Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2009., 15:15   #21
ma kakvi parovi, to je bod za amere siguran, mi trebamo pobjedu tražiti u singlu...
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 15:58   #22
Joj joj, tko su ovi likovi što su se raspisali na ovoj temi i znaju li oni uopće tko je to Drš? Nemojte da vam ga pošaljem

Quote:
1 x 2 kaže: Pogledaj post
zbog toga mislim da bi sada bilo bolje da igramo na travi jer je blake u wimbledonu pokazao kako mu lezi trava, a nasi su vrlo dobro odigrali
Pajdo, podloga se određuje unaprijed, ne možeš tri dana prije meča stavit drugu podlogu

Quote:
1 x 2 kaže: Pogledaj post
po meni bi bilo idealno da prvi dan igraju cilic-blake i karlovic-fish
jer cilic moze dobit blake-a na zemlji a karlović bi mogao dobiti fisha koji je slican igrac, a ako blake igra protiv karlovica mislim da na zemlji karlović nije favorit

i bilo bi dobro da 5.mec(ako do njega dođe) igra karlović a ne čilić da nebi gledali mučenje kao protiv haasa ili murraya
Ne može to tako. Već se zna tko s kime igra

U petak prvi igrač protiv drugog (Čilić-Fish, Blake-Karlović), samo je pitanje tko će prvi na teren
U nedjelju prvo prvi protiv prvog (Čilić-Blake) pa drugi protiv drugog (Karlović-Fish)
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 16:15   #23
kako petak, pa to se igra 10-12 a petak je 9. ... ?
Dewey.1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 16:19   #24
Naši su htjeli da se ne igra na istoj podlozi kao u Wimbledonu i valjda su naši odlučili a stim se Karlović nije slagao već rekao da će se priviknut
Flipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 16:21   #25
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
Ne može to tako. Već se zna tko s kime igra

U petak prvi igrač protiv drugog (Čilić-Fish, Blake-Karlović), samo je pitanje tko će prvi na teren
U nedjelju prvo prvi protiv prvog (Čilić-Blake) pa drugi protiv drugog (Karlović-Fish)
Netočno, sutra će se održati ždrijeb tko s kim igra, nije uvijek tako kako si ti naveo.
stevo 61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 16:25   #26
Quote:
Dewey.1 kaže: Pogledaj post
kako petak, pa to se igra 10-12 a petak je 9. ... ?
Izvoli

stevo 61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 16:34   #27
Quote:
stevo 61 kaže: Pogledaj post
cekaj cekaj to znaci da je danas srijeda? a ja danas cijeli dan živim u buducnost za jedan dan?
Dewey.1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 16:48   #28
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
Joj joj, tko su ovi likovi što su se raspisali na ovoj temi i znaju li oni uopće tko je to Drš? Nemojte da vam ga pošaljem


Pajdo, podloga se određuje unaprijed, ne možeš tri dana prije meča stavit drugu podlogu
hvala ti što si me prosvijetlio, neizmjerno sam ti zahvalan, stvarno ovo nisam znao

ja se samo cudim sto su za podlogu izabrali zemlju, valjda su htjeli izabrati ono sto amerikancima(ponajvise roddicku) neće odgovarati

ne znam bas koliko smo mi bolji od amerikanaca na zemlji
1 x 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 18:22   #29
Quote:
stevo 61 kaže: Pogledaj post
Netočno, sutra će se održati ždrijeb tko s kim igra, nije uvijek tako kako si ti naveo.
Stevo, odnekud si mi poznat
Čekaj malo, jesi ti ovaj Stevo?

Lea i Stevo posvađali su se zbog toga tko je više popio. Lea je zarinula džepni nož Stevi u trbuh. On je pobjesnio, istukao ju i ubo

Nego, hoćemo u okladu da će ždrijeb odlučit da u nedjelju prvi meč igraju Čilić-Blake, a drugi Karlović-Fish

Ti odluči što je ulog, ja unaprijed pristajem
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong

Zadnje uređivanje Bask : 08.07.2009. at 18:32.
Bask is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 20:36   #30
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
Stevo, odnekud si mi poznat
Čekaj malo, jesi ti ovaj Stevo?

Lea i Stevo posvađali su se zbog toga tko je više popio. Lea je zarinula džepni nož Stevi u trbuh. On je pobjesnio, istukao ju i ubo

Nego, hoćemo u okladu da će ždrijeb odlučit da u nedjelju prvi meč igraju Čilić-Blake, a drugi Karlović-Fish

Ti odluči što je ulog, ja unaprijed pristajem
Baš taj
Nego, sačuvao sam handžar pa možemo u njega
stevo 61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 13:28   #31
Pa dobro jel gotov taj ždrijeb?
Dewey.1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 14:23   #32
Quote:
stevo 61 kaže: Pogledaj post
Baš taj
Nego, sačuvao sam handžar pa možemo u njega
Stevo daj handžar ili ti šaljem Leu

Quote:
Karlovic and Blake to start in Croatia

Wimbledon quarterfinalist Ivo Karlovic will face world No. 17 James Blake when play gets underway in tomorrow's Davis Cup by BNP Paribas in Porec. Next on court will see world No. 15 Marin Cillic up against Mardy Fish.

The full draw for the weekend is as follows.

Friday
Ivo Karlovic (CRO) v James Blake (USA)
Marin Cilic (CRO) v Mardy Fish (USA)

Saturday
Ivo Karlovic/Lovro Zovko v Bob Bryan/Mike Bryan (USA)

Sunday
Marin Cilic (CRO) v James Blake (USA)
Ivo Karlovic (CRO) v Mardy Fish (USA)
Nisam baš neki optimist.
Čilić koji je u jednom setu u stanju napravit amplitudu od genijalnog do katastrofalnog.
Monte Karlo - veliki mag mečeva u 5 setova
Zovko - tzv. specijalist za parove koji u DCu ima omjer u parovima 1-5. a zadnju pobjedu je zabilježio 1998. u paru s Ljubom protiv neugodne norveške kombinacija Andersen/Ruud
Ludi Roko - nuff said
Selektor - Goran 'nikad više s Karlovićem' Prpić

I dok nam velebne dvorane u ZG i ST zjape prazne i kupe gubitke, mi igramo u Poreču.

When The Heart Says Summer, It Says Croatia!

Kad Ameri vide panoramu Poreča, navalit će ko mravi na slatko i spasit sezonu
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 14:48   #33
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
Stevo daj handžar ili ti šaljem Leu
Možda si i bio u pravu po pitanju toga tko prvi igra, ali to prije završetka ždrijeba nije bilo sigurno, kako si ti tvrdio. Jer ne igraju uvijek prvi dan prvi i drugi igrač. Može se dogoditi i da prvi dan igraju dvojica najvišerangiranih ili obratno. A što se handžara tiče, zapljenila ga je policija. Pokušao sam ga dobiti na sve načine, čak sam naveo i našu okladu kao i više nego dovoljan razlog, ali neš ti policije. Inače, možeš ih ti kontaktirati na broj 92 ako nisi znao pa mi javi ako ćeš biti uspješniji od staroga Steve

Btw. Lea je mrtva
stevo 61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 15:58   #34
Očekujem 2-0 za Hrvatsku nakon prvog dana
shimetzky is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 17:18   #35
Quote:
stevo 61 kaže: Pogledaj post
Možda si i bio u pravu po pitanju toga tko prvi igra, ali to prije završetka ždrijeba nije bilo sigurno, kako si ti tvrdio. Jer ne igraju uvijek prvi dan prvi i drugi igrač. Može se dogoditi i da prvi dan igraju dvojica najvišerangiranih ili obratno. A što se handžara tiče, zapljenila ga je policija. Pokušao sam ga dobiti na sve načine, čak sam naveo i našu okladu kao i više nego dovoljan razlog, ali neš ti policije. Inače, možeš ih ti kontaktirati na broj 92 ako nisi znao pa mi javi ako ćeš biti uspješniji od staroga Steve

Btw. Lea je mrtva
Stvar je u tome koga će pojedina repka prijaviti kao prvog igrača, u većini slučajeva je to bolje rangirani igrač, ali zna se dogoditi i suprotno (ne baš tako često). Prvi dan uvijek igraju 1.-2. i 2.-1, ždrijeba se jedino tko igra prvi meč toga dana.
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 21:40   #36
Quote:
1 x 2 kaže: Pogledaj post
ne razumijem bas odluku da se igra na zemlji, valjda u savezu misle da su oni jaci od nas na travi ili betonu
Malo kasnim sa odgovorom jer se nisam ranije uključio u ovu temu,ali odbrali su zemlju jer je to najlosije podloga Amerikancima,pogotovo Roddicku. Ali on neće igrati jer je ozlijedio kuk u meču finala Wimbledona protiv Federera.
Splatt is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 22:30   #37
Quote:
shimetzky kaže: Pogledaj post
Očekujem 2-0 za Hrvatsku nakon prvog dana
Ja isto, mislim da to je to prilično realno očekivati...
Bildo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 22:31   #38
ali zar nije zemlja i nama uvjerljivo najlošija podloga
1 x 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 00:12   #39
Quote:
1 x 2 kaže: Pogledaj post
ali zar nije zemlja i nama uvjerljivo najlošija podloga
Pa u principu nama više pašu brže podloge, ali s druge strane Čilić je bio juniorski pobjednik RG-a, a Karlo servira i na zemlji dobro što je vidljivo iz njegovog nastupa na ovogodišnjem RGu.
shimetzky is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 00:52   #40
Quote:
shimetzky kaže: Pogledaj post
Pa u principu nama više pašu brže podloge, ali s druge strane Čilić je bio juniorski pobjednik RG-a, a Karlo servira i na zemlji dobro što je vidljivo iz njegovog nastupa na ovogodišnjem RGu.
I kako je ono završio taj meč?
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:26.