Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2017., 03:01   #2501
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Za razliku od Plenkija nije išao usavršavati svoj enegleski dok je bio rat u RH, pohrvatio je HDZ, nakon Sanadera je HDZ bila stranka koja je uništila Hrvatsku i vodila hajku na naše generale... Tomica je počeo vraćati stranku u okvire Hrvatsva, naravno, nije uspio do kraja, dobio je od Sove i kojekakvih gremija nož u leđa i danas imamo briselskog ljigu!
Pitao sam te što je Tomica učino domoljubno za svoj narod i domovinu,a ne za lopove iz Hdza.

Nit je sudjelovao u domovinskom ratu,nit je lovio lopove nit je učinio išta da bi hrvatskom narodu bilo bolje.

Bio je dobar za sebe i svoje lopove koje je štitio.

Pitao sam te konkretno pitanje,jednu jedinu stvar koju je učinio za svoju domovinu ,a ti mi spominješ Hdz.Pa nije Hdz cijela Hrvatska ili mislite da jeste.
Evo i Agrokor je Hdzovo čedo,čedo udbaša i Oca Domovine ,a čini mi se da će nam Agrokor izaći i na nos i na usta.
__________________
Promeniću svet do kraja pesme.EKV
hrvatina_i_po is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 12:52   #2502
Quote:
hrvatina_i_po kaže: Pogledaj post
Pitao sam te što je Tomica učino domoljubno za svoj narod i domovinu,a ne za lopove iz Hdza.

Nit je sudjelovao u domovinskom ratu,nit je lovio lopove nit je učinio išta da bi hrvatskom narodu bilo bolje.

Bio je dobar za sebe i svoje lopove koje je štitio.

Pitao sam te konkretno pitanje,jednu jedinu stvar koju je učinio za svoju domovinu ,a ti mi spominješ Hdz.Pa nije Hdz cijela Hrvatska ili mislite da jeste.
Evo i Agrokor je Hdzovo čedo,čedo udbaša i Oca Domovine ,a čini mi se da će nam Agrokor izaći i na nos i na usta.
Zašto su mu onda zabili nož u leđa kako bi postavili briselskog ćatu?
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 13:00   #2503
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post

Quote:
hrvatina_i_po kaže: Pogledaj post
Pitao sam te što je Tomica učino domoljubno za svoj narod i domovinu,a ne za lopove iz Hdza.

Nit je sudjelovao u domovinskom ratu,nit je lovio lopove nit je učinio išta da bi hrvatskom narodu bilo bolje.

Bio je dobar za sebe i svoje lopove koje je štitio.

Pitao sam te konkretno pitanje,jednu jedinu stvar koju je učinio za svoju domovinu ,a ti mi spominješ Hdz.Pa nije Hdz cijela Hrvatska ili mislite da jeste.
Evo i Agrokor je Hdzovo čedo,čedo udbaša i Oca Domovine ,a čini mi se da će nam Agrokor izaći i na nos i na usta.
Zašto su mu onda zabili nož u leđa kako bi postavili briselskog ćatu?
I, što je dobro Karamarko učinio ZA svoj narod i domovinu, a ne za lopove iz Hdza. ?
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 13:08   #2504
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
I, što je dobro Karamarko učinio ZA svoj narod i domovinu,[U] a ne za lopove iz Hdza. ?[/U
Stoti put moram odgovarati, dobio je nož u leđa, dakle nije bio premijer pa da je nešto mogao napraviti.

Za ono prije, ne znamo puno, bio je u tajnim službama, valjda je bio dobar organizator kada je bio tamo, rekao je da je prešao kod Meskea kad je bio spriječen intervenirati kao načelnik policije, a onda je napustio Mesića kada je vidio njegovu politiku. Da li mu sad treba vjerovati ili ne, uglavnom meni je bio puno iskreniji od Plenkija.

Usput, u jednoj emisiji Bujica, bio ga je pohvalio jedan gost, sad se nemogu sjetiti tko je točno bio, uglavnom Tomica je još u starom režimu valjda dao neki dokument/dokaz di je mogao nastradati.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 13:12   #2505
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post

Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post

Quote:
pukovnikz kaže:

Quote:
hrvatina_i_po kaže: Pogledaj post
Pitao sam te što je Tomica učino domoljubno za svoj narod i domovinu,a ne za lopove iz Hdza.

Nit je sudjelovao u domovinskom ratu,nit je lovio lopove nit je učinio išta da bi hrvatskom narodu bilo bolje.

Bio je dobar za sebe i svoje lopove koje je štitio.

Pitao sam te konkretno pitanje,jednu jedinu stvar koju je učinio za svoju domovinu ,a ti mi spominješ Hdz.Pa nije Hdz cijela Hrvatska ili mislite da jeste.
Evo i Agrokor je Hdzovo čedo,čedo udbaša i Oca Domovine ,a čini mi se da će nam Agrokor izaći i na nos i na usta.
Zašto su mu onda zabili nož u leđa kako bi postavili briselskog ćatu?
I, što je dobro Karamarko učinio ZA svoj narod i domovinu, a ne za lopove iz Hdza. ?

Stoti put moram odgovarati, dobio je nož u leđa, dakle nije bio premijer pa da je nešto mogao napraviti.

Za ono prije, ne znamo puno, bio je u tajnim službama, valjda je bio dobar organizator kada je bio tamo, rekao je da je prešao kod Meskea kad je bio spriječen intervenirati kao načelnik policije, a onda je napustio Mesića kada je vidio njegovu politiku. Da li mu sad treba vjerovati ili ne, uglavnom meni je bio puno iskreniji od Plenkija.

Usput, u jednoj emisiji Bujica, bio ga je pohvalio jedan gost, sad se nemogu sjetiti tko je točno bio, uglavnom Tomica je još u starom režimu valjda dao neki dokument/dokaz di je mogao nastradati.
i opet

I, što je dobro Karamarko učinio ZA svoj narod i domovinu, a ne za lopove iz Hdza. ?

opipilivo, da znamo, u čemu je pomogao, što je unaprijedio itd, itd

valjda je bio dobar, neki čovjek kod Bujanca je rekao is linčno - nije odgovor
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 14:10   #2506
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Zašto su mu onda zabili nož u leđa kako bi postavili briselskog ćatu?
Vrlo jednostavno; onog trenutka kad je faraon skinut (Pogledajte kad je počela ta borba protiv korupcije. Mojim dolaskom na mjesto ministra unutarnjih poslova, ustvrdio je Karamarko)., partija je pocela najprvo gubiti kontrolu nad HDZ-om, da bi na kraju izgubila sve i jedne izbore.

Sad im vise nije bilo pitanje opstanka na vlasti, vec spasavanje od totalnog rasula. Jedina slamka im je bila nada da ce pomocu svojih spavaca u HDZ-u moci nesto uciniti. Kad je Karamako najavio lustraciju u HDZ-u, i obracun s uvoznom mafijom, koja im je bila glavna financijska baza, bilo im je jasno da Karamarka moraju maknuti po svaku cijenu.

Naravno, partija je digla na noge sve sto se moglo dici, i uspjeli su Crnog skinuti.

Ipak, nisu ga uspjeli skroz maknut iz politike. Onog trenutka kad je Karamarko krenuo put VB, SAD i Izraela, i sad osnovao ISPH, svatko tko iti malo zna pratiti politiku morao je shvatiti da se ovdje radi o projektima na dugi rok. Sto se sve uklapa u predsjednicin iznenadni odlazak na Staru godinu u SAD. Treba samo primjetiti koga, odnosno, kojih, u svemu ovom nema.
Plavobili is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 14:17   #2507
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
I, što je dobro Karamarko učinio ZA svoj narod i domovinu, a ne za lopove iz Hdza. ?
Jako puno, milo. Skinuo je s vlasti parazitsku partiju, koja sve sto zna je uhljebljivati i unistavati. Pa oni su 80-tih spiskali svoju vlastitu drzavu, u koju se puno njih i danas kunu, kamo li nece ovu koju ti isti smisliti ne mogu.
Plavobili is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 14:20   #2508
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
i opet

I, što je dobro Karamarko učinio ZA svoj narod i domovinu, a ne za lopove iz Hdza. ?

opipilivo, da znamo, u čemu je pomogao, što je unaprijedio itd, itd

valjda je bio dobar, neki čovjek kod Bujanca je rekao is linčno - nije odgovor
Što je mogao napraviti ako nije imao prilike biti premijer, dok je bio samo predsjednik HDZea, prestojio je desne stranke i pobjeđivao je, upozorio je na arbitražu INE... ali nisu mu dozvolili da se dokaže.

Plenki je uništio HDZ, vraća ga ralje brisela i sanaderizma!

Od 2000. svjedoci smo da se Hrvatska samo demolira, od iseljavanja mladih do prodavanja svih naših potencijala...
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 14:20   #2509
Quote:
Plavobili kaže: Pogledaj post
Vrlo jednostavno; onog trenutka kad je faraon skinut (Pogledajte kad je počela ta borba protiv korupcije. Mojim dolaskom na mjesto ministra unutarnjih poslova, ustvrdio je Karamarko)., partija je pocela najprvo gubiti kontrolu nad HDZ-om, da bi na kraju izgubila sve i jedne izbore.

Sad im vise nije bilo pitanje opstanka na vlasti, vec spasavanje od totalnog rasula. Jedina slamka im je bila nada da ce pomocu svojih spavaca u HDZ-u moci nesto uciniti. Kad je Karamako najavio lustraciju u HDZ-u, i obracun s uvoznom mafijom, koja im je bila glavna financijska baza, bilo im je jasno da Karamarka moraju maknuti po svaku cijenu.

Naravno, partija je digla na noge sve sto se moglo dici, i uspjeli su Crnog skinuti.

Ipak, nisu ga uspjeli skroz maknut iz politike. Onog trenutka kad je Karamarko krenuo put VB, SAD i Izraela, i sad osnovao ISPH, svatko tko iti malo zna pratiti politiku morao je shvatiti da se ovdje radi o projektima na dugi rok. Sto se sve uklapa u predsjednicin iznenadni odlazak na Staru godinu u SAD. Treba samo primjetiti koga, odnosno, kojih, u svemu ovom nema.
Imaš pravo.Po dobrom starom prokušanom receptu će se sada izvlačiti državni novci,isto kao preko Sobolija.Ista šema.

Nema tu ništa domoljubno,samo klasični lopovluk oprobanom metodom.Tu Hdzu nema ravna što se tiče zamračivanja državnih novaca.

Sjetimo se one priče da mu žena koja ima frizerski salon savjetuje Jozu Petrovića u uvezi Ine.Ona njega savjetuje,a on premazan sa svim mogućim i nemogućim mastima,školski primjerak mutljage i lopine.
__________________
Promeniću svet do kraja pesme.EKV
hrvatina_i_po is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 14:30   #2510
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Što je mogao napraviti ako nije imao prilike biti premijer, dok je bio samo predsjednik HDZea, prestojio je desne stranke i pobjeđivao je, upozorio je na arbitražu INE... ali nisu mu dozvolili da se dokaže.

Plenki je uništio HDZ, vraća ga ralje brisela i sanaderizma!

Od 2000. svjedoci smo da se Hrvatska samo demolira, od iseljavanja mladih do prodavanja svih naših potencijala...
Dobro zboriš,kad se sjetimo samo prosperiteta 90tih godina...
__________________
Promeniću svet do kraja pesme.EKV
hrvatina_i_po is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 14:32   #2511
Tomek nit je zaštitio Pukija,a bogme sam siguran da je imao koristi od ubojstva,također nije otkrio ubojicu Hodakice.To je njegov najveći uspjeh ko ministra unutarnjih poslova.Što se tiče Plenkija ako se ne varam on je Šeksov projekt.Ko ima muda kritizirati Šeksa,nema ni hrabri Glasnović.
__________________
Kad malo bolje razmislim ustvari ni ne trebam razmišljati današnji tipični Hrvat je Dudek,običan naivac kojeg vječno prevesla Cinober
Sibor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 14:32   #2512
Quote:
hrvatina_i_po kaže: Pogledaj post
Imaš pravo.Po dobrom starom prokušanom receptu će se sada izvlačiti državni novci,isto kao preko Sobolija.Ista šema.

Nema tu ništa domoljubno,samo klasični lopovluk oprobanom metodom.Tu Hdzu nema ravna što se tiče zamračivanja državnih novaca.
Pa nije li ti partija bila na vlasti pune 4 godine!? Kako to da protiv Karamarka nema ni optuznice, a kamo li presude? A nije da oni jadni ne bi, narocito poslije prvih poraza nakon sto je Karamarko dosao na celo HDZ-a.

Quote:
Sjetimo se one priče da mu žena koja ima frizerski salon savjetuje Jozu Petrovića u uvezi Ine.Ona njega savjetuje,a on premazan sa svim mogućim i nemogućim mastima,školski primjerak mutljage i lopine.
Ne znam sto bih prije; ili bi ti se smijao, ili bi te zalio, kakvih se gluposti hvatas u nedostatku bilo kojeg suvislog argumenta.
Plavobili is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 14:38   #2513
Quote:
hrvatina_i_po kaže: Pogledaj post
Dobro zboriš,kad se sjetimo samo prosperiteta 90tih godina...
Do 90. nismo ni imali svoju državu, zatim pet godina rata, a nakon toga obnova porušenog - što je veći rezultat od pobjede u ratu i obnove države, koju nismo čak ni imali.

Od 2000. smo trebali nać političara koji će zaustaviti ovo demoliranje i izdaju!!!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 14:39   #2514
Quote:
Sibor kaže: Pogledaj post
Tomek nit je zaštitio Pukija,a bogme sam siguran da je imao koristi od ubojstva,također nije otkrio ubojicu Hodakice.To je njegov najveći uspjeh ko ministra unutarnjih poslova.Što se tiče Plenkija ako se ne varam on je Šeksov projekt.Ko ima muda kritizirati Šeksa,nema ni hrabri Glasnović.
Dan danas bi se po Zagrebu gađali bazukama da nisu postavili Tomicu za ministra policije!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 14:45   #2515
Nego, tko će financirati Zečinin institut, Rusi ili Mađari? jel se zna?
rustaveli is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 14:50   #2516
Quote:
rustaveli kaže: Pogledaj post
Nego, tko će financirati Zečinin institut, Rusi ili Mađari? jel se zna?
Prije svega RH,projekt digitalizacije,a i lustracije treba završiti ,a nema boljeg mjesta za to od Tomicinog instituta.
__________________
Promeniću svet do kraja pesme.EKV
hrvatina_i_po is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 14:55   #2517
Quote:
Plavobili kaže: Pogledaj post
Vrlo jednostavno; onog trenutka kad je faraon skinut (Pogledajte kad je počela ta borba protiv korupcije. Mojim dolaskom na mjesto ministra unutarnjih poslova, ustvrdio je Karamarko)., partija je pocela najprvo gubiti kontrolu nad HDZ-om, da bi na kraju izgubila sve i jedne izbore.

Sad im vise nije bilo pitanje opstanka na vlasti, vec spasavanje od totalnog rasula. Jedina slamka im je bila nada da ce pomocu svojih spavaca u HDZ-u moci nesto uciniti. Kad je Karamako najavio lustraciju u HDZ-u, i obracun s uvoznom mafijom, koja im je bila glavna financijska baza, bilo im je jasno da Karamarka moraju maknuti po svaku cijenu.

Naravno, partija je digla na noge sve sto se moglo dici, i uspjeli su Crnog skinuti.

Ipak, nisu ga uspjeli skroz maknut iz politike. Onog trenutka kad je Karamarko krenuo put VB, SAD i Izraela, i sad osnovao ISPH, svatko tko iti malo zna pratiti politiku morao je shvatiti da se ovdje radi o projektima na dugi rok. Sto se sve uklapa u predsjednicin iznenadni odlazak na Staru godinu u SAD. Treba samo primjetiti koga, odnosno, kojih, u svemu ovom nema.
Hahahaha pa njegovi mentori su partijci neki i savjetnici predsjednice.Dakle tu priču prodaj nekome drugome.Oćemo li o teoriji zavjere ili po Bandiću odnosno ljubomori na uspješnost.
__________________
Kad malo bolje razmislim ustvari ni ne trebam razmišljati današnji tipični Hrvat je Dudek,običan naivac kojeg vječno prevesla Cinober
Sibor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 14:58   #2518
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Zašto su mu onda zabili nož u leđa kako bi postavili briselskog ćatu?
Pitaj Šeksa on je glavni jer njegov posinak mu je savjetnik.Kak se malo pridaje pažnja tim ljudima od ne baš male važnosti.I koji nož molim te? Jel je dozvoljena kandidatura još nekome? Jel laž da je do mjesta predsjednika došao ucjenama onim što je znao kao ministar i djelatnik SO-e.
__________________
Kad malo bolje razmislim ustvari ni ne trebam razmišljati današnji tipični Hrvat je Dudek,običan naivac kojeg vječno prevesla Cinober
Sibor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 15:00   #2519
Quote:
Sibor kaže: Pogledaj post
Hahahaha pa njegovi mentori su partijci neki i savjetnici predsjednice.Dakle tu priču prodaj nekome drugome.Oćemo li o teoriji zavjere ili po Bandiću odnosno ljubomori na uspješnost.
Ma to je Zečina kao prirepak Manolića i Mesića iznutra rastvarao udbostrukture, kako to ne shvaćaš?
rustaveli is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 15:03   #2520
Forumaši Plavobil je za mene prikriveni Njonjo ili barem njegov brat blizanac
__________________
Kad malo bolje razmislim ustvari ni ne trebam razmišljati današnji tipični Hrvat je Dudek,običan naivac kojeg vječno prevesla Cinober
Sibor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:01.