Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2006., 12:56   #81
bravo mali Ervin Santana je faca, Angelsi su mi jedna od omiljenih ekipa, poslije Marinersa.

Vladdy Guerrero
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2006., 19:38   #82
Quote:
L.Nimoy kaže:
...baci oko na diskusije na Triple Threat Sportsu (777)...
Znam da ovo nije bilo namijenjeno meni,ali probao sam upisati u Google i nije mi izbacilo taj forum.L.Nimoy,molim te ako može direktan link...Hvala
__________________
Killer is back!
john_smith is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 01:21   #83
http://www.triplethreatsports777.com/forum/index.php

Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 14:57   #84
za one koji prate MLB evo jednog zanimljivog članka o momku kojeg sam još početkom prošle sezone proglasio talentom koji samo čeka da eksplodira i čije je odlične nastupe konstatno sjebavao bullpen Devil Raysa.


Scott Kazmir (Tampa Bay)

http://www.covers.com/articles/artic...479&tid=24&t=1
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2006., 05:00   #85
Evo vidim da ima interesa za bejzbol pravila pa da dignem topic. Danas sam išao 4/4 btw, da se malo pohvalim .

Twins, Rangers, Snakes, Tigers
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2006., 05:03   #86
inače najbolje bejzbol analize koje možete naći na netu: Buffetgambler
s TTS 777.

http://www.triplethreatsports777.com...5211#post25211
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2006., 22:40   #87


Barry Bonds i obilježavanje 714tog HR-a.


Troy Glaus(Toronto Blue Jays)


Atlanta Braves
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2006., 23:44   #88
Bejzbol - opći topic

Ako ima netko tko se razumije u ovu problematiku, slobodno neka nešto ovdje napiše.

U čemu je problem?

Zanima me malo više o tom sportu, zanima me zašto pitcheri (bacači) ne igraju uvijek isti u svakoj utakmici, zašto ne nastupaju uvijek najbolji.

Ono, bilo kaj kaj može pomoći početniku.

Hvala.
vljubej is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 03:57   #89
Quote:
vljubej kaže:
Zanima me malo više o tom sportu, zanima me zašto pitcheri (bacači) ne igraju uvijek isti u svakoj utakmici, zašto ne nastupaju uvijek najbolji.
starting pitcheri ne nastupaju svaku utakmicu jer bi to jednostavno bilo preiscrpljujuće. Dok su fielderi/hitteri odmarani u pravilu jednom tjedno (za više niti nema potrebe jer iako je fielding zahtjevan, za designated hittere (recimo Ortiza iz Red Soxa) se očekuje da svaki drugi inning (u prosjeku, jer zapravo kad na njih dođe red) imaju "AT BAT" ili suočavanje s pitcherom, od SP-a(starting pitchera) se očekuje da odbacaju 6,7 inninga, što je često i preko 100 pitcheva. I sad zamisli čovjeku ruku nakon 100 pitcheva (svejedno jel knuckleball,fastball,slider ili curveball, 100 pitcheva je dosta) a pošto su starting pitcheri još od ranije dobi smatrani talentima i "odgajani" da bi bili zvijezde i "nosili ekipu" onda ih se normalno i čuva. A druga je stvar što pitching rotation ima kojih 5,6 pitchera (STARTNIH) plus bullpen(relieveri/closeri) koji zatvaraju utakmicu/mijenjaju startera, i ne traju više od 1-2 inninga svaki, jer su često power pitcheri, i imaju fastball na repertoaru, pa im ruka uz takav način bacanja ni ne može više izdržat od 1-2 inninga. Najbolji par reliever-closera u ligi (za 8.i 9.inning) imaju Red Soxi : Timlin(Seanez) - i 25-godišnji Jonathan Papelbon koji je danas najveći talent među closerima, kontrolira fastball i do 95MILJA na sat, poznat po changeupu i sliderima, čovjek koji ima samo 0.94 ERA (Earned Run Average) odnosno u prosjeku prima manje od jednog runa svakih 9 inninga.

Najbolji pitcheri u ligi ove sezone su dvojac Twinsa rookie Fransicso Liriano i J.Santana, nadolazeća nada iz Tampe Scott Kazmir, John Lackey iz Angelsa, Curt Schilling iz Red Soxa, imamo neke odlične rookieje, Jered Weaver, Saunders, Lester, itd...

Znam da ti ovo vjerojatno zvuči komplicirano ali vjeruj, ja 2003. nisam imao pojma o bejzbolu i ovo mi je treća godina praćenja, gledam tekme na mlb.tv-u, i ima fantastičnih tekmi, pogotovo playoff kad počne.

Uff kad se sjetim prošle godine serije Angels-Yankees.

prije sam mislio da je bejzbol pizdarija ali daleko od toga, sport je jako zanimljiv i općenito zahvalan za praćenje.


Ako te zanima za klađenje, a početnik si, zaboravi. Pratio sam godinu i pol dana prije nego sam prvi put uložio, a i to uz pomoć savjeta s raznih američkih foruma, danas pratim dosta i polako ulazim u tu problematiku.


inače za daljnju diskusiju možeš nastavit ovdje s raspravom .
https://www.forum.hr/showthread.php?t=138568
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 04:01   #90
alo nemojte mi reć da nitko ne prati


evo jednog zanimljivog pitanja:


Tko bi po vama trebao biti AL MVP ove sezone, i zašto ?


Odgovorit ću nakon par dana, da ne sugeriram previše ovako .
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 13:20   #91
Ja sam Cubse pratio cijelo ljeto 1999., gledao sam jedno 50 utakmica i sve što imam reći je - najdosadniji sport na svijetu. Taj sport živi od tradicije i statistike.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 18:43   #92
možda tebi, ali postoje milijuni fanova koji kažu drukčije. Ne samo u SAD-u. Meni je sport postao genijalan nakon par godina praćenja.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2006., 02:43   #93
I ja mislio da je to ubitacno dosadan sport al se zaljubih makar jos neznam ni sva pravila i tek dvije sezone aktivnije pratim....al mi je sport postao jebeno zanimljiv.....pogotovo zato kaj je jebeno nepredvidljiv.....dinamican je......i hebeno mi se svidja.....stim da cu ja ove sezone se na mlb.tv ukljucit kad starta play off.....
+ ima jos toliko stvari kaj me zanima uz taj sport pa i svakim danom sve vise friskih infoa pokupim koje me jos vise zagriju za taj specifican i napocetku dosta tezak sport za skuzit..al kad ti udje pod kozu ne izlazi....
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2006., 02:46   #94
Roger Clemens

Zakaj a pa zato kaj jos u penziju nije oso i trebalo mu pol sezone da se odluci dal bu igro ili ne.....
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2006., 03:59   #95
drago mi je da se bar neko javio jer u Hrvatskoj za ovaj sport ne postoji interes

ali

1)Roger Clemens igra u National Ligi, ja sam pitao za American ligu

2)Ove sezone nije loš, otkad se vratio nakon lakše ozljede, ali ekipa (iz razno raznih razloga ) mu ne osigurava nikakav run support. Al ono, mizerija zabijaju s njim na moundu.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2006., 04:06   #96
moj izbor za AL : Manny Ramirez, iako je prva misao naravno "Big Papi" David Ortiz.

Čovjeku je middle name CLUTCH jebote. taj udara kad treba, zabija kad treba, izvlači ekipu iz mrtvih. Ali ne igra u polju, i to je taj minus, a djelomično je za ovosezonski rezultat (41 HR, 110 RBI) i zaslužna činjenica što ga pitcheri ne mogu šetat jer je iza njega Ramirez na redu

kandidati su još: Derek Jeter(NYY), Johan Santana(MIN)(178 strikeouts),Vladdy Guerrero (LAA), Jason Giambi (NYY), Jermaine Dye (CWS), Jim Thome (CWS), dosta ovisi i o tome tko će u playoff...
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2006., 14:31   #97
Quote:
L.Nimoy kaže:
možda tebi, ali postoje milijuni fanova koji kažu drukčije. Ne samo u SAD-u. Meni je sport postao genijalan nakon par godina praćenja.
To je Americi zadnji od 4 velika sporta. Preko tjedna (pon-pet) na pola stadiona nema preko 5 tisuća ljudi. Utakmica traju po dva i pol sata. Daj molim te... Isplati se vidjeti sažetke na vijestima i to je sve.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2006., 22:16   #98
Quote:
robybaggio kaže:
To je Americi zadnji od 4 velika sporta. Preko tjedna (pon-pet) na pola stadiona nema preko 5 tisuća ljudi. Utakmica traju po dva i pol sata. Daj molim te... Isplati se vidjeti sažetke na vijestima i to je sve.
ne bih rekao. Fanova ima jako puno, u sport se puno ulaže a ukoliko ga shvaćaš i "sjedne ti" jako je zanimljiv za pratit. Tebi možda nije, ali ne mora značit da možeš izmišljat brojke.


evo uzeo sam za primjer utakmice od prošle srijede, dakle sredina tjedna.


Toronto - Baltimore: Att: 34,199

Atlanta - Philadelphia : Att: 27,222.

Oakland - Texas: Att: 30,127

Seattle - Tampa Bay: Att: 39,856 (pazi, Tampa je jedna od najgorih ekipa u ligi a na Safeco Fieldu u Seattleu ih dođe gledat 40 000 ljudi).

Cleveland - Los Angeles Of Anaheim: Att: 18,804.

Washington - Florida Att: 21,390

Detroit - Minnesota: Att: 36,339.

NY Mets - San Diego Att: 49,979

Cincinnati - St Louis Att: 41,649

Milwaukee - Chicago Cubs Att: 36,012

Chicago White Sox - NY Yankees Att: 39,406

Houston - Pittsburgh Att: 31,077

Kansas City - Boston Att: 21,928

Arizona - San Francisco Att: 23,782

LA Dodgers - Colorado Att: 46,643

Sam si rekao, to je

1)usred radnog tjedna

2)regularna sezona, dakle nije playoff.



A i sam znaš da Serie A ima gledanost od 20 000 ljudi po susretu, Premiership 34 000, Bundesliga oko 28 000, što zapravo želiš dokazati?

njima gledanost dižu veliki klubovi, dok stadioni manjih stvarno imaju baš tih 5,6 000 ljudi po susretu.

Gdje je tu u MLBu tih 5,6 000 koje spominješ? Promašio si peterostruko.

Pomiri se s tim da nemaš "ARGUMENATA" kojima bi dokazao da je ovaj sport pizdarija, možeš reći svoje mišljenje koje je samo to: tvoje mišljenje. Ali ne znam koji kurac stalno oćeš nešto dokazat, nema tu dokazivanja, istina je jednostavna.

bejzbol je popularan sport, u Americi pogotovo ali ne samo u Americi.
Gledanosti su visoke, plaće igrača još više, zanimanje za sport golemo.

Samo jebiga, Trevisu neće na stadion doći 30 000 ljudi, Tampa Bay Devil Raysima hoće.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2006., 23:29   #99
Quote:
L.Nimoy kaže:
Samo jebiga, Trevisu neće na stadion doći 30 000 ljudi, Tampa Bay Devil Raysima hoće.
Slušaj, kad sam ga je gledao samo je u New Yorku i Chicagu bilo puno gledatelja i bilo je situacija kada su stadioni bili skoro prazni. Sada više ne pratim toliko jer je sport živa dosada za gledati, a za klađenje je neupotrebljiv iz vrlo jasnih razloga. A uspoređivati Treviso i Tampa Bay je smiješno. Treviso je ko Velika Gorica.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 01:09   #100
što se klađenja tiče donio mi je više love nego nogomet (ne koliko i NBA ipak), tako da tu nisi u pravu.

Tampa Bay i Treviso sam usporedio čisto zbog pozicije na tablici, pa jebote Juventusu nije pun stadion protiv Bayerna, o čemu mi pričamo.

A ovih 5-6000 ljudi možeš nekom drugom prodavat, "kad sam ja gledao bili su prazni".

Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:14.