Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2008., 22:43   #1
Thumbs up Hrvatska traži zvijezdu, mi pronalazimo trash!

Nije još ni počelo, ali njušim vrhunske castinge, lude subotnje emisije, creme de la creme hrvatske estrade u žiriju (čitaj: Višnja Pevec, Josip Katalenić, Zlatko Pejaković) i nadasve talentirane mlade ljude željne uspjeha

No mnogi zaboravljaju da se ista emisija već vrtila kod nas ali pod nazivom Hrvatski idol, gdje je pobijedila Žanamari Lalić (koja je u međuvremenu negdje isparila) a u drugoj sezoni titulu najboljeg odnio je Patrik Jurdić (gastarbajterski pandan Katalenića sa manjkavim poznavanjem hrvatskog jezika - netragom nestao poslije zadnje emisije).

Zašto je sada naziv ovako nespretan i bezvezan? Zato što se u svim zemljama emisija zvala **** Idol, jedino je u njemačkoj nazvana Deutschland Sucht den Superstar - Njemačka traži zvijezdu. A emitirala se, pogađate, na RTL-u

Jedva čekamo

Zadnje uređivanje kowalski : 24.05.2010. at 14:15.
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2008., 22:48   #2
jedva čekam da hrvatska nađe ZVIJEZDU pa da kreiramo još jedan topic na svima nam dragom trash podforumu.. i nemoj protiv patrika, ipak je on snimio JEDAN hit
 
Odgovori s citatom
Old 21.09.2008., 23:08   #3
Quote:
piacere_dfn kaže: Pogledaj post
Nije još ni počelo, ali njušim vrhunske castinge, lude subotnje emisije, creme de la creme hrvatske estrade u žiriju (čitaj: Višnja Pevec, Josip Katalenić, Zlatko Pejaković) i nadasve talentirane mlade ljude željne uspjeha

No mnogi zaboravljaju da se ista emisija već vrtila kod nas ali pod nazivom Hrvatski idol, gdje je pobijedila Žanamari Lalić (koja je u međuvremenu negdje isparila) a u drugoj sezoni titulu najboljeg odnio je Patrik Jurdić (gastarbajterski pandan Katalenića sa manjkavim poznavanjem hrvatskog jezika - netragom nestao poslije zadnje emisije).

Zašto je sada naziv ovako nespretan i bezvezan? Zato što se u svim zemljama emisija zvala **** Idol, jedino je u njemačkoj nazvana Deutschland Sucht den Superstar - Njemačka traži zvijezdu. A emitirala se, pogađate, na RTL-u

Jedva čekamo
mislim da će ipak u žiriju umjesto Pejakovića bit Burnač
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2008., 23:33   #4
aha jel to zvijezda koja pjeva

pa ja sam zvijezda đisz
gnki2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2008., 13:07   #5
Quote:
piacere_dfn kaže: Pogledaj post
Nije još ni počelo, ali njušim vrhunske castinge, lude subotnje emisije, creme de la creme hrvatske estrade u žiriju (čitaj: Višnja Pevec, Josip Katalenić, Zlatko Pejaković) i nadasve talentirane mlade ljude željne uspjeha

No mnogi zaboravljaju da se ista emisija već vrtila kod nas ali pod nazivom Hrvatski idol, gdje je pobijedila Žanamari Lalić (koja je u međuvremenu negdje isparila) a u drugoj sezoni titulu najboljeg odnio je Patrik Jurdić (gastarbajterski pandan Katalenića sa manjkavim poznavanjem hrvatskog jezika - netragom nestao poslije zadnje emisije).

Zašto je sada naziv ovako nespretan i bezvezan? Zato što se u svim zemljama emisija zvala **** Idol, jedino je u njemačkoj nazvana Deutschland Sucht den Superstar - Njemačka traži zvijezdu. A emitirala se, pogađate, na RTL-u

Jedva čekamo
po čemu je zlatko pejaković zaslužio mjesto u tvom postu s ostalim se slažem..sve to treba ukinut..al nitko te ne tjera da gledaš to kad bude na tv-u..prebaci program
__________________
Nepravdu osjetit je bolje nego nepravdu stvoriti
mikivtc is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2008., 14:18   #6
Quote:
mikivtc kaže: Pogledaj post
po čemu je zlatko pejaković zaslužio mjesto u tvom postu s ostalim se slažem..sve to treba ukinut..al nitko te ne tjera da gledaš to kad bude na tv-u..prebaci program
A tko je rekao da ja imam želju i namjeru to gledati? Po toj logici, trebalo bi maknuti pola postova odavdje.
Cilj je samo ismijati glupost koja je prestala biti zanimljiva poslije 2004., a čiji natjecatelji će postići slavu eventualno ako se pojave u Red Carpetu
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2008., 19:55   #7
A odakle znate tko je u žiriu? Pa ti su ljudi brrrrrrr daleko od dobrih pjevača!!!
A ja se prijavila ajooooooooooooj sad mi žao...
ivana_016 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2008., 20:02   #8
Quote:
ivana_016 kaže: Pogledaj post
A odakle znate tko je u žiriu? Pa ti su ljudi brrrrrrr daleko od dobrih pjevača!!!
A ja se prijavila ajooooooooooooj sad mi žao...

Brže nađi posao u Per*eca i eto ti finala, garant
nokoment is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2008., 20:24   #9
Quote:
ivana_016 kaže: Pogledaj post
A odakle znate tko je u žiriu? Pa ti su ljudi brrrrrrr daleko od dobrih pjevača!!!
A ja se prijavila ajooooooooooooj sad mi žao...
Super, sad ćeš nas moći izvještavati
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2008., 21:56   #10
Tko je sjedi u žiriju kada biraju Čurlića za sve one reklame i emisije?
Sigurno rodbina!?
kika11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2008., 22:12   #11
Quote:
kika11 kaže: Pogledaj post
Tko je sjedi u žiriju kada biraju Čurlića za sve one reklame i emisije?
Sigurno rodbina!?
ajde priznaj,kaj ti je napravio
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2008., 22:13   #12
Svi fonetičari i logopedi padaju u nesvjest kada ga čuju!
kika11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 02:51   #13
Quote:
orange_girl kaže: Pogledaj post
jedva čekam da hrvatska nađe ZVIJEZDU pa da kreiramo još jedan topic na svima nam dragom trash podforumu.. i nemoj protiv patrika, ipak je on snimio JEDAN hit
a koji molit ću
__________________
01.01.2019. LAJTE KERE JAKOBSFELDA
marčelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 11:41   #14
Quote:
kika11 kaže: Pogledaj post
Svi fonetičari i logopedi padaju u nesvjest kada ga čuju!
Pa da, gad odvratni, nema školsku dikciju, onak kak se šika po fonetičarima i logopedima... Ma daaaaaaj. Raja ga voli, i zaboli ih što se logopedima i fonetičarima ne sviđa.
Možda da fonetičari i logopedi vode emisije, pa da sve bude stručno, profesionalno i dozlaboga dosadno Ćurlić šuška, mumlja i nazalno izgovara, debeo je i smiješan, nekima iritantan. Who cares?
Azriela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 11:55   #15
je li IKAD nađena zvijezda po tim emisijama opstala duže od 2 pjesme?
__________________
Nije bogat onaj tko nema nego onaj tko ima.
ravencrow88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 12:07   #16
Quote:
ravencrow88 kaže: Pogledaj post
je li IKAD nađena zvijezda po tim emisijama opstala duže od 2 pjesme?
Ne. Ali to ionako nije ni bitno. Najzanimljiviji dio svega toga su oni prvi castinzi. Kakavih sve luđaka ima koji bi napravili sve za 5 min slave. Koje samo jednom pogledao Deutchland Sucht.... zna o čemu pričam. Koja je to pišarija....npr. tip već x-totu sezonu pokušava proći kao imitator M.Jacksona i uvjeren je da ga žiri namjerno ignorira.
Presmiješno/prestrašno
__________________
južno od granice, zapadno od sunca
macondo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 12:24   #17
Quote:
marčelina kaže: Pogledaj post
a koji molit ću
napisala bi ja odma da sam se sjetila.. ma bilo je nesto ako okrenes moj broj..
 
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 12:41   #18
ja san se dogovoria sa prijateljima da dodemo poluzgazeni i otpivamo nesto od backstreet boysa
ukoliko se to dogodi obavjestit cu vas ode
ST! is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 13:02   #19
Ka i story super nova, i svi ostali ovakvi showovi mi se gade. Ljudi se crne za 2 minute da budu na televiziji.

Još nemogu izbit iz glave lani kad je bilo ono što je bilo na novoj, neznam ime, pa su pivali, a na audiciji, slučajno okrenia program neki lik neprestano piva i piva i piva al ne hebe on dva posto kako pederski zvuci i kako, nezna pivat LOL

Iako znam da ovo neću gledat, pretpostavljam da će biti crnjaka od nekih......

Ps. ST! obavezno se javi da to vidimo .....
__________________
Nisam slijep, samo vas ignoriram.
Zodiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 18:14   #20
meni se Čurlić ne dopada , a mislim da na Tv-ima jako puno simpatičnih i spontanih ljudi, koji se mogu slušati bez gestovnog ili titlovanog prijevoda.
Stariji, nagluhi se jako moraju pomučiti da shvate štoseve ovog kvazi duhovitog voditelja . Npr. Drele je debeo ali čovjek ima glas, a i dobre fore.
Čurlić sinhronizira svaku reklamu na Tv-u. Pokušajte ga poslušati ! Budite objektivni!
kika11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:43.