Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2012., 22:35   #201
guza je stvarno za izložbu....o tome govorim..tj. što prvo upadne u oko...al noge...malo prviše bilda....
Laki1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 22:39   #202
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Pa pogledajte, pola turbofolk žena su gole. I žive ko kraljice zahvaljujući tome, i određen sloj muškaraca UMIRE za njime. No upitno je o kakvom se sloju muškaraca radi.
Sve to stoji ali što se hvatate toga turbofolka? Ali nije isti kuki i ovaj rap? Pogotovo gangsta i te gluposti. Ove cajkaruše su i mila majka prema ženama u tom polusvijetu. I sad muški koji bali za tom darom bubamarom je sirovina krezuba, a ovaj raper (silovatelj ) je turbo, kul moderan pripadnik osviještene mladeži kojemu je uzor neka nepismena crnjola iz npr. Camdena.
__________________
A u puku zapadne cerkve, gde potiče štogod dobra i poštena, to prečesto dolazi samo odtuda, što on ne sluša i ne sledi popa. Da ovaj puk nebi bio poživinčen, on bi uz redke iznimke, u popu smatrao najpervoga svojega neprijatelja. U istinu, NAROD HERVATSKI IMA SVU SVOJU NESREĆU NAJVEĆMA POPOM PRIPISAT. - Dr. Ante Starčević - Otac Domovine
Marijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 22:45   #203
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
ma da?
meni trebaju točno 2 sekunde da diskvalificiran tipa koji sluša cajke,izlazi na cajke,slini na cajkuše.
Joj, ko govori o ekstremima?
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 22:47   #204
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ali i to ti nema pravila - ja u autu slušam i narodnjake i strane stvari i Al Bana (znam da i on spada pod strane, ali mislim na glazbeni izričaj) i Bijelo dugme i Balaševića.. kako sam raspoložena
Ne mogu zamisliti da bi nekog diskvalificirala zbog muzike, pogotovo ako nije neko zadrto čeljade i ne misli mene s tim tlačit
Kako nema pravila? Ako ona ide van u recimo Ludnicu ili H20 ili slicna narodnjacka mjesta, ja i ona smo worlds apart. Drugaciji mentalni sklop ima od mene i jednostavno se ne poklapamo.

Ona uopce ne mora biti 'zadrta' ali ide na mjesto van gdje ja ne zelim i slusa muziku koja mi nije privlacna. Kako je meni muzika bitna, bitna su mi mjesta gdje izlazim. Tako da nema tog kompromisa koji bi ja napravio da odem na takvo mjesto. Na srecu, ne upoznajem takve cure.

Usput, Bijelo dugme uopce ne mozes usporediti sa Darom Bubamarom.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 22:48   #205
lol @ kontroverze oko cajki


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 22:48   #206
Kad samo poslušaš što te pjesme sadrže..i koju poruku daju...sve ti je jasno....ostaju one stare stvari uz koje su generacije sretno živjele..i danas ih ljudi rado slušaju i zato će zauvijek biti evergreen....a ova nazovimo glazba,instant...nema poruke osim dobro se obliti alkoholom, a ritam za nabrijavanje atmosfere koja na kraju završi razbijenim glavama i inventarom!
Laki1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 22:49   #207
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Joj, ko govori o ekstremima?
ekstrem?
meni je ekstrem i svaki koji ponekad posluša cajku,ponekad izađe na cajku,ponekad zaslini na cajku.nema to-ponekad..tu sam rigorozna
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 22:50   #208
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Solo i nejebica meni ne znace da cu sa prvim impresivnim dekolteom uletit u krevet. ONS ne radim tak da mi treba ipak vise od malo alkohola i para sisa.
Jel onda puno alkohola i dva para sisa dosta?
__________________
A u puku zapadne cerkve, gde potiče štogod dobra i poštena, to prečesto dolazi samo odtuda, što on ne sluša i ne sledi popa. Da ovaj puk nebi bio poživinčen, on bi uz redke iznimke, u popu smatrao najpervoga svojega neprijatelja. U istinu, NAROD HERVATSKI IMA SVU SVOJU NESREĆU NAJVEĆMA POPOM PRIPISAT. - Dr. Ante Starčević - Otac Domovine
Marijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 22:51   #209
Quote:
Marijan kaže: Pogledaj post
Jel onda puno alkohola i dva para sisa dosta?
Ne.

Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
ekstrem?
meni je ekstrem i svaki koji ponekad posluša cajku,ponekad izađe na cajku,ponekad zaslini na cajku.nema to-ponekad..tu sam rigorozna
Slazem se sa napisanim, ne pusim 'slusa to ponekad'.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 22:56   #210
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ne.
Eh. Nisi ni za menaž sa 4 sise.
__________________
A u puku zapadne cerkve, gde potiče štogod dobra i poštena, to prečesto dolazi samo odtuda, što on ne sluša i ne sledi popa. Da ovaj puk nebi bio poživinčen, on bi uz redke iznimke, u popu smatrao najpervoga svojega neprijatelja. U istinu, NAROD HERVATSKI IMA SVU SVOJU NESREĆU NAJVEĆMA POPOM PRIPISAT. - Dr. Ante Starčević - Otac Domovine
Marijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 22:59   #211
Quote:
Marijan kaže: Pogledaj post
Eh. Nisi ni za menaž sa 4 sise.
Ne ako spada u domenu one night standa. Hvala, ne bih.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 23:09   #212
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ne ako spada u domenu one night standa. Hvala, ne bih.
Ovo još nisam doživila ...

Di takvi rastu ....

__________________
Basically, I am a good, gentle person, but I'm attracted to mean personalities.
VonTeese is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 23:12   #213
Quote:
VonTeese kaže: Pogledaj post
Ovo još nisam doživila ...

Di takvi rastu ....

Ima jos takvih, odraste osoba pa nece trcati sa bilo cim u krevet prvu vecer.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 23:12   #214
Quote:
VonTeese kaže: Pogledaj post
Ovo još nisam doživila ...

Di takvi rastu ....

na forumu


just kiddin'
hottie_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 23:18   #215
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
E to VonTeese!

S ovom nema šanse da bi završio ni na kavi kamoli na kresu haha
Ne znam s kim bi ti i gdje zavrsio, ali ono sto je vidljivo na ovom topicu je da nema ni glavu ni rep, so to speak. Mozda je problem u tvom ( nedostatku ) kriterija ?

Ja ne idem u prodavnice tek da bih ispljuvala (ne)kvalitet ponudjenih proizvoda. Stvar stila.

Idem tamo gdje znam da cu naci nesto sto mi odgovara. Ti si poceo sa zestokim kvalifikacijama nekih djevojaka, zatim si nastavio elaborirati o duzini suknje kao smjernici za neciji moral, u medjuvremenu se razvila zustra diskusija o turbo-folku, i velicini necijih gluteusa.

Mnogo bolje ti stoji prica o ljubavi, ostala bih u tom domenu da sam na tom mjestu.

Ukoliko te zanima definicija rijeci seksipil u minjaku, a bez primjesa vulgarnosti, pocni ---> tu.

One s kojima ne bi nista, barem ostavi na miru, tako to rade veliki djecaci.

Muzicka potka.
Monica B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 23:26   #216
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ne ako spada u domenu one night standa. Hvala, ne bih.
A ako spada u domenu one night plus zornjak?


Zajebajem te. Ne tribaš odgovarat, ošlo je u OT. Ionako dijelim tvoj stav.

Nego, glede teme koja je razlika tih minica i dekoltea sad zimi za izać vanka i recimo liti kad su ženske u onim kratkim gaćama i majčicama kad idu recimo po kruv u dućan? Isto se otkriva a i čak se bolje vidi po danu. Meni je draža ova druga verzija.
__________________
A u puku zapadne cerkve, gde potiče štogod dobra i poštena, to prečesto dolazi samo odtuda, što on ne sluša i ne sledi popa. Da ovaj puk nebi bio poživinčen, on bi uz redke iznimke, u popu smatrao najpervoga svojega neprijatelja. U istinu, NAROD HERVATSKI IMA SVU SVOJU NESREĆU NAJVEĆMA POPOM PRIPISAT. - Dr. Ante Starčević - Otac Domovine
Marijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 23:32   #217
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Kako nema pravila? Ako ona ide van u recimo Ludnicu ili H20 ili slicna narodnjacka mjesta, ja i ona smo worlds apart. Drugaciji mentalni sklop ima od mene i jednostavno se ne poklapamo.

Ona uopce ne mora biti 'zadrta' ali ide na mjesto van gdje ja ne zelim i slusa muziku koja mi nije privlacna. Kako je meni muzika bitna, bitna su mi mjesta gdje izlazim. Tako da nema tog kompromisa koji bi ja napravio da odem na takvo mjesto. Na srecu, ne upoznajem takve cure.

Usput, Bijelo dugme uopce ne mozes usporediti sa Darom Bubamarom.
Za ovo nisam ni čula

Naravno da ne uspoređujem Dugme i Daru, ali samo ti govorim da nema pravila, ni kalupa u koje ti to pokušavaš uglaviti

Quote:
Laki1991 kaže: Pogledaj post
Kad samo poslušaš što te pjesme sadrže..i koju poruku daju...sve ti je jasno....ostaju one stare stvari uz koje su generacije sretno živjele..i danas ih ljudi rado slušaju i zato će zauvijek biti evergreen....a ova nazovimo glazba,instant...nema poruke osim dobro se obliti alkoholom, a ritam za nabrijavanje atmosfere koja na kraju završi razbijenim glavama i inventarom!
Reci ti njima

Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
ekstrem?
meni je ekstrem i svaki koji ponekad posluša cajku,ponekad izađe na cajku,ponekad zaslini na cajku.nema to-ponekad..tu sam rigorozna
Zadrtanci
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 23:35   #218
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Za ovo nisam ni čula

Naravno da ne uspoređujem Dugme i Daru, ali samo ti govorim da nema pravila, ni kalupa u koje ti to pokušavaš uglaviti
Caka je u tome da ti ne zelis procitati sto pise. Meni cajke ne odgovaraju i ne zelim ici na takvo mjesto, po mogucnosti nikad. Ako sam u vezi sa djevojkom koja to slusa, kad tad ce isplivati da idemo zajedno na takvo mjesto. Ne zelim se naci u situaciji poput te i zato ne biram djevojke koje to slusaju.

Ne kuzim o kakvom kalupu se tu prica. Ne izlazis na mjesto gdje ti muzika ne odgovara. I ne, nisam naletio na nekoga tko slusa cajke al povremeno ode na Dark Dance u Jabuku jer eto, slusao bi malo EBM.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 09:01   #219
Quote:
Marijan kaže: Pogledaj post
Sve to stoji ali što se hvatate toga turbofolka? Ali nije isti kuki i ovaj rap? Pogotovo gangsta i te gluposti. Ove cajkaruše su i mila majka prema ženama u tom polusvijetu. I sad muški koji bali za tom darom bubamarom je sirovina krezuba, a ovaj raper (silovatelj ) je turbo, kul moderan pripadnik osviještene mladeži kojemu je uzor neka nepismena crnjola iz npr. Camdena.
Ko je to rek'o?

Dala sam primjer turbofolka, jer u svom kvartu ni u svom gradu nisam se susretala sa bro's iz Bronxa i Harlema, pa samim time mi nisu bili najbliža referentna točka.

Mislim možemo mi sad i o tome je li ukusno da žene u afričkim plemenima hodaju okolo golih sisa.

Držala sam se domaće sredine radi sociološke praktičnosti diskusije.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 09:45   #220
Pa percepcija cajke i rapa je skroz drugačija. Cajka se uzima kao nešto ultimativno loše (što i je) a rap i ne. Dok je ovaj cajkaroš originalniji u svojoj sirovosti domaći raper koji se trudi biti isti ka neka crnjola iz bronxa je društveno prihvaćeniji od strane medija i urbane ekipe. U suštini je isto sranje ali sa različitim tretmanom. Čak mi se čini da je tretman te polugole cajkaruše od strane ti cajkaroša bolji od odnosa rapera prema svojim grupijima i polugolim slijedbenicima.

U afričkom plemenu je vrlo ukusno što su žene golih sisa. Prvo zbog klime i drugo što je to siromašan svit pa nema za riđipete. I ja bi tamo polugol šetao.
__________________
A u puku zapadne cerkve, gde potiče štogod dobra i poštena, to prečesto dolazi samo odtuda, što on ne sluša i ne sledi popa. Da ovaj puk nebi bio poživinčen, on bi uz redke iznimke, u popu smatrao najpervoga svojega neprijatelja. U istinu, NAROD HERVATSKI IMA SVU SVOJU NESREĆU NAJVEĆMA POPOM PRIPISAT. - Dr. Ante Starčević - Otac Domovine
Marijan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger