Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2008., 02:13   #41
Quote:
azriela9 kaže: Pogledaj post
Elem, kaže Simmy da doma ima tri sata (ručna valjda) koja ne nosi, neće spominjati koja, da "ne stvara konkurrrenciju"
Ovaj novi sat će nosit jerrr joj ga je kupio Antiša i jerrr se slaže s cipelama i torrrbicom...
Prrriprrrema se za Božić, namočila je bakalarrrr.
Krrrajem tjedna počinje peći kolače.
Nema novogodišnjih odluka, jer "ionako cijelu godinu donosi neke odluke"
Želje? - Da se ona i muž slažu, da budu zdrrravi i da se vrrrati neki član obitelji (obitelj zna o čemu priča)

Kažem ti, bez tona je bolje
ja se ispricavam sto ispravljam, al nece pec KOLAČE, nego KOLAČIĆE
...i da....mnoštvo božićne muzikiceee....
strrrrašni su
chikica is offline  
Old 09.08.2008., 02:35   #42
zabavljali su nas dok su bili skupa...sad će nas zabavljat vjerojatno osvetničkim iznošenjem prljavih pikanterija iz svog intimnog života (tj nastavit će isto što i do sad) al takva idila ne može trajati dovijeka...ako napokon krenu svak svojim putem,neće više biti kinky ispovijesti iz života Gotovčevih...
Životi će nam biti isprazni,a i mediji će se boriti za opstanak žute štampe...tužno...

__________________
eh da...
°!~piXiee~!° is offline  
Old 09.08.2008., 03:01   #43
čekam Red Carpet i sljedeću epizodu...
__________________
-.-'
rhcp.. is offline  
Old 09.08.2008., 12:01   #44
Simmy kaže da je ante ložač kotlova koji se bavi dilanjem citroena
Studena92 is offline  
Old 09.08.2008., 16:14   #45
jesu se rastali više
 
Old 10.08.2008., 08:52   #46
Ložač kotlova koji njemu ku.ac da stalno govori umanjenicama, tip je retard teški, ali ona je još veći, najbolje bi bilo da ostanu skupa iso miki koja retard familija, jači su i od Dvornikovih da ih je.eš
Nino81 is offline  
Old 11.08.2008., 12:47   #47
Quote:
Nino81 kaže: Pogledaj post
Ložač kotlova koji njemu ku.ac da stalno govori umanjenicama, tip je retard teški, ali ona je još veći, najbolje bi bilo da ostanu skupa iso miki koja retard familija, jači su i od Dvornikovih da ih je.eš
Dvornikovi su face, ovi dvoje su potpuno psihički nestabilni.

Look here:

http://www.24sata.hr/show/clanak/ant...e_id=main_page

Ovo, mislim, dovoljno pokazuje, Antiša je slučaj za psihijatriju!!!
nokoment is offline  
Old 11.08.2008., 13:44   #48
benzinska na langovom, prosli cetvrtak, oko jedan u noci.
ja i frendovi tocimo bengu i kupujemo cugu.
u daljini se cuje zvuk neke bijesne pile koje uskoro i dolijece na benzinsku, pracena trestanjem minee ili nekog slicnog sranja iz zvucnika.
pila je, naravno, bijeli mercedes kabriolet, a u njemu jedan i jedini-ante gotovac u drustvu fufe b kategorije.
ljiga izlazi iz mercedesa, nadrogiran do bola i ulazi u ducan, a fufa ostaje u autu, samozadovoljno se rastezuci i cereci od uha do uha, ocigledno uzivajuci u onome sto je interpretirala kao poglede divljenja.
naravno, radilo se o pogledima teze nevjerice.
nakon par minuta ante izlazi van, dovikujuci uz cerek radniku na benzinskoj-"jel moze kokain na r1, ono na firmu?!", te sjeda u auto, pojacava glazbu i uz puni gas otpizdi u noc.


uskoro frendica koja je bila u redu iza njega izlazi van, kaze da je istu "foru" sa kokainom rekao tipu na blagajni, a kad je skuzio da ga ona takvog sakatog gleda, samozadovoljno se opet obratio blagajniku i zakljucio-"vid' sto me mala gleda, a!"




uglavnom, dno dna jebenog ljudskog postojanja.
mislim da gore od toga ne moze.
mladoliki sob is offline  
Old 11.08.2008., 13:51   #49
Ima netko njegov mejl možda? Da mu se pošalje link na ovu temu.

Pa da se opet rasplače. Krele.
Frish is offline  
Old 11.08.2008., 19:50   #50
tko su Ante i Simona?
__________________
:)))))) keep on smiling...
luveire is offline  
Old 11.08.2008., 23:58   #51
Quote:
luveire kaže: Pogledaj post
tko su UOPĆE Ante i Simona?


Jedino pametno na ovom topicu!
nokoment is offline  
Old 12.08.2008., 17:27   #52
Quote:
nokoment kaže: Pogledaj post


Jedino pametno na ovom topicu!
Thanx,ali kad mi stvarno idu na tulac,iskaču odasvud ko netko iz paštete. dajte ljuuuudiiii....
__________________
:)))))) keep on smiling...
luveire is offline  
Old 13.08.2008., 16:56   #53
je, ali Ante je kupio Simonici cipele i uputio se na Hvar, gdje ona obitava ovih dana. Ne zna se jesu li joj se cipele svidjele, jer postoji mogućnost da joj nije mogao ni prići zbog njezinih - zaštitara... ahhhh
Azriela is offline  
Old 19.08.2008., 14:59   #54
po izgledu one manekenke prije bi rekla da je ona njega
tukla...
__________________
I got love for all the games,
but not in love with all of them.
**ThE_gIrL** is offline  
Old 19.08.2008., 18:28   #55
Quote:
**ThE_gIrL** kaže: Pogledaj post
po izgledu one manekenke prije bi rekla da je ona njega
tukla...
Jel itko zna što ima novo sa njima danas???
Tako sam nestrpljiva... brak-razvod-brak-šamar-razvod-cipele-brak.. nastavite redoslijed
sagem is offline  
Old 19.08.2008., 20:43   #56
trebao bi opet ići razvod XD
__________________
I got love for all the games,
but not in love with all of them.
**ThE_gIrL** is offline  
Old 19.08.2008., 21:30   #57
Quote:
Wiki kaže: Pogledaj post
Simona...

Bože...
nevjerovatno kaj ljudi rade od svog života, za ovakve pizdarije ić na televiziju, za svaki kuratz na televiziju. Svaki put kad sam ju videl, treba nije bila u stanju složit rečenicu napredniju od 3-4 godišnjeg djeteta. Treba je beton. Al ono, djeluje mi bezazleno tupava, ono ne djeluje mi neka nepoštenjača ili arogantna treba, malo je tupkasta i zato ju takve stvari, ko kad ju za telku pitaju dal skuplja satove, vesele.

A on je pak takav jadnik da je to strava, listajući programe naletim na red carpet i valjda je bil pregled svih TV ispada dotičnog dvojca, lik je nevjerovatan. Tolko omalovažavanje samog sebe a i svoje supruge još nikad nisam vidio. Tolko niski, ljigavi postupci da nisam mogel gledat do kraja, baš mi dođe da ga iznabijam ko konja, čisto iz gušta, da mu poslje tretmana frizura zgleda ko
Greetings from Goa is offline  
Old 19.08.2008., 22:42   #58
Čuo sam jučer da je prije Anti nadimak bio "Frizura" ...
Ma zapravo najžalosnije u cijeloj priči je kaj retardi imaju malo dijete koje će toliko istraumatizirati da je najbolje da već sad počnu skupljat preporuke za psihijatre. Jadno dijete nije ničim zaslužilo da ima takve retarde za roditelje. Druga žalosna činjenica, je ta kaj je Ante pokrao masu ljudi - tražio ih je da avansiraju za aute i onda je lovu spizdio na fufe i drogu. Naravno ovi nikad aute nakon toga nisu vidili. Ne znam jedino kak to već sve policija nije razjebala.
dizzy_boy is offline  
Old 20.08.2008., 01:38   #59
Quote:
LazyFox kaže: Pogledaj post
Uvijek sam se pitala kako funkcioniraju ljudi sa inteligencijom glavice kupusa...I onda zamjetih Simonu....

nabijem vas sve sa ovakvim komentarima, vi ljubomorne zlobne zene!!

dajte Simonu amo, ja cu od nje napraviti cestitu zenu, pa nije ona skroz kriva sto je pala u ruke onom debilu! na vam njega, njega razapinjite!
__________________
Blaze Starr
ishamael is offline  
Old 20.08.2008., 01:42   #60
slažem se....nemam ništa protiv Simone.....nije ona kriva da je našla kretena koji je teški manipulator
__________________
-.-'
rhcp.. is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:41.