Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2014., 14:23   #141
Molim savjet

Nekoliko godina imala sam plavu kosu, no kako mi je dosadila, a i kosa se dosta unistila, ofarbala sam je u srednje smedu s crvenkastim odsjajem. I tako vec dvije godine. E sad bi opet plavu. Jel postoji nesto pametno da dobijem plavu il je bolja opcija frizerka+blajh ?
Suncana 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 15:17   #142
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
Ja sam prošli put uzela 30/3 u mullera jer stvarno nije bilo 80/8. Ali svih ostalih je bilo
Btw, bolja mi je 30/3 čak, mislim da ću nastavit s njom

Sent from my one touch T10 using Tapatalk
to je vjerojatno trenutno da nema neke, nego i meni je najbolja 30/3
__________________
...A girl should be two things, classy and fabulous....
nika37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 08:01   #143
Cure, jel ima koja savjet za plavu u trudnoći?
Jel ste nastavile sa farbom ili prešle na smeđu / prirodne boje / hodale sa izrastom ?
Održavanje pramenovima ne dolazi u obzir jer mi je kosa tanka i pramenovi ju unište.
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 11:05   #144
Quote:
Jaya kaže: Pogledaj post
Cure, jel ima koja savjet za plavu u trudnoći?
Jel ste nastavile sa farbom ili prešle na smeđu / prirodne boje / hodale sa izrastom ?
Održavanje pramenovima ne dolazi u obzir jer mi je kosa tanka i pramenovi ju unište.


Ja sam trudna 6mj. i nastavila sam se najnormalnije farbati svaka 3 tj. kao i uvijek.
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 12:24   #145
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
Povukli subrinu staru!? Nije valjda charm? Zasto!? Nadam se da je samo zbog promjene ambalaze...
Ta saten je ona u siroj kutiji i nesto skuplja? Nisam je nikad probala al cini mi se da su cure govorile da je ista ko charm tj da ne vide razliku

Sent from my one touch T10 using Tapatalk
Quote:
Una1980 kaže: Pogledaj post
Ja nisam primjetila da je 80/8 povučena iz prodaje
Quote:
nika37 kaže: Pogledaj post
bome ni ja
mislila sam na ovu


zadnji put sam ju kupila prije 2 godine.
sada vidim da je nova ambalaza, ova


pa ako netko kontinuirano koristi zanima me ako se stogod promijenilo glede ucinka same boje
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 14:32   #146
Quote:
Una1980 kaže: Pogledaj post
Ja sam trudna 6mj. i nastavila sam se najnormalnije farbati svaka 3 tj. kao i uvijek.
A ljubi te Jaya
Znači neću ga otrovat amonijakom?!?
Ja se mučim već 2 mjeseca sa prirodnim Herba color i katastrofa mi je izrast. Kronično mi fali sivila a to nemrem postić sa travicama
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 14:51   #147
Quote:
Jaya kaže: Pogledaj post
A ljubi te Jaya
Znači neću ga otrovat amonijakom?!?
Ja se mučim već 2 mjeseca sa prirodnim Herba color i katastrofa mi je izrast. Kronično mi fali sivila a to nemrem postić sa travicama


Ma nećeš ga otrovati, ak nije moj otrovan neće biti ni tvoj
I nije mi nikad gin rekla ništa po tom pitanju, a vidi da sam uvijek pofarbana. Mislim da je ta spika sa farbanjem samo još jedna pizdarija u nizu koje kao nisu dobre u trudnoći. Najbolje da nam kažu da prestanemo na 9mj i dezić koristiti, jer je štetan ...o nezdravoj hrani i ostaloj kozmetici da i ne govorim
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 15:17   #148
Quote:
Una1980 kaže: Pogledaj post
Ja sam trudna 6mj. i nastavila sam se najnormalnije farbati svaka 3 tj. kao i uvijek.
isto tako i ja..
mar adentro is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 15:53   #149
Quote:
Big Fat Bijach kaže: Pogledaj post
drage plavuše, pliiiz pomoć!

ja bi točno ovo...





koje boje da uzmem, smučkam i tako to... boja kose mi je otprilike dubine 6... hvala
i mene ovo zanima Isto mi je otprilike oko 6 trenutno
Hello is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 08:44   #150
Quote:
Una1980 kaže: Pogledaj post
Ma nećeš ga otrovati, ak nije moj otrovan neće biti ni tvoj
I nije mi nikad gin rekla ništa po tom pitanju, a vidi da sam uvijek pofarbana. Mislim da je ta spika sa farbanjem samo još jedna pizdarija u nizu koje kao nisu dobre u trudnoći. Najbolje da nam kažu da prestanemo na 9mj i dezić koristiti, jer je štetan ...o nezdravoj hrani i ostaloj kozmetici da i ne govorim
Veliš ovako kako ti piše u potpisu?

Ja imam muškog ginića pa mi bedasto pitat njega, a frendice me zasipavaju s tim glupostima.
Kao, pramenovi mogu proć jer ne idu do kože, al klasična boja - ne.

Ne znam jel si primjetila, sve sa RTL-a su prešle u smeđu u trudnoći pa se vratile u plave nakon poroda.
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 09:46   #151
par godina sam radila pramenove i imala savršenu plavu boju ali blajh i pegla su totalno uništili moju kosu pa sam prestala s pramenovima i počela se farbati s Palette A10 farbam se s njom nekih godinu dana nisam nešto pretjerano zadovoljna jer mi izrast uvijek bude žučkast ali kod zadnjeg farbanja farba mi je izgrizla kožu doslovno imam 5-6 malih ranica kad sam isprala boju baš su bile krvave ranice promjera pola cm radila sam sve kao i inaće držala ju čak 5 min kraće nego inaće .. ne znam šta se dogodilo al ju definitivno više neću koristiti ... imate preporuku za neku drugu farbu koja je blaža a opet da prekrije izrast
razmišljam o ovoj http://www.iherb.com/Herbatint-Antic...oz-135-ml/5092
Tara 3006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 11:18   #152
Quote:
Jaya kaže: Pogledaj post
Veliš ovako kako ti piše u potpisu?

Ja imam muškog ginića pa mi bedasto pitat njega, a frendice me zasipavaju s tim glupostima.
Kao, pramenovi mogu proć jer ne idu do kože, al klasična boja - ne.

Ne znam jel si primjetila, sve sa RTL-a su prešle u smeđu u trudnoći pa se vratile u plave nakon poroda.


Ovo iz potpisa je čak i tetovirano na leđima ...ne na rvackom naravno
Viš' viš' ovo za ove sa rtl-a uopće nisam primjetila . Al ustvari mislim da su se u smeđe morale farbati xy puta da se ta boja uhvati na plavu kak se spada, tako da su ustvari došle na isto
Ma i ja sam se isto naslušala svega, ali sam nastavila po svom tj. po starom i evo mali je zdrav i prav...bit će da će favorizirati plavojke kad mu superposvjetljujuće farbe ne smetaju
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 12:07   #153
Quote:
Una1980 kaže: Pogledaj post
Ovo iz potpisa je čak i tetovirano na leđima ...ne na rvackom naravno
Viš' viš' ovo za ove sa rtl-a uopće nisam primjetila . Al ustvari mislim da su se u smeđe morale farbati xy puta da se ta boja uhvati na plavu kak se spada, tako da su ustvari došle na isto
Ma i ja sam se isto naslušala svega, ali sam nastavila po svom tj. po starom i evo mali je zdrav i prav...bit će da će favorizirati plavojke kad mu superposvjetljujuće farbe ne smetaju
ma to su sve gluposti, najbolje da se za vrijeme trudnoce zapustimo
ja sam prosla dvije trudnoce i farbala se normalno kao i uvijek i djeca ziva i zdrava
skoro sam zaboravila pitat a sta je s onima koje se kad zatrudne sisaju na kratko jel i duga kosa stetna za bebu...
__________________
...A girl should be two things, classy and fabulous....
nika37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 14:01   #154
Quote:
nika37 kaže: Pogledaj post
skoro sam zaboravila pitat a sta je s onima koje se kad zatrudne sisaju na kratko jel i duga kosa stetna za bebu...
Zato kaj su ljene fenirat se Sad su trudne pa trebaju ležat
Pa baš si mislim, frizerke udišu te pare svaki dan, a ne prestaju radit u trudnoći. Pa da je tak opasno, upozoravali bi doktori, a ne babe oko nas
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 15:42   #155
Quote:
Jaya kaže: Pogledaj post
Zato kaj su ljene fenirat se Sad su trudne pa trebaju ležat
Pa baš si mislim, frizerke udišu te pare svaki dan, a ne prestaju radit u trudnoći. Pa da je tak opasno, upozoravali bi doktori, a ne babe oko nas
potpis ko kuca
__________________
...A girl should be two things, classy and fabulous....
nika37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2014., 08:36   #156
Quote:
Sponza ri kaže: Pogledaj post
mislila sam na ovu


zadnji put sam ju kupila prije 2 godine.
sada vidim da je nova ambalaza, ova


pa ako netko kontinuirano koristi zanima me ako se stogod promijenilo glede ucinka same boje
Ova prva mi je odlicna
Suncana 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2014., 08:58   #157
Quote:
Suncana 007 kaže: Pogledaj post
Ova prva mi je odlicna
I meni. Ova druga se čini bijela, ova prva bež na fotki
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2014., 11:23   #158
Quote:
Suncana 007 kaže: Pogledaj post
Ova prva mi je odlicna
Quote:
Jaya kaže: Pogledaj post
I meni. Ova druga se čini bijela, ova prva bež na fotki
zato i pitam

s prvom sam stvarno dobila takvu boju, odlicna je bila
a sad se bojim da ne ispadnem bijela kao s kutije nove verzije.

ali jucer sam ju kupila, samo charm verziju jer nije bilo saten.
citala sam da su gotovo iste. ima li tko kakva iskustva?
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2014., 19:56   #159
ja gledala u mullera opet i vidim jako malo charma ostalo na policama


Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 09:58   #160
jučer sam uzela keune 10.7 da si napravim preljev i maknem žutilo i ono što mogu reći je da je ova boja na mojoj kosi sve samo ne "lightest violet blonde". drugi put za preljev definitivno uzimam 1517
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:32.