Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2009., 21:39   #2141
MOLIM TEMA JE STVARNA ISKUSTVA!! Ako niste još sigurne imate temu Kupi test! ili Wannabe zbor pa razglabajte jel jeste ili niste ili bi možda mogle biti trudne. DAKLE STVARNA, ONO KAD STE STVARNO TRUDNE, TI SIMPTOMI SE TU PIŠU!
Sve što je off je obrisano!
Đenja
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 07:13   #2142
Meni su prve naznake bile strašan umor (spavalo mi se već u 7 navečer) i žgaravica (s kojom inače nikad nemam problema i koju u pravilu gotovo nikad nemam)...
Dajci is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 17:54   #2143
jedan od simptoma je suncani iscjedak (prije nikad nisam imala i u prvi tren sam se preplasila da nije neka bolestina), i nesanica...nisam mogla spavat...budila bi se po noci i setal po kuci,u 3 ujutro bi isla jest....stalno sam bila gladna ...a ostalo nista...zato nisam ni pomislila da sam trudna osim tog iscjedka koji me je kopkao...a cice nista,niti osjetljive niti bolne niti povecane...i da stalno sam imala osjecaj da cu dobit m....
Hely is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 20:21   #2144
u prva dva tjedna:

1. umor, spavala vec u 9 i sanjala ko nikad
2. žgaravica
3. osjetljivi zubi, zubno meso oteklo
4. povremeni pritisak u trbuhu kao pred m
5. cice tvrde i napete za poludit, bol drugačija nego pred m
6. bol u križima
7. povremeno mantanje u glavi tu sam bila ziher da je to-to
__________________
kućanica wannabe
kukuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 20:27   #2145
ni u prvoj trudnoći ni u ovoj sad nemogu nešto izdvojiti jer neke simptome sam imala tj. imam uvijek a to je da sam ja stalno umorna i satlno bi spavala(niski tlak) i cice me bole pred svaku mengu pa ni sad kad su me boljele nisam posumnjala
__________________
Valnea 27.09.2007. Lorena 14.07.2010.
valneahana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 12:29   #2146
Quote:
kukuc kaže: Pogledaj post

1. umor
2. žgaravica
7. povremeno mantanje u glavi
ovo a zgaravicu nikad prije u zivotu nisam imala, i onda jedan dan jela punjenu papriku i nesto me prziii
pikuleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 16:19   #2147
1. žeđ, žeđ i samo žeđ
2. gladna skroz za popjezdit
3. bole me toliko da mi suze idu na oči
i to je to
__________________
12.7. stigao naš ljepotan!!
teta25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 22:24   #2148
Quote:
teta25 kaže: Pogledaj post
1. žeđ, žeđ i samo žeđ
e i žeđ.. i to mi se cola tako pilaaa
pikuleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 23:19   #2149
pospanost, otkidaju me leđa u križima, posebno na mjestu desnog bubrega (identično kao u prvoj T), natečen i bolne, mučnine povremeno, žeđ ogromna (isto i u prvoj T), izbio mi je umnjak (nisam sigurna ima li to dirketne veze), izgubila apetit, čokolada je fuj, nervoza je tu kao pms....
__________________
06.09.2010. stigle naše Lubavice
takomlada is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 09:45   #2150
Quote:
pikuleta kaže: Pogledaj post
e i žeđ.. i to mi se cola tako pilaaa
jao i meni isto, baš je bila neka prigoda pa sam popila par gutljaja, imala sam takvu žgaravicu za pop...

meni je najgore od svega bila mučnina i umor. ja poslije 1,2 popodne nisam mogla više funkcionirat, išla sam spavati oko 9h navečer, ali bi me redovito probudile mučnine uz povraćanje to razdoblje mi je stvarno bilo grozno i teško izdrživo.
sad sam u 13.-tjednu i puno puno je bolje, mučnine su minimalne i ne povraćam više od kaladonta ni ničega, imam energije i budna sam do ponoći čak
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 09:54   #2151
Quote:
annaaa kaže: Pogledaj post
jao i meni isto, baš je bila neka prigoda pa sam popila par gutljaja, imala sam takvu žgaravicu za pop...

meni je najgore od svega bila mučnina i umor. ja poslije 1,2 popodne nisam mogla više funkcionirat, išla sam spavati oko 9h navečer, ali bi me redovito probudile mučnine uz povraćanje to razdoblje mi je stvarno bilo grozno i teško izdrživo.
sad sam u 13.-tjednu i puno puno je bolje, mučnine su minimalne i ne povraćam više od kaladonta ni ničega, imam energije i budna sam do ponoći čak
Joj ja sam u 15.-om tj. i još mi se ponekad, ali samo ponekad okrene želudac na kaladont, a u početku je bilo katastrofa.
Laura-L is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2009., 14:16   #2152
Question

Bok svima,evo ja sam nova na forumu i voljela bih saznati neke stvari.
Ja i suprug smo radili na prvoj bebi i sada mi kasni menzis već nekih tjedan dana,imam za par stupnjeva povišenu temperaturu već neko vrijeme i bolne i otečene grudi,dali bi to mogla biti trudnoća
LOLITABELLA is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2009., 14:33   #2153
temperatura može biti pola do 1 stupnja povišena, a ne par
najbolje ti je da kupiš test, odmah bi ti trebao pokazat točno jer ti već dosta kasni. sretno
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2009., 17:51   #2154
krivo sam se izrazila,imam konstantno 37,2 temperaturu.hvala
LOLITABELLA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 14:05   #2155
Ja sam znala da sam trudna već tjedan dana prije izostanka m. bolne grudi, povišena temperatura, stalno mi se spavalo, jele su mi se stvari koje nikad ne jedem i stalno bi se mazila...
__________________
Ostavit ću svitlo da mi vidiš doć.......
ZARA1402 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 17:27   #2156
Smile

Napravila sam test i jako sam sretna jer mi test kaže da sam trudna,hvala vam puno na pomoći...
LOLITABELLA is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2009., 01:34   #2157
Bazalna temperatura koja je ostala visoka 'predugo' a inace su mi ciklusi vrlo pravilni i uvijek bi pala na dan menstruacije ili dan prije.

I menstruacija koja se nije pojavila na vrijeme--za mene iznimno cudno, cak i dan-dva kasnjenja je neobicno.

Bol u donjem dijelu trbuha nalik menstrualnim grcevima ali ipak slabija i nekako drukcije kvalitete.

Vece grudi.

I jedan simptom koji je mogao ali i ne morao imati veze: negdje par dana prije ocekivane menstruacije iz cista mira mi je krenula krv iz nosa. Nemam pojma sto da mislim o tome, ali mi se rijetko kad dogadjalo prije (mozda nakon vrlo dugih putovanja avionom) i nikad vise nakon.

Kako sam planirala trudnocu, odmah sam isla na vadjenje beta HCG... kucni test nisam ni radila.

I uopce se nisam iznenadila rezultatu.. nekako sam vec znala da je to-to.
__________________
I firmly reserve the right to contradict myself
puffko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2009., 09:40   #2158
1. kasnila menga
2. natekle desni
3. pritisak u trbuhu
4. smeta kava i dim
5. grudi- veeelike
__________________
De, dobro je!
kjava is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2009., 17:44   #2159
1.izostanak menstruacije
2.glavobolja
3.bol u trbuhu (puno jača nego kad trebam dobiti mengu)
4.Otečene cice,i prejako bolne
5.teeeeški umor
6.križobolja
7.gibitak apetita
-Aya- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2009., 23:13   #2160
[QUOTE=puffko;24151407]
I jedan simptom koji je mogao ali i ne morao imati veze: negdje par dana prije ocekivane menstruacije iz cista mira mi je krenula krv iz nosa.

Meni je par dana curila krv iz nosa, a negdje sam pročitala da su to neobični znakovi trudnoće
__________________
Ostavit ću svitlo da mi vidiš doć.......
ZARA1402 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:32.