Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2018., 13:22   #61
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Razmak nakon interpunkcije. Lakše je čitati. Mislim...kad već kreneš pisati bolje od lucića da te se lakše čita.


Quote:
IceClimber kaže: Pogledaj post
Predragu Luciću vječno hvala što je u sklopu Slobodne i Ferala više puta dokazao da je pero jače od mača: bilo partijskog mača, Miloševićevog ili naposlijetku Tuđmanovog. Svi su se slomili.
Feralovo ludilo održalo me normalnim kroz devedesete. N'bava kua! Viva Ludež!
Fala boga da nas ima još koji se sjećamo kako je ekipa Feralovaca jebala Slobu u mozak...

Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Neka Te Bogovi prate Peđa..
Okrutni bogovi istoka?
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 20:03   #62
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post




Fala boga da nas ima još koji se sjećamo kako je ekipa Feralovaca jebala Slobu u mozak...



Okrutni bogovi istoka?
Jesu i Slobu, ali partnera mu Franceka ipak puno vise. I Franju je puno vise bolio.:klap:
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 22:47   #63
90.ih u Splitu pisati ono sto su Feralovci pisali i objavljivali mogli su samo najhrabriji i najcasniji ljudi. Netko ih moze mrziti, ali im svatko mora priznati da su imali petlju i srce. Ja im se divim jer su se borili za istinu onda kad je vecina podvila rep i gutala govna, ako se vec nisu slagali sa vlastima i onim sto su vlasti cinile. A Lucic je bio jedan od glavnih Feralovaca. Njegov sprovod pokazao je da i danas ima puno postivaoca i sljedbenika i to daje nadu da njegov rad nije bio uzaludan.
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 23:41   #64
Evo danas citam kolumnu Drage Pilsela koji piše da je tražio Lucića da bude jedan od autora u njegovoj knjizi o ateizmu i ateistima na sto mu je ovaj odgovorio da mu je zao i da ne moze, a kada ga je Pilsel pitao zasto ne moze ovaj mu je odgovorio: zato sto vjerujem u boga.
Tuvix is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 18:47   #65
Smatram da je ovom pjesmom
https://www.youtube.com/watch?v=R4Vd0olgKCI
na kraju komemoracije za Predraga Lucića jako narušeno dostojanstvo njegovog ispraćaja.
Hlebyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 20:06   #66
Quote:
Jonesbo kaže: Pogledaj post
Cijeli život protiv Boga, crkve i vjere i na kraju svećenika tražio na sporovodu. Koje licemjerje. Neki ljudi su stvarno posebna sorta. Cijeli život sami eebe laži i na kraju kad dođu pred konačni sud svi traže svećenika. I drug tito. I Boris Šprem. I sad Lucić. Anthony Flew se obratio na vrijeme, za prethodnu trojicu mislim da su zakasnili
Anthony Flew je postao deist. Kršćanskog boga je uspoređivao sa orientalnim despotom, kozmičkim Sadamom Husseinom. Neznam jel se to može smatrati preobraćenjem. A za Tita je isto mit bez ikakvih dokaza.
Iai is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 07:07   #67
Quote:
Hlebyn kaže: Pogledaj post
Smatram da je ovom pjesmom
https://www.youtube.com/watch?v=R4Vd0olgKCI
na kraju komemoracije za Predraga Lucića jako narušeno dostojanstvo njegovog ispraćaja.
To je napravio netko tko nije zelio dobro Predragu Luicu. I sve ove price o krizevima na sprovodu su samo pokusaj ocrnjivanja Predraga. On je bio iznad toga, zivio je gore visoko medju SMSovima, samo sto to isprani mozgovi ne mogu pojmiti.
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 10:23   #68
Mostar se oprostio od Predraga Lucića: Dragi Mostarci, žurim sad u Rondo na piće sa Šantićem. Aleksa jedva čeka da upozna bilmeza koji mu je upropastio pjesmu

Lp P.L.
__________________
MOSTobran zločinačke organizacije
"Rekao sam Petrovu da je upljuvak HDZ-a, a on je odgovorio da nikad ne bi s njima." - Stipe Petrina
MOSTobran is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 14:51   #69
Hrvatska je imala nekoliko genijalnih proizvođača satire, od Ferala, Malnara i Pervana do Gitak TV-a i News Bara, no uz svo dužno poštovanje prema ostalima, jedino je Feralova satira imala povijesni značaj.

Imati hrabrosti u doba tuđmanovog nacionalističkog režima staviti golog Tuđmana i Miloševića na naslovnicu, imati hrabrosti pisati o ratnim zločinima sa svih strana, imati hrabrosti nasmijavati ljude za vrijeme i nakon rata, imati hrabrosti od svetinja praviti ruglo, imati toliko hrabrosti da ju uoči redakcija Charlie Hebdoa i posjeti vas da Vam osobno oda poštovanje...e, to je mogao samo Feral.

Nije pravedno da je Predrag otišao tako prerano, nije pravedno što su ostala još samo dva velikana, Viktor i Boris, no život nije pravedan, a Predragu je to bilo itekako jasno. Predraže, uvijek ćeš ostati pamćen - počivao u miru, legendo europskog novinarstva!
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 16:23   #70
Nisam imala pojma da je bolestan i kada sam pročitala da je umro, rasplakala sam se kao malo dijete.

Čitala sam Feral strastveno i posvećeno od 14. godine, svaki petak je bio mali praznik, festival smijeha, svjetla, dobre zajebancije. I nakon što su utrnuli taj posljednji feral, više nije bilo isto.

Ivančić ima odličan tekst http://www.index.hr/vijesti/clanak/k...i/1020590.aspx

A za sve ove sitne duše koje sladostrasno likuju nad svećenikom i križem na njegovu sprovodu - da, Lucić je vjerovao u Boga. Ali očito na način koji ne možete ni približno pojmiti, pa ne znam zašto se trudite.

Pokoj mu duši i da ga se nikada ne zaboravi. Viva Ludež!
Molly K Darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 17:08   #71
Quote:
Samo sam vas na taj isplaženi jezik htio upozoriti, gospođo i gospodo. Na činjenicu da vam se moj drug, prestavši disati, nije prestao izrugivati.
by Viktor.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 22:46   #72
Mene pogreb Lucića neodoljivo podsjeća na knjigu Ivana Aralice, Okvir za mržnju, s obzirom da vjerojatno vecina ljudi na forumu ne čita Aralicu jer im je on bljak postoji film naziva Život sa stricem u kojoj je napravljena scena pogreba velikog komunističkog funkcionera i prvoborca NOB-a koji ima katolički sprovod na kojem drugovi iz partije drže govore o samoupravnom socijalizmu.

U svakom slučaju pokoj vječni daruj mu Gospodine. I počivao u miru.
__________________
Kad bi čovik ima 32 oka, ka šta ima 32 zuba, bili onda i oči moga plombirat
Nabiguzoje is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:00.