Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2021., 09:28   #9981
Trulca pratim, dosta su mu korisni videi. Budem tražila instruktora da onaj dio prođemo par puta da dobim sigurnost.
Amethyst108 is offline  
Old 06.10.2021., 14:01   #9982
Ne znam je li bilo. Nije vezano konkretno uz autoškole, ali se općenito tiče polaganja vozačkog ispita, pa evo, izgleda, da je najteže dobiti vozačku upravo u Hrvatskoj?!

https://zutobi.com/us/driver-guides/...learn-to-drive

__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Old 07.10.2021., 07:42   #9983
Quote:
spyker22 kaže: Pogledaj post
Ne znam je li bilo. Nije vezano konkretno uz autoškole, ali se općenito tiče polaganja vozačkog ispita, pa evo, izgleda, da je najteže dobiti vozačku upravo u Hrvatskoj?!

https://zutobi.com/us/driver-guides/...learn-to-drive

Čitala sam, bilo je i na par naših portala. Čak mi je instruktor rekao da je danas jako teško položiti. Pričala sam s nekoliko ljudi koje znam da su položili još prije 10-ak godina i više pa kažu da su prošli iz 4.-5. puta.
Doduše, neki prolaze iz prve.
Ne znam, ali definitivno nisam očekivala da će mi ta autoškola biti ovakav izazov.
Amethyst108 is offline  
Old 07.10.2021., 15:56   #9984
Jebote - jako teško položiti a iz škola izlazi nevjerojatna količina idiota neposobnih terat romobil po nogostupu a kamoli auto ... pa nek mi netko objasni TU diskrepanciju?
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 07.10.2021., 16:40   #9985
Pa nije nigdje navedeno da (ne)znanje obara nego inače da je teško položiti. Tu (ne)znanje ne igra neku ulogu.
hadzija is online now  
Old 07.10.2021., 17:02   #9986


To podsjeća na onu policijsku - promet je siguran samo nas puno gine.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 08.10.2021., 10:01   #9987
Pa da jer jezik je na mokrom i svašta laprda, a i papir sve trpi.
To što nema veze sa stvarnošću,....jbg druže učitelju....
hadzija is online now  
Old 09.10.2021., 12:28   #9988
Ima netko preporuku nekog odlicnog instruktora u Zagrebu? Lokacija nije bitna, da dobro objasni i nije budala i zivcenjak. Moze i pm. Thanks
autunno is offline  
Old 12.10.2021., 19:07   #9989
Kakva znaju biti pitanja iz prve pomoći? Kaže mali da je ispit usmeni i da se dobiju tri pitanja.
anita is offline  
Old 14.10.2021., 00:27   #9990
Quote:
anita kaže: Pogledaj post
Kakva znaju biti pitanja iz prve pomoći? Kaže mali da je ispit usmeni i da se dobiju tri pitanja.
Sve što je u udžbeniku, izvlače se kartice. Bitno je znati opisati, nema praktičnog dijela.
Pitanja mogu biti npr. opiši modificirani položaj, kako postupiti kod ozljede zgloba, što ako je osoba u nesvijest i itd.
Amethyst108 is offline  
Old 19.10.2021., 11:34   #9991
Hvala. Položio je!
anita is offline  
Old 20.10.2021., 11:58   #9992
Danas neka baba stane ispred kružnog ko ukopana, a auta nigdje u kružnom, a i da je stigne se ubaciti, a ona stoji i čeka da nema nigdje nikoga..zato treba da takve ruše nesigurne, a ne da ih proizvode jer živciraju u prometu. Isto tako autoškole npr. na zagrebačkoj aveniji u srednjoj traci, on zaostaje debelo umjesto da naredi kandidatu da ubrza brže ..uglavnom proizvode nesigurne..
ico1 is offline  
Old 01.11.2021., 17:57   #9993
Obećao sam sestri platiti dodatne sate jer je dugo pauzirala, a ostalo joj je još samo par sati. Duga priča...

Uglavnom, zanima me kakva su vaša iskustva, čisto da imam sliku prije nego odem dogovoriti s njima, ili pošaljem nju. Vidim da se cijene kreću oko 150,00 HRK po satu, a mislio sam joj uzeti barem 20 sati. Da li se da dogovoriti neki popust s njima, jeste li uzimali dodatne sate? Možda direktno s instruktorom?

Svaka pomoć dobrodošla.
__________________
You have to do what others won't, to achieve what others don't.
Mister RomantiQ is offline  
Old 04.11.2021., 01:19   #9994
Tko zna vozit a nije krenuo polagat, neka radije placa kazne jer nema vozacku, nego da placa polaganje vozackog ispita, isplativije je.
Iviy is offline  
Old 08.11.2021., 12:04   #9995
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Jebote - jako teško položiti a iz škola izlazi nevjerojatna količina idiota neposobnih terat romobil po nogostupu a kamoli auto ... pa nek mi netko objasni TU diskrepanciju?
samo pitanje, koliko je odlikaša u tim koji su pali vozački ispit.
znajuči naš obrazovni sistem nebih se čudio da je od tih tko zna koliko koji su pali polaganje vozačkog 90% odlikaša.
__________________
Ljubavnik od formata
mrcina 22222 is offline  
Old 08.11.2021., 12:09   #9996
Quote:
autunno kaže: Pogledaj post
Ima netko preporuku nekog odlicnog instruktora u Zagrebu? Lokacija nije bitna, da dobro objasni i nije budala i zivcenjak. Moze i pm. Thanks


netreba ti instruktor, dovoljan ti je iskusni vozač po mogučnosti policajac, svi ovi drugi su samo smetala, pusti što če reči instruktor, koliko njih se vozi kao idioti skoro pa svi, jedno govore i tumače a ponašaju se sasvim drugačije, samo pogledaj kad si u prometu oko sebe i vidjet češ jedna osoba u autu na kojoj je magnetna naljepnica autoškole, pogledaj kako se taj vozi, u skladu sa zakonima, možeš misliti, bez žmigavaca, bez svjetala i onda te takvi uče, sramota.
__________________
Ljubavnik od formata
mrcina 22222 is offline  
Old 08.11.2021., 12:10   #9997
Quote:
anita kaže: Pogledaj post
Kakva znaju biti pitanja iz prve pomoći? Kaže mali da je ispit usmeni i da se dobiju tri pitanja.
ja kad sam polagao bilo je praktičnog polaganja na lutki.
__________________
Ljubavnik od formata
mrcina 22222 is offline  
Old 08.11.2021., 12:16   #9998
Quote:
ico1 kaže: Pogledaj post
Danas neka baba stane ispred kružnog ko ukopana, a auta nigdje u kružnom, a i da je stigne se ubaciti, a ona stoji i čeka da nema nigdje nikoga..zato treba da takve ruše nesigurne, a ne da ih proizvode jer živciraju u prometu. Isto tako autoškole npr. na zagrebačkoj aveniji u srednjoj traci, on zaostaje debelo umjesto da naredi kandidatu da ubrza brže ..uglavnom proizvode nesigurne..
ja kad sam polagao meni je instruktor govorio drži se kolone nesmiješ zaostajati dakle promet mora teči a ne da ga čepiš svojom vožnjom, ako kolona vozi 60 nemožeš ti voziti 50 ili 40, protok mora biti dakle vozi 60, ako kolona vozi prebrzo makni se u traku koja je sporija i sinkroniziraj se sa njom, dakle gdje voziš moraš biti usklađen a ne štopati, uz to moraš paziti na ograničenje, ograničenja su ista sada kao i kad sam ja polagao tako da je sada sa ovim jurilicama teško voziti po ograničenju jer te baš zovu na jurenje i idiotsku vožnju, tko ima mozga taj če se oduprijeti a tko je bezmozgaš taj bu pokleko i divljao po cesti.
__________________
Ljubavnik od formata
mrcina 22222 is offline  
Old 13.11.2021., 22:28   #9999
Bratic mi se pozalio da u auto skoli vozi na automobilu instruktora. Da lik stalno komentira da pripazi kako mijenja brzine jer ce mu otic mjenjac. Mislim kakve su to pizdarije?! Navodno nije jedini u takvoj situaciji jer i drugi voze automobile koji nisu u vlasnistvu auto skole. Je li to postala praksa da se voze auti instruktora? Platis vozacki da bi vozio auto nekog random lika. Rekao sam mu neka pita jel moze polagat na tatinom autu, stari mu se ipak nece ljutit oko mjenjaca. I sto je s elektricnim automobilima?
Rekao sam mu da ih zajebava i kaze da ce kupit elektricni auto i da zeli polagat na elektricnom. Bas me zanima sto ce mu reci. Ako doticna ili svaka autoskola vise nema vlastitih vozila, a kandidat zeli polagati na automatskom mjenjacu prigodnom za elektricno vozilo, a nitko od instruktora ne posjeduje automatski mjenjac odnosno elektricni auto, kako izac na kraj s tim osim trazit da vozis na autu nekog frenda, starog, susjeda koji ima elekricni auto. Jel to legalno uopce? Koji cirkus
logoff is offline  
Old 14.11.2021., 01:04   #10000
Ma to odma nek traži drugog instruktora i drugu autoškolu, taj ga ne bude sigurno ništa naučio koji pazi svoj auto na kreditu.
ico1 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:29.