Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2012., 13:13   #61
More je hebenih 19 ! Stupnjeva. Celzijusovih. Nema ribe za lik. Neću ni ić par dana,čekam da dođe na 16-17,Cipli se pare ali u hladnijem moru,ovo im je još sauna. Sredina Studenog a more 19 !?
Nije s Božje strane...
__________________
Kako vrijeme prolazi,lova me ne nalazi
prije mi je mislit dala,sada više ne.
subhunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2012., 19:54   #62
halo ekipa!
di je stalo???
samo trenirajte,
nista nas ne smije pokolebati...
danas...100 zgibova(14,14,13,12,11,11,10,9,6)
250 sklekova (25 serija po 10)
jaci trbuh(brisaci,sklopke)
pun kufer serija...
225 dipseva(15 serija po 15)...
doma pozderao whey,2 pureca snicla plus
brdo rize...
desert 2 banane sa medom...
sutra oooodmor
__________________
believe...always believe...and keep the faith ... !
be real is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2012., 20:20   #63
Pozdrav momci!
Hehehe e moj subhunter bome nije od Boga... nikako!
Opaaa be real pa ti si se danas jako dobro raspištoljio svaka čast!
Eto ja jučer odradio BW trening na Bundeku;
Zgibovi 15, 13, 12, 10, 9
Dipsevi 13, 12, 10, 10, 10
Sklekovi 20, 18, 16, 15, 12 (diamond)
Trbuh 20, 18, 15, 15, 12 (kosa klupica i potisak s utegom od 15kg)
Čučnjevi 25, 20, 18, 12, 12
Da, da počeo sam s čučnjevima! Bio kod ortopeda i predložio da ojačam kvadriceps kako bi bilo manje opterečenje na ovu koljenicu što sam si skršio... isto tako rekao je i bicikl s povišenim sjedalom. Vozio sam ga par puta i Bogu hvala dečki moji mogu reč da mi je bolje
No MR koljena mi ne gine...
Danas i sutra odmaram a od ponedjeljka hardcore... nema odmora dok traje obnova!
Pozz
maki300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2012., 19:19   #64
Jbg nisam mogao a da se i danas ne istreniram... bio mi je lijep dan, otišao poslijepodne do Bundeka
Zgibovi 16, 15, 14, 14, 12, 10
Dipsevi 15, 15, 13, 10, 10, 10
I to je bilo to haha,
Sad eto jedem neku voćnu salatu s medom.
maki300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2012., 19:45   #65
ne forsiraj,odmori 2dana u tjednu...
pretrenirat ces se,ne gine ti katabolizam misica...
__________________
believe...always believe...and keep the faith ... !
be real is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2012., 19:53   #66
Istina.
Ma inače imam 2 dana u tjednu odmor, obično to bude sredinom tjedna dakle srijeda i nedjelju si ostavim, no pošto mi je danas bio lijep i sunčan dan... hehehe.
maki300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2012., 22:13   #67
Pozdrav ljudi. Koje dipseve radite? Korejske možda? Pitam jer jedino njih i mogu radit,na šipci utega.Paralelne nemam di. Maki,koji čučnjevi? Jednonožni ili nekakav uteg? Pretpostavljam ovi prvi.
Dva dana u tjednu odmor !?!?! Auuuuuu!!!!!
Nećete tako naprid.
Ja imam dva puta tjedno trening.
Ja pogotovo neću naprid.
Ma šalim se. Tri su stvari potrebne u sportu. Svakom. I sve su jednako bitne. Trening-ishrana-odmor. Ajde promislite šta se događa kad jedna fali...
Be real,spominješ katabolizam. Ja sam pod njegovim režimom 20 godina... Od ove tri stvari,u nekom ciklusu,mikro ili mezo,falile su sve tri...
No,drago mi je čut (pročitat) da brinete i o takvim "sitnicama"...
__________________
Kako vrijeme prolazi,lova me ne nalazi
prije mi je mislit dala,sada više ne.
subhunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2012., 23:21   #68
dobro kazes...
sitnice znace puno...
kazes da obicne dipseve nemas gdje raditi?
ajoj...improviziraj.
ja radim vise klasicne,korejske mozda jednom tjedno.
kako ronjenje??
__________________
believe...always believe...and keep the faith ... !
be real is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 10:12   #69
Pa korejske i radim. Nekad sam ima di radit i klasične,paralelne,nisam ih često radija ali kad bih radija,3-4 serije sa dodatkom ploče od 20-25 kila...po 8-10 ponavljanja... jedan od detaljčića zbo kojeg me sad bole ramena... Sad korejske,kad mi padne na pamet,3-4 serije,8-10 ponavljanja. Ne mogu stavit dodatno opterećenje,to mi je muka. Meni je tlaka radit sve priko 5-6 ponavljanja.
Ronjenje - nikako. Nisam bija u more 12-13 dana,čeka da zahladi,bija u Petak,more 18! 23.11.!!!! Ne,nikako nije s Božje strane,nije to normalno. A mutnije je od Dunava ! (Iako u Dunavu nisam nikad ronija) Za ovo je New York-ski Hudson destilirana voda. Ulovija pola ručka,dva cipla. Još se sam sebi čudim kako sam ih pogodija,jer zbog muteži ne vidim ribu,već obris, pucam u sjene. Ka da lovim duhove. Sad će sneverat,Jugo i Lebić (nezgodan vitar,nezgodan),pa ćemo vidit posli. Ma,posli se meni više baš i ne smrzava... Katabolizam,haha.
__________________
Kako vrijeme prolazi,lova me ne nalazi
prije mi je mislit dala,sada više ne.
subhunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 13:40   #70
ajde dobro onda.
meni su 2 cipla cijeeeli rucak...
pozz.
__________________
believe...always believe...and keep the faith ... !
be real is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 15:52   #71
Hahahaha kakav si ti car subhunter! Uvijek me razveseliš svojim pisanjem
Radim obične čučnjeve s utegom. Ili jedan uteg (onaj okrugli ploča) od 15kg koju držim ispred sebe pa radim ili iskorak znam raditi s time. Ponekad i bučice al pošto imam dvije od po 5kg to mi je malo... onda češće čučanj radim! Ma lagano samo, ne smijem opterečivat ovu koljenicu, za početak, heh.
Dipseve radim obične, one klasične. Kao što ti je i be real rekao improviziraj - ja ih, ako ne radim na trim stazi, radim doma između dvije fotelje.
Što se mora tiče jeste, vruče bome za ovo doba godine. Dobro bolje da si ulovio i ta dva cipla nego ništa! Hehe
Pozz, drš'te se momci!
maki300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 23:27   #72
Be real,tebi su možda 2 cipla ručak ali ovi moji su jedva za gradele (da se ne kurchim,25-30 deka) a i ja imam i djecu. Dvi curice. Mogu pojist više od mene. I squaw. Jednu. Zakonitu. Drugu ne smim spominjat. Jer prva možda čita ovo. (Ozna sve dozna) A nju ne hranim. Samo...
Maki,ja sam (po prikinim ričima) u horoskopu - pesimista a u podznaku - zajebant. Unatoč poznim godinama,ostat ću takav,jer ako se uozbiljim,(u ovim ozbiljnim vremenima)...
Drago mi je da vas malo i zabavim a i mogu dat koji koristan savjet,s vrimena na vrime. Podosta sam pročita,mislim na materiju koja se bavi,kako bih reka - tjelovježbom. I gomilicu proba na sebi. Bar proba. Ne sumnjam da ste čitali i vi a kako vidim (čitam) i radite dobro ali ja sam ipak 28 godina u sportu a i duplo sam stariji od vas (pretpostavka),pa mislim da vam mogu "pametovat" s vrimena na vrime ako ništa onda zbog iskustva.
Razumim tvoj problem s kolinom i nadam se da će brzo ozdravit,pa ovo u nastavku neka ostane za vrime kad kolino bude zdravo.
Kad radim čučanj na jednu nogu,ako uzmem opterećenje u ruke,obično ploču od 20 kila,mogu napravit 5,6 ponavljanja (puta dva,naravno) bez nekih problema. Više ne radim jer mi vjera ne dopušta,već sam reka da je meni sve priko 5.6 ponavljanja ajme tlaka. Jebiga,dizač sam,cili život 90 i više posto,3,2,1 pon...
E vidiš,kad uzmem istu težinu,20 kila ali u obliku šipke koju stavim na leđa,rekord mi je 4 (+4) ponavljanja. Znam da većina ljudi ne može ni primirisat samo izvođenje ove vježbe ni na prazno a pogotovo sa šipkom a ja sam fenomen jer još uvik čučnem guzic... pardon,gluteus maximusom 3-4 cm od poda.
Samo da znate za ubuduće,kako 20 kila nije isto u rukama i na leđima.
Za jačanje tetiva,ligamenata,pa neki kažu čak i hrskavice,radiš li izometriju? Čak i ja napravim koji put,2-3 serije po 30-60 sec,čak i ja. Ali ajme,to je dosadnoooo,to trajeeee...
__________________
Kako vrijeme prolazi,lova me ne nalazi
prije mi je mislit dala,sada više ne.
subhunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 12:07   #73
izometrija je isto nezaobilazna i korisna,
naravno u ciklusima...zavisi od programa...
danas jace noge,"napunit cu ih do maxim."
cisto bodyweight,bez utega,iskoraci zablji,
4 *400 m
pozz .
__________________
believe...always believe...and keep the faith ... !
be real is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 00:26   #74
Da vas pitam nešto. Jeste li ikad pokušali "bear walk" ? Neopravdano sam u zadnje vrime zapostavija tu vježbu,sugeriranu od prike hrvača. Ništa posebno,naizgled,samo mi je nakon 3 minute puls negdi oko 185 ! Ne znam za šta je konkretno dobra,osim da uuumoooriii ali sutra ću je na treningu reaktivirat.
P.S. Kad sam reka za puls,nisam karikira. Puls mirim kako kad,onako,iz znatiželje,na 30 sekundi,sa "prolazima svakih 25 otkucaja,da vidim koliko "pada". Posli "bear walk-a" je negdi na 85 otkucaja,sa solidnim opadanjem. Prvih 25 otkucaja u 7,5-8 sekundi,znači da je oko 185 posli same vježbe.
P.P.S. Koliko mi je onda teoretski maximum? Godina 44,220 - godine...
P.P.P.S. A da ja nisam davno umra,orem nebeske njive i treniram u... jednom od mnogih,npr " Gym Sv.Pavla". Apostola.
__________________
Kako vrijeme prolazi,lova me ne nalazi
prije mi je mislit dala,sada više ne.
subhunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 09:39   #75
bear walk je odlicna vjezba,(specif.izdrzljivost,zilavljenje,
"punjenje pluca",tipicna hrvacka,ali ja je ponekad koristim
za boks,to kombiniram sa "burpeesema i cucnjevima
u skoku",napravis 5 serija po minutu i pol,i razvalis
se k'o pi.ka...hehe.
na kraju jos ubrzani zgibovi plus sklekovi
i onda trbuh...
sta ces vise za taj dan.
vidis,dobro si me podsjetio za taj "bearwalk",
ubacim ga uskoro u trening.
puls???
hmhm...
max negdje da 210,215,tu negdje i onda postepeno
smanjivanje,npr lagano skakutanje ili preskakanje
vijace(strika),par minuta,puls ide do 160,140,100....
nikako naglo stati nakon prelaska pulsa iznad 200...
klasika,ne otkricam toplu vodu...
kad sam kod tople vode,sub, kakva je trmp.mora?
ima sta osim cipla,mozda lumbrak ili knez???
__________________
believe...always believe...and keep the faith ... !
be real is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 16:20   #76
Quote:
subhunter kaže: Pogledaj post
Be real,tebi su možda 2 cipla ručak ali ovi moji su jedva za gradele (da se ne kurchim,25-30 deka) a i ja imam i djecu. Dvi curice. Mogu pojist više od mene. I squaw. Jednu. Zakonitu. Drugu ne smim spominjat. Jer prva možda čita ovo. (Ozna sve dozna) A nju ne hranim. Samo...
Maki,ja sam (po prikinim ričima) u horoskopu - pesimista a u podznaku - zajebant. Unatoč poznim godinama,ostat ću takav,jer ako se uozbiljim,(u ovim ozbiljnim vremenima)...
Drago mi je da vas malo i zabavim a i mogu dat koji koristan savjet,s vrimena na vrime. Podosta sam pročita,mislim na materiju koja se bavi,kako bih reka - tjelovježbom. I gomilicu proba na sebi. Bar proba. Ne sumnjam da ste čitali i vi a kako vidim (čitam) i radite dobro ali ja sam ipak 28 godina u sportu a i duplo sam stariji od vas (pretpostavka),pa mislim da vam mogu "pametovat" s vrimena na vrime ako ništa onda zbog iskustva.
Razumim tvoj problem s kolinom i nadam se da će brzo ozdravit,pa ovo u nastavku neka ostane za vrime kad kolino bude zdravo.
Kad radim čučanj na jednu nogu,ako uzmem opterećenje u ruke,obično ploču od 20 kila,mogu napravit 5,6 ponavljanja (puta dva,naravno) bez nekih problema. Više ne radim jer mi vjera ne dopušta,već sam reka da je meni sve priko 5.6 ponavljanja ajme tlaka. Jebiga,dizač sam,cili život 90 i više posto,3,2,1 pon...
E vidiš,kad uzmem istu težinu,20 kila ali u obliku šipke koju stavim na leđa,rekord mi je 4 (+4) ponavljanja. Znam da većina ljudi ne može ni primirisat samo izvođenje ove vježbe ni na prazno a pogotovo sa šipkom a ja sam fenomen jer još uvik čučnem guzic... pardon,gluteus maximusom 3-4 cm od poda.
Samo da znate za ubuduće,kako 20 kila nije isto u rukama i na leđima.
Za jačanje tetiva,ligamenata,pa neki kažu čak i hrskavice,radiš li izometriju? Čak i ja napravim koji put,2-3 serije po 30-60 sec,čak i ja. Ali ajme,to je dosadnoooo,to trajeeee...
Da, istina... treba se malo zafrkavati jer kuda bi bilo da smo još i ozbiljni u ovim ozbiljnim vremenima!
Bome se jako dugo time baviš, samo ti meni pametuj, volim ti ja ovako primiti dobar savjet što se tiče bilo čega u životu a pogotovo vježbanja,.jer se čovjek uči dok je živ i nije dovoljno pametan sve dok je bor zelen!
Istina, nije isto ista dežina na rukama i leđima; probao oboje i teže mi na leđima.
Ma ozdraviti će s vremenom ako Bog da... vidjet čemo!
Što se izometričkog treninga tiče čuo jesam za njega no nisam ga nikada i radio. Očito da će se to trebati promijeniti, jeli


Quote:
subhunter kaže: Pogledaj post
Da vas pitam nešto. Jeste li ikad pokušali "bear walk" ? Neopravdano sam u zadnje vrime zapostavija tu vježbu,sugeriranu od prike hrvača. Ništa posebno,naizgled,samo mi je nakon 3 minute puls negdi oko 185 ! Ne znam za šta je konkretno dobra,osim da uuumoooriii ali sutra ću je na treningu reaktivirat.
P.S. Kad sam reka za puls,nisam karikira. Puls mirim kako kad,onako,iz znatiželje,na 30 sekundi,sa "prolazima svakih 25 otkucaja,da vidim koliko "pada". Posli "bear walk-a" je negdi na 85 otkucaja,sa solidnim opadanjem. Prvih 25 otkucaja u 7,5-8 sekundi,znači da je oko 185 posli same vježbe.
P.P.S. Koliko mi je onda teoretski maximum? Godina 44,220 - godine...
P.P.P.S. A da ja nisam davno umra,orem nebeske njive i treniram u... jednom od mnogih,npr " Gym Sv.Pavla". Apostola.
Prvi puta čuo za "Bear Walk" vježbu.
Pogledao malo po internetu, sviđa mi se! Mislim da ču si je ubaciti u svoj program vježbanja...
maki300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 20:56   #77
Quote:
be real kaže: Pogledaj post
max negdje da 210,215,tu negdje i onda postepeno
smanjivanje,npr lagano skakutanje ili preskakanje
vijace(strika),par minuta,puls ide do 160,140,100....
nikako naglo stati nakon prelaska pulsa iznad 200...
klasika,ne otkricam toplu vodu...
kad sam kod tople vode,sub, kakva je trmp.mora?
ima sta osim cipla,mozda lumbrak ili knez???
Hehe,be real,beš ti mene,a? Znaš za Lumbrake i Kneze,a? A za Pirke? Ne pucam u njih,jedino ako naletim na kojeg Lumbraka mužjaka ali velikog. Znaš o ribi.
Nego,ajmo o pulsu. Kako nisam puno obraća pažnju na trening izdržljivosti,moram priznat da nikad nisam čuja za ovo,da posli submaximalnog (pulsa) ne smiš stat. I ne stanem,najčešće sidnem. Ili legnem. Oooo,ubuduće mijenjamo ito,hvala na informaciji.
Temp. mora je u Petak bila 18-19. Nevjerovato ! Kraj Studenog. Slutim da nam klima ne sprema ništa dobro.
__________________
Kako vrijeme prolazi,lova me ne nalazi
prije mi je mislit dala,sada više ne.
subhunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 21:21   #78
Izometrija je odličan djelić treninga. Djelić,jer sama po sebi ne bi trebala bit svrha,trebalo bi je "ubacivat" u trening. Samo tolko znam,nisam ulazija dublje u teme o njoj. Ali da je dobra - dobra je. Tek sam dodirnija temu body weight treninga pa vidim da su planche,human flag i slične,vrlo blizu čiste izometrije. Naravno,kad snagom dođeš do pozicije,haha.
A medvjeđi hod mi je otkrija,već sam reka,hrvač. Oni na treningu rade sve smjerove.sporo,brzo... Meni je itekako dovoljno samo "normalno" "hodanje" naprid - nazad. BTW,od istog hrvača sam "skupija" još jednu vježbu. Oni u paru,jedan drugog dignu i nose. Ja to s dizačima baš... A ionako sam najlakši u teretani. No,imamo boksačku vreću. Nosim je ispred sebe,ona stoji okomito,ne hvatam je za vrh,već oko donje trećine,teže je. Neki dan sam uspija 2 minute,normalno hodanje po dvorani. Virujte,nije lako.
__________________
Kako vrijeme prolazi,lova me ne nalazi
prije mi je mislit dala,sada više ne.
subhunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 21:59   #79
Hehehe, dečki, trebam vam se izjadat... danas sam "sagriješio"... barem što se prehrane tiče, eto ode jedna cijela kutija bajadera, Hihihih
maki300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 23:07   #80
Blago tebi !!!
Nisam svećenik ali ako drugi put nabaviš Bajaderu,te odlučiš sagriješit,za pokoru je pošalji meni. Adresa na PM.

P.S. Da satarem svaki dan dvi,nebi kila dobija u misac dana...
__________________
Kako vrijeme prolazi,lova me ne nalazi
prije mi je mislit dala,sada više ne.
subhunter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:38.