Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2010., 01:19   #1
Bioshock Infinite [*]

Ono što smo čekali, novi Bioshock!


Koliko sam shvatio ovo nije trojka, a nije bogme ni spin off, barem ga ja tako ne vidim. Ovo je posve nova igra, ekspanzija Bioshock svijeta, u maniri prve dvije sa koliko se može primijetiti, za sada vrlo zanimljivom pričom u apsolutno nenadhebivom okružju. Radnja se odvija 1912. u letećem gradu Columbia.
Iza igre stoji Irrational Games koji je napravio Bioshock 1.
Zaboravite zatvorene i mračne prostore Rapturea....
Nažalost tek 2012. godine.

Quote:
Last night at the lavish Plaza Hotel just off central park in Manhattan, Irrational Games announced its next project. It's been almost three years since we've heard a word from the Boston-based developer on how it would follow up the critically acclaimed hit BioShock. Now we finally know. Prepare to enter the floating city of Columbia in BioShock Infinite.
službena stranica sa tizerom i par slika.

da nejdem u detalje, imate ih ovdje:
detalji igre

neka odbrojavanje počne!
__________________
<<<<<<V0x P0pul1-V0x D3I>>>>>>

Odgovor na 90% postova
caesar-caesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 02:31   #2
neka počne kurvanje bioshock imena.

prvi nastavak remek djelo. drugi nastavak rijetko viđena nepotrebnost, ne loša igra, nego bespotrebna. Mislim, u redu je napraviti nastavak, ali barem čekajte pet-deset godina, a ne godinu dana.
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 03:33   #3
Joe_Strummer, igra izlazi 2012. i radi ju tim koji je radio prvi Bioshock, oni bas nisu imali veze sa drugim. tak da ti je to razmak od 4 godine a uostalom, to nije bas pravi nastavak. kako caesar kaze to je nova igra, ekspanzija bioshock svijeta.
Ja jedva cekam!!! Ne mogu vjerovat koliko me ovo razveselilo! Bioshock na nebu!!!
Trailer je odlican!! Ovaj koji je gledao gameplay kaze da je odlicno. Znaci u baru si... i ne znas da li su svi oni tvoji neprijatelji ili ne. To mi se sviđa. Da nije svaki svakcati covjek u igrici tvoj neprijatelj. Telekineza se toliko poboljsala da mozes uzet pistolj od protivnika i upucat ga dok je pistolj u zraku i tek onda ga uzet u svoje ruke i izgleda plasmid sa vranama i neki "storm" plasmid sve tako odlicno izgleda! Tko ce docekat 2012?!?!
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 10:36   #4
Quote:
Joe_Strummer kaže: Pogledaj post
neka počne kurvanje bioshock imena.
potpis
bass999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 13:06   #5
IGN rewind trailer
__________________
<<<<<<V0x P0pul1-V0x D3I>>>>>>

Odgovor na 90% postova
caesar-caesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 13:36   #6
Quote:
caesar-caesar kaže: Pogledaj post
ko sto kaze onaj komentar... magical powers ti s ign-a stvarno ponekad pojma nemaju o cem pricaju
jel ikako moguce da cemo uskoro dobit onaj gameplay video kojeg su vidjeli ti "izabrani"? Ja sam skroz nestrpljiv i zelim jos informacija!!
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 13:46   #7
Quote:
alen76 kaže: Pogledaj post
ko sto kaze onaj komentar... magical powers ti s ign-a stvarno ponekad pojma nemaju o cem pricaju
jel ikako moguce da cemo uskoro dobit onaj gameplay video kojeg su vidjeli ti "izabrani"? Ja sam skroz nestrpljiv i zelim jos informacija!!
Pa ja to gledam... a šta je ako ne magical powers?
Plazmidi bi trebali mijenjati genetsku strukturu, a koliko ja znam ne postoje geni za teleportaciju ili stvaranje vatre
Dakle, magic!
Data is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 14:50   #8
Quote:
Joe_Strummer kaže: Pogledaj post
neka počne kurvanje bioshock imena.

prvi nastavak remek djelo. drugi nastavak rijetko viđena nepotrebnost, ne loša igra, nego bespotrebna. Mislim, u redu je napraviti nastavak, ali barem čekajte pet-deset godina, a ne godinu dana.
a čuj, franšiza je stvorena, rulja je oduševljena. bilo je i više nego ze očekivati da će raditi sequele/prequele, tako da mi je drago što su krenuli ovim putem, tj ostavili su rapture i okrenuli se novim mogućnostima. e sad, kakva će igra na koncu biti, ima vremena da vidimo. meni za sad zvuči zanimljivo...
__________________
<<<<<<V0x P0pul1-V0x D3I>>>>>>

Odgovor na 90% postova
caesar-caesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 14:57   #9
Quote:
Data kaže: Pogledaj post
Pa ja to gledam... a šta je ako ne magical powers?
Plazmidi bi trebali mijenjati genetsku strukturu, a koliko ja znam ne postoje geni za teleportaciju ili stvaranje vatre
Dakle, magic!
to je samo igrica nije potrebno u toliko analiziranje ici. sta ako ti plazmidi dodavaju gene al ozbiljno... magical powers... ko im je dao radit taj rewind trailer?? (jbg, zivciraju me sitnice)
Quote:
caesar-caesar kaže: Pogledaj post
a čuj, franšiza je stvorena, rulja je oduševljena. bilo je i više nego ze očekivati da će raditi sequele/prequele, tako da mi je drago što su krenuli ovim putem, tj ostavili su rapture i okrenuli se novim mogućnostima. e sad, kakva će igra na koncu biti, ima vremena da vidimo. meni za sad zvuči zanimljivo...
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 21:33   #10
Quote:
alen76 kaže: Pogledaj post
to je samo igrica nije potrebno u toliko analiziranje ici. sta ako ti plazmidi dodavaju gene al ozbiljno... magical powers... ko im je dao radit taj rewind trailer?? (jbg, zivciraju me sitnice)
Pa kad plasmdi zapravo postoje i koriste se baš u svrhu genetskog modificiranja
Ali da, jako struže uši čuti "magic" u steampunk settingu.
Data is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 22:08   #11
da, samo je najpoznatiji steampunk rpg do sad imao u podnaslovu of steamworks & magick obscura
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 22:29   #12
Dobio sam takav odboj do igre kad sam vidio čak 4 jebene američke zastave u igri, pa što je danas nemoguće napravit igru bez neke američke propagande, kako me to živcira -.-
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 22:35   #13
Quote:
xGAME kaže: Pogledaj post
Dobio sam takav odboj do igre kad sam vidio čak 4 jebene američke zastave u igri, pa što je danas nemoguće napravit igru bez neke američke propagande, kako me to živcira -.-
Imam osjećaj da nije u pitanju čista propaganda, posebno kad vidiš sliku "wonder woman" na posteru kako bira koje je dijete dobro, a koje ne... Vjerojatno neko aristokratsko sranje ili nacizam, neka filozofija kao u prošlim igrama, tko zna? Komentirali su to i ovi u rewind traileru usput.
Data is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 23:12   #14
Da, i sam kreator igrice je rekao da ce se novi bioshock usredotociti na prenaglasenu nacionalizam. spomenuo je i rasizam. tak da te zastave nisu tu bezveze i namjerno ih ima puno to je vise korenje americkog nacionalizma nego propangiranje
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 15:35   #15
još malo novosti

Quote:
Building the World of BioShock Infinite
Ken Levine on horror, history and what to expect from the floating city of Columbia.
August 19, 2010
Intervju
__________________
<<<<<<V0x P0pul1-V0x D3I>>>>>>

Odgovor na 90% postova
caesar-caesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 19:24   #16
BEHOLD BITCHES!

9 minutes gameplay video

pitanje je koliko je to skriptirano, ali holy mother of god
__________________
<<<<<<V0x P0pul1-V0x D3I>>>>>>

Odgovor na 90% postova
caesar-caesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 20:50   #17
Quote:
caesar-caesar kaže: Pogledaj post
BEHOLD BITCHES!

9 minutes gameplay video

pitanje je koliko je to skriptirano, ali holy mother of god
i ja sam to isto pomislio
__________________
Mini Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 13:31   #18
Holy shit! - kao prvo, voice acting je oooodlican! kao drugo, ono na kraju mozes samo skocit dolje i ulovit se za neki onaj rail

I ovaj trailer je slican, al ima par novih scena s Elizabeth i onom pticurinom. Izgleda da cemo ipak imati malo onih goosebumps momenata
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 20:41   #19
Quote:
alen76 kaže: Pogledaj post
Holy shit! - kao prvo, voice acting je oooodlican! kao drugo, ono na kraju mozes samo skocit dolje i ulovit se za neki onaj rail

I ovaj trailer je slican, al ima par novih scena s Elizabeth i onom pticurinom. Izgleda da cemo ipak imati malo onih goosebumps momenata
apsolutno se slažem, izgleda da će nadmašiti sami sebe ovaj put.
__________________
<<<<<<V0x P0pul1-V0x D3I>>>>>>

Odgovor na 90% postova
caesar-caesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 22:11   #20
Quote:
electro cute kaže: Pogledaj post
da, samo je najpoznatiji steampunk rpg do sad imao u podnaslovu of steamworks & magick obscura
Arcanum FTW!
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:48.