Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2012., 11:46   #61
Quote:
Crimson Wind kaže: Pogledaj post
jedna nova treš navijačka. mažoretkinje, žuja ('fkors), ćelavi reper po imenu Dr. Oga u suradnji s DJ Shabanom.

http://www.youtube.com/watch?v=qEUokfIixLI



Flumen007, sigurno će ti se svidjeti!
Sve te rap navijačke pjesme su trash al ova je ipak mega trash.
lakota is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 15:50   #62
Ja ne mrzim nogomet.. štoviše gledat ću većinu utakmica na ovom prvenstvu

Jel smijem ovdje prijavljivati komentare naših komentatora?
Jučer s tekma Engleska - Francuska: "Lopta nije stigla do Diarree". (za neupućene, jedan vrancuski nogometaš se preziva Diarra)
__________________
Grumpy Čke :D Čke na facebooku
anako is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 17:15   #63
Quote:
Reina kaže: Pogledaj post
Uz navlake na retrovizorima, pridodajem nekakve loptice a dezenom repke na antenama.

Jucer je susjed cavlima pribio hr zastavu na balkon.
hehe, a jel ima loptica za na kuku (od golfa II dizela, naravno)?

sjećam se nekog davnog prvenstva (mislim 2004ta) prolazi kamion kiper pokraj Roka na savi, a u kipi 20tak likova sa zastavama.
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 21:28   #64
Quote:
sleng kaže: Pogledaj post
A jebiga, nemam automobil
Nemam ni ja.
Kamo da si zataknem zastavicu?


Quote:
Pero Perić kaže: Pogledaj post

i nisam bila na stadionu, al sam gledala zato kak su naši u onim plavim dresovima pred mjesec dana u minhenu pobijedili onaj neki bajer, bajern, kak već...
Nda, inker i inter isto... muke su to...
__________________
Sramota forum.hr-a::::Dalmacija
Beta ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 21:35   #65
Quote:
Beta ženka kaže: Pogledaj post
Nemam ni ja.
Kamo da si zataknem zastavicu?

Paaaaaaa; među ciceeeee...........!!
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 21:55   #66
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Paaaaaaa; među ciceeeee...........!!
Nemam ni njih.
__________________
Sramota forum.hr-a::::Dalmacija
Beta ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 22:02   #67
A nije za tebe onda zastavica; kupi ti sebi kapicu ili trubicu pa sviraj!!
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 23:00   #68

Frizura mu je i večeras postojana.

Nego, jel se sjeća netko onih karata za belu s karikaturama naših nogometaša? Mislim da su se djelile uz Večernji i bile su grozne. Ako ih nađem negdje u kući poslikat ću.
__________________
Grumpy Čke :D Čke na facebooku
anako is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 00:13   #69
Quote:
Beta ženka kaže: Pogledaj post
Nemam ni njih.
ha, guzu imaš
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 01:16   #70
ajfon folije
shotman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 03:17   #71
Strašno, ljudi se vesele Europskom prvenstvu, nevjerojatno još sam u šoku, kockice svuda, Paulo Coelho daj snage Španjolcima i Talijanima da naše pregaze ko Rusi 6. njemačku armiju.
Sad ozbiljno, i meni je smiješan taj marketing s kockicama posvuda i na svemu, trash rap pjesmuljcima s priglupim tekstom, ali očito su si neki uzeli maha ovdje za nekakvu malicioznost i nerazumijevanje drugih. Pa ignoriraj tih 20 dana, u najboljem slučaju, svake četiri godine, jel tebi drugi pljuju po tvojoj ljubavi za nečim?! Ok ljudi se raspamete za nogometom vau, ono oni uživaju, a ja crkavam od muke style jer sam drugačiji, baš ono individualan i uzvišen, građanin svijeta, alternativa i prezrivo ih promatram, ulazim u tramvaj. Sam.
Uvijek istok is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 09:25   #72
Možda ovo nema veze sa navijačkim trešom, već sa lokalpatriotističkim, ali ako ima neka bridezilla koja je vatrena navijačica - eto prijedlog za vjenčanicu..

Vivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 09:45   #73
One dvije grozomorne navijačice su definitivno najveći treš ovog EP!
a i ova vjenčanica im je blizu

ja također, kao JA u kutu, moram vam priznati da sam pala i jučer kupila kockice za svog psa..budete dobili sliku
sophiella is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 10:06   #74
Quote:
Vivy kaže: Pogledaj post
Možda ovo nema veze sa navijačkim trešom, već sa lokalpatriotističkim, ali ako ima neka bridezilla koja je vatrena navijačica - eto prijedlog za vjenčanicu..

Aj zamisli u tome se udati, ma i da nije na kockice, nažalost, model je pre pre pre grdi!

Quote:
sophiella kaže: Pogledaj post
ja također, kao JA u kutu, moram vam priznati da sam pala i jučer kupila kockice za svog psa..budete dobili sliku
Weeee, ipak smo svi pomalo trešeri u dušici; vjerujem da bude i Vivy popustila; još kad ju zašpreham sa činjenicama da ima baš baš prave pese za tak nekaj!!!
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 10:14   #75
Evo i ja ću priznati da sam jučer na akciji Kupujmo hrvatsko kupila šal na kockice. Što je najjače, kasnije sam na etiketi uočila da je proizveden u Kini
__________________
People get what they get. It has nothing to do with what they deserve.
peggy bundy is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 10:18   #76
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
vjerujem da bude i Vivy popustila; još kad ju zašpreham sa činjenicama da ima baš baš prave pese za tak nekaj!!!
Ja imam ženku i nas ne zanima nogomet.... Mi se samo pojavimo na popratnom roštilju i gemištu. U skladu s tim, moj pes može dobiti samo čuturicu, ne majcu na bretelice.


edit:
Quote:
peggy bundy kaže: Pogledaj post
Evo i ja ću priznati da sam jučer na akciji Kupujmo hrvatsko kupila šal na kockice. Što je najjače, kasnije sam na etiketi uočila da je proizveden u Kini
Vivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 10:28   #77
Quote:
Vivy kaže: Pogledaj post
Ja imam ženku i nas ne zanima nogomet.... Mi se samo pojavimo na popratnom roštilju i gemištu. U skladu s tim, moj pes može dobiti samo čuturicu, ne majcu na bretelice.
Oš se ti prebacit na adekvatan pdf ak su ovo aluzije na to da je naš pas feminiziran !
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 10:34   #78
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Oš se ti prebacit na adekvatan pdf ak su ovo aluzije na to da je naš pas feminiziran !


To ti je danas "in" kaj se sekiraš.

Nu pravog mužjaka
http://www.24sata.hr/galerija/report...-269239/572802




edit: inače, ova galerija je pravi švedski stol navijačkog treša
Vivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 10:42   #79
Ajme, i za to ima galerija; pa tek nedavno smo počeli skupljati lajkove za najfotku ljubimca. Jbte, koji treš nam je pas; a mi pritajeni trešeri!!! Užas, šutim dalje........
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 10:50   #80
Quote:
peggy bundy kaže: Pogledaj post
Evo i ja ću priznati da sam jučer na akciji Kupujmo hrvatsko kupila šal na kockice. Što je najjače, kasnije sam na etiketi uočila da je proizveden u Kini
Neki dan sam komentirala da bismo samo još više povećali uvoz da nekim čudom prođemo skupinu. Znači, apsolutno nikakve koristi.

Sad ću ja otkriti sramotnu tajnu: prije 4 godine na nogometu (navijačima) otvorila sam temu da bih pitala gdje se mogu kupiti zastavice jer nismo uzeli novine uz koje su se dijelile.

Brisali su me, ali prije toga uspjelo je par ljudi zaroflati na moje požurivanje - rekoh da što prije odgovore, da ne bi Hrvatska u međuvremenu ispala. Nažalost, to se uskoro i dogodilo.
__________________
Ojala pudiera ir volando a tu ventana...
Serenità is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:55.