Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2014., 16:19   #1
Vivre.hr - online shop

Ima li netko iskustva sa kupovanjem preko interneta sa dotičnom tvrtkom Vivre.hr? Imaju zaista zanimljivih artikala i iako cijene nisu nimalo niske, roba u ponudi nije pronalažljiva po uobičajnim trgovinama za uređenje i namještanje....
Dragana4you is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 16:51   #2
evo ja sam od proljetos dva puta naručila, oduševljena sam čašama i žao mi je što nisam naručila više od dva kompleta...kako kažeš neobične i nigdje viđene...(bar ja nisam srela takve čaše u ponudi)

prethodno sam uzela posudicu/špricu za ulje i mlinac za orahe jer mi je trebao, a bio je povoljan, ali s njim baš i nisam zadovoljna jer je manjih dimenzija (znam, znam da piše), i nogice koje se drže za stol su malo kratke a moj stol ima debelu ploču pa mi zna skliznuti...eto al nisu oni krivi, cijelo vrijeme sam se i pitala da li da mlinac otkažem...

uglavnom ja zadovoljna, a ako ponove ponudu čaša, opet naručujem

http://hr.decorawesome.com/a2184/kvaliteta-durobor

evo ih...
zarana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 19:22   #3
Ja sam naručivala i sve što sam dosad naručila je bilo odlične kvalitete (set za kupaonicu, dva sata, plafonjeru i otirač). Nisu jeftini, ali kao što kažete, roba im nije uobičajena kao npr. Emmezetina, Lesninina i sl. i baš zato mi se sviđaju.
khm khm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 20:44   #4
Ja sam dosta toga naručivala i sve super za sada.Stižu mi još posteljina i jastučnice za dnevni....
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 00:58   #5
Također samo pozitivna iskustva. Nekoliko puta sam naručila. Sve stiglo u roku, super. Slike znaju pakirat da im ni bomba nebi ništa napravila
black leather is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 10:12   #6
Evo da i na prikladnoj temi napišem, ako netko od njih slučajno čita, da mene neće vidjeti dok ne promijene način poslovanja, što god držali u ponudi i koliko god to bilo posebno

Zahtijevati mail adresu samo zato što netko želi pogledati ponudu je za mene neprihvatljivo.
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 11:25   #7
Quote:
Aoife kaže: Pogledaj post
Evo da i na prikladnoj temi napišem, ako netko od njih slučajno čita, da mene neće vidjeti dok ne promijene način poslovanja, što god držali u ponudi i koliko god to bilo posebno

Zahtijevati mail adresu samo zato što netko želi pogledati ponudu je za mene neprihvatljivo.
Upravo tako. Iako imaju zanimljivu ponudu, dok god traže moju mail adresu da bih mogao makar pogledati cijenu nečega , od mojih se para neće 'leba najest.
chemical brother is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 13:32   #8
Slazem se. Htjela sam vidjeti ponudu ali mail im necu davati.

Oni ne zele pokazat ponudu, ja necu kupiti.

Totalno glup pristup


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 13:52   #9
Ja sam dosta toga naručivala (preko 10 narudžbi sve skupa) i sa svime sam zadovoljna.

Prije nego kupim, zguglam fotku pa pronađem tko je proizvođač, a onda na Amazonu pogledam komentare i cijene (Vivre je uglavnom jeftiniji, rijetke stvari su po istoj cijeni). Što nije dobilo dobre kritike, to ne naručujem.

Kako sam namještaj u stanu uglavnom po mjeri naručivala, ono što sam preko Vivrea uzimala su sitnice za kuću, police, stvari za kuhinju (ponajviše to, u biti), razanorazne storage solutions, sušila za rublje kakva kod nas nisam viđala (ili su bila skuplja, ako ih i ima), neke stvari za balkon, itd.

Zguglajte fotku pa ćete znati već unaprijed što očekivati.

http://images.google.com/

Nije sve iste kvalitete jer su i proizvođači različiti.

Ja sam zaista zadovoljna što su se pojavili jer je dosta toga što nude nedostupno kod nas ili košta gomilu u poštarini da se dostavi k nama iz inozemstva.

Fleksibilni su i s dostavom, stopirali su sve dostave dok sam bila na godišnjem i dostavili naknadno, kako smo se i dogovorili.

Razumijem i ljutnju za mejl. Bilo bi bolje da su otvoreniji. Isti im je koncept i u Rumunjskoj (centrala je u Bukureštu), i u Bugarskoj, i u Mađarskoj. Sljedeća je Poljska na popisu.

Mene jedino ljuti što neke outlet stvari nude na sva tri nabrojana tržišta, a kod nas ne.
Spakstil šokok is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 14:46   #10
Quote:
Aoife kaže: Pogledaj post
Evo da i na prikladnoj temi napišem, ako netko od njih slučajno čita, da mene neće vidjeti dok ne promijene način poslovanja, što god držali u ponudi i koliko god to bilo posebno

Zahtijevati mail adresu samo zato što netko želi pogledati ponudu je za mene neprihvatljivo.
ovo sam i ja bas dosla napisati. ma daj da prvo pogledam, a onda ako budem nesto htjela kupiti cu ti se registrirati

a to je valjda da mogu reci da imaju x00000 clanova, a vecina ih je samo jenom bacila pogled i nikad nista kupila
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 17:39   #11
isto tako je bilo i kod mene...
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 18:34   #12
Quote:
Spakstil šokok kaže: Pogledaj post
Ja sam dosta toga naručivala (preko 10 narudžbi sve skupa) i sa svime sam zadovoljna.

Prije nego kupim, zguglam fotku pa pronađem tko je proizvođač, a onda na Amazonu pogledam komentare i cijene (Vivre je uglavnom jeftiniji, rijetke stvari su po istoj cijeni). Što nije dobilo dobre kritike, to ne naručujem.

Kako sam namještaj u stanu uglavnom po mjeri naručivala, ono što sam preko Vivrea uzimala su sitnice za kuću, police, stvari za kuhinju (ponajviše to, u biti), razanorazne storage solutions, sušila za rublje kakva kod nas nisam viđala (ili su bila skuplja, ako ih i ima), neke stvari za balkon, itd.

Zguglajte fotku pa ćete znati već unaprijed što očekivati.

http://images.google.com/

Nije sve iste kvalitete jer su i proizvođači različiti.

Ja sam zaista zadovoljna što su se pojavili jer je dosta toga što nude nedostupno kod nas ili košta gomilu u poštarini da se dostavi k nama iz inozemstva.

Fleksibilni su i s dostavom, stopirali su sve dostave dok sam bila na godišnjem i dostavili naknadno, kako smo se i dogovorili.

Razumijem i ljutnju za mejl. Bilo bi bolje da su otvoreniji. Isti im je koncept i u Rumunjskoj (centrala je u Bukureštu), i u Bugarskoj, i u Mađarskoj. Sljedeća je Poljska na popisu.

Mene jedino ljuti što neke outlet stvari nude na sva tri nabrojana tržišta, a kod nas ne.
I ja podržavam ljutnju,ali ja sam znatiželjna,pa sam eto posustala
Ugl.danas vidim u mom računu da su mi poslali stvarćice,pa javim utiske
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 07:35   #13
joj sada sam se sjetio najboljega detalja... u reklami stoji "uclani se besplatno"! ! ! dakle besplatno te spamaju!
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 10:30   #14
To je i meni bila točka na i
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 01:02   #15
Za sve kojima to ide na zivce topla preporuka ide na mailinator.com. Znaci omogucava da izmislite email adresu tipa [email protected] i s njom se registritate na bilo kojem site-u. Na mailinatoru nakon toga mozete par sati provjeriti pristigle mailove. Napomena da se na sam mailinator ne treba registritati i da su svi mailboxevi dostupni svima, ne postoje lozinke i da se pristigli mailovi brisu nakon nekog vremena. Tako da nije za ozbiljnu privatnu upotrebu, vec samo za takve blesave siteove koji zabtijevanu neku registraciju.
Inace, mislim da sam se na vivre registrirala s necim tipa [email protected], znaci necim totalno bezveznim, tako da mislim da samo provjeravaju je li email valjan. Aljkave programere imaju.
__________________
Gravitation cannot be held responsible for people falling in love.
skarabej is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 09:10   #16
Lijepih stvarcica imaju, ali ako se dobro sjecam, rok za dostavu je nekih 4 tjedana?
Vi koji ste narucivali - za koliko stigne narudzba?
Sakura is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 09:18   #17
Quote:
Sakura kaže: Pogledaj post
Lijepih stvarcica imaju, ali ako se dobro sjecam, rok za dostavu je nekih 4 tjedana?
Vi koji ste narucivali - za koliko stigne narudzba?
piše ti kraj svakog proizvoda u kojem roku ga dostavljaju i dostave u tom periodu. barem koliko sam skužila po iskustvima forumaša.
ja sam 1 narudžbu imala, dostava 25.-31.8. danas me zvali da mi dostave ali sam tražila da mi sutra donesu na posao, jer danas nisam doma u tom periodu.
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 14:27   #18
Quote:
Sakura kaže: Pogledaj post
Lijepih stvarcica imaju, ali ako se dobro sjecam, rok za dostavu je nekih 4 tjedana?
Vi koji ste narucivali - za koliko stigne narudzba?
U roku kojem piše. Uglavnom prema kraju roka. Dobiješ na e-mail obavijest kad ti izrade račun (to znači da je pošiljka krenula) i u roku 1 do 3 dana, dobiješ obavijest na sms da će taj dan biti izvršena dostava. Na dnu poruke je i telefon za kontakt dostavljača pa, ako ti ne odgovara, nazoveš ga i kažeš da ti dostavi na drugu adresu/u drugo vrijeme.

Ako ti uopće ne odgovara vremenski period narudžbe, nazoveš ih u centralu i zamoliš da dostave izvan roka (kasnije), ali to obavezno prije nego izrade račun (izrada računa znači da je pošiljka krenula). To je to.
Spakstil šokok is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 17:48   #19
Evo ,meni danas stigla i šesta pošiljka točno ko sat.Dobila sam sms da mi je isporuka danas između 12-15h ,ujutro sam se dogovorila sa dostavljačem da se čujemo oko 15 h,on me nazvao i našli smo se na ulazu u moje naselje pošto sam ja baš krenula autom na posao i to mi je donio u auto,nisam ni trebala izlaziti van
Eto do sada i dostava i kvaliteta robe sve 5
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 10:19   #20
Mene smeta cijena dostave 35 kn. To je ok kada kupuješ nešto od parsto kuna, ali kad trebaš jednu sitnicu od 30 onda odustanem
sunce moje is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:51.