Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2008., 23:47   #21
Quote:
seronjaa kaže: Pogledaj post
pa moglo se to i bolje napraviti, ovako se ne kuži odma da je parodija, nego igleda ko najjeftinije krš smeće ikad snimljeno.
jer postoji hrpa sličnih filmova o superjunacima u šarenim odjelima koji iste takve stvari rade, samo što ovdje nije ispalo tolko ko ismijavanje nego ko kopija svih ostalih sranja...trebali su više pretjerati
 
Old 18.04.2008., 05:45   #22
kill bill je predobar film, meni je osobno dvojka bolja od jedinice
Paranoid is offline  
Old 18.04.2008., 13:24   #23
Quote:
Paranoid kaže: Pogledaj post
kill bill je predobar film, meni je osobno dvojka bolja od jedinice
__________________
"How my hair look, Mike?"
zidd is offline  
Old 18.04.2008., 21:33   #24
Baš si zid, mrak te crni uzeo!

Kill Bill je najbolji film koji je Tarantino ikad snimio.
Divna, topla, posveta trešu sedamdesetih, kung-fu filmovima i špageti vesternima.

Jedinica je tako divno pretjerana, ona savršeno koreografirana scena kad Bride posječe ne njih 88 nego 788, a zadnjeg nalupa po guzi! Mljac!

Dvojka je još bolja. Ono obiteljsko okupljanje... te emocije... ta gluma... to je Oscara, kad bi Oscar još uvijek bio neki faktor.

Pa onaj monolog o metafizičkim implikacijama Supermana...

... an ancient Sith legend of Pai Mei...

... vraćanje digniteta Davidu Carradineu, baš kao Travolti i Pam Grier prije njega...

Tarantino je treš bog, a Kill Bill je njegova biblija.

__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Old 19.04.2008., 09:47   #25
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
... vraćanje digniteta Davidu Carradineu, baš kao Travolti i Pam Grier prije njega...
definitivno je beskrajno pomogao Travolti.
Jbt,pa prije toga smo ga se sjećali iz "Briljantina" i eventulano iz "Gle tko to govori"
a nakon Pulp fictiona su se svi počeli trgati za njega..ima da mu je zahvalan do smrti..
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 20.04.2008., 11:49   #26
Tarantino je negdje izjavio nešto u stilu kako on ne voli nikakav elitizam, nego da je tipični konzument masovne kulture. I o toj masovnoj-postmodernističkoj-potrošačkoj kulturi i njenim simbolima, mitovima i stereotipovima zapravo on snima filmove. A da li je npr. Kill Bill trash, ako je namjerno rađen kao trash, dok u gotovo svakom kadru Tarantino "namiguje" publici, to je sad pitanje. Po meni je trash nešto što je nenamjerno ispalo loše, ali ujedno i zabavno. A pulp bi recimo bilo nešto kaj je namjerno rađeno u eksploatacijskoj maniri u svrhu privlačenja određene publike. Makar granice između pulpa i trasha često nisu baš jasne.
__________________
God is on the TV.
Gorila is offline  
Old 20.04.2008., 11:51   #27
Lijepo rečeno. Dakle, možemo konačno zaključiti kako "Kill Bill" nikako ne spada u trash.
Vepar is offline  
Old 20.04.2008., 12:26   #28
Quote:
Vepar kaže: Pogledaj post
Lijepo rečeno. Dakle, možemo konačno zaključiti kako "Kill Bill" nikako ne spada u trash.
Tako je :klap:
Wiki is offline  
Old 21.04.2008., 21:50   #29
Quote:
zidd kaže: Pogledaj post
Kill Bill je UVJERLJIVO najgori film svih vremena. Šteta dobrih glumaca koji su ovim smećem pokvarili svoje dotad relativno uspješne karijere. A o Tarantinu da i ne govorim! Šteta ogromnog autorskog talenta. Filmsko smeće, nema se što drugo za reći! A postoji i Kill Bill 2? Joooooooj!
Gospodine Peterlić, pa vi ste ustali iz groba
__________________
the workers are going home
Ponor is offline  
Old 21.04.2008., 22:04   #30
Quote:
Gorila kaže: Pogledaj post
Makar granice između pulpa i trasha često nisu baš jasne.
s ovim se definitivno slažem.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 21.04.2008., 23:47   #31
Meni je ovo jedini film koji volim od Tarantina i već sam ga gledala x puta. Oba nastavka, ne.
__________________
x
Elektra is offline  
Old 15.10.2011., 15:07   #32
Ne razumijem vas što vam je Kill Bill loš film!
Mislim, kažu da je akcija pretjerana, da je nerealan..Ali treba imati na umu da to akcija niti nije zamišljena kao ona Stevena Seagala, nego da je to Tarantino akcija.
__________________
;)
filmaš is offline  
Old 15.10.2011., 17:25   #33
Ljudi ne kuže Tarantina, to je sve
Chansomps is offline  
Old 16.10.2011., 04:44   #34
a jbt, još recite da je grindhouse trash tarantino namjerno pravi takve filmove, nije trash
__________________
people who get up early in the morning cause war, death and famine
LazySod is offline  
Old 17.10.2011., 20:26   #35
Kventin i Robert su zvijeri filmske industrije.
Da ih nema trebalo bi ih izmisliti
Morgoth_hr is offline  
Old 17.10.2011., 21:18   #36
Meni Kill Bil film za mozak na pašu, osobno najgori film mi je Chicago od tada je nagrada Oscar totalno pala u mojim oćima.
ivan385 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:24.