Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2018., 14:45   #221
Ja sam mislio da je definitivno out nakon prvog pucanja. Bila je relativno spora, sporo i pucala te i promašila jednu metu. Ali eto, malo pomalo, i sjajna pobjeda.

Odlična utrka, Kaisa isto super u tom zadnjem krugu.
Kirkpatrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 14:45   #222
Biatlon

4 DNF u nizu

E: krivi topic
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 16:29   #223
Cure su puno zanimljivije ove sezone od muških. Tamo samo Boe ili Fourcade dobivaju.


Ništa više do Olimpijskih igri.

Sad će i to, bez brige.
Kirkpatrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 15:23   #224
Tko bi rekao da će Eberhard nadoknaditi 17 sekundi u zadnjem krugu, i to protiv Fourcadea i Shipulina. Šteta i što je Shipulin pao, mogla je biti još zanimljivija završnica. Što je uopće bilo, nije se dobro vidjelo na snimci, a Eberhard mu se ispričao u cilju.

Izgleda i da je s ovim lošim rezultatom Boa utrka za ukupni naslov skoro odlučena.
Parvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 18:01   #225
I ženska utrka je bila zanimljiva, Mäkäräinen na kraju 4, Kuzmina 16, a Wierer 21, tako da je Mäkäräinen povećala svoje vodstvo u ukupnom poretku.
Parvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 22:24   #226
Izgledalo je kao da mu je možda Eberhard prešao preko skije, te ga zakočio? Ili nešto tako...

Gledao sam kratki intervju s Shipulinom prije utrke curki, te koliko sam mogao skužiti, ne izgleda da ima neke zle krvi. "...slučajno...ispričo...". Te dvije riječi sam razumio.
Kirkpatrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 22:29   #227
Ah, evo i malih izjava na engleskom.

The winner explained what happened on the bridge. “I wanted to be in a sprint with all three, but the bridge is too small for this. I came up the bridge with too much speed. Anton and I were in the same track and there was an accident. I apologized to Anton at the finish but he said these things can happen and it was ok with him.”

Shipulin was not upset with the fall, but is pleased with his shape. “I hold no grudge against Julian. This can happen in sports and is all fair…I am in good shape and want to preserve this and perform my best in the last World Cups.”



A Eberhard je jedini biatlonac ove sezone koji je u direktnom dvoboju dobio i Johannesa i Fourcade-a. Boe-a u singl štafeti da uzme drugo mjesto. A i u sprintu je bio ludo brz, pet promašaja, a samo minuta iza..?

Zanimljivo postolje kod cura, drago mi je i kad ove *sporije* uzimaju prva mjesta. Domracheva s blagom katastrofom na zadnjem pucanju (ali opet nekih 50 sekundi skinula za 10. mjesto na kraju), a Kuzmina na svim pucanjima! A Dahlmeier nekako čudna, ništa posebno, od početka do kraja tamo negdje oko minute.

Mislim da Kaisa osvaja ukupni.
Kirkpatrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 14:15   #228
Kuzmina prva, a Mäkäräinen tek oko 40-tog mjesta, Kuzmina se vraća na prvo mjesto u ukupnom poretku. Biti će uzbudljivo do samog kraja.
Parvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 16:45   #229
Ovo je čudna utrka bila. L'Abee Lund izgleda pobjeđuje, 6+ sekundi ispred Boe-a i Fourcade-a. Eberhard i Hofer isto jako brzi, ovaj prvi opet Fourcade-u uzeo 10+ sekundi u zadnjem krugu...i skoro ga stigao.



Miriše na super uzbudljivu slijedeću sezonu ako momci takvi budu i tada. Nadam se zbilja tome, ne bih želio da se Boe i Fourcade samo mijenjaju na prvom mjestu.
Kirkpatrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 19:42   #230
Fourcad je pao negdje nakon zadnjeg pucanja.
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 22:08   #231
Znam da mu je štap pukao (ili nešto takvo, dobio je zamjenski) prije prvog pucanja, što je i pao baš? Ili kao *pao* u snazi i brzini samo...?
Kirkpatrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2018., 00:12   #232
Quote:
Rounded out the top three, the Frenchman Martin Fourcade, who on the first lap broke his stick, and the last – fell on the track, but still was among the winners of the race.

– I'm quite pleased. By the end of the season I'm not in my best shape. I'm disappointed because I fell. I lost between five and ten seconds. It's part of the sport to stay on, said Fourcade to NRK.
.
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2018., 16:50   #233
Johannes Boe pravi choker. Kad treba, ništa, evo i danas mu je bar trebalo 12. mjesto za osvajanje sprint discipline, ali ni to nije mogao.

Fourcade ih sve izdominirao, Shipulin i Fak između ostalih minutu i pol sporiji, a isto bez promašaja. Spooooooro.
Kirkpatrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2018., 19:20   #234
Domracheva prva, Mäkäräinen druga, Kuzmina tek dvanaesta. Izgleda da će biti uzbudljivo do same zadnje utrke.
Parvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 10:18   #235
Izgleda da su ovo bodovi nakon što se odbiju dva najlošija rezultata.

1. Kuzmina 751
2. Mäkäräinen 724
3. Domracheva 701

Makar mi je i Kuzmina draga, nadam se danas sličnom scenariju kao i jučer. Mass start će biti sjajan.

A muški, blah.
Kirkpatrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 14:42   #236
Prvo mjesto nikada nije došlo u pitanje, Bo uspio doći do drugog mjesta.

Ali zato bi ženska utrka mogla biti prava poslastica.
Parvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 16:35   #237
Odlična utrka, i odluka pada sutra u mass startu. Šteta samo što se i Domracheva nije mogla uključiti u tu borbu za prvo mjesto.
Parvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 21:38   #238
Je, šteta za Dashu, meni najdražu biatlonku, mislim da i sa pobjedom ne bi imala šanse...ali opet nas super borba očekuje sutra. Mislim da je samo 5 bodova razlike. Zanimljivo da treće i četvrto mjesto nose 48 i 43 bodova, nisam siguran što bi se dogodilo da Kaisa bude 3. a Kuzmina 4.
Kirkpatrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2018., 09:20   #239
Ne znam niti ja što bi se dogodilo da imaju isti broj bodova, da li bi djelile prvo mjesto ili se onda u obzir uzima broj pobjeda ili nešto slično.

EDIT: Ipak ispada da se onda u obzir uzima broj osvojenih prvih, drugih ili trećih mjesta. A tu je Kuzmina bolja, ima više pobjeda ove sezone.

at identical scores, the tie-breaker is the higher number of wins, 2nd places, etc.

http://www.realbiathlon.com/2013/03/...-have-you.html
Parvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2018., 16:14   #240
Jako dobra utrka na kraju, nije baš bio sprint do cilja, ali svjedeno jako uzbudljivo. Ne znam što je na kraju bilo sa Fakom, bio je 4. nakon zadnjeg pucanja, a nakraju tek 11. (bez promašene mete, kao i prva dvojica), očito baš i nije u trkačkoj formi.

I došao je kraj Fourcadovom nizu postolja u utrkama Svjetskog kupa koje je startao. Jedine dvije utrke u Svjetskom kupu ove sezone kada nije bio na postolju su bile ona u Kontiolahtiju kada nije startao i ova.
Parvis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:46.