Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2018., 15:31   #621
Nedjeljom u dva

Gost emisije Nedjeljom u dva je saborski zastupnik Vlaho Orepić. U prvom TV intervjuu nakon izlaska iz Mosta objasnit će razloge napuštanja te stranke. Što će Orepić ubuduće raditi kao saborski zastupnik, kakva je sudbina trećeg puta u Hrvatskoj, neka su od pitanja u emisiji.
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2018., 06:32   #622
Vlaho Orepić

Vlaho Orepić bivši ministar unutarnjih poslova, bivši zastupnik MOST-a, a sada nezavisni zastupnik.
Meni se sviđa njegov nastup, svjetlija točka u Saboru.

Izišao sam jer se s politikom Mosta više ne mogu poistovjetiti. Govorimo o nositeljima politike Mosta; Boži Petrovu i Nikoli Grmoji koji su pozicionirali Most duboko desno i ideološki ga limitirali.

Mislim kako zaslužuje da ga se poprati i na forumu.
__________________
Ignore list: Gugenheim
Ljudi imaju pravo biti u krivu.
rezon@tor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2018., 10:40   #623
Quote:
rezon@tor kaže: Pogledaj post
Vlaho Orepić bivši ministar unutarnjih poslova, bivši zastupnik MOST-a, a sada nezavisni zastupnik.
Meni se sviđa njegov nastup, svjetlija točka u Saboru.

Izišao sam jer se s politikom Mosta više ne mogu poistovjetiti. Govorimo o nositeljima politike Mosta; Boži Petrovu i Nikoli Grmoji koji su pozicionirali Most duboko desno i ideološki ga limitirali.

Mislim kako zaslužuje da ga se poprati i na forumu.
Po meni, bio je najbolji ministar vlade u kojoj je participirao.
Dobro, to i nije teško; čini mi se relativno ok osoba (to je već veliki kompliment za političara hrvatskoga).
__________________
https://www.zagreb.info
običan lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2018., 13:45   #624
Bezveznjak floskulist koji ce na slijedecim izborima prepustiti mjesto u Saboru nekom drugom.
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2018., 14:11   #625
Smile

Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Bezveznjak floskulist koji ce na slijedecim izborima prepustiti mjesto u Saboru nekom drugom.
Očito baš nisam najbolje pratio Vlahu...pa i nisam, vjerujem tvojoj procjeni
__________________
https://www.zagreb.info
običan lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2018., 15:02   #626
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Bezveznjak floskulist koji ce na slijedecim izborima prepustiti mjesto u Saboru nekom drugom.
Da bih valorizirao tvoju procjenu trebao bih neke primjere kvalitetnih političara koje vidiš na hrvatskoj političkoj sceni.

Navedi bar jednog, a po mogućnosti tri
Quote:
običan lik kaže: Pogledaj post
Očito baš nisam najbolje pratio Vlahu...pa i nisam, vjerujem tvojoj procjeni
Baci oko na čovjeka, nemoj samo vjerovat nekom pinzgauer

Vjeruj mi, isplati se.
__________________
Ignore list: Gugenheim
Ljudi imaju pravo biti u krivu.
rezon@tor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2018., 08:14   #627
Quote:
rezon@tor kaže: Pogledaj post
Da bih valorizirao tvoju procjenu trebao bih neke primjere kvalitetnih političara koje vidiš na hrvatskoj političkoj sceni.

Navedi bar jednog, a po mogućnosti tri

Baci oko na čovjeka, nemoj samo vjerovat nekom pinzgauer

Vjeruj mi, isplati se.
Moram priznati da ne pratim previše politiku; jedino što me stvarno zanima je Bandić, čovjek koji pljačka i uništava moj grad. Njega pratim, a ostalo površno. Meni se Orepić učinio ok lik, ali ima ljudi koji su ga pratili u medijima puno više nego ja...ne znam koga bih još pohvalio kao političarku ili političara...
__________________
https://www.zagreb.info
običan lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2018., 11:59   #628
Jeste vi kad slušali tog čovjeka kakve on floskule baca i kakve nebitne bezvezarije priča?
Orepić je bezveznjak par excellance, bez ikakvog stava, teme a kamoli prijedloga ili riješenja.
Savjetujem vam samo da pogledate Nedjeljom u 2 gdje je on bio gost.
To je najjadniji i najdosadniji gost koji je ikad bio u toj emisiji, mogu se kladiti.
Sadržaj-nula.
Više sadržaja ima u Mirandu Mrsiću.
Kad ste zadnji put čuli Orepića da nešto priča u Saboru?
Nula bodova.
Teški floskulist koji čak ni floskule ne zna prodati, nego i u tome zvuči jadno.
Taj nemre skupit 200 glasova.
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2018., 12:35   #629
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Jeste vi kad slušali tog čovjeka kakve on floskule baca i kakve nebitne bezvezarije priča?
Orepić je bezveznjak par excellance, bez ikakvog stava, teme a kamoli prijedloga ili riješenja.
Savjetujem vam samo da pogledate Nedjeljom u 2 gdje je on bio gost.
To je najjadniji i najdosadniji gost koji je ikad bio u toj emisiji, mogu se kladiti.
Sadržaj-nula.
Više sadržaja ima u Mirandu Mrsiću.
Kad ste zadnji put čuli Orepića da nešto priča u Saboru?
Nula bodova.
Teški floskulist koji čak ni floskule ne zna prodati, nego i u tome zvuči jadno.
Taj nemre skupit 200 glasova.
TKo sumnja nek pogleda kako se dotični angažirao oko pomoći otmičarki nini Kuluz, sve će mu biti jasno. Zloupotrijebio je i položaj i institucije da bi joj omogućio bijeg.
BolajiBadejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2018., 12:59   #630
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Jeste vi kad slušali tog čovjeka kakve on floskule baca i kakve nebitne bezvezarije priča?
Trebao je konkretno rei radi kojeg istupa je izašao iz MOST-a.
Ovo što sam ja čuo nisu floskule.

Baš me zanima koje su njegove rečenice tebi floskule.
Navedi dvije floskule koje si ti čuo
__________________
Ignore list: Gugenheim
Ljudi imaju pravo biti u krivu.
rezon@tor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2018., 14:12   #631
"Definirat ću probleme koje susreće ovo društvo, oko tih problema konzultirat ću struku, od fakulteta do ljudi iz firmi, uspješnih, ti ljudi i njihove ideje, ovaj, njihove zamisli, njihova rješenja, zaobličit u zakonske akte, prijedloga zakonskih akata, i na taj način djelovat u Saboru.
Smatram da je to ideja koja može okupiti dosta ljudi i u tom smjeru ću ići u prostor i u teren"

Koliko je to "prijedloga zakonskih akata" Orepić predložio i "uobličio" do sad?
U Saboru njegov rad je ravan NULI.

https://youtu.be/Y4zmItoiVMo?t=42m33s
Vidi mu se na faci da je svjestan da sipa floskule....

Ovaj komentar sa Youtubea dobro opisuje Orepića:

"Orepic ne zna reci zasto je izisao iz Mosta, prigovara mu desnicarenje, a zalaze se za sve opcije u Mostu- zar desnica nije jedna od opcija? Trebaju li sve stranke u Hrvatskoj biti lijeve? Lik je uspio postati mutniji i od Sauche.
Kaze lijepi Vlaho kako je izisao iz Mosta, jer je dosta samo krtiziranja, zeli nesto konostruktivno i onda samo kritizira i nista novo rekao nije.
Politika stvarno pokaze koliko covjek moze nisko pasti i glumiti vise ciljeve."
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2018., 14:17   #632
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
"Definirat ću probleme koje susreće ovo društvo, oko tih problema konzultirat ću struku, od fakulteta do ljudi iz firmi, uspješnih, ti ljudi i njihove ideje, ovaj, njihove zamisli, njihova rješenja, zaobličit u zakonske akte, prijedloga zakonskih akata, i na taj način djelovat u Saboru.
Smatram da je to ideja koja može okupiti dosta ljudi i u tom smjeru ću ići u prostor i u teren"
To je jedan primjer.
Meni to nije floskula.

Drugi primjer?
__________________
Ignore list: Gugenheim
Ljudi imaju pravo biti u krivu.
rezon@tor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2018., 14:31   #633
Quote:
rezon@tor kaže: Pogledaj post
To je jedan primjer.
Meni to nije floskula.

Drugi primjer?
Tvoj problem.
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2018., 14:33   #634
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Tvoj problem.
ja to vidim kao svoj blagoslov

nema drugog primjera?
__________________
Ignore list: Gugenheim
Ljudi imaju pravo biti u krivu.
rezon@tor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2018., 14:38   #635
Da je pravne države, dotični je trebao bit u prdekani onog dana kad je, ojađen i povređenog ega, nakon što ga je PM smijenio, pozivao narod na ulicu i rušenje pravnog poretka.
gigapop is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2018., 14:43   #636
Quote:
gigapop kaže: Pogledaj post
Da je pravne države, dotični je trebao bit u prdekani onog dana kad je, ojađen i povređenog ega, nakon što ga je PM smijenio, pozivao narod na ulicu i rušenje pravnog poretka.
Što je točno rekao?

On isto tvrdi kako je problem što nismo pravna država
__________________
Ignore list: Gugenheim
Ljudi imaju pravo biti u krivu.
rezon@tor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2018., 14:47   #637
Quote:
rezon@tor kaže: Pogledaj post
Što je točno rekao?

On isto tvrdi kako je problem što nismo pravna država
gle, teško je raspravljat ako ne pratiš političku scenu, ukratko, pozvao je narod na ulicu jer je eto njegova fotelja ugrožena.
To se u normalnuim zemljama zove rušenje pravnog poretka i nagrađuje se zatvorskom kaznom.
gigapop is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2018., 15:36   #638
Quote:
gigapop kaže: Pogledaj post
gle, teško je raspravljat ako ne pratiš političku scenu,
Divan si <3
Quote:
gigapop kaže: Pogledaj post
ukratko, pozvao je narod na ulicu jer je eto njegova fotelja ugrožena.
To se u normalnuim zemljama zove rušenje pravnog poretka i nagrađuje se zatvorskom kaznom.
Doslovno je rekao:
Quote:
Hrvatska se nalazi u ozbiljnoj političkoj krizi i narod više nego ikad treba promptno reagirati jer se radi o svojevrsnoj uzurpaciji vlasti
Ne vidim tu ni ulicu ni rušenje pravnog poretka

https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/...---474852.html
Quote:
KAKO BI SPRIJEČIO BILO KAKVU MEDIJSKU KONSTRUKCIJU, JASNO NAGLAŠAVAM:
Nisam pozvao narod na ulice nego na reakciju. Pozvao sam narod da na izborima, ako Plenković ne uspije presložiti Vladu, jasno kaže svoje o Premijerovom štićenju upletenih u aferu Agrokor. Interes Hrvatske je da se afera raščisti, a ne da se sakriva pod tepih Banskih dvora. Moje djelovanje je usmjereno poštovanju pravnog i ustavnog poretka i pravičnosti. Zato i tražimo utvrđivanje činjenica i smjenu Marića
Ja bar znam o čemu pričam
__________________
Ignore list: Gugenheim
Ljudi imaju pravo biti u krivu.
rezon@tor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2018., 15:46   #639
@ rezonator,
Nisam mislio vrijeđati, sori ak sam krivo shvaćen, mislio sam da me trolaš s pitanjem što je točno rekao.
Naknadna pojašnjena, tj, kad je vidio da ono što je rekao nije baš ok, ne bi trebalo uzimat u obzir.
Ostaje činjenica da je u vrlo osjetljivom trenutku kao smjenjeni ministar, pozvao narod na reakciju, nikakve izbore tad nije spominjao, već je govorio o uzurpaciji vlasti, koja se, realno uopće nije dogodila, jer je sve odrađeno u okvirima zakona i ovlasti predsjednika vlade.
Sve u svemu, politički nepismen, ponašanja nedostojnog jednog ratnog veterana.
Lik ima ego veličine katedrale i to je činjenica. Rezultati njegovog rada su realno nikakvi, i pun je političkih floskula. Uglavnom, teško da će vidjet idući mandat.
gigapop is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2018., 15:54   #640
@gigapop nemaj straha, dobro sam te shvatio

Vlaho je nov u svijetu politike
ima dosta toga za naučiti, al mu je IMHO srce na pravom mjestu
__________________
Ignore list: Gugenheim
Ljudi imaju pravo biti u krivu.
rezon@tor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:42.