Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 29.12.2008., 18:33   #11
Quote:
Zamisli kaže: Pogledaj post
Zanimljivo je pratiti ovaj razvoj teme,pogotovo onda kad ulecu sponzori nekih shiatsu,sakral metoda od kojih se samo isprazni dzep a problem ne odkloni.
Atlasprofilax metoda je toliko jaka da posle nije potreban shiatsu niti sakral,vitali,tako da doticni strepe da ne ostanu bez pacijenata.Sta bi,zvace guza gace?Ovu temu sam otvorio jer sam imao brdo nerava prikljestenih,brdo bolova i problema koje sam samo mogao da odklonim profilaxom.Josephina ti nisi svesna sta pricas.Ja sam imao bolove u kicmi,nevidjene,glavobolje i sl. kojih sada vise nemam.
Jos nisam dobio odgovor kako se ispravlja atlas putem sakral metode.Ili posle tog procesa,sto znaci,vise tretmana,vise se plati?Ne volim kad se ljudi vuku za nos.
Wardancer,posto se tebi nista ne svidja osim shiatsu,zasto onda ne odes na tvoju temu i pricas sa nekim o tome,ako uopste tamo neko dolazi?

Jedino sto mi jos zvuci donekle ok je vitali metoda.Ali opet oprez jer ne vidim da postoje vec majstori za to.

Cuj, stari moj. Da si ti masirao 15 sati dnevno i tako danima,
bas me zanima koja tehnika bi ti pomogla.
Ja nisam rekla da to ne vrijedi, ali u ovom slucaju bas i nije bila efektna.

Inace, meni je kiropraktika ok, oslobodi te napetosti, ali oni uvijek pretjeraju.
Tak sam ja bila kod Boljkovca i napravil mi je jedan tretman i rekel da mi vise
nece trebati, da ce bit super slijedecih godinu dana.
I jedno mjesec dana je bilo dobro, kasnije je opet boljelo ko vrag.
Eto. Jednostavno, ne volim kad ljudi pretjeruju.
jozephina is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:04.