Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2009., 20:17   #1
Thumbs up Pomoć-inovativniji doručak

Pozdrav,

Ima tko neke dobre ideje za nekakav malo drukčiji doručak?

Doručak obožavam jesti, ali više stvarno nemam ideja, sve mi dosadilo, uvijek tipično- kruh sa šunkom, paštetom, putrom ili pak muesliji razni koje ne volim jesti jer nisam za slatko ujutro, radije bi nešto slano i naravno da ne moram provest 45 minuta radeći doručak jer to nema šanse kod mene.
Od jogurta i sličnog sam gladna za 5 minuta. U mom svijetu to eventualno može biti piće nakon konkretnijeg doručka. A i voljela bi da je bar malo zdrav, da ne jedem smeća s konzervansima i slično.

Ne trebaju to biti ne znam kako inovativni recepti- možda prije nove varijante uobičajenih stvari koje jedemo, a da se brzo priprave. Ili možda nešto što nam je pred nosom ali se nikad ne sjetimo to napraviti ili iskombinirati.

??? Ne znam...
Ajmo malo kreativnosti...
TreeHugger is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 22:39   #2
pa ne trebas komplicirat, uzmes voce i jedes, to je ionako najbolja hrana kaj postoji
ja si ovak cesto radim, uzmem par banana, al zrelih, znaci sto crnje po mogucnosti, i zdruckam ih vilicom u plitkom tanjuru, dodam šaku zobi lagano prokuhanog u vodi (15tak sek, cisto da ne bude onako ostro kakvo je samostalno), sladilo po zelji (javorov sirup mi je najbolji, al moze agava, med i sl..),
pa suseno voce nasjeckano npr. marelice, grožđice, brusnice.. pa sjemenke (suncokret, sezam, zmljevene ljesnjake), moze i drugo voce tipa kiwi, moze kokos, mak i tak. ovisi kaj imam doma trenutacno.
fino je a hranjivo
pic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 22:56   #3
evo nešto brzo......

ispeci palačinku slanu

napravi gušće tjesto i u njega dodaj malo soli , parmezan i začina ( origano ili peršin )

ispeci s jedne strane, pa okreni , a zatim na jednu polovicu stavi nasjeckane šunke i sira i preklopi s drugom polovicom , kad se ispeče , okreni na drugu stranu. dobiješ lijepu malu slanu štrucu. Uz to fino hladno kiselo mlijeko.

__________________
ah..i dalje...ah
krpica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 22:57   #4
Omašila si ceo fudbal, pic...
Quote:
TreeHugger kaže: Pogledaj post
...nisam za slatko ujutro, radije bi nešto slano...
Te kašice mogu samo djetetu davat na žličicu. I mene bi zanimao neki inovativniji doručak, al za odraslog čovjeka.

S obzirom da doručak najčešće uzimam za van, moja inovacija u posljednje vrijeme se sastoji u tome da smanjim udio šunke, a sengulu napucam povrćem raznim (narezana paprika, luk je super za jesti ali...., a najbolje mi je brdo zelene salate). Pokušavam nešto i sa salatom od celera ili drugim hladnim salatama.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 23:00   #5
malo poguglaj i naći ćeš puno recepata za namaze od svježeg sira koje možeš napraviti dan prije i ujutro namazati na svježe prepečeni tost i uz to sok od svježih naranči ili zeleni čaj.
__________________
ah..i dalje...ah
krpica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 00:25   #6
Quote:
Omašila si ceo fudbal, pic
a jbg.. spava mi se na pol sam budan
pa nek si stavi sol naknadno u to kaj sad
pic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 11:12   #7
Quote:
TreeHugger kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Ima tko neke dobre ideje za nekakav malo drukčiji doručak?

Doručak obožavam jesti, ali više stvarno nemam ideja, sve mi dosadilo, uvijek tipično- kruh sa šunkom, paštetom, putrom ili pak muesliji razni koje ne volim jesti jer nisam za slatko ujutro, radije bi nešto slano i naravno da ne moram provest 45 minuta radeći doručak jer to nema šanse kod mene.
Od jogurta i sličnog sam gladna za 5 minuta. U mom svijetu to eventualno može biti piće nakon konkretnijeg doručka. A i voljela bi da je bar malo zdrav, da ne jedem smeća s konzervansima i slično.

Ne trebaju to biti ne znam kako inovativni recepti- možda prije nove varijante uobičajenih stvari koje jedemo, a da se brzo priprave. Ili možda nešto što nam je pred nosom ali se nikad ne sjetimo to napraviti ili iskombinirati.

??? Ne znam...
Ajmo malo kreativnosti...
- Kajgana odnosno omlet, unutra baciti ribanog sira po zelji, preklopšiti i poslužiti. Moze se nabacati i nesto svjezeg povrca tanko rezanog, pa kapari...

- Zasto ne ubaciti malo u menu klasican sir s vrhnjem unutra ide odlicno vlasac

- Moze i ovako na neprianjajucu tavu samo premazanumasnocom, baciti šaku ribanog sira kad se malo otopi baciti jaja sve zapeči i voila (uz obavezne mirodije)

- Mozzarela, rajčica, bosiljak narezano, posloženo poprskati maslinovim uljem

Ima gomila varijanti da je brzo a da je drugacije, ovo je samo letimicno nabacano
__________________
"To eat is a necessity, to eat intelligiently is an art" - La Rochefoucauld
Le Chef is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 11:22   #8
Može se napraviti hemendeks - to su pržena jaja sa slaninom ... baš je fino i slano i nisi brzo gladan, a nije niti smeće ..

Ili recimo topli sendvič ...

Meni je gušt ujutro pojesti vruću kiflu ili slanac pa malo čaja uz to. Namaz od kikirikija je fin isto.

Ja ujutro ništa do ručka ne jedem, ali ponekada kupim vrući burek (pitu sirnicu) i to smažem sa kefirom.
Frog&Cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 13:10   #9
Ako kaniš taj dan posjeći nekoliko stabala preporučam ovo:

__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 14:13   #10
Potpuni engleski doručak!

Fale još prepečen paradajz i brownie.

__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 14:58   #11
navecer ispeces sirnicu ili zeljanicu od jamija, nisu masne, a fine su,
ili ako ti se da ujutro, peku se 20-ak min dok se spremas, ili croissant
neki, napravis tosteve navecer, ujutro ih samo stavis u toster.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 17:35   #12
Mmmm, nije loše za početak- u biti super je što se u kajganu može staviti svega- malo paprike, ovog onog ili mladog luka i to. I palačinka nije loša ideja, pa opet u nju staviti šta god ti padne napamet- od sira do povrća.

Evo šta mi je frendica napisala: pomiješati (cherry) paradajziće, kukuruz (iz limenke, samo ga malo oprati), rikolu i ljubičasti luk na kolutiće - pa malo octa,maslinovog ulja i soli. To promiješati, a tek netom prije posluživanja gore stavi zrnati sir jer inače pusti vodu. Eto, to je isto jedna opcija. Pa uz to kruha i opet dobro.

Onda sam se sjetila možda u američku palačinku staviti i zobene pahuljice u samu smjesu pa vidit šta će bit.

No dobro, ajmo dalje ko ima prijedloga....moram smisliti bar 10 varijanti.

Ona slikica s grahom i kobasom je isto njami- doduše ne znam bi li kobase za doručak,ali ovaj grah s engleskih doručaka mi se čini božanstven. Jel zna netko u kakvom je to sosu i koja je to sorta graha???
TreeHugger is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 21:06   #13
Ja inače obožavam slatke varijante doručka - npr. tost, putar i marmelada + kakao, ili kakao i napolitanke, nutella namazana na kruh i kakao, razni kolači (home made) i naravno kakao, i tome slično, a kad se zasitim tih slatkih stvari, navečer napravim paštetu od tune, koja se do jutra lijepo ohladi i onda uživam u prepečenom tostu (ne pougljenom) i pašteti

Znam da nisam puno pomogla, ja sam ipak slatki tip, ali pašteta od tune je barem jedan prijedlog
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 22:07   #14
Ja sam nedavno napravila tost tak da sam između stavila tunu iz konzerve i sir (Podravec ili tako neki) da ne bude suh tost. Plus malo soli i onda sve zapeći u tosteru. I to mi je skroz njam. Ne moram se čak ni mučit oko paštete, a mogu ubacit kisele krastavce ili tako nešto za dodatno osvježenje.
TreeHugger is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:13.