Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2012., 23:11   #61
Te scene kada Marichuy shvati tko je JM i onda pobjegne i on za njom su mi dobro napravljene, ali prebrzo je to bilo i prekratko su bili zajedno, do 180. epke su onda posvađani
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2012., 23:15   #62
iPodtouch i Paloma hvala na objašnjenu

isuse nemrem vjerovat znači nije ju ni silovo nego samo poljubio i on radi toga osječa krivicu a ona traumupa meni to extra debilno,pa onda bi bilo bolje da ju silovo pa bar bi kužila te njihove traume iako bi mi onda bilo čudno da jedan silovatelj ostane sa glavnim likom
pa mogli su to recimo drugačije napravit,recimo da je on ubio njene starce dok se pijan vozio autom ili tako neš pa ona to sazna i krivi ga za to ili tako nešta sličnoneznam meni bi tako nešta bilo puno logičnije
[/QUOTE]
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2012., 00:04   #63
Ajme što ste se raspisali… Ha da i ja nabacim svoj cijenjeni komentar..

@plavušo i @rosano, slažem se s vama, i meni je drago da je ova serija puštena; taman da ništa ne gledam u tom terminu. Ionako previše vremena provodim pred ekranom TV-a, a i...trebat će mi doza odvikavanja od serijica…uskoro..

@ipod, @exodus i @Lucio – slažem se i s vama, ova serija i jest napravljena na nekakvom poticanju sažaljenja prema Marichuy jer je sva neka jadna i nezaštićena, a zahvaljujući LEvyju u glavnoj ulozi, osvojila je svijet.. Ali svejedno, kao što rekoh, priča je dobro zamišljena i sve, ali je uništena skroz naskroz i ne bum je ponovo gledala…

I da, da ne zaboravim, kolega @ipod..jako lijepo prepričavaš događaje. Pogotovo one scene u kojima JM slijedi Marichuy i pokuša je poljubiti…:klap: Vidi se tko je pomno pratio seriju.. Svaka čast. I da, BTW, hvala na "poduci"...
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2012., 00:11   #64
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post


hahahahahaha vrh!
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2012., 00:12   #65
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
isuse nemrem vjerovat znači nije ju ni silovo nego samo poljubio i on radi toga osječa krivicu a ona traumupa meni to extra debilno,pa onda bi bilo bolje da ju silovo pa bar bi kužila te njihove traume iako bi mi onda bilo čudno da jedan silovatelj ostane sa glavnim likom
Meni je taj "događaj" smiješan, a ne traumatičan. Pogotovo zato kaj JM cijelo vrijeme cmolji, lije suze krokodila da bi mi saznali da je to samo zato kaj je poljubio žensku i onda je išao za njom da joj se kao ispriča il tak nešt.Mislim frajer plače ko da je pobio ne znam kolko ljudi, a sve zbog jednog poljupca. Kad sam prvi put gledala fakat sam mislila da je Maričujka silovana, pa da zato ima traume, a kad ono.... Šta bi bilo da je fakat jest silovao... Debilizam.
__________________
¡Ay, qué trabajo me cuesta quererte como te quiero!
bellamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 21:37   #66
Da to je i meni glupo... onoliko plakanja, i svega. On je bar zgodan ako išta. Hahaha Iz pouzdane ruke znam da se događaju takve stvari. al maričujka je pretjerala. i ona slijepoća ma užasi.

al ono gledanje je predugo trajalo.

Ja sam samo mislila na seriju istinska ljubav kad sam gledala odvjetnika i njegovu ženu

i našli su seriju di će salidu pustiti a u tolko dobrih serija nisu.
Bayleaf :P is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 19:30   #67
Danas sam gledala Maričuj!

Još mi nije jasno kako se sa tavana Juan Miguelove kuće može ući u raj? Možda neka rupa u vremenu i prostoru il tak nekaj?
__________________
¡Ay, qué trabajo me cuesta quererte como te quiero!
bellamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 19:51   #68
Ja sam naletila tek na sam kraj zato kaj mi je sestra gledala. Juan Mi je počeo sa cmoljenjem, ali ovoga puta jer smatra da mu se žena utopila, a ona se zabavlja na Karibima. A abuela Onelia (joj, zaboravih, kak ju je mala zvala) ga je odmah počela optuživati da je on kriv za njezinu smrt jer se nije dovoljno trudio da ju spasi.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 20:25   #69
moje sestre poludjele za CCEA
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 22:25   #70
..jaooj... Pa ja ću sutra morati hvatati reprizu...
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 22:42   #71
Quote:
Malacrnamačkica kaže: Pogledaj post
Moram komentirati da me ova glumica šta glumi Levyu ženu,tj. sam pogled na nju tjera na Tako je odvratna i antipatična i nikako ne parira kao njegova supruga,definitvno su mogli nać neku ljepšu
Slažem se!Odvratna je
Sva je nekako muškobanjasta......a tek faca...bas je rospija
kate 100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 23:03   #72
Quote:
kate 100 kaže: Pogledaj post
Slažem se!Odvratna je
Sva je nekako muškobanjasta......a tek faca...bas je rospija
Ova ti je odlična..
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 00:20   #73
Pa kaj je ovo serija ima toliko fanova, a skoro nitko ne komentira. Pa dajte komentirajte da mi koji ne gledamo budemo u toku. Znam jedino da je Viviana nestala, ali kaj je još bilo značajno? Jesu li Maričuj i Juan Mi progovorili koju riječ, a da se nisu samo nevino gledali pola sata.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 11:30   #74
Evo ja se pridružujem komentiranju. Meni je za sada sve dobro i nemam zamjerki, osim one Else koja je .
1. epka je bila obečavajuća, i super mi je bilo ono s crvenkapicom .
Meni se čini da će JM ispasti pedofajl jer Maričuji ima cca. 19 godina a on dobrih 35 ja bih rekao.
Viviana zmijurina odvratna ljigava , toliko je muškobanjasta da nemože nikak pasat uz Levya, nikako .
Laura , predobro izgleda u ovoj telenoveli, stvarno super.
Nadam se da ćemo se Else riješiti do 50 epizode jer mi stvarno diže živac samo kad se pojavi. Onaj Levyjev BFF ima uši k'o trol .
Baj d wej tu glumi i Cristobal iz Laberintosa , a Candelaria mi je definitivno najžešća. Planiram pogledat sve epke, jer npr. kad sam ja bio u nekoj dobi "djeteta" tad smo mi, to jest svim moji prijatelji a i škola gledali seriju pa da osvježim pamćenje.
Sjećam se da sam mrzio APR, ali u ovim novijim vremenima baš volim tu žensku, kao i Finu
Alejandro^^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 13:39   #75
...ajme majko sveta... Čemu pojava ove babe na tavanu i klinke koja hoda kroz ormare...??? Da toga nema, mislim da bi se serija skratila za jedno bar pedeset nastavaka...

Elsa je užas živi... A Candelaria ultraturbodosadna...

Eto..kao što rekoh, na početku je sve još u redu (osim ovih par detalja, ali to zanemarimo) jer radnja ide dosta brzo...:klap: sve dok ne počnu sa sranjima (ispričavam se na izrazu)...
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 13:41   #76
Duhice,a zašto ti gledaš ovo? meni je i prvi put bilo dosta
GričkaVještica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 13:45   #77
Quote:
GričkaVještica kaže: Pogledaj post
Duhice,a zašto ti gledaš ovo? meni je i prvi put bilo dosta
Ah...zapravo i ne gledam, nego škicam. Došla sam dolje ko zombi jer su me zbudili glupi majstori (opet rondaju, švasaju, nabijaju) i razbuđivala se uz :kavu: pa sam se usudila malo škicnuti...
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 13:51   #78
Quote:
Duhizproslosti kaže: Pogledaj post
Ah...zapravo i ne gledam, nego škicam. Došla sam dolje ko zombi jer su me zbudili glupi majstori (opet rondaju, švasaju, nabijaju) i razbuđivala se uz :kavu: pa sam se usudila malo škicnuti...
da,da škicaš,škicaš
meni se jedino može dogoditi da tv ostane na Domi nakon AR pa dok čačkam po kući tu i tamo bacim oko,ali sačuvaj me Bože ovog horora OPET
GričkaVještica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 13:54   #79
Quote:
GričkaVještica kaže: Pogledaj post
da,da škicaš,škicaš
meni se jedino može dogoditi da tv ostane na Domi nakon AR pa dok čačkam po kući tu i tamo bacim oko,ali sačuvaj me Bože ovog horora OPET
No, tako sam nešto i ja radila po kući, ali prije podneva, sačuvaj me Bože da gledam i još u terminu nakon "AR"-a... Neema šanse. Tad se selim na OBN i "ASL".
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 14:17   #80
a ne može se zamjeriti nikome da gleda jer su ove početne epizode još kolko-tolko u redu
ali čim ulete Banquellsica i Rojica

meni je Candelarija jedina odlična kroz cijelu telenovelu
njezin ples, pa provale, obožavanje Fuego en la sangre u radio verziji
a ono njezino natjeravanje kokoši kod Leoparda je za anale
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:54.