Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2012., 20:00   #1
Nominacije za najtreš post 2011.

Dragi trešeri,
usvojen je prijedlog da se bira najtreš post u protekloj godini.
Idućih tjedan dana traju nominacije, na ovoj temi.

Smjernice:

1) Najstrože je zabranjeno, i podložno kartonima za vrijeđanje, baviti se likom i djelom forumaša kao pojedinca, komentiranje forumaša kao takvih i svako drugo fokusiranje na forumaša umjesto na postove.

2) Postovi nominirani za natječaj moraju biti napisani u 2011. godini, dakle, pazite na datum. Postovi ne moraju biti već navedeni na temi gdje ih inače skupljamo, slobodno nađite nešto što još nismo vidjeli.

3) Obavezno je navesti post u obliku citata, dakle kvotati ga. Ako se iz nekog razloga ne može kvotati (npr. zaključana tema), obavezno je navesti direktni link na post, na način da se klikne na broj u gornjem desnom uglu. Tako npr. ovaj post ima broj #27, i kad se klikne na njega dobije se ovaj link: https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...2&postcount=27
(Ovo NIJE nominacija, nego sam tu temu zadnju čitala pa mi je ostala otvorena. )

4) Nominacije traju do nedjelje, 08.01. u ponoć. Nakon toga će se ova tema zatvoriti i otvoriti nova za glasanje.

To je to, ako se nečega još sjetim, nadopisat ću.
Neka igre počnu.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Old 01.01.2012., 21:09   #2
https://www.forum.hr/showpost.php?p=20799389&postcount=1

moj favorit
boeing_ is offline  
Old 01.01.2012., 21:17   #3
Post mora biti napisan u 2011. godini, dakle, nažalost, nominacija se odbija.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Old 01.01.2012., 23:01   #4
Evo mojeg uzeg izbora, svi su vec oznaceni kao treš i, iako ima brdo toga, ovi su mi nekako bili najsmješniji, što zbog ideje, što zbog žara

Quote:
only mee kaže: Pogledaj post
Osjećam se dužnom posvjedočiti ono u što većina sumnja. Prije par mjeseci bila sam poprilično daleko od crkve. Bila mi je to samo jedna od ispraznih priča, a misa dosadan, uvijek isti obred na kojem ljudi ponavljaju kao roboti za svećenikom. Sve mi to nije imalo nekog smisla. Posredstvom rođaka otišla sam na jednu duhovnu obnovu i otad se sve promijenilo. Nešto me dotaklo i zapalilo. Ne nešto, nego Bog.

Smatram da su blagoslovljeni oni koji vjeruju da ne vide. Ja sam bila jedna od onih slijepih koji ipak trebaju vidjeti da povjeruju. Tamo sam prvi put, između ostalog, vidjela govor u jezicima. Pjevanje u jezicima. Smijanje. Šokiralo me, oduševilo, pomalo ostavilo zbunjenom, ali sam osjetila. Bog je tu! Svaki dan, sa svima nama.

Sad, nekoliko mjeseci poslije, i sama molim u jezicima. Došlo mi je to odjednom, u trenutku duboke koncentracije i molitve. Može doći svima koji su za takav dar otvorena srca. Dok molim u jeziku, svjesna sam svega, samo ne znam što znače riječi koje izgovaram. Niti znam koji je jezik. Ponekad mi se čini da ih je više različitih, ponekad da je samo jedan, sličan portugalskom. U svakom slučaju, osjećaj koji je pritom u meni je neposiiv i divan. Osmijeh ne silazi s lica. To je moj privatni razgovor s Bogom, ono što mu moja duša očito želi reći, bez uplitanja mozga, svjetovnih želja i opterećenja. Čisto slavljenje. Kao kad malo dijete i majka komuniciraju tepanjem, izljevima beskonačne ljubavi i sreće. Osjećam se blagoslovljeno. Sretno. Voljeno. Progledala sam.

Progledajte i vi. Ako ne možete sami, Bog će poslati nekog da vam pomogne kao što je poslao meni. Samo trebate vjerovati. BVB <3
Otočan koji se buni zbog baniranja; poželjno upotrijebiti google translate
https://www.forum.hr/showpost.php?p=36214063&postcount=1

Naravno, bez Pizdaria ovaj izbor ne moze proci

Quote:
pastirica007 kaže: Pogledaj post
a kad smo mu birali ime, to nam se jedino zajedničko sviđalo, a da nemamo nikog koga poznamo pod tim imenom.
i kad je mali imao 2 mj, došli mi u posjetu frendica i njen dečko, i on mi bacio takvu bubicu u uho, da mene još to drži čim izgovorim njegovo ime.

naime, zove se Dario.
a taj tip kad mi je odmah rekao, aj, moj šef se tako zove i zovemo ga Pizdario, i jbg, mene to još nije prošlo, a nikad mi to ne bi palo na pamet.

i sad mi je žao, ne bih da ga zovu pizdario.

jako sam u dvojbi, mužu još ne govorim o tome, mislila sam da će me proči, ali nikako.

nema smailiić sa suzama, stavila bih ga da ga ima.
I moj fejvorit i to c/p jer iz nekog razloga post vise ne postoji
BOG JE SNAGA!

"Bog je snaga kaže:
Dečko iz Zagreba,bez ozbiljnih veza,ozbiljan,iskren,pošten, zaposlen,normalan,katolik,vjerski usmjeren,30g,180 visok,vitak,65kg,nepušač cigareta,ne pijem,neiskvaren i stidljiv,ne idem po kafićima već radim i radim,kuća-posao.Imam veliko srce,dat ću ga tebi ako mi dopustiš!

Idem često u crkvene zajednice i nedjeljom na sv.misu.
Volim vožnju biciklom,autom,šetanje prirodom,vježbanje,gledanje filmova,internet,čitanje,volim pričati s dobrim ljudima....


Volio bih upoznati djevojku katolkinju iz Zagreba do 32 godine,Dobrog srca,normalnu,kulturnu,vanjski izgled mi nije jako bitan,bitna mi je tvoja ljepota iznutra.Idealna bi bila koja nije imala nikakve ozbilnje veze,jer tad je šansa odmah u startu jako velika.

Kad vidim cure i dečke da su zagrljeni,da se drže za ruke....kad vidim muža i ženu i kad imaju malo dijete....jednostavno mi se zaplače i suze samo teku i teku.... pomislim ode mi život samo na posao,a godine mi idu,lete jako brzo,i uhvati me to često....ako i tebe ,molim piši mi....

Nudim prijateljsko upoznavanje,prvo prijatelji!!!Ako s vremenom uvidimo da si međusobno i sviđamo onda nudim pošteno crkveno hodanje s djevojkom."
duffus is offline  
Old 02.01.2012., 11:46   #5
za temu!

a sad da i ja dam svoj doprinos.


1) muške kreacije inspirirane lejdi gagom i kruelom de vil

bilo mi se teško odlučiti između točkastog i onog sa šišmiš rukavima pa sam na kraju odbrala uvodni.

2)
Quote:
Lanchi kaže:
chloeee, lažljivice mala, nije bitno što si prodala šrot robu jer neću propasti za 220 kuna i draže mi je da si kupiš vaginalete za te novce i nešto za dezinfekciju stvari koje prodaješ već nisi ni imala namjeru donijeti garanciju, priznajem da me više zabavljaš sa svojim isprikama nego što sam osupnuta tvojim ponašanjem

imaš sreće da sam sve poruke sačuvala i s mobitela koje sam ti slala i na PM, ako nekim čudom bude ikoga zanimalo
trebala sam znati čim sam te ugledala da si muljatorica samo nisam znala da li su ti oči staklaste od klamidije ili južine koja je taj dan puhala

želim ti puno sreće, trebat će ti


3)
Quote:
WolfWoman kaže:
Jao, ja sam jako osjetljiva na uroke i svaka tri mjeseca moram ici i saljevati strave.
Rece mi zena koja mi saljeva strave da me glava zaboli uvijek kad sjedim medju puno ljudi. I to je stvarno istina, cim sam ja vani okruzena ljudima, mene glava uzasno zaboli. I rekla mi je da je to zbog toga sto sam preosjetljiva na uroke i urokljive oci.
Zato mi je jos napomenula kao zastitu da nosim kriz, jer je to najjaca zastita ili da na sebi uvijek imam nesto crveno, pa sam od nje naknadno dobila crveni konac koji nosim na ruci uvijek.
asdfgh is offline  
Old 02.01.2012., 11:51   #6
Hm, nakon ova dva zadnja posta nemam što dodati, jednostavno nema smisla....
Enter Sandwoman is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:14.