Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2017., 13:43   #3641
Quote:
Master Yoda 2 kaže: Pogledaj post
siguran sam da ništa od ovoga ne bi bilo da je klub kaznio igrače, ovako su oni prošli lišo kao da nisu ništa ni krivi
https://youtu.be/ZdojraP7zgc?t=27m1s zašto se misli da klub nije kaznio igrače?Jer mediji nisu to napisali?
mateyto is offline  
Old 09.11.2017., 13:47   #3642
Quote:
illyrians kaže: Pogledaj post


I onda to rade Zolji?

Zakopavamo sami sebe, sto nije ni cudno kad pogledas kakvi likovi pisu ovdje. Kakve posljedice? Ako izgubis utakmicu dobit ces po lampi - takve?

Tko ce htjet doci u klub u kojem Sale preko noci smijeni predsjednika, a tinederi napadaju fizicki igrace? Nitko kvalitetan i normalan.

Nastavimo se zakopavati dalje.

Nije demokracija za ovaj narod, jbg.
ima ona jedna pisma velikog pjesnika pa ide:


...idem kroz grad i mislim na igrače
zaboli me kurac kolike su im plaće

Samo da dobiju
, da idemo dalje
smrdljiva UEFA kazne neka šalje...

i nema vece istine u ovome boldanome... navijaci vec jako, jako dugo postuju ovaj prvi dio bolda(inace samo usput, popularni pivaci prvi gledaju u tudji takujin broje novce igracima, Andersonu, Kosu itd.)...ali ovaj drugi dio steka isto tako jako, jako dugo...Neka malo vatre i budjenja iz samozadovoljavajuce uljuljkanosti neimanja rezultatskog imperativa

i ka sta je vec napisano, fizickog napada nije bilo i fala Bogu da nije. Za ovo ostalo cemo lako.
__________________
Did the CIA write Wind of Change?
reg. ovisnik is offline  
Old 09.11.2017., 13:47   #3643
Quote:
Gost23 kaže: Pogledaj post
Jel i Kosu tko pred vratima i nadzornicima?
Uskok
spalato78 is offline  
Old 09.11.2017., 13:48   #3644
Quote:
mateyto kaže: Pogledaj post
https://youtu.be/ZdojraP7zgc?t=27m1s zašto se misli da klub nije kaznio igrače?Jer mediji nisu to napisali?
nisu kažnjeni, to je sve šta ću reć

većinu medija ionako ne čitam
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is offline  
Old 09.11.2017., 13:49   #3645
Quote:
Ronnie147 kaže: Pogledaj post
Kos i nadzornici su krivi sta smo tribali bit 2. i da nam Dinamo biti 4 boda maksimalno?
Opet se mi bavimo posljedicama, a ne uzrocima. Isto kako je kukavica od predsjednika lakše mogla krivnju svaliti na trenera, nego uopće spomenuti igrače.

Kreatori ovog kaosa su loši nadzornici koji su izabrali očajnog predsjednika koji tjera već svog drugog trenera(ON osobno, jednog sam doveo, jednog sam otjero, SD na aparatima ). Predsjednika koji nema muda i viziju kazniti igrače ili ih oprati javno, a ostaviti trenera.

Raspad uvijek dolazi s vrha, u slučaju današnjeg Hajduka nikada to nije bilo evidentnije kao i katastrofalni potezi u općoj izgubljenosti i hvatanju noktima za liticu spasa(vlastite pozicije).
Gost23 is offline  
Old 09.11.2017., 13:53   #3646
Quote:
marsovacc kaže: Pogledaj post
ajde razmislite malo. da se dovodi neki takav trener perković kopić i slični taj bi još jučer potpisao jer njemu je hajduk vrhunac karijere tako da ja sam uvjeren da se traži neko puno bolje riješenje samo šta novinari nemaju pojma a nešto moraju pisati
Nadajmo se da je tako, jer ova imena su da se smrzneš.

Quote:
spalato78 kaže: Pogledaj post
Pa normalno,tko doša da doša leti so lita!
Jel to taj kontinuitet o kojem tičurina priča?
bilidres is offline  
Old 09.11.2017., 13:54   #3647
Quote:
Herve kaže: Pogledaj post
Sad to malo povezi s kondicijskim aspektom ekipe prije svega
Nema tu kondicija veze,nego im se čisto jebe!
spalato78 is offline  
Old 09.11.2017., 13:57   #3648
@ bilidres jebiga dok se svlačionica ne očisti nema kontinuitet
spalato78 is offline  
Old 09.11.2017., 14:00   #3649
Quote:
spalato78 kaže: Pogledaj post
Nema tu kondicija veze,nego im se čisto jebe!
Tocno to, jebena motivacija i zelja za pobjedom...

Ljudi se cude sta ih se napada po gradu BTJ, a primili su 3 komada protiv Rudeša u drugom pol.

I opet ponavljam, da je taj Rudeš prva takva utakmica u sezoni, nego do pola 11. miseca ti imas 5-6 takvih utakmica i sve redom protiv klubova koji imaju manje kvalitetne igrače i gore uvjete rada.

Onda cu zalit pizde razmazene, neka sad peglaju kartice po Cityju, izlaze po klubovima i naslikavaju se po Instagramu.
Ronnie147 is offline  
Old 09.11.2017., 14:02   #3650
Uvijek sam na strani navijača koji su ovaj put reagirali i igračima lijepo te bez nasilja objasnili da u Splitu nisu radi mora i sunca nego da profesionalno i pošteno odrađuju svoj posao. Da se ne šetkaju protiv Rijeke te da ne misle na gluposti već odrade drugo poluvrijeme protiv Rudeša.

Sramota je ako je istina što piše lakrdija1950 da neke stranice što propagiraju klub pišu da kako je navijačima Udinese ili WestHama. Takve stvari su ravne izdaji kluba. Pa takve stranice treba ugasiti odmah jer odgajaju klince debile. Bolje bi bilo da ih uče povijest kluba. Pošteno osvojena titula 2001. je imala za predhodnicu koliko ono ispada, prijetnji, nereda ? Zanimljivo kako smo uslijed toga bili prvi.

I onda se netko čudi što takav mozak je sektaš ? Ili se usplahiri na par verbalnih povika igračima ?
Pa takav nikad iz srca neće zaviknuti uprava odlazi nakon svih razočaranja. Da li je to normalno ?

Pračenje Hajduka jest i emocija, nije samo stoti po redu izlazak sa stadiona pognute glave.

Hajduk nije za uspoređivanje s Udinesom, nego s Romom, Interom i takvim klubovima jer njihov je utjecaj jednak Hajdukovome kod nas.

Igranje u Hajduku je pritisak i odgovornost. Ako želimo Veliki Hajduk onda je to tako.

Pitanje je zašto se to izgubilo, zašto se plače na svaki povik, kritiku, drugačije stajalište.

Previše pičkica s puno opravdanja.

Zadnje uređivanje powe : 09.11.2017. at 15:05.
powe is offline  
Old 09.11.2017., 14:03   #3651
jedini razlog po meni zašto je ovi potez kontraproduktivan je da ovo sigurno čitaju ljudi koji su "kandidati" za trenera
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is offline  
Old 09.11.2017., 14:05   #3652
Quote:
Ronnie147 kaže: Pogledaj post
Tocno to, jebena motivacija i zelja za pobjedom...

Ljudi se cude sta ih se napada po gradu BTJ, a primili su 3 komada protiv Rudeša u drugom pol.

I opet ponavljam, da je taj Rudeš prva takva utakmica u sezoni, nego do pola 11. miseca ti imas 5-6 takvih utakmica i sve redom protiv klubova koji imaju manje kvalitetne igrače i gore uvjete rada.

Onda cu zalit pizde razmazene, neka sad peglaju kartice po Cityju, izlaze po klubovima i naslikavaju se po Instagramu.
Možeš li mi dati odgovor na pitanje zašto klub nije učinio ništa po pitanju igrača već je našao žrtveno janje u treneru?

Pa koji trener na svijetu može biti kriv za to što su igrači sve ovo što ti opisuješ da jesu? I slažem se i ja da jesu, pičke i izdajnici koji su se prvi trebali naći na udaru ako se htjelo razdrmati stvari. Ali nisu, zašto nisu?
Gost23 is offline  
Old 09.11.2017., 14:07   #3653
Sad više nije samo 12 igrač,sada mora i bit 1 trener....pritisak na pizdune nesmi popustit
spalato78 is offline  
Old 09.11.2017., 14:11   #3654
Quote:
Gost23 kaže: Pogledaj post
Možeš li mi dati odgovor na pitanje zašto klub nije učinio ništa po pitanju igrača već je našao žrtveno janje u treneru?

Pa koji trener na svijetu može biti kriv za to što su igrači sve ovo što ti opisuješ da jesu? I slažem se i ja da jesu, pičke i izdajnici koji su se prvi trebali naći na udaru ako se htjelo razdrmati stvari. Ali nisu, zašto nisu?
Zato šta su u klubu pičke....klub i projekt se stalno blati,napada a pizduni šute.
Ili su pičke ili imaju šta za sakrit.....kako bilo da bilo noga out
spalato78 is offline  
Old 09.11.2017., 14:11   #3655
Quote:
Gost23 kaže: Pogledaj post
Možeš li mi dati odgovor na pitanje zašto klub nije učinio ništa po pitanju igrača već je našao žrtveno janje u treneru?

Pa koji trener na svijetu može biti kriv za to što su igrači sve ovo što ti opisuješ da jesu? I slažem se i ja da jesu, pičke i izdajnici koji su se prvi trebali naći na udaru ako se htjelo razdrmati stvari. Ali nisu, zašto nisu?
A jebiga slazen se, i meni je za Katalonca, al lakse je maknit trenera nego 7-8 igraca ili ih poslat u drugu momcad ili in dat papire.

Kos je bija u nezavidnoj situaciji i odabra je liniju manjeg otpora, nista cudno.
Ronnie147 is offline  
Old 09.11.2017., 14:13   #3656
Pa jasno da je ''lakše'' kad si nesposoban, nepošten i bez vizije.

Više boli to što vrli predsjednik nije prstom maknuo oko Lokomotive nego sto poraza od Rudeša.

Krive se tjera iz kluba i krive sačekuje pred zgradama.
Gost23 is offline  
Old 09.11.2017., 14:16   #3657
Quote:
jordi kaže: Pogledaj post
Frižanje auta mi je nešto najdebilnije šta neko može napravit. Nerazumin taj mentalno sklop koji frižaje auta. Pogotovo ono kad ima nepoželjnu registraciju. I ovo mislin općenito. Ne na igrače. Da mi je samo jedan puta naletit na nekoga da frižaje bilo čije auto.
p.s. ovo govorim u trenutku dok mi je auto na lakiranju pa možda nisan objektivan.
ivan22222 is offline  
Old 09.11.2017., 14:19   #3658
Ohandza nije nevin i Amen!
spalato78 is offline  
Old 09.11.2017., 14:21   #3659
Al sta ces napadat Kosa radi toga sta oni nemaju motivaciju i zelju igrat, a klub im omogucija najbolje uvjete za trening u drzavi, uz Dinamo i Rijeku...

Sta Kos ima sa kiksevima na terenu, sta ce in upadat u svlacionu i urlat. Jel on kriv sta su sebicne picke na terenu i ocito ih se vise od pola gleda prodat dalje?

Za ovu situaciju su krivi sami, zakuvali su sranje i nek sad izdrze, nece niko ostat bez glave. Ako su mogli na terenu bit pickice i igrat ko da nisu primili placu 2 godine, sad budi faca i izdrzi.
Ronnie147 is offline  
Old 09.11.2017., 14:25   #3660
Quote:
Gost23 kaže: Pogledaj post
Pa jasno da je ''lakše'' kad si nesposoban, nepošten i bez vizije.

Više boli to što vrli predsjednik nije prstom maknuo oko Lokomotive već poraz od Rudeša.

Krive se tjera iz kluba i krive sačekuje pred zgradama.
Možda Kos, NH, i ne znam tko još radi u tišini. Ne znači da je bukačenje oko takvih stvari dobro. Pisalo se podosta da rade u tišini na promjenama u HNS-u, lobiraju i da pokušavaju svrgnuti ovu ekipu sad na vlasti.

Pustimo prazne riječi bivše uprave a rezultata malo ili ništa.

Oko ove krize isključivi su krivci Branco i Španjolac. Pa Španjolac ima manje bodova od Pušnika, izgubljene uzde u svlačionici i nažalost promjenu su u takvim situacijama česte. Naravno i igrači su krivi, ali Branco ih je doveo, Španjolac loše pripremio.

Doktorska služba kažu svi da je katastrofa.
Nedavno je smjenjen glavni čovjek za kondiciju.
Trener nema kontrolu nad svlačionicom.
I kad podvučemo crtu nakon ovih par elemenata imamo rezultat kakav imamo. Sve stvari vezano uz teren nisu dobre.

Dinamo je spremnija ekipa od nas. Nije to samo stvar voljnog momenta kad nisi spreman zadnjih 15 minuta, kad kisik ne dolazi do mozga pada koncentracija i takve greške nisu slučajan niz.

Osijek, Zaprešić, Dinamo doma i kući, Rijeka, nadopunite niz utakmica gdje smo djelovali drugo poluvrijeme kondicijski lošije od protivnika.

Mi smo u banani jer nemamo znanja o nogometu a ne jer model ne valja.
powe is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:14.