Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2017., 10:52   #3881
Quote:
Milogled Bluff kaže: Pogledaj post

Kos je bivši, to je iz Torcidinog priopćenja jasno da ne može biti jasnije. Ako "prosvijetljeni" misle do kraja stati iza Kosa i onih koji su ga s burze rada montirali zbog rezultatskog iskoraka (sami su to proklamirali, nitko ih nije tjerao na to)
Možeš li molim te izvuć di su proklamirali da su ga doveli zbog rezultatskog iskoraka jer ja se toga nesićan. Dapače, ono šta san ja upantija sa tih ćakula i iz intervjua je upravo suprotno. I zbog toga mi je cila ova histerija nerazumljiva.
Rezultatski iskorak su nametnili novinari a pari mi se da su pod njihov utjecaj pali oni koji nikako nebi smili past.
jordi is offline  
Old 11.11.2017., 11:01   #3882
Stari moj ovakve krize i histerije nije bilo kad se igralo u markerima pripreme i kad se nije imalo za kupit balun uz sto sporova i dugova za vratom, al zato sad kad smo došli na totalni svježi priliv love od Vlašića, uz sasvim solidne financije i bez toga, kad smo došli u situaciju da moš uredno ponudit i ispunit veliku plaću, riješili sve sporove i uredili klub, nastupa totalni kaos.

I to sve dok si na 2 boda od drugog kojeg moš prestić već za dva kola.
bilidres is offline  
Old 11.11.2017., 11:14   #3883
Kritike su upućene, došlo je do određenih promjena svidjele se nekome ili ne, ali mislim da bi se sad trebali malo smirit. Izgleda mi da smo svi skupa sa živcima na 200 i u takvom kolektivnom stanju nećemo ništa postić.
Hildegard is offline  
Old 11.11.2017., 11:17   #3884
Spominjete kamp Hajduka?

Niste ni svjesni koliko ste izmanipulirani. Znate što je kamp Hajduka? I kako funkcionira?


Nadju malo veća mista u Dalmaciji i objave da će tu biti Hajdukov kamp, polipe plakate i čekaju da im se dica prijave!

Pritom, jedini i glavni kriterij im je da se što više dice prijavi jer će tako ubrat više love (iako je to neznačajni iznos za klub) 500 kuna po ditetu. I to je jedino sta ih zanima i SAMOPROMOCIJA!

Nakon sta se prijavilo 50ak kandidata za kamp, oni doslovno večer prije kampa zovnu dva čovika iz Kluba (oš) koja su slobodna i posalju ih da odu vodit kamp tek tako, pro forme. Ovi priko kurca odu, odrade to, vrate se, naprave dobru REKLAMU i Žele idemo dalje.


Nikakve analize, nikakav to kamp nije da se izmedu 50 dice pronade jedan potencijalni i pikira. To su bajke da se tako radi u Hajduka!!

Sutra će "novi Vlašić" kad završi u drugom klubu pričati kako je kao dite bio na Hajdukovom kampu ali ga nisu prepoznali. Pa normlano kad im to nije ni bio cilj!


Danas sve funkcionira, da interesi i odredeni manageri (koji, točno ne znam) drmaju klubom i oni prakticki dovode i odvode igrače. Nema tu neke strategije i filozofije o kojoj mislite da se razmislja u Hajduku!


Naprave suradnju sa klubovima, razmisljaju na nacin, idemo im dat deset lopti i nek se jebu, sad nam taj klub mora biti pokoran.

Trebaju odletiti momentalno!
__________________
Veslog do neveselog !!
Bržola is offline  
Old 11.11.2017., 11:20   #3885
Čiji si ti igrač?
DelmatST is offline  
Old 11.11.2017., 11:25   #3886
Quote:
Bržola kaže: Pogledaj post
Spominjete kamp Hajduka?

Niste ni svjesni koliko ste izmanipulirani. Znate što je kamp Hajduka? I kako funkcionira?


Nadju malo veća mista u Dalmaciji i objave da će tu biti Hajdukov kamp, polipe plakate i čekaju da im se dica prijave!

Pritom, jedini i glavni kriterij im je da se što više dice prijavi jer će tako ubrat više love (iako je to neznačajni iznos za klub) 500 kuna po ditetu. I to je jedino sta ih zanima i SAMOPROMOCIJA!

Nakon sta se prijavilo 50ak kandidata za kamp, oni doslovno večer prije kampa zovnu dva čovika iz Kluba (oš) koja su slobodna i posalju ih da odu vodit kamp tek tako, pro forme. Ovi priko kurca odu, odrade to, vrate se, naprave dobru REKLAMU i Žele idemo dalje.


Nikakve analize, nikakav to kamp nije da se izmedu 50 dice pronade jedan potencijalni i pikira. To su bajke da se tako radi u Hajduka!!

Sutra će "novi Vlašić" kad završi u drugom klubu pričati kako je kao dite bio na Hajdukovom kampu ali ga nisu prepoznali. Pa normlano kad im to nije ni bio cilj!


Danas sve funkcionira, da interesi i odredeni manageri (koji, točno ne znam) drmaju klubom i oni prakticki dovode i odvode igrače. Nema tu neke strategije i filozofije o kojoj mislite da se razmislja u Hajduku!


Naprave suradnju sa klubovima, razmisljaju na nacin, idemo im dat deset lopti i nek se jebu, sad nam taj klub mora biti pokoran.

Trebaju odletiti momentalno!
Svi sve znaju
JWR is offline  
Old 11.11.2017., 11:28   #3887
Oprosite kaj se mješam u ovako ozbiljnu situaciju, ali meni se čini da je sve krenulo loše nakon što se odbili igrače uvaženog forumaša Santane.
__________________
"I fala Bogu roden sam pokraj Save u gradu ispod zastave plave"
serbus is offline  
Old 11.11.2017., 11:32   #3888
Quote:
sidrun kaže: Pogledaj post
1.posrali se po kodeksu za koji su neki jebeno krvarili,kodeks je poanta cilog projekta, a šta neki pivači to ovde nerazume nema nikih problema

2.jel ti uopće razumiš tematziku,ako su članovi NO od predsjednika kluba,to je sada Kos, npr postavljeni na mista kordinatora ili predstavnika u županijskom savezu jesu li oni uhljebljeni za njegov glas

3.da, mislim jer im je to cilj postojanja

4.ne mogu odlučivat ali mogu zdravorazumski zaključit da je u najmanju ruku lakrdija igračima iz poluraspadnutih klubova koje nitko ne traži dat sedmerostruko uvečanu plaču

5.nakon šta smo prodali balića,vlašića,pašalića nemamo nijednog mladog potencijalnog igrača čiji nas transfer može spasit,ne samo mladog,nemamo nijednog

6.jel ovu točku uopće triba objašnjavat,više uloženo slabiji rezultati, pa šta je to nego noga u guzicu

7.u demokraciji postoji nekakva skupština koja je iznad NO i Kosa,tako da nema nikakve revolucije,potresa i kojekavih pizdarija kojim plašite malu dicu.

stop pivačima koji pivaju bez nota,nek odjebu kako ti kažeš u skokovima
1. opet pitam koji tetkić? imaš di prijavit ako ima povrede kodeksa tako da ne ostane samo na insinuaciji, samo naprid.

2. Znači ako Hajduk svoje ljude strateški postavlja u strukture HNSa, a bilo je krajnje vrijeme jer smo plakali da nemamo nikog svoga i da nemamo nikakvog utjecaja, onda je to uhljebljivanje!? I to za Kosa a ne za Hajduk? Golemo.

3. Ne, nije

4. Može bit da su preplaćeni ali su im plaće među manjima i takva im je i igračka uloga. Jebiga to je jedna od prednosti kad dođeš u Hajduk, imaš puno veću plaću nego u poluraspadnutom klubu, uvijek bilo tako i biće.

5. Ovo sam već odgovorija a ovo na kraju krajeva i nije pitanje ove uprave nego prijašnjih.

6. Kakvi slabiji rezultati jedostavno nije istina.

7. Ne znam kakve su procedure da bi skupština išla smijenjivat NO ali nije ni bitno, ako se to napravi jasno je šta će bit, to stvarno nije teško predvijeti. Nakon što smo tamo sve žive uvjeravali u projekt i kako će ovakvim modelom biranja politika biti izbacena i kako će prevladat kvaliteta i stručnost odjednom mi njih molilo da raspuste sve!?? Ono oprostite ali nismo zadovoljni sa ovim mi bi birali još jednom?

Taj spin sa pivačima, pa ne može se više razaznat razlika između pivanja vas par ovde i legendi ili novinarskih bardova. Žalosno, to je kad pljuvačka zamjeni pamet
napridnasi is offline  
Old 11.11.2017., 11:32   #3889
moram priznat da nisam pametan šta je najbolje u ovoj situaciji, ne samo da je forum podijeljen nego sam ja sam sa sobom podijeljen šta i kako

s jedne strane se slažem s torcidom, ovi su najavili borbu za naslov, branco priča "bit ćemo prvaci ako nam dopuste" i onda doživimo krah u misec ipo dana, a igrači igraju ko da plaće nisu vidili mjesecima. za to netko treba odgovarat i nitko me ne može uvjerit u suprotno

e sad, s druge strane, ako će torcida smjenjivat kosa i NO onda je to propast projekta i nitko se od nas neće moć obranit od floskule "ulica vodi klub"

nadam se da u vodstvu NH razmišljaju trezveno i hladne glave, tim ljudima vjerujem i uvjeren sam da će oni donijet najbolju moguću odluku
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is offline  
Old 11.11.2017., 11:32   #3890
Quote:
Bržola kaže: Pogledaj post


Nikakve analize, nikakav to kamp nije da se izmedu 50 dice pronade jedan potencijalni i pikira. To su bajke da se tako radi u Hajduka!!

Quote:
 Tako je najmlađa “desetka” u povijesti Seniorske ekipe i momak koji drži rekord kao jedan od najmlađih koji je zabilježio nastup za seniorsku momčad Neretvanca u povijesti Treće HNL jug, dobio je priliku karijere za dokazivanje u HNK Hajduk Split - naglasio je Soče.

- I u ovom slučaju vidljivi su rezultati poslovno-tehničke suradnje s Hajdukom jer su interes za Marija pokazali još neki hrvatski prvoligaši. Međutim, nakon potpisane suradnje Hajduka i Neretvanca, Mario je otišao ipak u Hajduk kao jedan od proizvoda naše akademije, kako bi pokazao što sve zna - ponosno ističe Soče.
jordi is offline  
Old 11.11.2017., 11:39   #3891
Quote:
sidrun kaže: Pogledaj post
1.posrali se po kodeksu za koji su neki jebeno krvarili,kodeks je poanta cilog projekta, a šta neki pivači to ovde nerazume nema nikih problema

2.jel ti uopće razumiš tematziku,ako su članovi NO od predsjednika kluba,to je sada Kos, npr postavljeni na mista kordinatora ili predstavnika u županijskom savezu jesu li oni uhljebljeni za njegov glas

3.da, mislim jer im je to cilj postojanja

4.ne mogu odlučivat ali mogu zdravorazumski zaključit da je u najmanju ruku lakrdija igračima iz poluraspadnutih klubova koje nitko ne traži dat sedmerostruko uvečanu plaču

5.nakon šta smo prodali balića,vlašića,pašalića nemamo nijednog mladog potencijalnog igrača čiji nas transfer može spasit,ne samo mladog,nemamo nijednog

6.jel ovu točku uopće triba objašnjavat,više uloženo slabiji rezultati, pa šta je to nego noga u guzicu

7.u demokraciji postoji nekakva skupština koja je iznad NO i Kosa,tako da nema nikakve revolucije,potresa i kojekavih pizdarija kojim plašite malu dicu.

stop pivačima koji pivaju bez nota,nek odjebu kako ti kažeš u skokovima
1. Još nisi rekao koji tetkić? Dakle misliš da se nitko u klubu ne može zaposlit bez natječaja? Ni trener, ni igrači, ni SD?

2. Imena točna daj i specificiraj svoje sumnje. Ne kažem da nije, ali na tebi je da dokažeš da je. Ako ja kažem da si ti lopov, na meni jr da dokažem da jesi, a ne na tebi da nisi.

3. To im je mogućnost, ne cilj. Dakle NO sa 100 stopiranih odluka je neupitno bolji od onog s 5 stopiranih odluka?

4. Ovdje priznajem da si u pravu da imaš pravo zaključit što god želiš i reći svoje mišljenje. Moguće da si u pravu što se tiče igračke kvalitete, no nisam stručnjak pa neću o tome.

5. Teklić, Delić? Koliko je Vlašić vrijedio prije Kosa, koliko kad je prodan? (Pušnika smatram najvećom Kosovom greškom)
Uostalom zar je Kos trebao u godinu i po stvoriti 5 nobih Vlašića?

6. Više uloženo, rezultati isti, ne slabiji. Ali ok, razumim šta oćeš reć. Ok ako ti misliš da zato treba nakon godinu i po micat komplet Kosa, SDa, NO.. Ja mislim da je to u najmanju ruku nepotrebno.

7. Da je netko skupio 2 tisuće (ili koliko već da ne tražim sad) potpisa i tražio izvanredne izbore, pa da se bira NO pa kako izaberemo izaberemo, to bi bila potvrda da model funkcionira, bez obzira pokazao li se novi NO boljim ili lošijim . Ovako, kada Torcida ultimativno traži odlazak Kosa, to je negacija modela. Ponavljam, što ako NO odbije? Ako Torcida nakon toga nastavi normalno navijati (uključuje i transparente protiv uprave, zviždanje, jebanje majki) sve pet. Što ako počnu neredima i prijetnjama kao što se prijetilo igračima nakon Rudeša? (Igrači su instagram pipice i u Realu i u Borussiji i u Benfici, može ih se na druge načine potaknut na rad, koji ozbiljan igrač će nakon ovakvih stvari doć?)

Zaključak:

Voltairovski ću reć da se ne slažem uopće s tobom u vezi politike kluba, ali ću branit tvoje pravo da kažeš što misliš. Moramo biti legalisti ako želimo imat ovaj model. Jezgra Torcide je homogeno tijelo koje diktira stav kompleznog sjevera. Ili ćemo se praviti da klince od 18 god razumiju sve aspekte ovoga o čemu raspravljamo i svako samostalno donosi zaključke? Također, jezgra Torcide se ne sastoji od akademske intelektualne kreme koja će razumno izvagati i donijeti svaku odluku. Ima itekako pametnih ljudi među njima, ipak. Torcida i NH nije isto, i nadam se da će NH urazumiti Torcu, pa ako se skupe potpisi i ako se legalistički ide u smjenu NOa i svega, sve pet.
Lovren Dejo is offline  
Old 11.11.2017., 11:40   #3892
Quote:
jordi kaže: Pogledaj post
Možeš li molim te izvuć di su proklamirali da su ga doveli zbog rezultatskog iskoraka jer ja se toga nesićan. Dapače, ono šta san ja upantija sa tih ćakula i iz intervjua je upravo suprotno. I zbog toga mi je cila ova histerija nerazumljiva.
Rezultatski iskorak su nametnili novinari a pari mi se da su pod njihov utjecaj pali oni koji nikako nebi smili past.
Ma gledaj, nismo djeca. Jako se dobro sjećam (a očito i Torcida) što se govorilo kada se kuvala smjena Brbića i ostalih (Vučević nije službeno smijenjen, no ponavljam - nismo djeca). Brbić je dobar, ali fali rezultat... Onda se nakon smjene naprasno okreće ploča i govori se o iskoraku u upravljanju klubom, dakle od vrlo mjerljivih ciljeva postavili su se nekakvi apstraktni ciljevi za koje uvijek možeš tvrditi da im se približavaš i da ti "triba vrimena"...

Osobno sam bio za promijene, ali način na koji je promijena napravljena je lakrdijaški i pučistički. Alo, pa ovi su, nakon što su smijenili Brbića, zivkali po Hrvatskoj ljude da se prijave na natječaj za predsjednika uprave, kontaktirali su i moja 2 prijatelja, jednog koji ni u kojoj varjanti ne može biti predsjednik uprave Hajduka jer nema iskustva i jednoga kojem to ne bi bila najviša funkcija u karijeri i koji bi nam sjeo kao budali šamar - obojica su ih odjebali. To je iskorak u upravljanju klubom - prvo sruši, a onda zivkaj i nagovaraj ljude da uđu u kašetu brokava?

Dakle ako je iskorak u upravljanju klubom (recimo da popušimo i tu floskulu) smjena 3 trenera u 2 godine i otpremnine istima u visini 2,2 milijuna kn... Ako je iskorak dovođenje matorog Almeyide uz ogromnu plaću za naše prilike, a ovog svako malo bole leđa (moji izvori tvrde da se prigodno ozljeđuje, no na stranu to, možda je istina, možda nije), ako je iskorak u upravljanju klubom prodaja najboljeg igrača minutu do 12 i nakon toga raspad sistema... Onda trebamo biti zadovoljni i ne talasati. Jebiga, ja nisam zadovoljan. I to ne zato što nećemo biti prvaci, već zato što smo postali predmet sprdnje svima, a ekipa nam košta PUNO VIŠE nego npr. Osijekova.
__________________
"Lakše je prevariti ljude nego ih uvjeriti da su prevareni." Mark Twain
Milogled Bluff is offline  
Old 11.11.2017., 11:43   #3893
Quote:
Milogled Bluff kaže: Pogledaj post
Ma gledaj, nismo djeca. Jako se dobro sjećam (a očito i Torcida) što se govorilo kada se kuvala smjena Brbića i ostalih (Vučević nije službeno smijenjen, no ponavljam - nismo djeca). Brbić je dobar, ali fali rezultat... Onda se nakon smjene naprasno okreće ploča i govori se o iskoraku u upravljanju klubom, dakle od vrlo mjerljivih ciljeva postavili su se nekakvi apstraktni ciljevi za koje uvijek možeš tvrditi da im se približavaš i da ti "triba vrimena"...

Osobno sam bio za promijene, ali način na koji je promijena napravljena je lakrdijaški i pučistički. Alo, pa ovi su, nakon što su smijenili Brbića, zivkali po Hrvatskoj ljude da se prijave na natječaj za predsjednika uprave, kontaktirali su i moja 2 prijatelja, jednog koji ni u kojoj varjanti ne može biti predsjednik uprave Hajduka jer nema iskustva i jednoga kojem to ne bi bila najviša funkcija u karijeri i koji bi nam sjeo kao budali šamar - obojica su ih odjebali. To je iskorak u upravljanju klubom - prvo sruši, a onda zivkaj i nagovaraj ljude da uđu u kašetu brokava?

Dakle ako je iskorak u upravljanju klubom (recimo da popušimo i tu floskulu) smjena 3 trenera u 2 godine i otpremnine istima u visini 2,2 milijuna kn... Ako je iskorak dovođenje matorog Almeyide uz ogromnu plaću za naše prilike, a ovog svako malo bole leđa (moji izvori tvrde da se prigodno ozljeđuje, no na stranu to, možda je istina, možda nije), ako je iskorak u upravljanju klubom prodaja najboljeg igrača minutu do 12 i nakon toga raspad sistema... Onda trebamo biti zadovoljni i ne talasati. Jebiga, ja nisam zadovoljan. I to ne zato što nećemo biti prvaci, već zato što smo postali predmet sprdnje svima, a ekipa nam košta PUNO VIŠE nego npr. Osijekova.
Nadam se da imas neke brojke koje tvrde da je nasa momcad puno skuplja od momcadi koja ima 2 boda vise
JWR is offline  
Old 11.11.2017., 11:51   #3894
I trebamo se početi sprdati s idiotskom mamićevskom floskuletinom o ulici koja vodi klub. Dašta nego da ulica vodi klub! Otkada ulica vodi klub saniran je dug od 100 milijuna kuna I Hajduk posluje pozitivno. U isto vrijeme država koju vode korumpirani političari (koje opet bira ulica, samo nakon što ulica izabere garnituru lopova koja će nas jašiti 4 godine više ulicu nitko ništa ne pita) se zadužila za novih 100 milijardi kuna i otjerala 200 000 mladih produktivnih ljudi u pečalbu. DAJTE ULICI DA VODI DRŽAVU!
__________________
"Lakše je prevariti ljude nego ih uvjeriti da su prevareni." Mark Twain
Milogled Bluff is offline  
Old 11.11.2017., 11:55   #3895
Quote:
DUJE3 kaže: Pogledaj post
na jednom drugom forumu sam napisa, da bez obzira na razlike u razmišljanjima oko trenutne situacije u klubu, i potencijalnog rješenja, kada te napadaju Čiro, Jeličić, Zovko, hajdučke legende, Petar Vlahov, Reić, Alfirević, Josip Jović, kompletna Hanza Media, onda znaš da si na pravom putu, i moralna/ljudska dužnost ti je suprotstavit se toj gamadi.
Pa evo svi ti ljudi su dobili vjetar u leđa sa ovima šta zovu na prijevremene izbore, i još gore svi oni imaju istu priču. Reić napiše da je ova uprava sletila sa Marsa i ovi mu daju za pravo. Svima što se nabacuju blatom oni daju za pravo. A reić je to pisa i za Brbića i pisaće za bilo koga ko dođe poslije dok se ne sruši model.

Ove nove generacije tribaju imat bar toliko zdrave pameti da ispoštuju model koji smo sami napravili, jer ako oni neće poštovat zašto bi to netko drugi?

I još mi nešto nije jasno, kako je moguće da postoji tolika razlika u poimanju neuspjeha, kako to da neki trenutačnu situaciju uspiju vidit kao toliki neuspjeh da bi srušili sve u klubu. Šta su oni očekivali? Pa šta će oni očekivat od budućih djelatnika kluba. Kad će se ići rušit u budućnosti, nakon poraza od nekod Rudeša ili nakon 0:4 od Dinama doma?

Što se Torcide tiče neka preispita svoju bezrezervnu podršku igračima, držalo ih se kao kap vode na dlanu, pa eto neka povedu primjerom i neka lipo cilo vodstvo Torcide preuzmu odgovornost za tu falivenu "politiku".

Bolje bi nam svima bilo da se koncentriramo na Vlahove i Reiće, koji imaju uvik istu poruku i iste goste u emisijama koji potvrđuju te poruke i da se na njih usmjeri energija i krvožednost umisto na naše.

Uostalom kad ti se postovi i mišljenja slažu sa onima koje pišu razne Bržole i sl. onda je stvarno vrijeme da malo staneš i preispitaš svoje stavove.
napridnasi is offline  
Old 11.11.2017., 11:57   #3896
Quote:
Milogled Bluff kaže: Pogledaj post
Ma gledaj, nismo djeca. Jako se dobro sjećam (a očito i Torcida) što se govorilo kada se kuvala smjena Brbića i ostalih (Vučević nije službeno smijenjen, no ponavljam - nismo djeca). Brbić je dobar, ali fali rezultat... .
To je teška glupost. Cilo vaše štrapanje se temelji na premisi da je Kos doveden da napravi rezultatski iskorak. Šta naravno nije istina i kad te pitan za argumente ti nemaš ni jedan i pišeš kako nismo djeca.
Šta je najgore ti nemaš ni pojma zašto je smjenjen Brbić i šta je dovelo do toga. Ali eto, nesmeta ti da iznosiš neke svoje istine na kojima češ gradit revolucije.
jordi is offline  
Old 11.11.2017., 11:59   #3897
Quote:
JWR kaže: Pogledaj post
Nadam se da imas neke brojke koje tvrde da je nasa momcad puno skuplja od momcadi koja ima 2 boda vise
Imam. U Osijeku Ejupi i (mislim) Barišić jedini imaju 100 000 + eura plaću. Ejupi je potpisao za 70 000 plaće pa mu je podebljana nakon što se dokazao. Barišić je sin zna-se-koga pa eto ima i bolju lovu, s tim da ju je i igrački zaslužio. U isto vrijeme mi smo dovodili Saida za 150 000 eura ili koliko već ima. Zatim broj profesionalnih ugovora u Hajduku i Osijeku je neusporediv. Da, mi imamo B ekipu, ali to ne mijenja činjenicu da je i ona trošak koji je s ovakvom strukturom prihoda dugoročno neodrživ. Mogu još, ali mislim da nema potrebe.
__________________
"Lakše je prevariti ljude nego ih uvjeriti da su prevareni." Mark Twain
Milogled Bluff is offline  
Old 11.11.2017., 12:00   #3898
Quote:
jordi kaže: Pogledaj post
To je teška glupost. Cilo vaše štrapanje se temelji na premisi da je Kos doveden da napravi rezultatski iskorak. Šta naravno nije istina i kad te pitan za argumente ti nemaš ni jedan i pišeš kako nismo djeca.
Šta je najgore ti nemaš ni pojma zašto je smjenjen Brbić i šta je dovelo do toga. Ali eto, nesmeta ti da iznosiš neke svoje istine na kojima češ gradit revolucije.
Tvoje pravo da misliš što hoćeš. Nemam argumenata? Aj dobro. U debeloj si manjini.
__________________
"Lakše je prevariti ljude nego ih uvjeriti da su prevareni." Mark Twain
Milogled Bluff is offline  
Old 11.11.2017., 12:03   #3899
Quote:
Milogled Bluff kaže: Pogledaj post
Imam. U Osijeku Ejupi i (mislim) Barišić jedini imaju 100 000 + eura plaću. Ejupi je potpisao za 70 000 plaće pa mu je podebljana nakon što se dokazao. Barišić je sin zna-se-koga pa eto ima i bolju lovu, s tim da ju je i igrački zaslužio. U isto vrijeme mi smo dovodili Saida za 150 000 eura ili koliko već ima. Zatim broj profesionalnih ugovora u Hajduku i Osijeku je neusporediv. Da, mi imamo B ekipu, ali to ne mijenja činjenicu da je i ona trošak koji je s ovakvom strukturom prihoda dugoročno neodrživ. Mogu još, ali mislim da nema potrebe.
To su ti brojke?

Ja kazem da Grezda ima 2milijuna godisnje.Ako me ne demantiras smatrat cu da si mali lazljivac
JWR is offline  
Old 11.11.2017., 12:04   #3900
Quote:
Milogled Bluff kaže: Pogledaj post
Imam. U Osijeku Ejupi i (mislim) Barišić jedini imaju 100 000 + eura plaću. Ejupi je potpisao za 70 000 plaće pa mu je podebljana nakon što se dokazao. Barišić je sin zna-se-koga pa eto ima i bolju lovu, s tim da ju je i igrački zaslužio. U isto vrijeme mi smo dovodili Saida za 150 000 eura ili koliko već ima. Zatim broj profesionalnih ugovora u Hajduku i Osijeku je neusporediv. Da, mi imamo B ekipu, ali to ne mijenja činjenicu da je i ona trošak koji je s ovakvom strukturom prihoda dugoročno neodrživ. Mogu još, ali mislim da nema potrebe.
dream on dreamer
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:28.