Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2006., 12:02   #421
Joj, samo bez zahvaljivanja...
Ezoterik is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 13:07   #422
Quote:
bumbar kaže:
Duh Sveti je od Oca Nebeskoga a zli duh je suprotnost, dakle duh Đavla.
Nevjerniče, kako možeš tvrditi da postoji nešto a da nije od Boga


__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 13:08   #423
Quote:
dersu kaže:
ne, nije bila takva saobracajka...
naletio je veliki pas na mene, trcajuci niotkud. razbio mi auto, ustao i nestao...

Jel' bar bio crni pas?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 13:45   #424
Popovi istjeruju dečkićima zlo, tako da im utjeraju dobro
Khonsu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 13:49   #425
Quote:
grizli kaže:
a šta je đavao
tvorac laži, suprotnost Bogu
bumbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 13:51   #426
Quote:
bumbar kaže:
tvorac laži, suprotnost Bogu
u Bogu ne postoje dualnosti, On je uzrok svih uzroka inaće nije Bog...
Mano is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 15:11   #427
Quote:
Mano kaže:
u Bogu ne postoje dualnosti,
pa nije vrag u NJemu,
bumbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 15:13   #428
Quote:
bumbar kaže:
pa nije vrag u NJemu,
Ne, ali sve stvorenja, pa tako i Vrag su izašli iz Božjeg nauma.
Ezoterik is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 16:10   #429
Pazite sta nam je jos rekla: da ono kad ides na ispovijed i kad te je recimo sram nesto rec da te to u biti sotona lancima steze.....
ima ona jos dosta takvih bisera...
__________________
You will never be happy if you continue to search for what happiness consists of.You will never live if you are looking for the meaning of life!
Albert Camus
2 KIND is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 16:15   #430
Quote:
2 KIND kaže:
Pazite sta nam je jos rekla: da ono kad ides na ispovijed i kad te je recimo sram nesto rec da te to u biti sotona lancima steze.....
ima ona jos dosta takvih bisera...
Nije Sotona već netko drugi. Rijetki su slučajevi kad će Sotona "napasti" čovjeka.
Ezoterik is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 17:41   #431
Quote:
2 KIND kaže:
Pazite sta nam je jos rekla: da ono kad ides na ispovijed i kad te je recimo sram nesto rec da te to u biti sotona lancima steze.....
ima ona jos dosta takvih bisera...
Meni se tu čini, da je njena mama psiholabilna osoba, ako ne i osoba sa puno gorim psihičkim poremećajem, a takva osoba kao učitelj reikia može nanijeti nepopravljivu štetu. Koliko vidim, uspjela je psihički opteretiti i svoju kćer i dala joj je jako lošu osnovu za budućnost. Da mi je samo znati, koji je kreten uopće inicirao njenu mamu u učitelja reikia?!
Duhec is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 17:44   #432
Quote:
Ezoterik kaže:
Nije Sotona već netko drugi. Rijetki su slučajevi kad će Sotona "napasti" čovjeka.
Da, na žalost, najčešće krivca ne treba tražiti tako "daleko", često je tu negdje oko nas - nadohvat ruke, ili čak u nama samima, ako se latimo nečega o čemu nemamo pojma. Mnoge mlade ljude je skupo koštalo igranje sa nepoznatim duhovnim sferama, izleti u astral - odakle su se mnogi vratili i završili potom na psihijatriji, "igranje" crnom magijom i slično.
Duhec is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 18:02   #433
Quote:
Duhec kaže:
Da, na žalost, najčešće krivca ne treba tražiti tako "daleko", često je tu negdje oko nas - nadohvat ruke, ili čak u nama samima, ako se latimo nečega o čemu nemamo pojma. Mnoge mlade ljude je skupo koštalo igranje sa nepoznatim duhovnim sferama, izleti u astral - odakle su se mnogi vratili i završili potom na psihijatriji, "igranje" crnom magijom i slično.
Ma puno toga može opsjedati. Ima toliko vrsta svačega da je nevjerojatno.
Ezoterik is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 19:21   #434
Quote:
Ezoterik kaže:
Ma puno toga može opsjedati. Ima toliko vrsta svačega da je nevjerojatno.
Još dobro, da ne posjedujem dar da to vidim...
Duhec is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 19:25   #435
Quote:
Duhec kaže:
Još dobro, da ne posjedujem dar da to vidim...
Ili još gore, da čuješ... Joj, sva sreća pa ni ja ne posjedujem... Umro bi od straha.
Ezoterik is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 19:29   #436
Quote:
Duhec kaže:
Meni se tu čini, da je njena mama psiholabilna osoba, ako ne i osoba sa puno gorim psihičkim poremećajem, a takva osoba kao učitelj reikia može nanijeti nepopravljivu štetu. Koliko vidim, uspjela je psihički opteretiti i svoju kćer i dala joj je jako lošu osnovu za budućnost. Da mi je samo znati, koji je kreten uopće inicirao njenu mamu u učitelja reikia?!
Ups! Ispričavam se, vidim, da mi je post otišo u krivu rubriku...
Duhec is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 19:32   #437
Quote:
Ezoterik kaže:
Ili još gore, da čuješ... Joj, sva sreća pa ni ja ne posjedujem... Umro bi od straha.
A, čuj, valjda oni koji imaju taj "dar" valjda imaju i dovoljno psihičke moći, da to podnesu bez posljedica?!? Il ne? U svakom slučaju, meni je ljepše što vidim i čujem ono što i ostali. Da je suprotno, kakva jesam, ja bih se zabrinula.
Duhec is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 19:35   #438
Quote:
Duhec kaže:
A, čuj, valjda oni koji imaju taj "dar" valjda imaju i dovoljno psihičke moći, da to podnesu bez posljedica?!? Il ne? U svakom slučaju, meni je ljepše što vidim i čujem ono što i ostali. Da je suprotno, kakva jesam, ja bih se zabrinula.
Ima masa ljudi sa darom koji su prolupali. Ja sam bio na dobrom putu da nije bilo dobrih ljudi. Ali to je moj križ i ja ga rado nosim. Na početku sam bio teroriziran, ali onda sam naučio imati dovoljno vjere da to prebrodim i da se ničega ne plašim. Pa ni samoga Vraga.
Ezoterik is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 19:45   #439
Quote:
Ezoterik kaže:
Manje misliti na šarmantnog starca...

28 godisnjeg starca....
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 19:46   #440
Quote:
Baphomet kaže:
Jel' bar bio crni pas?

jeste.
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:14.