Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2015., 11:43   #121
nesretno zaljubljen

ljudi imam problem koji nikad do sad nisam imo
naime zaljubio sam se u osobu koja radi blizu mene
kad sam joj to izjavio bio je malo podsmjeh , poslje neka idila jutarnja prije posla ,pokoji zagrljaj i onda totalna distanca od nje s njene strane , imam 42 god. dijete od 2.8 god ljepu ženu al to mi sad ništa ne znači jel sam poludio za NJOM
rekla da smo samo prijatelji i to je to ,ova problematika traje već tri mj.
u totalnom sam kurcu , ona mi je sve poslje dijeteta , pokušavo sam tu pizdariju riješit sa pijančevanjem al nema rezultata, sad sam odustao , sad sam u fazi intenzivnih treninga , al opet samo djelomično pomaže jel mi je 24 sata u glavi , ljudi najlješa mi je na ovime svitu, ljudi al najljepša je
jednu vecer sam pomislio na samoubistvo al nije to u mome stilu kaj da radim ???? da se borem za nju il ne????????
strela vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 12:06   #122
Quote:
strela vz kaže: Pogledaj post
ljudi imam problem koji nikad do sad nisam imo
naime zaljubio sam se u osobu koja radi blizu mene
kad sam joj to izjavio bio je malo podsmjeh , poslje neka idila jutarnja prije posla ,pokoji zagrljaj i onda totalna distanca od nje s njene strane , imam 42 god. dijete od 2.8 god ljepu ženu al to mi sad ništa ne znači jel sam poludio za NJOM
rekla da smo samo prijatelji i to je to ,ova problematika traje već tri mj.
u totalnom sam kurcu , ona mi je sve poslje dijeteta , pokušavo sam tu pizdariju riješit sa pijančevanjem al nema rezultata, sad sam odustao , sad sam u fazi intenzivnih treninga , al opet samo djelomično pomaže jel mi je 24 sata u glavi , ljudi najlješa mi je na ovime svitu, ljudi al najljepša je
jednu vecer sam pomislio na samoubistvo al nije to u mome stilu kaj da radim ???? da se borem za nju il ne????????
Lažeš, nemaš 42, nego 17 godina.
Vivian Volcano is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 12:26   #123
Quote:
Vivian Volcano kaže: Pogledaj post
Lažeš, nemaš 42, nego 17 godina.
dao bog da imam 17 valjda bi pametniji bio
u biti i drugi mi to govore pa čak i ona
neznam kaj se samnom desilo
nemam poima
ima tu dosta toga kaj nisam iznio al ako cemo o godinama stvarne su
strela vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 12:33   #124
naime žena mi nasla na faceu neke poruke pa sam joj sve prizno
tak da ni mado nije sjajno
neam poima kaj da radim
samo me interesira dal da sve pokušam izbacit iz sebe
ili ako ti srce govori da je to TO da radim idiota iz sebe i dalje
stalno mi u mislimaORI SE UVIJEK ZA ONO ŠTO ŽELIŠ
I ZAPAMTI IZGUBLJENO JE SAMO ONO ČEGA STE SE ODREKLI
strela vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 12:35   #125
ovaj smalic se nekako bezveze tu nasao u biti je trebalo bit slovo B
strela vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 12:47   #126
do prije tri mjeseca sam živio običnim životom ko i svi dok se nije dogodilo to što se dogodilo
od onda u početku euroforija a sad bol i samo bol i to jebena bol
čak sam i motor prodo iz jednostavnog razloga jel ta dotična "draga "rekla da neče nikad sjesti više na motor
drugi dan je prodan motor
valjda me netko razumije kad imaš motor koliko ti on znači i koliko sad kad netko zujne pored tebe sa pilom koliko boli
u biti razjebo sam sve: situaciju mado ,osto bez najdražeg motora ,u duši totalna pustinja, ništa te ne veseli ništa te ne ispunjuje ni ovo današnje sunce nema smisla bez NJE ( samo se veselim svome djeteu i to je to mada mi i ona ponekad kaže "tata nemoj biti tužan" e onda krenu suze)
jel se nekome takvo što desilo ili sam ja neka jebena iznimka ?
možda sam puko skroz na skroz
strela vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 13:53   #127
nema komentara čudno
strela vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 14:23   #128
boje ti se ljudi išta reći. Prodao si voljeni motor jer je ženska s kojom nemaš ništa rekla da joj je glup, što da se odeš baciti s mosta jer netko ovdje kaže da nije visoko? Pa onda bolje tišina
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2015., 21:36   #129
Ajme ljudi, vi ste pukli. Ne mogu vjerovat što čitam. Ova 15 godina pati za tipom koji je s drugom i vjeruje da ju voli, samo da ne razumije najbolje svoje osjećaje; ovaj prodao motor i zaboravio na ženu, dijete jer ga je privukla kolegica i piše kako će se borit do kraja iako mu rekla da nije zainteresirana.

Dajte ljudi shvatite da ne postoji srodna duša, Jedna i Jedina, suđena fatalna osoba i slične gluposti koje nam društvo kroz pjesme, romane, filmove nastoji podvaliti. Zaljubljenost se dogodi kao fiziološka reakcija zbog naših nesvjesnih psiholoških potreba (koje se stvaraju na temelju odnosa s majkom u najranijem djetinjstvu - postoje jasno istraženi obrasci tih potreba i pristupa, ima ih 3 ili 4, ništa posebno, ni ništa svemirski, suđeno i ne znam što) i zato se u nekog zaljubimo, u nekog ne.

Ova nemogućnost prevoljevanja nekoga je isto tu zbog pogrešnih uvjerenja da je ljubav nešto mistično, misteriozno i ne znam kakvo - to je obična reakcija na drugu osobu koja nam dodirne te psihičke potrebe i kad dođe nova osoba za koju isto tako prepoznamo da može zadovoljiti te potrebe, onda se zaljubljujemo u nju. Intenzitet zaljubljenosti ovisi o tome koliko ona tih naših nesvjesnih kriterija "zadovoljava", kad dođe netko tko zadovoljava više kriterija, zaljubit ćemo se u tu osobu još više nego u prvu.

Ono što vas onemogućava u novom zaljubljivanju je upravo fiksiranost na to da nijedna osoba nikad neće biti kao ta prva, niti vam toliko značiti - jer ste mistificirali to iskustvo i to će dovesti do toga da stvarno neće.

Da biste nekog preboljeli, najvažnija je stvar ubiti u sebi svu nadu da ćete ikad više biti zajedno i da vas će vas ta osoba zavoljeti. Ako imate i 1% nade - nećete moći preboljeti i krenuti dalje. Kad god je netko toliko dugo patio za nekim - jedini razlog je bio što se još nadao. Druga stvar je to stalno razmišljanje o nekom - OK, ne možete misli potisnuti, ali trebate ih barem smanjiti i strpljivo se truditi sve manje i manje razmišljati.

Ima toga još, ali mi se ne da sada više pisati... ali uglavnom, trgnite se! SVAKOG se može preboljeti u manje od 2 mjeseca, nema potrebe da si to radite.
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 12:28   #130
sve je to ljepo izrečeno
i u potpunosti se slažem s time , no u mojoj glavi sve to stoji i borim se
al kad te srce opere za tom osobom neznam kako da to opišem jednostavno KATASTROFA
živiš iz dana u dan ko neki zombi , imaš osječaj da nisi potpun da ti nešto fali ,
da ti se cijeli život srušio i ono apsolutno te ništa ne veseli.
Najgore je što svjesno nisam ni to želio jednostavno se to desilo , i sad nemam poima kaj dalje. Svi mi težimo da smo sretni no ovo me totalno
sjebalo iz svih aspekata.Valjda če me pustit.
strela vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 13:06   #131
Ja sam stalno u tom modeu. Nastojim da se sto brze odljubim sada. Trebam poraditi da se ne zalijecem tako brzo.
BORO1054 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 10:51   #132
jesam ja dobro pohvatao da si dok si imala drugu ljubav još uvijek razmišljala i gajila osjećaje prema prvoj ljubavi?


čemu se ti zapravo čudiš?
hiroshi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 10:52   #133
u pičku materinu pa ovo je netko podigo temu iz 2007. sad tek skužio.
hiroshi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 21:30   #134
Quote:
strela vz kaže: Pogledaj post
imam 42 god. dijete od 2.8 god ljepu ženu...
Urnebes :-)
Kad bi ovaj trenutak izrazit kako mogao presliku lica moga - malo bilo bi reci da zgranuta jesam
Oli ne znas da sve promasene ljubavi, posljedica su krivo usmjerenih intenziteta i nekontroliranih emocionalnih izboja u ljudi kod kojih nepromisljene realizacije ne sastaju se razumom cak ni uz 'vremensko jamstvo'.
A ti -42 godine imas (zeni i djetetu nikako da dob odredim) i do te mjere neprohodnu pamet da postupci tvoji tesko ikad ce...korespondirat sa povratnom - introspekcije informacijom.
Najopcenitije, nije mi jasno kako jos na prsima ime njeno istetovirao nisi...da ju trajno kraj srca nosis...poput talismana
Jebo motor, to tek minimalna je gesta u njenu korist pffff


via tapatalk
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2015., 08:21   #135
Pun ti je pretinac p.p.
EllissonWatson is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2015., 22:56   #136
Quote:
strela vz kaže: Pogledaj post
sve je to ljepo izrečeno
i u potpunosti se slažem s time , no u mojoj glavi sve to stoji i borim se
al kad te srce opere za tom osobom neznam kako da to opišem jednostavno KATASTROFA
živiš iz dana u dan ko neki zombi , imaš osječaj da nisi potpun da ti nešto fali ,
da ti se cijeli život srušio i ono apsolutno te ništa ne veseli.
Najgore je što svjesno nisam ni to želio jednostavno se to desilo , i sad nemam poima kaj dalje. Svi mi težimo da smo sretni no ovo me totalno
sjebalo iz svih aspekata.Valjda če me pustit.
Uzmi dvije case hladne vode.
Prvu popij.
A drugu prolij po glavi.
Da se skuliras.
usne boje mesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2022., 00:31   #137
Quote:
strela vz kaže: Pogledaj post
sve je to ljepo izrečeno
i u potpunosti se slažem s time , no u mojoj glavi sve to stoji i borim se
al kad te srce opere za tom osobom neznam kako da to opišem jednostavno KATASTROFA
živiš iz dana u dan ko neki zombi , imaš osječaj da nisi potpun da ti nešto fali ,
da ti se cijeli život srušio i ono apsolutno te ništa ne veseli.
Najgore je što svjesno nisam ni to želio jednostavno se to desilo , i sad nemam poima kaj dalje. Svi mi težimo da smo sretni no ovo me totalno
sjebalo iz svih aspekata.Valjda če me pustit.
U potpunosti se tako osjećam. Neznam kako se oporaviti.
Kao da hvatam samo polovicu zraka, neka tjeskoba.
Fanehowler is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2022., 03:59   #138
Quote:
veci33net kaže: Pogledaj post
da sad sam u životu voljela pravo 2 X i na kraju obe ljubavi su mi neuzvraćene
trenutačno sam u takvoj krizi i očaju zbog neuzvraćene ljubavi da mi se čini da ću se raspoloviti napola od tuge i kaj sad?

s tim da 1. n lj traje oko 16 g a 2. oko 7 g zašto to toliko traje pa ja ne mogu više

upomoć!
Ma daj molim te o čemu ti pričaš??
Pa meni ako vidim da se ta osoba s kojom jesam hladi i ljubav mi nije uzvraćena ja gibam ća svojim putem.
Zar sam lud da trpim neuzvraćenu ljubav godinsma...ma taman posla...Adio nisi.me vrijedna i točka...ajmo svak svojim putem...
TNT1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2022., 06:57   #139
Ummm TNT quotao si post iz 2007me
mica jagodica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2022., 07:27   #140
Quote:
mica jagodica kaže: Pogledaj post
Ummm TNT quotao si post iz 2007me
Ajme meni sad vidim...nisam ni gledao datum..
Tko zna mozda ta osoba i dalje ima neuzvracenu ljubav pa s obzirom da je tada bilo 16 g sad je već preko 30 g

Vidim sad da je osoba iznad mene dovukla ovu prastaru temu ovdje i quotala iz 2015g
TNT1980 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:14.