cijenu, velicinu cca, i da li je boja/ crna.
Hvala
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:17.