Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2017., 16:55   #61
Quote:
Bubač85 kaže: Pogledaj post
Kao što mi ljudi molimo Boga, i molitva je način komuniciranja sa Njime...tako određeni ljudi imaju prirođeni dar i talent da mogu razgovarati sa preminulima, da mogu osjetiti njihovu prisutnost ...hoćete li vi to prihvatiti il ne, nije me briga, jer ovdje nije riječ o mojim uvjerenjima nego o činjenici..ovo nije ni fizika ni kemija da moraš nešto dokazivati, jer da se vjera može fizički dokazati svijet bi bio puno bolji.
A kako ćeš ti pajdo znati s kom komuniciraš?Kojom metodom spoznati jeli to Pero Perić ili demon koji glumi Peru?Bježi od toga sranja,čisti demonizam!
Znam neke osobe koje su pukle nakon što su se u to zlo uvukle!Uostalom,što će nam ta komunikacija?Umrli su otišli k Bogu ili k vragu!Ništa više za njih nemožemo učiniti ali ni oni za nas!Jedan moj prijatelj je jednom bio prisutan kad su zazivali nekog mrtvog,umro je od straha skoro,reče:"Nikad više".
patriot-lički is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 20:54   #62
Quote:
patriot-lički kaže: Pogledaj post
A kako ćeš ti pajdo znati s kom komuniciraš?Kojom metodom spoznati jeli to Pero Perić ili demon koji glumi Peru?Bježi od toga sranja,čisti demonizam!
Znam neke osobe koje su pukle nakon što su se u to zlo uvukle!Uostalom,što će nam ta komunikacija?Umrli su otišli k Bogu ili k vragu!Ništa više za njih nemožemo učiniti ali ni oni za nas!Jedan moj prijatelj je jednom bio prisutan kad su zazivali nekog mrtvog,umro je od straha skoro,reče:"Nikad više".
Nešto slično se desilo apostolima koji su vidjeli demona a mislili su da je Isus, u prvi mah nisu ga ni prepoznali no nije im djavo dao mira pa ih je demon zaveo s potezima ruku kako je ovaj lomio kruh.I ostalo je historija sve do danas.....
EliEliLama is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 08:36   #63
Sve vidljivo i nevidljivo

Quote:
patriot-lički kaže: Pogledaj post
A kako ćeš ti pajdo znati s kom komuniciraš?Kojom metodom spoznati jeli to Pero Perić ili demon koji glumi Peru?Bježi od toga sranja,čisti demonizam!
Znam neke osobe koje su pukle nakon što su se u to zlo uvukle!Uostalom,što će nam ta komunikacija?Umrli su otišli k Bogu ili k vragu!Ništa više za njih nemožemo učiniti ali ni oni za nas!Jedan moj prijatelj je jednom bio prisutan kad su zazivali nekog mrtvog,umro je od straha skoro,reče:"Nikad više".
Sve vidljivo i nevidljivo (materijalnim čulima) stvoreno je s razlogom. Svi smo odgovorni za svoje postupke, a s posljedicama se suočavamo mi i naši najbliži.

Demonologija je nauka koja je vrlo realna, stvarna i prisutna u našim životima, a samo mali broj ljudi razumije o čemu se radi. Osobe "pucaju", kako kažeš, s dobrim razlogom - jer lupaju glavom u zid ili netko lupa njihovu glavu o zid.

Kad osoba umre, put se za dušu nastavlja dalje, a također i za suptilno tijelo (um, inteligencija, lažno ja) postoji nastavak, sve u skladu s prethodnim djelovanjem.

Ima jedan jako važan stih iz Bhagavad-gite: "Tko se polubogovima zavjetuje ide polubogovima; tko se zavjetuje precima odlazi precima; tko se zavjetuje duhovima odlazi duhovima; tko Mene obožava dolazi Meni.", kaže Bog osobno.

Dakle - ako netko želi postati duh, mora se družiti s njima i završit će kao duh. Njihov je život opisan i jako pate jer ne mogu dobiti materijalno tijelo pa se onda motaju oko onih koji ga imaju i na taj način pokušavaju uživati.

Ne dajem savjete. Pametnome je ovo dosta za donositi odluke.
Yashoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 22:47   #64
Jel itko prati Teresu Kaputo?
__________________
voli te tvoja zvir
TRAVNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2020., 13:39   #65
Quote:
Bubač85 kaže: Pogledaj post
vjerujete li vi u Boga?
ja ne vjeruje jer da vjeruje bio bi na vibraciji vjerovanja
Visi 22 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:46.