Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2018., 18:47   #8621
Novinar magazina Akšam koji su i prvi objavili vijest da su Engin i Cansu u vezi kaže da to nije trač i da se ne iznenadimo kada vrlo uskoro budemo vidjeli fotografije novog para. Kaže da se ne radi o rekla-kazala info. već da je vijest istinita.

http://m.aksam.com.tr/yazarlar/baris...z/haber-697219
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 14:27   #8622
Ovi su inače dobro obavješteni...ako se računa da su pogodili za vezu Furkan Andic-Dilan Cicek Deniz ...
vidi ovo u tekstu 'zabavljaju se već nekoliko mjeseci'...pa di su ti turski novinari, spavaju...

__________________
Sinan & Zeynep

Sila & Boran
gelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 18:55   #8623
Neka djevojka na tw napisala da je danas vidjela Cansu i Engina

https://pbs.twimg.com/media/DUPWO04XUAY0SF5.jpg
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 20:55   #8624
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Neka djevojka na tw napisala da je danas vidjela Cansu i Engina

https://pbs.twimg.com/media/DUPWO04XUAY0SF5.jpg
Kad ih je već vidjela, šta ih nije snimila... mogao joj je to biti unosan poslić...
__________________
Sinan & Zeynep

Sila & Boran
gelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 21:49   #8625
Quote:
gelin kaže: Pogledaj post
Ovi su inače dobro obavješteni...ako se računa da su pogodili za vezu Furkan Andic-Dilan Cicek Deniz ...
vidi ovo u tekstu 'zabavljaju se već nekoliko mjeseci'...pa di su ti turski novinari, spavaju...

https://s9.postimg.org/x924vjhxr/Cklke.png
Čućeš ti, što su ovi naši "Ljubitelji" obavješteni. Garant znaju i adresu psihologa, stomatologa, ginekologa...kojeg Cansu posjećuje. Šalu na stranu, Gelin, čisto sumnjam da bih ikad takve slike unovčila.Naravno, društvo na forumu bi počastila u pp.

p.s. ne znam da sam ikad išta gledala od dotičnog glumca, ali, evo ako ćemo po slici i cipelama, kako neko ranije spomenu,onda kažem :dobar izbor!

p.s. ja sve očekujem da će Okki odnekud ispasti sa slikom para-"crno na belo"

Zadnje uređivanje TheWitch : 24.01.2018. at 15:49. Reason: img
carna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 01:03   #8626
Quote:
carna kaže: Pogledaj post
Čućeš ti, što su ovi naši "Ljubitelji" obavješteni. Garant znaju i adresu psihologa, stomatologa, ginekologa...kojeg Cansu posjećuje. Šalu na stranu, Gelin, čisto sumnjam da bih ikad takve slike unovčila.Naravno, društvo na forumu bi počastila u pp.

p.s. ne znam da sam ikad išta gledala od dotičnog glumca, ali, evo ako ćemo po slici i cipelama, kako neko ranije spomenu,onda kažem :dobar izbor!

p.s. ja sve očekujem da će Okki odnekud ispasti sa slikom para-"crno na belo"
Ne mogu vjerovat da nisi ništa od njegovih serija pogledala,bar (Fatmagul,Da sam oblak,KPA,Osvetnik). Ako je istina ovo za Engina,nije mogla izabrat boljeg...ali poznavajući njen ukus za frajere,teško da je on taj...

da se to dogodi...okki bi imala moju vječnu zahvalnost i najdublje poštovanje za njen predan rad....
__________________
Sinan & Zeynep

Sila & Boran
gelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 02:59   #8627
Volela bih da je haber istinit.

Poznato je šta inače mislim o TR medijima, ovaj put navijam da nije lupetaju, da su jednom uboli pravu info. I volela bih da ih onda ostave na miru. Ali, znamo, to se ne bi desilo. Mada, hehe, Cansu ume s njima.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 11:07   #8628
Quote:
gelin kaže: Pogledaj post
Ne mogu vjerovat da nisi ništa od njegovih serija pogledala,bar (Fatmagul,Da sam oblak,KPA,Osvetnik). Ako je istina ovo za Engina,nije mogla izabrat boljeg...ali poznavajući njen ukus za frajere,teško da je on taj...

da se to dogodi...okki bi imala moju vječnu zahvalnost i najdublje poštovanje za njen predan rad....
jbga, kad bih ja tebi ispričala kako sam uopšte počela pratiti Turke ,ti bi se smijala.Možda kad se otvori istoimena tema nekad, da obrazložim svoj "prvi susret".Htjedoh reći da čovjeku znam facu, ali djela-yok. Zahvaljujući GuglAbiju,vidim da je naočit, uglađen, fin Inače, to što nije njen "tip" može da bude i dobitna kombinacija.Znam masu primjera iz svoje okoline koji su u srećnim vezama upravo sa svojim "netipovima".

Nema Okki na forumu, vjerovatno po Stambolu vreba fotke.
carna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 12:52   #8629
Dragi moji, čitam vas i čekam,čekam!

Nikad nisam slinila ni nad jednim glumcem, glumicom. To ste vjerovatnoi primjetili, ali Engin???????????????

Ne samo zbog njegovog fizičkog izgleda ( makar ima mana,kao i svi mi) već zbog likova koje je glumio, meni je br. 1.

Kerim u Fatmagulici, prva njegova uloga gdje sam ga gledala. Divota! Da sam oblak, divota i divljenje, KPA, predivno, Osvetnik.

On je meni glumac nad glumcima u turskim dizijima. Možda se mnogi neće samnom složiti,ali čovjek, em zgodan, em samozatajan, em se ne eksponira u medijima, ne trkelja o svojim kolegama i kolegicama.
Čovjek po mom ukusu.

Po meni nabajbolja uloga ludog Mustafe u Oblaku, a najdraži Kerim iz Fatmagul.

Neka su se spojili. Želim im svu sreću. Možda uspiju.

Zadnje uređivanje zugica : 24.01.2018. at 13:56.
zugica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 13:32   #8630
Pozdrav drugari vidim da sam vam falila pa da se oglasim.

Nemam ni slika ni informacija o asku cansu i engina volela bi da je istina.

Nesto mi je zapalo za oci a to je od odmora cansu se jako retko pojavljuje na instagramu po nekad a bila je onako aktivna i kad je snimala ane sto mi daje za pravo da mislim da su novinari upravu mozda za vezu cansu i engina jer koliko sam procitala engin ne voli internet nema ni Twitter ni instagram a i cansu nesto posebno nije ljubitelj ima samo instagram i ponekad objavi nesto ali od odmora jako slabo sto moguce da nema vremena jer engin je sad tu.

Bilo bi super da je tacna vest jer meni su oni ok par engin me je odusevio ulogom omera u seriji prljav novac i ljubav tako da nekako su mi jedno za drugo bolje nego ona karikatura od cema.

Ako je tacno neka su oni nama sretni.


A sto se tice slika videcemo ko ce od nas doci do njih i objaviti.
okki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 14:05   #8631
Quote:
zugica kaže: Pogledaj post
Dragi moji, čitam vas i čekam,čekam!

Nikad nisam slinila ni nad jednim glumcem, glumicom. To ste vjerovatnoi primjetili, ali Engin???????????????

Ne samo zbog njegovog fizičkog izgleda ( makar ima mana,kao i svi mi) već zbog likova koje je glumio, meni je br. 1.

Kerim u Fatmagulici, prva njegova uloga gdje sam ga gledala. Divota! Da sam oblak, divota i divljenje, KPA, predivno, Osvetnik.

On je meni glumac nad glumcima u turskim dizijima. Možda se mnogi neće samnom složiti,ali čovjek, em zgodan, em samozatajan, em se ne eksponira u medijima, ne trkelja o svojim kolegama i kolegicama.
Čovjek po mom ukusu.

Po meni nabajbolja uloga ludog Mustafe u Oblaku, a najdraži Kerim iz Fatmagul.

Neka su se spojili. Želim im svu sreću. Možda uspiju.
I ja navijam za njih, punim srcem!
Jedini glumac čije sam dvije serije serije gledala. I treću škicnula. U pravu si, Mustafa u Oblaku savršeno odglumljen. Ali mi je najdraži kao Omer u KPA.
Timida is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 15:07   #8632
Svakome želim sreću u životu, pa tako i njima dvoje. Bila bih sretna zbog njih, ako su je pronašli zajedno.
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
Volela bih da je haber istinit.

Poznato je šta inače mislim o TR medijima, ovaj put navijam da nije lupetaju, da su jednom uboli pravu info. I volela bih da ih onda ostave na miru. Ali, znamo, to se ne bi desilo. Mada, hehe, Cansu ume s njima.

A, otkako pratim Cansu (to nije tako dugo kao neki ovdje), u ovo boldano sam 100% sigurna. Sve intervjue i susrete sa paparacima koje sam pogledala su tako odmjereni, bez arogancije, a opet jasni i bez priče o privatnom životu. Kraljica, baš zna lijepo komunicirati sa njima, ljupko tako da ih ne isprovocira jer nisu dobili ništa sočno.
__________________
Loading...
Martina Hingis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 15:13   #8633
Quote:
zugica kaže: Pogledaj post
Dragi moji, čitam vas i čekam,čekam!

Nikad nisam slinila ni nad jednim glumcem, glumicom. To ste vjerovatnoi primjetili, ali Engin???????????????
Neka su se spojili. Želim im svu sreću.
Možda uspiju.
Tebe sam čekala, znaći daje se blagoslov..neće biti dočekana ko Istanbulska nevjesta..

Quote:
okki kaže: Pogledaj post
Pozdrav drugari vidim da sam vam falila pa da se oglasim.

Nemam ni slika ni informacija o asku cansu i engina volela bi da je istina.

Nesto mi je zapalo za oci a to je od odmora cansu se jako retko pojavljuje na instagramu po nekad a bila je onako aktivna i kad je snimala ane sto mi daje za pravo da mislim da su novinari upravu mozda za vezu cansu i engina jer koliko sam procitala engin ne voli internet nema ni Twitter ni instagram a i cansu nesto posebno nije ljubitelj ima samo instagram i ponekad objavi nesto ali od odmora jako slabo sto moguce da nema vremena jer engin je sad tu.
Ako je tacno neka su oni nama sretni.
A sto se tice slika videcemo ko ce od nas doci do njih i objaviti.
Isto to sam i ja promislila,kad sam uzimala u obzir da li je vijest istinita ili nije... da mora postojat razlog zašto je naglo prestala objavljivati na IG.......međutim čudno je ipak, da je on 1.1.18. sa dečkima u Skopju...

Quote:
Timida kaže: Pogledaj post
I ja navijam za njih, punim srcem!
Jedini glumac čije sam dvije serije serije gledala. I treću škicnula. U pravu si, Mustafa u Oblaku savršeno odglumljen. Ali mi je najdraži kao Omer u KPA.
Eto konačno si saznala ko je zugicin ljubimac EA...
__________________
Sinan & Zeynep

Sila & Boran
gelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 19:22   #8634
gelin, pozdrav!
Upravo tako.
Znači, nešto se sprema i pomalo se okupljamo...
Timida is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 20:07   #8635
Baš bi mi bilo drago da su Egin i Cansu zajedno baš pašu jedno uz drugo mada sumnjam s obzirom kakav je dosad imala ukus kad su muškarci u pitanju.

Egin mi je od ovih mlađih definitivno broj jedan i kao glumac a i nije loš ni kao muškarac.

Za razliku od nekih meni ova frizura sa šiškama je postarala imala je i ljepših izdanja bar meni.
lanex is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 12:12   #8636
Thumbs up

Uapjela sam
Mislila sam da neću znati napisati post ,jer ne pamtim kada sam pisala na forumu.

Cansu i Engin, Bolje ne može

Smatram Engina najboljim turskim glumcem ,bez obzira što sam na forumu bila zbog MAA. Ni tada dok sam slinula za Boranom nisam propustila Enginove uradke i po mom skromnom mišljenju on je najbolji turski glumac.
Cansu je prava dama ,bila i ostala i zato navijam za njih, on samozatajan ,zgodan , lijep ,ona stilski profinjena ,ma predivni su kao par ,ako je istina ,zaslužuju jedno drugo.
__________________
Sutra je novi dan,
divna diva is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 14:06   #8637
Pocela serija pa se nadam i njena veca aktivnost na instagramu


Danas zapratila stranicu serije
okki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 11:04   #8638
Najnoviji članak u Gecce od danas...kažu viđeni u kafeterijii na kolačima na anatolskoj strani...e da su ih još i uslikali ...
oni dvoje ko ona Nessi iz Loch Nessa,svi su ih vidjeli ,a nigdje dokaza...



https://www.gecce.com.tr/haber-cansu...den-yeni-iddia
__________________
Sinan & Zeynep

Sila & Boran
gelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 12:20   #8639
+ Cansu se navodno preselila kod njega

Nije više zanimljivo.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 21:10   #8640
Kad već svi pišu da se preselila, pa da vidimo malo di je otišla...


https://youtu.be/zPCMG62Vzx4#t=0m55s
__________________
Sinan & Zeynep

Sila & Boran
gelin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:33.