Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2008., 22:51   #1
RPG bez magije

Zna li neko za neki srednjovjekovni rpg bez magija i monstera i takvih fantasy stvari? Ja znam samo jedan, Mount&Blade koji nije bas nesto...
tiborsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 23:25   #2
Quote:
tiborsa kaže: Pogledaj post
Zna li neko za neki srednjovjekovni rpg bez magija i monstera i takvih fantasy stvari? Ja znam samo jedan, Mount&Blade koji nije bas nesto...
Mount&Blade je najbolja igra koju sam igrao.

Neznam da li si kupio original i odigrao igru ali M&B je pravi srednjevjekovni RP. Ako nemaš original i igraš samo do lvl 5, onda nisi ništa vidio od igre. Atmosfera je fantastična, odnosi sa drugim likovima u igri su dublji od svih RP igara koje sam igrao.

Sistem borbe je tako jak a osječaj pravog meteža u bitci je neopisiv.
Mount&Blade je igra koju moraš probati odigrati do kraja da vidiš što sve nudi, ne zaključuj po demou igru.
windwalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 01:47   #3
Jako mi se sviđa sistem borbe u Mount&Blade, jako je realan... Ne sviđa mi se quest sistem i to što se ne nalaziš na pravoj mapi, nego se krećeš onako na velikoj mapi... Bilo bi dobro da je mapa nešto kao u oblivionu, da se slobodno krećeš u "real time", a ne da ideš iz grada u grad...
tiborsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 01:55   #4
Gdje se moze kupiti M&B kod nas? Znam da se moze preko neta, ali ne mogu tako.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 02:03   #5
igra izlazi u europi 19. slijedeci mjesec
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 02:22   #6
19. je 1.0?

i da, ne znam niti jedan drugi osim M&B.
nedafeus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:45.