Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2008., 00:58   #1001
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
kakve veze odabir jednodijelnog ili dvodjelnog badića ima s trudnoćom, nek mi netko objasni
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 01:01   #1002
kupite tankini ako se ne možete odlučiti.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 11:21   #1003
Ja ni inace ne podnosim jednodjelne, tako da sam i u trudnoci nosila bikini.
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 11:42   #1004
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
kakve veze odabir jednodijelnog ili dvodjelnog badića ima s trudnoćom, nek mi netko objasni
...a možda je nekome bed otkriti goli veliki stomak......pogotovo ako ima izražene strije i plavo ljubičaste vene po njemu...
...al i ja mislim da je dvodijelni puno bolji odabir i inače, ne samo u trudnoći...osim ako ti se ne da non stop presvlačiti...
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 12:19   #1005
ma kakvi one part, bikini, tankini....topless je zakon!! a nude još bolji
jednodjelni mi je fuj pa ga nisad nebi nosila bez obzira na stomak a ne trpim mokro na sebi i uvik se mjenjam kad sam na plaži ali najčešće se kupamo sa brodom na osami pa se kupam gola a kad izađem iz mora obučem suhi neki bikini i to je to...
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 12:26   #1006
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
ma kakvi one part, bikini, tankini....topless je zakon!! a nude još bolji
jednodjelni mi je fuj pa ga nisad nebi nosila bez obzira na stomak a ne trpim mokro na sebi i uvik se mjenjam kad sam na plaži ali najčešće se kupamo sa brodom na osami pa se kupam gola a kad izađem iz mora obučem suhi neki bikini i to je to...
!!!
lorena3242 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 12:57   #1007
Quote:
gica kaže: Pogledaj post
...a možda je nekome bed otkriti goli veliki stomak......pogotovo ako ima izražene strije i plavo ljubičaste vene po njemu...
o, jebenti, pa trudna je, naravno da nema trbuh za izložbu
to mi je kao da je nekom bed pokazat trbuh u bikiniju u trudnoći

a možda je i malo zabrijala, misleć da sad kad je trudna sve mora bit nešto posebno i drugačije (tak sam ja bila zabrijala da ću se morat ošišat na kratko jer ću imat bebu )
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 13:11   #1008
ja sam si nekako stavila u glavu da je pokretačici topića bilo u glavi podupiranje stomaka, a ne skrivanje, inače ja si ne mogu zamisliti da nešto jednodijelno natučem na sebe- trokutići su zakon, u kome god tjednu bila
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 15:53   #1009
Ma nikad nisam niti pomislila da bi obukla jednodjelni kostim!A i rjetko sam ikad vidla trudnicu koja nosi jednodjelni kostim!?
Zivim na moru a plaza mi je drugi dnevni boravak i samo sam jednom vidla trudnicu u jednodjelnom kostimu!Bas bezveze!
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 16:50   #1010
Ja sam si kupila dvodjelni jer si ne mogu zamisliti imati mokri jednodjelni badić na sebi.

Ali samo da znate da me je u jednom dućanu (specijaliziranom za djecu i trudnice) žena uvjeravala da mi trbuh konstantno mora biti pokriven i nikako ne smije biti izložen suncu. Tkao da kod njih niti nema dvodjelni već ili jednodjelni ili trodjelni (to je kalsični dvodjelni + kao neka majčica preko gornjeg djela za trbuh ).
Odlučila sam se za drugi dućan gdje mi je prodavačica rekla sa u to gluposti.
Njoj vjerujem...i kupila sam dvodjelni.
__________________
Život je lijep.
patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 16:54   #1011
ja idem za par tjedana na more, budući da se trbušćić tek malo malo počeo nazirati , dvodjelni je moj izbor
znam da ni neću izgledat ko trudnica ( još je rano) već ko da sam se malo više najela

a tko zna možda se iznenadim
nelly.nelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 17:07   #1012
ja naručila tankini iz Quellea i čekam ovih dana da stigne na moju adresu...u 24. sam tjednu pa je trbuh već poveći, a ni inače nisam mršavica pa mi se ovo čini najboljim rješenjem...no, budemo videli...
octobus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 17:14   #1013
Quote:
Ivy4 kaže: Pogledaj post
Evo stavit cu vam slikicu gdje sam se ja slikala u njemu


Super je I lijepo ti stoji
__________________
Roba prodaja
bABY_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 17:20   #1014
To da konstantno trbuh mora bit pokriven je glupost!Ja sam se suncala kad sam bila trudna sedam mjeseci i to u dvodjelnom samo prekrijem stomak pareom!Nisam ni to non stop prekrivala al vecinom jesam!
A cula sam glupost kao pokrij trbuh jer od toplote plodna voda moze zavrit
E tome sam se pravo smijala
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 17:43   #1015
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
A cula sam glupost kao pokrij trbuh jer od toplote plodna voda moze zavrit
nevjerojatno
__________________
Život je lijep.
patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 17:53   #1016
tema - ko i svaka druga, ako je nekome dosadna ne mora je čitat.........

ja sam isto za bikini, samo što moram iskombinirat veći gornji dio, kao i neke od vas vjerojatno................
bubaspara is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 17:56   #1017
Quote:
patka kaže: Pogledaj post
trbuh konstantno mora biti pokriven i nikako ne smije biti izložen suncu.
pa, naravno da trbuh ne smije biti izložen suncu, ali ne moraš zato kupiti jendodjelni badiš nego legneš u sjenu na plaži. u dvodjelnom badiću.

nema veze badić s tim, trudnice se NE SMIJU sunčati. ne smiju biti na suncu puno. zbog pregrijavanja tj. za bebu je loša svaka promjena tjelesne temperature.

da ne spominjem da je zbog hormona koža osjetljivija na sunce pa lako možeš dobiti mrlje od sunca, kojih se onda ne možež nikad riješiti..

daklem, ponavljam - nema sunčanja, trudnica NE SMIJE biti na suncu (nije dobro ni šetati po suncu kad je vrućina). al to ne znači da u hladu ne smije bit u dvodjelnom badiću
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 20:11   #1018
ma ja nesmin uopće na sunce jer san puna madeža...baš zato jer sam previše bila na suncu...ono ko dite po cile dane na plaži...mogu malo ali sa ZF 50...moć ću komodno mazat sebe i bebu istim faktorom....tako da je najbolje kupanjac, 5 minuta sušenje na suncu i pravac- debela ladovina!!
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 20:41   #1019
ja sam u trudnoći uredno nosila bikini, gornji dio na trokutiće a gaćice na vezanje sa strane. a trbuh do zuba i baš sam se super osjećala
Blue Racer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 22:31   #1020
dvodjelni kupaći...

prije nekoliko dana se vratih s mora...iskoristila sam da odem sad dok još mogu... i dok nije jako vruće...

i ponosno sam pokazivala (sad već poveći) trbuh na plaži...i uživala u kupanju i sunčanju - a i bebo je uživao ...točno se kužilo da mu paše...

iako se, naravno, nisam izlagala suncu u "prime time-u", već ranije ujutro i poslije 16h...a trbuh sam pokrivala pareom i mazala ga posebnim sredstvom za sunčanje sa višim faktorom, za razliku od ostatka tijela...i, da ne zaboravim - obavezno se presvlačila u suhi badić (i gornji i donji dio) kad god sam izašla iz vode...
__________________
MT = ♥ J.♥ 2008 ♥
B ♥ canis lupus familiaris ♂ 2014 ♥
surferica em is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:57.